معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
سلام دوست عزیز
روی محیط خود سوییچ این امکان نیست ولی با نصب اندروید 10 و یا لینوکس و نصب امولاتور روی اینها اینکار شدینه ولی خوب یه راه ساده تر هم هست چون نصب لینوکس و اندروید باید یا مموری جدا اختصاص بدی یا اگه مموری پارتیشن بندی کنی بخشی به اینها اختصاص بدی که باز اون بخش از مموریت کلا غیر فعال میشه.

راه ساده نصب Lakka هست که گیم کیوب هم ساپورت میکنه و در واقع همون retroarch در محیط لینوکس هست و نصبش هم تقریبا راحته و فقط کافیه بریزی تو مسیریهایی که میگم.

فایلهایی که گذاشتم دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و در مموری مسیرهایی که میگم دقیقا بریز

دانلود Lakka
بعد از دانلود فایل بالا از حالت فشرده در بیار و فولدر Lakka در روت مموری بریز(روت مموری همون اول که وارد میشی منظورمه)

دانلود فولدر بوتلودر
این فولدر که مال hekate هم هست بریز در روت مموری و من خودم فایل Lakka.ini به این اضاف کردم.

دانلود پیلود hekate اخرین ورژن
در اخر هم این پیلود دانلود کن و حتما همین ورژن دانلود کن و همین بفرست و محیط hekate که بالا اومد همون اول روی گزینه more configs بزن و lakka انتخاب کن و دیگه وارد lakka میشی و باید دیگه خودت تنظیماتش به دلخواه انجام بدی و ساده بگم فایل iso بازی یا هر فرمت دیگه ای که هست داخل مموری هر مسیری هست قبل ورود به Lakka بریز و load content بزن در Lakka و مسیر فایل بازیت پیدا کن و بعد انتخاب فایل بازیت باید ببینی چه امولاتوری اجرا میکنه و دلفین باید باشه و باید ببینی از core این امولاتور چیه انتخابش کنی و دیگه بازی باید اجرا بشه.
یه دنیا ممنون بابت اینکه انقدر با حوصله و با دقت پاسخ تمومه بچه ها رو میدی .
وجود امثال شما نعمته . پس فقط برا امولاتور با اون فایل بوت کنم .دوباره بخام برگردم حالت عادی خوده سوییچ با همون فیوز اتمسفر بوت کنم کافیه

• Like
Reactions: Z-fan

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
یه دنیا ممنون بابت اینکه انقدر با حوصله و با دقت پاسخ تمومه بچه ها رو میدی .
وجود امثال شما نعمته . پس فقط برا امولاتور با اون فایل بوت کنم .دوباره بخام برگردم حالت عادی خوده سوییچ با همون فیوز اتمسفر بوت کنم کافیه
خواهش داداش و برای برگشتن گزینه ریستارت و شات داون داره اخرین تب سمت چپ و یکیش خاموش میشد کلی دستگاه که میتونستی پیلود بزنی بالا بیاد و یکیش هم برمیگشت روی hekate که از محیط hekate هم گزینه payload اون وسط بزرگ نوشته تاچ کنی روش هر پیلودی تو مسیر Bootloader\payloads در مموری گذاشته باشی نمایش داده میشه اینجا و میتونی بزنی تا بالا بیاد.

• Like
Reactions: ArianSanei

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
خواهش داداش و برای برگشتن گزینه ریستارت و شات داون داره اخرین تب سمت چپ و یکیش خاموش میشد کلی دستگاه که میتونستی پیلود بزنی بالا بیاد و یکیش هم برمیگشت روی hekate که از محیط hekate هم گزینه payload اون وسط بزرگ نوشته تاچ کنی روش هر پیلودی تو مسیر Bootloader\payloads در مموری گذاشته باشی نمایش داده میشه اینجا و میتونی بزنی تا بالا بیاد.
خیلی عالی مرسی نصب کردم دقیق جواب داد فقط فریم بینهایت پایین بود.
یه سوال دیگه دوست عزیز من میخام از نندم بکاپ بگیرم گویا با همین پیلوده دیدم توش فقط یه مشکل دارم رمم ۳۲ گیگه و اینکه پره بخام بکاپه نندمو بگیرم حتما باید رمو عوض کنم ۶۴ بگیرم؟ رمو بخام عوض کنم محتویاته این رمو انتقال بدم توش کافیه؟ چون شنیدم پوشه نینتندو پوشه اصلیه همینجوریکپی پیس کنم جواب میده؟ هیچ راهی نداره بکاپ رو روی کامپیوتر بگیرم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
خیلی عالی مرسی نصب کردم دقیق جواب داد فقط فریم بینهایت پایین بود.
یه سوال دیگه دوست عزیز من میخام از نندم بکاپ بگیرم گویا با همین پیلوده دیدم توش فقط یه مشکل دارم رمم ۳۲ گیگه و اینکه پره بخام بکاپه نندمو بگیرم حتما باید رمو عوض کنم ۶۴ بگیرم؟ رمو بخام عوض کنم محتویاته این رمو انتقال بدم توش کافیه؟ چون شنیدم پوشه نینتندو پوشه اصلیه همینجوریکپی پیس کنم جواب میده؟ هیچ راهی نداره بکاپ رو روی کامپیوتر بگیرم؟
قابلیت اورکلاک cpu و حتی gpu هم داره Lakka میتونی ببری بالا تا فریم بهتری بده و بعضی تنظیمات هم دستکاری کنی شاید نتیجه بهتر بده و اگه این چیزا برات مهمه باید بری روی اندروید یا لینوکس که اونم دردسرهای خودش رو داره.

مموری 32 گیگ کافی هست برای بکاب گیری و کاری که میگم بکن و شما برای بکاب گرفتن دستگاه خاموش کن اول و مموری محتویاتش هر چی داخلش هست کپی کن تو کامپیوتر و اگه فرمت exfat مموری هست که هیچ وگرنه حتی میتونی فرمت exfat هم بکنی و بعد فقط فولدر Bootloader مال hekate فقط بریز داخل مموری و همون فایل Bootloader که برای Lakka گذاشتم کفایت میکنه و بعد پیلود hekate هم بفرست تا بالا بیاد و طبق اموزشی که برای بکاب گذاشتم بکابت بگیر و منتقل کن فولدر بکاب به کامپیوتر و دیگه تمام و حالا باز مموری به حالت اولش برگردن هر فرمتی که بوده با کامپیوتر و فایلهایی که اول کپی کردی هم بریز توش و کنسول با پیلودی که میزدی بالا بیار و یه روزی هم بکاب خواستی ریستور کنی باز همینجور کن ولی ایندفه ریستور کن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ArianSanei

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
قابلیت اورکلاک cpu و حتی gpu هم داره Lakka میتونی ببری بالا تا فریم بهتری بده و بعضی تنطیمات هم دستکاری کنی شاید نتیجه بهتر بده و اگه این چیزا برات مهمه برای بری روی اندروید یا لینوکس که اونم دردسرهای خودش رو داره.

مموری 32 گیگ کافی هست برای بکاب گیری و کاری که میگم بکن و شما برای بکاب گرفتن دستگاه خاموش کن اول و مموری محتویاتش هر چی داخلش هست کپی کن تو کامپیوتر و اگه فرمت exfat مموری هست که هیچ وگرنه حتی میتونی فرمت exfat هم بکنی و بعد فقط فولدر Bootloader مال hekate فقط بریز داخل مموری و همون فایل Bootloader که برای Lakka گذاشتم کفایت میکنه و بعد پیلود hekate هم بفرست تا بالا بیاد و طبق اموزشی که برای بکاب گذاشتم بکابت بگیر و منتقل کن فولدر بکاب به کامپیوتر و دیگه تمام و حالا باز مموری به حالت اولش برگردن هر فرمتی که بوده با کامپیوتر و فایلهایی که اول کپی کردی هم بریز توش و کنسول با پیلودی که میزدی بالا بیار و یه روزی هم بکاب خواستی ریستور کنی باز همینجور کن ولی ایندفه ریستور کن.
واقعا ممنون دقیقا به خاطره همین اندروید اسنپ دراگون ۸۶۰ گرفتم با دلفین فریم خوب گرفتم گفتم رو اینم تست کنم.
خیلی هم عالی . اقا یه دنیا ممنون حتما بکاپشو میگیرم چون میگن خیلی واجبه.
میترسیدم فایلایی مثه بایوس یا نصبی داشته باشه بعدا بشه مشکل.
پس همون بک آپ کفایت میکنه ردیفش میکنم .
علی اقا من بکاپ نندو گرفتم مموریم 29گیگ فظا داشت xfatهم فرمتش کردم اما بازم پارت پارت کرده خودشبکاپ رو و اینکه رو 96درصد تمومش کرد گفت انتقال بده به سبستم و دوباره رمو وصل کن و کنتینیو بده الان درسته؟
مشکلی نداره ؟ چون خودش تایید کرده

Attachments

• IMG_20210608_164853.jpg
    IMG_20210608_164853.jpg
    329.8 KB · مشاهده: 6
آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
علی جان سلام
تو SX OS وقتی از هارد بخواهیم بازی اجرا کنیم یه سری بازیها بدون اپدیت اجرا نمیشه باید چکار کنیم ؟ راهی داره که بدون نصب اپدیت بشه بازی رو اجرا کرد؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
علی جان سلام
تو SX OS وقتی از هارد بخواهیم بازی اجرا کنیم یه سری بازیها بدون اپدیت اجرا نمیشه باید چکار کنیم ؟ راهی داره که بدون نصب اپدیت بشه بازی رو اجرا کرد؟

سلام مهران جان
من خودم زیاد این موارد تست نکردم و روی sx هم بخاطر اپدیت کردن به فریمور اخر نیستم و یه کار میگم بکن شاید جواب بده و بازی که میخوای اجرا کنی از هارد فایل بازی xci همراه با اپدیت باشه و بگرد تو سایتها هست که فایل xci همراه با اپدیت و حتی dlc بصورت تکی و یکجا هست.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام مهران جان
من خودم زیاد این موارد تست نکردم و روی sx هم بخاطر اپدیت کردن به فریمور اخر نیستم و یه کار میگم بکن شاید جواب بده و بازی که میخوای اجرا کنی از هارد فایل بازی xci همراه با اپدیت باشه و بگرد تو سایتها هست که فایل xci همراه با اپدیت و حتی dlc بصورت تکی و یکجا هست.
با سلام و با اجازه از علی آقای گل امکان آپدیت فرمت xci با نرم افزار Switch Army Knife (SAK) در قسمت xci وجود دارد همچنین برای تبدیل فرمت nsz به nsp در صورتیکه ارور میده بایستی روی فایل nsz کلیک راست و گزینهproperties و برداشتن تیک read only و ok مشکل رفع خواهد شد .

Siatan

کاربر سایت
Dec 10, 2016
29
ببخشید اسپمه اگه ولی واقعا نمیشد نگم علی جان خیلی ممنونتم از این تاپیک و فعالیتی که توش داری،همه ی مشکلات من واسه سوییچ همشو مو با مو با اموزشای شما حل کردم،ایشالا همیشه موفق باشی تو زندگیت

meerup

کاربر سایت
Jan 12, 2021
5
سلام به همگی. من بعد مدت ها خواستم سوییچ رو آپدیت کنم و وقتی به لپ تاپم وصل کردم فقط این فولدر ها رو برام میاره. چه طور میتونم درستش کنم؟ نمیتونم آپدیت کنم
1630599373018.png

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام به همگی. من بعد مدت ها خواستم سوییچ رو آپدیت کنم و وقتی به لپ تاپم وصل کردم فقط این فولدر ها رو برام میاره. چه طور میتونم درستش کنم؟ نمیتونم آپدیت کنم
View attachment 222630

سلام
الان مشکلت ریختن فایل داخل مموری هست؟

توصیه میکنم اول مموری در بیاری از دستگاه و فایلهای هک اخرین ورژن مثلا اتمسفر داخلش بریزی و پیلود بزنی بیاد بالا بعد میتونی با اموزش daybreak راحت اپدیت کنی.

بعد ریختن اخرین هک هم میتونی پک اماده زیر که من میزارم بریزی که تا فریمور 12.1.0 ساپورت میکنه برای اپدیت کردن و کافیه پک رو بریزی داحل مموری و پیلود داخل پک به اسم Fusee Primary.bin بزنی تا اتمسفر بالا بیاد و این پک هم کامل هست بیشتر برنامه های ضروری داخلش گذاشتم با اخرین اپدیت.

لینک دانلود پک هک اتمسفر 19.5

اموزش زیر هم برای اپدیت دستگاه هست.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

بعد هم چون پک من ریختی در دفعات بعد نیازی به دراوردن مموری نداری با اموزش زیر

این نکته رو هم بگم از اموزش بالا که برای در نیاوردن مموری هست نیازی به ریختن فایلهای اون اموزش نیست من همه پیلودها و غیره داخل پک گذاشتم تو فولدر bootloder و یه برنامه در قسمت گالری هست به اسم Payload Launcher با اجرای اون میتونی مثلا پیلود hekate اجرا کنی برای در حالت mass stroge و بعد برای برگشتن به اتمسفر همون تب اول hekate یه ایکون بزرگ نوشته payload بزنی روش میتونی پیلود Fusee Primary.bin اجرا کنی و برگردی به اتمسفر.

meerup

کاربر سایت
Jan 12, 2021
5

کار با برنامه خیلی ساده هست و اول از روشن بودن AutoRCM مطمئن بشید و اگه از این مورد مطمئن نیستید پست زیر(کلیک کنید) قسمت دومش که مربوط به این گزینه هست بخونید.

برنامه Daybreak از لینک زیر دانلود کنید و در پوشه برنامه هاتون در مموری یعنی پوشه switch بریزید.(این برنامه جدیدا با اخرین نسخه های کاستوم فریمور اتمسفر هم منتشر میشه)

لینک دانلود برنامه Daybreak

سپس فایل اپدیت فریمور مورد نظرتون از لینک زیر دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید و در مموری سوییچ با فولدر کپی کنید.(بهتره یه فولدر با نام Firmware یا هر نام دیگه که خودتون میخواید بسازید و اپدیتها رو با فولدر و ورژن اپدیت مثل 10.1.0 بریزید تا موقع انتخاب توسط برنامه ترتیب اپدیت رو بدونید و گیج نشید)

لینک دانلود اپدیت فریمور

این قسمت اختیاری هست و اگر فایلهای هک رو ندارید میتونید از پک هک کاستوم فریمور اتمسفر زیر استفاده کنید که خودم اپلود کردم همراه با برنامه های مورد نیاز و اخرین سیگ پچ و پس از دانلود از حالت فشرده خارج و در مموری بریزید و پیلود Fusee Primary.bin داخل پک رو حتما برای بالا اومدن اینجکت کنید(این پک به مرور اپدیت در این پست میشود تا با اپدیت فریمورهای جدیدتر ساپورت بشه و در حال حاضر تا فریمور 12.1.0 با این پک قابل هک میباشد و پک دوم که اتمسفر همراه با sxos هک شده میباشد که sxos درون پک فقط تا فریمور 11.0.0 ساپورت میشود و برای استفاده از اون نباید فریمور بالاتری باشید و پیلود SX Loader.bin برای بالا اومدن sxos میباشد که درون پک هم قرار دادم)

لینک دانلود پک هک اتمسفر 19.2 همراه با sxos v3.1.0 هک شده

سپس برنامه Daybreak از قسمت برنامه ها یا همون گالری اجرا کنید.

طبق عکس زیر گزینه Install انتخاب کنید.

Day1.jpg

در مرحله بعد در مموری هر جا فولدر اپدیت کپی کردید برید و اون فولدر رو انتخاب کنید(در مراحل قبل گفتیم که یه فولدر به اسم Firmware بسازید و اپدیتهایی که میخواید بنا به ورژن اون اسم گذاری کنید و با فولدر در این پوشه بریزید و برای مثال من 10.1.0 انتخاب میکنم)

Day2.jpg

در این مرحله فایلهای اپدیت توسط برنامه بررسی میشه و بعد اگه همه چیز اوکی بود گزینه Continue پس از چند لحظه ظاهر میشه و سپس روی این گزینه بزنید.

Day3.jpg

در این مرحله گزینه Preserve setting رو انتخاب کنید تا با حفط تنظیمات کنسول به مرحله بعد برید(نکته انتخاب گزینه Reset To Factory Setting باعث ریست کارخونه ای تنظیمات کنسول میشه بعد اپدیت و فقط در صورتی که میخواید همه چی ریست بشه انتخاب کنید وگرنه انتخاب نکنید)

Day4.jpg

در این مرحله باید نوع فرمت مموریتون انتخاب کنید که در اینجا بر خلاف برنامه ChoiDujourNX شما میتونید هر دو گزینه Fat32 و exfat با هم داشته باشید که در اون صورت گزینه سمت راست Installl (FAT32 + exFAT انتخاب کنید و دیگه از این بابت که بعد اپدیت مموریتون چه فرمتیه خیالتون راحته بر خلاف برنامه ChoiDujourNX که فقط تک انتخاب داشتید و گاها باعث مشکل بالا اومدن بخاطر انتخاب اشتباه فرمت مموری میشد.

Day5.jpg

سپس در مرحله اخر روی گزینه Continue بزنید تا اپدیت کنسول اغاز بشه.

Day6.jpg

صبر کنید تا اپدیت کنسول تکمیل و 100 درصد بشه و دو گزینه Reboot و Shutdown ظاهر بشه و گزینه Reboot باعث ریستارت کنسول و گزینه Shutdown باعث خاموش شدن کنسول میشه و هر کدوم خواستید انتخاب کنید و اگه میخواید کنسول بعد اپدیت سریع بالا بیاد همون Reboot انتخاب کنید.موفق باشید.

Day7.jpg

در صورت تمایل میتونید ویدیو اموزشی زیر رو هم ببینید برای درست متوجه شدن.
لینک ویدیو اموزشی از یوتیوب

ممنون از پست خوبتون، فقط تو این فایل اتمسفر 19.5 که گذاشتید یه فایل نوت پد راهنما هست که نوشته اش به هم خورده. میشه لطفا اون راهنما رو درست کنید؟ من با این فایل اتمسفرم رو آپدیت کردم ولی پیلود اینجکت نشد و مجبور شدم برگردم به ورژن قبلی.

meerup

کاربر سایت
Jan 12, 2021
5
سلام
الان مشکلت ریختن فایل داخل مموری هست؟

توصیه میکنم اول مموری در بیاری از دستگاه و فایلهای هک اخرین ورژن مثلا اتمسفر داخلش بریزی و پیلود بزنی بیاد بالا بعد میتونی با اموزش daybreak راحت اپدیت کنی.

بعد ریختن اخرین هک هم میتونی پک اماده زیر که من میزارم بریزی که تا فریمور 12.1.0 ساپورت میکنه برای اپدیت کردن و کافیه پک رو بریزی داحل مموری و پیلود داخل پک به اسم Fusee Primary.bin بزنی تا اتمسفر بالا بیاد و این پک هم کامل هست بیشتر برنامه های ضروری داخلش گذاشتم با اخرین اپدیت.

اموزش زیر هم برای اپدیت دستگاه هست.

بعد هم چون پک من ریختی در دفعات بعد نیازی به دراوردن مموری نداری با اموزش زیر

این نکته رو هم بگم از اموزش بالا که برای در نیاوردن مموری هست نیازی به ریختن فایلهای اون اموزش نیست من همه پیلودها و غیره داخل پک گذاشتم تو فولدر bootloder و یه برنامه در قسمت گالری هست به اسم Payload Launcher با اجرای اون میتونی مثلا پیلود hekate اجرا کنی برای در حالت mass stroge و بعد برای برگشتن به اتمسفر همون تب اول hekate یه ایکون بزرگ نوشته payload بزنی روش میتونی پیلود Fusee Primary.bin اجرا کنی و برگردی به اتمسفر.
دستتون درد نکنه با این روش دوم اوکی شد

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
ممنون از پست خوبتون، فقط تو این فایل اتمسفر 19.5 که گذاشتید یه فایل نوت پد راهنما هست که نوشته اش به هم خورده. میشه لطفا اون راهنما رو درست کنید؟ من با این فایل اتمسفرم رو آپدیت کردم ولی پیلود اینجکت نشد و مجبور شدم برگردم به ورژن قبلی.
دستتون درد نکنه با این روش دوم اوکی شد

خواهش.گفتی درست شده ولی باز من میگم با ذکر چند نکته.

اون نوشته در مورد نصب Tinfoil هست چیز خاصی نیست و در زیر میزارم.

در فريمور 11 به بالا برای استفاده از Tinfoil فايل نصبی زير که در پک قرار دادم نصب بشه و البته اختياری هست چون ليتيوم ورژن جديد کارتون راه ميندازه و حتما هم از برنامه نات ورژن 2.70 استفاده کنيد برای ريختن بازی.

اون پک هم باید کامل برزید یعنی تموم فایلها و فولدرهای درون مموری به غیر از پوشه nintendo که بازیهاتون درونش هست باید قبلش پاک بشه یا یه جا کپی کنید اگه بدردتون میخوره و بعد اون پک برزید و پیلود هم حتما همون Fusee Primary.bin درون پک بزنید و هر ورژن از اتمسفر بهتره پیلود همون ورژن استفاده بشه و همیشه موقع اپدیت هک باید همینجور از اول همه چی اوکی کنید و روی هم فایلها کپی نکنید اینجوری مشکل بعضی وقتها پیش میاد و اگه میخوای کامل خودت یاد بگیری به روز کردن هک اتمسفر و دیگر جزعیات این پست(کلیک کن) و چند پست صحفه بعدش بخون فقط برنامه و لینکهای اون پست خودت به روزش با سرچ در گوگل پیدا کن.

آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
علی جان یه سوال
برای اجرای بازیهای جدید میخواستم اپدیت کنم به 12.1.0 یادم رفته اول با Daybreak اپدیت کنم بعد فایلهای جدید هک رو کپی کنم یا اول کپی فایلهای هک بعد اپدیت با Daybreak ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر