معرفی رسمی iPhone 5

iPhone 5 را می خرید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    266

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
ipod touch جدید هم معرفی شد خیلی خفن بود :d
دلار :((

آیفون جدید چیز خاصی نبود ولی آیپادتاچ جدید در نوع خودش انقلابی بود.صفحه رتینا چهار ایتچی و قدرت گرافیکی 7 برابر بیشتر و cpu دو هسته ای+دوربین خیلی خوب تازه سیری هم داره:x با اون هدفون بی نظیر
اگه یه فرجی شد قیمتش اومد زیر 400 تومن حتما میخرم:d
اطلاعات بیشتری ندارین؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
قصدم از این نظر نه توهین به اپله و نه به طرفدارهای این کمپانی بزرگ و از اونجا که خودم 4 داشتم این رو می گم و خواهشا اگر نظرات من اشتباهه من رو تصحیح کنید

امشب که iPhone 5 معرفی شد ، اپل روی هیچ موضوع خاصی مانور نداد.بسیاری از افراد دلیل این رو از بین رفتن عنصر نوآوری در شرکت اپل می دونند.یک عده دیگر هم تغییرات آیفون جدید رو چشمگیر دونستند در حالی که عده ای دیگر اونرو 4s ی براقتر تصور می کنند.اما من از شما می پرسم فیلم برداری با کیفیت 1080p که چند وقتی است روی گوشی ها هست ، از نظر شما واقعا پیشرفت چشم گیری است؟از نظر من نه تنها نیست بلکه به نوعی عقب نماندن از بازار محسوب میشه.داشتم به همین موضوع فکر می کردم که یکهو اتفاقی در سایت اپل چشمم به عکس استیو جابز افتاد. زمانی که آقای جابز آیفون 4 رو معرفی کردند ، موجی در سراسر جهان برای داشتن این موبایل فرازمینی بوجود آمد.بنظر شما iPhone 5 توانسته چنین تاثیری بگذارد؟

خواهشمندم برای صحبت و ارائه نظر خود در این مورد به این تاپیک مراجعه کنید

آیفون 5 : نسلی جدید یا تلاش برای بقا ؟

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,733
نام
وحید
قصدم از این نظر نه توهین به اپله و نه به طرفدارهای این کمپانی بزرگ و از اونجا که خودم 4 داشتم این رو می گم و خواهشا اگر نظرات من اشتباهه من رو تصحیح کنید

امشب که iPhone 5 معرفی شد ، اپل روی هیچ موضوع خاصی مانور نداد.بسیاری از افراد دلیل این رو از بین رفتن عنصر نوآوری در شرکت اپل می دونند.یک عده دیگر هم تغییرات آیفون جدید رو چشمگیر دونستند در حالی که عده ای دیگر اونرو 4s ی براقتر تصور می کنند.اما من از شما می پرسم فیلم برداری با کیفیت 1080p که چند وقتی است روی گوشی ها هست ، از نظر شما واقعا پیشرفت چشم گیری است؟از نظر من نه تنها نیست بلکه به نوعی عقب نماندن از بازار محسوب میشه.داشتم به همین موضوع فکر می کردم که یکهو اتفاقی در سایت اپل چشمم به عکس یکی از بزرگترین مخترعان قرن ، آقای استیو جابز افتاد.موقعی که آقای جابز آیفون 4 رو معرفی کردند ، موجی در سراسر جهان برای داشتن این موبایل فرازمینی بوجود آمد.بنظر شما iPhone 5 توانسته چنین تاثیری بگذارد؟

خواهشمندم برای صحبت و ارائه نظر خود در این مورد به این تاپیک مراجعه کنید.از دانستن نظر شما بسیار خوشحال میشوم:

آیفون 5 : نسلی جدید یا تلاش برای بقا ؟
حرفت رو به شخصه قبول دارم اون جهشی که همه انتظارش رو داشتن نبود در واقع میشه گفت یه اصلاحیه برا 4 اس بود اما همین الان هم یه سروگردن از بقیه بالاتره
ولی در کل منم انتظار یه محصول منحصر به فرد رو داشتم که البته با توجه به وضع اقتصادی که الان تو دنیا حاکمه قیمت تمام شده رو میبرد بالا و مشتریان اپل کاهش پیدا میکردن در واقع اپل کارش درست بوده از نظر من

.:BIBAK76:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
140
نام
بابك
دوستان شما از دور دید بذارید از جلو ببنید بهتون قول میدم عاشقش میشن فکر میکنید قیافش زشته اما نیست از ما گفتن بود زود قضاوت نکنید،ایپاد تاچ و ایفون همیشه یه ذره از پردازنده اشون underclock میشه باید jailbreak بشه تا این مرز ها ازبین بره ولی مصرف باتری میره بالا ولی خیلی نازکه
به امید روزی که ios 6 جیلبریک(jailbreak) بشه به امید روز
بزن اون لایک قشنگرو

آخرین ویرایش:

farid95

کاربر سایت
Jul 18, 2011
45
نام
فرید
دوستان گفتن که صفحه نمایشش دقیقترین هست ولی نگفتتند که %44 تشبیع رنگش بیشتر شده و صفحه نمایش پیشرفت خیلی خوبی داشته. الان دیگه صفحه نمایش های سوپر امولد حرفی واسه گفتن ندارد و تنها برتریشون اشباع رنگشون بود. صفحه نمایش از نسل جدید IPS استفاده میکنه و عکس برداری و فیلم برداری در تاریکی بهبود بسیار خوبی داشته(thanks to new generation IPS). و در آخر هم پیشنهاد میکنم که دوستان خود کنفرانس رو ببینند یا گزارش لحظه به لحظه جی اس ام ارنا رو بخونند. مطالب ترجمه شده فارسی اصلا جالب نبود و خیلی نواقص داشت و خیلی مطالب گفته نشده بودند.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من تا الان شکستی ندیدم از اپل و نخواهم دید نمی تونم زیاد جواب قانع کننده بهتون بدم فقط میگم مقایستون اصلا جالب نیست برای بزرگترین و بهترین گوشی دنیا. معرفش شده و شناخته میشه هی بیاید بگید نه تغییری ندیدیم و این که نشد و... اینا همش بهانه تراشی هست. فکر کنم کمتر گوشی یا بهتر بگم هیچ گوشی امکانات iphone 5 رو نداره

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من تا الان شکستی ندیدم از اپل و نخواهم دید نمی تونم زیاد جواب قانع کننده بهتون بدم فقط میگم مقایستون اصلا جالب نیست برای بزرگترین و بهترین گوشی دنیا. معرفش شده و شناخته میشه هی بیاید بگید نه تغییری ندیدیم و این که نشد و... اینا همش بهانه تراشی هست. فکر کنم کمتر گوشی یا بهتر بگم هیچ گوشی امکانات iphone 5 رو نداره
خدمت شما مشخصات را بخونید بعد بگید چیش از ایفون 5 بهتر نیست ؟!
Nokia Lumia 920 Specifications - Nokia - USA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر