معرفی رسمی iPhone 5

iPhone 5 را می خرید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    266

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
آیفون جدید چیز خاصی نبود ولی آیپادتاچ جدید در نوع خودش انقلابی بود.صفحه رتینا چهار ایتچی و قدرت گرافیکی 7 برابر بیشتر و cpu دو هسته ای+دوربین خیلی خوب تازه سیری هم داره:x با اون هدفون بی نظیر
اگه یه فرجی شد قیمتش اومد زیر 400 تومن حتما میخرم:d

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
حالا با بازی Real Racing 3 توانایی این چپپ A6 به رخ کشیده می‌شود. گرافیک‌ها فوق‌العاده هستند و کیفیت تصاویر مثل کیفیت تصاویر کنسول‌ها می‌مانند. فیل این امر را پیوند یا ازدواجی بین موبایل و کنسول‌ها تلقی می‌کند.
iPhone5_0266.jpg

---------- نوشته در 10:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 PM ارسال شده بود ----------

قیمت آی‌فون پنج: به تناسب ظرفیت: ۱۹۹، ۲۹۹ و ۳۹۹ دلار برای نسخه‌های ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگ.
و بهای مدل‌های قبلی بعد از عرضه آی‌فون پنج پایین آورده می‌شود، بهای آی‌فون ۴S 16 گیگ، ۹۹ دلار خواهد بود و آی‌فون ۴ هم البته در صورت عرضه و عقد قرارداد با سوی شرکت‌های ارتباطی، کاملا رایگان خواهد بود!

منبع: 1pezeshk.com

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
هنوز نگفتن که Dual e یا Quad . فکر کنم دوال باشه چون اگه کواد بود الان باید مانور میدادن
رم دیگه باید 1 باشه . 512 باو خیلی کمه !! S1 رمش 512 هست !!!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
واقعا حال کردم باورم نمیشه ایفون 4 اس رو کرد 99 دلار:-o

البته دوستانی که قصد خرید دارن پییشنهاد میشه خودشون شخصا اقدام کنن چون پاش برسه بازار ایران با انصافهای ایرانی زیر 1500 نمیدن
من که به شخصه یکی میخرم

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
واقعا مسخره ست همه جا دارن لحظه شماری می کنن واسه عرضه ش .. ما فقط حسرت اوضاع اقتصادی رو می خوریم که هیچ نقشی توش نداریم و فقط حســـــرت.
الآن این فروشنده های حلال زاده هم چه پرپری می زنن واسه فروشش... بخور بخور اساســـی!
برو بالای 3 تومن...
====
راستی A6 چقدر قوی تر در میاد نسبت به A5X ؟؟:d

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
اصلا به این چیزا دقت نکن
برای مثال داخل بازار جهانیps3 از xbox 360گرون تره ولی تو ایران ...

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

راستی A6 چقدر قوی تر در میاد نسبت به A5X ؟؟:d
تقریبا دو برابره>:d<

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

البته دوستانی که قصد خرید دارن پییشنهاد میشه خودشون شخصا اقدام کنن چون پاش برسه بازار ایران با انصافهای ایرانی زیر 1500 نمیدن
من که به شخصه یکی میخرم

عزیز این قیمت قراردادی هست با شرکت های مخابراتی و با مالیات بیشتر از 500 دلار هم درمیاد واست
وگرنه قیمت 4s الان شده 599 دلا

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
اصلا به این چیزا دقت نکن
برای مثال داخل بازار جهانیps3 از xbox 360گرون تره ولی تو ایران ...

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

من زیاد برام مهم نیست اصولا با این وضع بازار تو ایران خرید نمیکنم نا که داریم پول دلار گرون رو میدیم دیگه چرا سه برابرش رو بدیم به این بازاری های لاشخور ؟؟؟؟؟؟؟
خودم ماه دیگه از دبی میگیرم یکی

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
من یک سوالی داشتم.میگفتن که آیفون 5 باریک ترین گوشی تاریخ خواهد بود.این همون باریک ترینه؟:-/ کمپانی که خالقش از دنیا بره وضعش همین میشه.

بله
در حال حاضر ایفون 5 باریکترین گوشی هوشمند جهان هست
و این رو هم ساعتی قبل توی کنفرانس اعلام کردن !

galaxy s3
8.6 mm هست
اما ایفون 5
7.6 mm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر