معرفی رسمی iPhone 5

iPhone 5 را می خرید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    266

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
آقا جان من که نمیگم قیمت این گوشی 4 تومنه که. مگه پول علف خرسه ؟
منتها من میگم همه رو با یه چوب نزنین.
در ثانی هرکی دوست داره آیفون 5 بگیره یه 2 ماه صبر کنه. البته اگه تا اون موقع ادلار 5 تومن نشه. من آیپد 3 رو گرفتم 1800 در حالیکه روز اول 2700 بود!!!!
کلا مقصر اصلی تو قیمت پرت محصولات اپل فن های متعصب و جاهلش هستن که باعث میشن بازار اینجوری شه.

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
بفرما اینم از مشکلات آیفون 5......حالا شما برو کلیپ خش انداختن روی آیفون5 رو نگاه کن و لذت ببر !!!مشکل وای فای : https://discussions.apple.com/thread/4322714?start=0&tstart=0 مشکل بدنه : iPhone 5 - black version scuffs (merged) - MacRumors Forumsمیتونی از این سایت هم بخونی : تمام مشکلاتی که برخی از اولین دارندگان آیفون ۵ از آنها رنج می‌برند! - SoftGozar.com
دوست عزيز در مورد مشكل ادعايي بدنه من براي شما فيلم گذاشتم كه كاملاً مستند ونشون مي ده رو بدنه خط مي افته اما بعد باكمي مالش به حالت اول خودش برميگرده بعد شما در جواب من دوباره حرفهاي يه عده در يك فروم گذاشتي خودت انصاف داشته باش اون فيلم مستدل تر يا حرف يه عده ادم توي يه فروم
راستي يادت چند روز پيش راجب كيفيت صفحه نمايش با هم بحث داشتيم و حتي شما بنده رو به خاطر اينكه گفتم كيفيت صفحه نمايش iphone5 بهتره از s3 هست متهم به ندونستن هيچي از گوشي كردي همون طور كه خودتم حنماً ميدوني ديروز سايتdisplaymate كه معتبر ترين سايت براي تست ومقايسه صفحه نمايش هست اعلام كرد در نبرد صفحه نمايش s3، iphone5 رو شكست داد . البته يكي از دوستان زحمت كشيد اين مقايسه رو توي همين سايت گذاشت
در مورد wifi من review سايت cnet رو ميخوندم به همچين مشكلي اصلاً اشاره نكرده بود سايت هاي معتبر ديگر رو يه نگاه انداختم اصلاً به همچين مشكلي اشاره نكرده بودن به احتمال زياد اين هم باز يك موضوع ادعايي از سمت عده اي هست.

آخرین ویرایش:

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
دوست عزيز در مورد مشكل ادعايي بدنه من براي شما فيلم گذاشتم كه كاملاً مستند ونشون مي ده رو بدنه خط مي افته اما بعد باكمي مالش به حالت اول خودش برميگرده بعد شما در جواب من دوباره حرفهاي يه عده در يك فروم گذاشتي خودت انصاف داشته باش اون فيلم مستدل تر يا حرف يه عده ادم توي يه فروم
راستي يادت چند روز پيش راجب كيفيت صفحه نمايش با هم بحث داشتيم و حتي شما بنده رو به خاطر اينكه گفتم كيفيت صفحه نمايش iphone5 بهتره از s3 هست متهم به ندونستن هيچي از گوشي كردي همون طور كه خودتم حنماً ميدوني ديروز سايتdisplaymate كه معتبر ترين سايت براي تست ومقايسه صفحه نمايش هست اعلام كرد در نبرد صفحه نمايش s3، iphone5 رو شكست داد . البته يكي از دوستان زحمت كشيد اين مقايسه رو توي همين سايت گذاشت
در مورد wifi من review سايت cnet رو ميخوندم به همچين مشكلي اصلاً اشاره نكرده بود سايت هاي معتبر ديگر رو يه نگاه انداختم اصلاً به همچين مشكلي اشاره نكرده بودن به احتمال زياد اين هم باز يك موضوع ادعايي از سمت عده اي هست.

هر چی که ضد آیفون باشه ادعایی بیش نیست !! جالبه....منم میتونم یه فیلم بیارم که اس3 و آیفون رو با هم میندازن زمین و آیفون خورد میشه و اس3 هیچی نمیشه ! گول این فیلمها رو نخور.....فیلم رو راحت میشه درست کرد ولی مشکلات بدنه آیفون رو نمیشه کتمان کرد....مثل مشکل باتری و آنتن دهی سریهای قبلیش....
در مورد صفحه نمایش هم باید بگم که من از این تستها تا الان زیاد دیدم و فهمیدم که چیزی که مردم میبینن مهمه نه چیزی که میکروسکوپ میبینه !!! تازه بعد از چند ماه اپل نباید یه صفحه با کیفیتتر از اس3 بده بیرون ؟(هر چند بنظر من صفحه وان ایکس بهتره)....
حالا با همه این حرفها و با توجه به اینکه شما اینقدر شیفته شرکت اپل هستین باید ببینیم که این گوشی چقدر فروش میکنه و آیا میتونه بهترین گوشی سال بشه یا باز هم شکست میخوره....

آخرین ویرایش:

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
دوست عزیز حداقل یه نگاه میکردی به Displaymate بعد اینطوری صحبت میکردی ! پایه مقایسش دقت رنگ و ... نسبت به واقعیت هستش ! موردی که اصلا در AMOLED دیده نمیشه .
به قول شما چیزی که میبینی مهمه ، خوب رنگهای غیر طبیعی GSIII یا رنگهای به واقعیت نزدیکه iPhone ؟ شایدم هر چی اشباع رنگ بیشتر باشه بهتره مهم نیست به واقعیت نزدیک باشه یا نه !! :-؟

As a result AMOLED displays have inaccurate color representation and over saturated colors.

In reality, many people prefer the extra punch offered by the over saturated colors on AMOLED screens, even if they are not as accurate.

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
آقا من دیگه اصن حرف نمیزنم.....فقط یه نگاهی به بررسی تخصصی سایت جی اس ام خودمون بزنید ضرر نمیکنید !

""با اینکه iPhone 5 گوشی خوب و یا حتی بسیار خوبی است، اما دیگر بهترین گوشی هوشمند بازار به شمار نمی‌آید.""

سلام
من امریکا زندگی می کنم.یعنی به صراحت میشه گفت بدترین گوشی که ایفون دراورده ایفون ۵ .من خریدم.اشکالات فراوانی داره.
۱.سرعت بی اندازه بد وایفای
۲.دوربین آنقدر هم که سر و صدا می کنند خوب نیست
۳.اشکال در اتصال به کامپیوتر .با چندین کامپیوتر امتحان کردم اما اشکال داره
۴.از کناره های صفحه نور به بیرون درز میکنه
۵.بدنه بی اندازه بی کیفیت.یک هفته میشه خریدم تو این یک هفته کناره هاش رنگ پریده شده و بدنه شدیدن خش بر میداره.
توصیه ی من به دوستان اینه که اصلا نخرند تا نسخه ایفون ۵ اس در بیاد.

البته با توجه به نظرات شما همه اینها دروغه و حتما ایشون هم یه دروغگویه که از سامسونگ پول میگیره...!!!

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پرابلم؟ بیخود نیست امسال روی لومیا سرمایه گذاری کردم! :D انتخابم اشتباه نیست مطمئنم! :D

http://narenji.ir/sites/default/files/articleimage/10629/12/lead-comp_0.jpg?1348722185
lead-comp_0.jpg

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
آقا من دیگه اصن حرف نمیزنم.....فقط یه نگاهی به بررسی تخصصی سایت جی اس ام خودمون بزنید ضرر نمیکنید !

""با اینکه iPhone 5 گوشی خوب و یا حتی بسیار خوبی است، اما دیگر بهترین گوشی هوشمند بازار به شمار نمی‌آید.""

سلام
من امریکا زندگی می کنم.یعنی به صراحت میشه گفت بدترین گوشی که ایفون دراورده ایفون ۵ .من خریدم.اشکالات فراوانی داره.
۵.بدنه بی اندازه بی کیفیت.یک هفته میشه خریدم تو این یک هفته کناره هاش رنگ پریده شده و بدنه شدیدن خش بر میداره.

البته با توجه به نظرات شما همه اینها دروغه و حتما ایشون هم یه دروغگویه که از سامسونگ پول میگیره...!!!

داداش شما میخوای چیو اثبات کنی به ما؟؟؟اینکه ایفون اونقدری که میگن خوب نیست؟؟اینکه یه اشغالیه که فقط روش تبلیغ میشه؟؟اینکه دیگه بهترین نیست؟؟اینکه هر کسی اینو بخره (معذرت میخوام)احمق تشریف داره؟؟
باشه بابا قبول.هر دفعه میری با هزار ذوق وشوق میگردی از این سایت و اون سایت یه چیزی گیر بیاری بزنی تو سر ایفون!!!که چی نشون بدی به کاربران محترم بازیسنتر که ایفون بده:)) .یکبار گفتم بازم میگم انتخاب گوشی یک موضوع سلیقه ای هست.من دوست دارم از اینو بخرم شما دوست داری اون یکیو بخری.مشکلی هم نیست اما هی بیای بگی این اینجاش اینطوریه اونجاش اونطوریه فقط نشون میده کههههههههههههههههههههههههه:
HATERS GONNA HATE
:))

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
هیچکس منکر کیفیت اپل نیست! منم که امسال تصمیم گرفتم بجای آیفون 5 لومیا 920 بگیرم فقط برای تنوع و و اخرین تستی هست که از نوکیا میخوام بگریم! اگه لومیا راضیم کرد که هیچ! راضی نشدم دیگه نوکیا بشقاب پرنده هم بیرون بده نمیخرم ازش! :D
اگه لومیا جواب داد برای سال آینده اگه عمری باقی بود محصول بعدیشو میخرم. اگه نداد برای 5s برنامه ریزی میکنم تا دوباره برگردم به اپل! اما چیزی که مشخصه آندروید هرگز! :D

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
پرابلم؟ بیخود نیست امسال روی لومیا سرمایه گذاری کردم! :D انتخابم اشتباه نیست مطمئنم! :D

http://narenji.ir/sites/default/files/articleimage/10629/12/lead-comp_0.jpg?1348722185
lead-comp_0.jpg
من کلا به این عکسا که از یه صحنه با چیزای مختلف عکس میگیرن اعتقاد ندارم !

این نور عکس رو که به راحتی تو Instagram میشه عوض کرد !
شما تو فیسبوک یه عکس شیر کردی از 5 :| .. بیا اونو بذار ! :D

---------- نوشته در 08:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:29 PM ارسال شده بود ----------

سلام

تو آمریکا سرعت دانلود بالای 35مگابایت در ثانیه هست با wifi احتمالا ایشون با 36مگابایت دانلود کرده که میگه بد ! که این مورد اصلا شامل ما نمیشه !

این توی 4 و 4اس و 3جی اس و حتی گوشی های HTC نوکیا وی تقریبا همه ی گوشی ها هست ! یه چیز خیلی عادیه من نمیدونم چرا همه گیر میدن به این موضوع !

چند صفحه قبل یکی از دوستان یه فیلم از چاقو کشیدن یه نفر از پشت گوشی لینک گذاشته بود که من خودم دیدم به جز آرم اپل هیج جاش آسیبی نرسیده بود ! ولی خب این استیل دورش یه مقدار از 4 و 4اس مثکه بی کیفیت تره ! ولی خب با بامپر گذاشتن مشکل حل میشه !

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان شما مطمينين اون تصاوير درست اگر قرار بود ااا galaxy اينجوري باشه تلفن همراه سال لندن انتخاب نمي شد

اقا من حرف شما قبول دارم شما اين گوشي رو داري ولي به نظر شما دراين صورت galaxy s 3 بهتره يا iphone 5 منظور شما از iphone 5s زورشركت apple ميخواد بيشتر از اين بشه

Last edited by a moderator:

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
داداش شما میخوای چیو اثبات کنی به ما؟؟؟اینکه ایفون اونقدری که میگن خوب نیست؟؟اینکه یه اشغالیه که فقط روش تبلیغ میشه؟؟اینکه دیگه بهترین نیست؟؟اینکه هر کسی اینو بخره (معذرت میخوام)احمق تشریف داره؟؟
باشه بابا قبول.هر دفعه میری با هزار ذوق وشوق میگردی از این سایت و اون سایت یه چیزی گیر بیاری بزنی تو سر ایفون!!!که چی نشون بدی به کاربران محترم بازیسنتر که ایفون بده:)) .یکبار گفتم بازم میگم انتخاب گوشی یک موضوع سلیقه ای هست.من دوست دارم از اینو بخرم شما دوست داری اون یکیو بخری.مشکلی هم نیست اما هی بیای بگی این اینجاش اینطوریه اونجاش اونطوریه فقط نشون میده کههههههههههههههههههههههههه:
HATERS GONNA HATE
:))

اینقدر عصبانی شدن نشون میده که کی این چیزا واسش مهمه من یا شما !!!
من هر روز کلی سایت میگردم و مطلب جالبی که بتونه به بعضیها کمک کنه که چشماشونو رو حقیقت نبندن میذارم اینجا....چرا بر میخوره بهتون ؟؟ مگه به شرکت شما توهین کردم خدایی نکرده ؟؟!!
همونطور که گفتی انتخاب گوشی کاملا سلیقه ای هستش ولی من همیشه حقیقت رو میگم و این حرفهایی که تا الان زدم به سلیقه هیچکس توهین نکردم...کردم ؟؟؟ اصلا شاید خود من 1100 نوکیا داشته باشم !
عصبانیت نداره که میتونی خیلی راحت بیای بگی آقاجون من دوست ندارم حقیقت رو بشنوم و در اینصورت من بازم به کار خودم ادامه میدم چون این تاپیک مربوط به آیفون 5 هستش و کسی که ایرادات اون رو بگه کمک بزرگی به بقیه کرده چون خیلیها ممکنه به سایتهای دیگه سر نزنن و بی اطلاع این گوشی رو خریداری کنن....
ضمنا شما رو کسی منع نکرده که برو 10 تا آیفون5 بخر نوش جونت(یکی هم واسه من بفرست)......
از خوبیهای این گوشی که ماشالا طرفداراش زیاد گفتن منم اومدم چند تا ایراداشو گفتم اونم از خودم در نیاوردم......
اگه ناراحتی بی زحمت تاپیک گوشیهای دیگه که باهاشون دشمنی داری! رو معرفی کن من برم ایراد اونا رو هم بگیرم !

---------- نوشته در 09:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 PM ارسال شده بود ----------

من کلا به این عکسا که از یه صحنه با چیزای مختلف عکس میگیرن اعتقاد ندارم !

این نور عکس رو که به راحتی تو Instagram میشه عوض کرد !
شما تو فیسبوک یه عکس شیر کردی از 5 :| .. بیا اونو بذار ! :D

---------- نوشته در 08:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:29 PM ارسال شده بود ----------

تو آمریکا سرعت دانلود بالای 35مگابایت در ثانیه هست با wifi احتمالا ایشون با 36مگابایت دانلود کرده که میگه بد ! که این مورد اصلا شامل ما نمیشه !

این توی 4 و 4اس و 3جی اس و حتی گوشی های HTC نوکیا وی تقریبا همه ی گوشی ها هست ! یه چیز خیلی عادیه من نمیدونم چرا همه گیر میدن به این موضوع !

چند صفحه قبل یکی از دوستان یه فیلم از چاقو کشیدن یه نفر از پشت گوشی لینک گذاشته بود که من خودم دیدم به جز آرم اپل هیج جاش آسیبی نرسیده بود ! ولی خب این استیل دورش یه مقدار از 4 و 4اس مثکه بی کیفیت تره ! ولی خب با بامپر گذاشتن مشکل حل میشه !

در مورد سرعت اینترنت کاملا حق با شماست و من همیشه حقیقت رو میپذیرم....همونطور که گفتین این مورد شامل حال ما نمیشه.....
اما در مورد اون کلیپ چاقو کشیدن نظر من اینه که کلا اصلا نمیشه به فیلم و عکس اطمینان کرد....براحتی میتونن فیلم دربیارن ......
در مورد درز کردن نور از کنار صفخه هم اصلا از شرکتی که به کیفیت ساخت مشهوره انتظار نمیره این موضوع اتفاق بیفته....
حالا هی دوستان بیان بگن که من دشمن خونی اپل هستم !!!

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
اینقدر عصبانی شدن نشون میده که کی این چیزا واسش مهمه من یا شما !!!
من هر روز کلی سایت میگردم و مطلب جالبی که بتونه به بعضیها بفهمونه برند پرست نباشن میذارم اینجا....چرا بر میخوره بهتون ؟؟ مگه به شرکت شما توهین کردم خدایی نکرده ؟؟!!
انتخاب گوشی کاملا سلیقه ای هستش ولی من همیشه حقیقت رو میگم.....اصلا شاید خود من 1100 نوکیا داشته باشم !
عصبانیت نداره که میتونی خیلی راحت بیای بگی آقاجون من دوست ندارم حقیقت رو بشنوم و در اینصورت من بازم به کار خودم ادامه میدم چون این تاپیک مربوط به آیفون 5 هستش و کسی که ایرادات اون رو بگه کمک بزرگی به بقیه کرده چون خیلیها ممکنه به سایتهای دیگه سر نزنن و بی اطلاع این گوشی رو خریداری کنن....
ضمنا شما رو کسی منع نکرده که برو 10 تا آیفون5 بخر نوش جونت(یکی هم واسه من بفرست)......
از خوبیهای این گوشی که ماشالا طرفداراش زیاد گفتن منم اومدم چند تا ایراداشو گفتم اونم از خودم در نیاوردم......
اگه ناراحتی بی زحمت تاپیک گوشیهای دیگه که باهاشون دشمنی داری! رو معرفی کن من برم ایراد اونا رو هم بگیرم !

کجای حرف من نشون از عصبانیت داره؟؟!!!من میگم هی از این ور و اونور مطلب میذاری که اینجاش ایراد داره و اونجاش اینطوری فقط نشون میده که.............
در ضمن من 3-4 تومن ندارم پول مفت بدم به مغازه دار جماعت که واسه تو و خودم ایفون 5 بخرم!!
شما هر پستی دادی همش معایب این دستگاه رو گفته!!(حالا چه صحیح باشه چه غلط)
ماشاالله ایرادگیر هستید کلا"!!اماده ای گوشی معرفی کنم بری معایبش رو گیر بیار!!!استاد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر