معرفی بازی های ترسناک

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
"تنها در تاریکی : جزیره سایه ها" منظورم بود ؛ پس اگر انگلیسیمون قوی نباشه حل معماها طبیعتاً باید خیلی سخت تر بشن درسته؟

شما میخوای بازی چطوری ترسناک باشه؟ اینو بگی من بازی ها رو میگم واست.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام .
دوستان لطفا ً یه بازی هم به من معرفی کنند که هم خشن و ترسناک باشه هم داستان خیلی جالبی داشته باشه و گیج کننده و سخت و اعصاب خوردکن هم نباشه .
من از re5 خیلی خوشم میومد ولی با اینکه داستان خیلی قشنگی داشت اما زیاد ترسناک نبود .

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سلام .
دوستان لطفا ً یه بازی هم به من معرفی کنند که هم خشن و ترسناک باشه هم داستان خیلی جالبی داشته باشه و گیج کننده و سخت و اعصاب خوردکن هم نباشه .
من از re5 خیلی خوشم میومد ولی با اینکه داستان خیلی قشنگی داشت اما زیاد ترسناک نبود .

سلام. اگه اینارو تا حالا بازی نکردید Dead Space و Alone In The Dark 5 رو امتحان کنید سایلنت هیلم بدک نیست.بازی ترسناک جدیدی که باحال باشه من که هنوز تو بازار ندیدم .

حتما" RESIDENT EVIL 1 و RESIDENT EVIL ZERO رو واسه گیم کیوب هم بازی کردی اونا اخر وحشت هستند مخصوصا یکش.

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام. اگه اینارو تا حالا بازی نکردید Dead Space و Alone In The Dark 5 رو امتحان کنید. سایلنت هیلم بدک نیست.بازی ترسناک جدیدی که باحال باشه من که هنوز تو بازار ندیدم .

نظرتون در مورد black mirror چیه ؟

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
عزیز من شما هم واسه خودت میگی.برادر جان اینو بدون که AItD4 به اسم جزیره سایه ها توسط تیم:sick: دارینوس دوبله شده;)
جزیره سایه ها دیگه چه صیغه ای هست؟؟؟:confused:
همونطور که هر بچه ای میدونه میشه کابوس جدید
دارینوس دیگه کیه که بخواد فتوا بده واسه اسم بازی ها؟؟:laughing:
لذت بازی به زبون اصلیشه;)

residentevil

کاربر سایت
May 10, 2009
100
نام
Resident Evil
بازي ترسناك فقط سري Resident Evil هاي ابتدايي. و Silent Hill.
Resident Evil يك و سه. و ريميك.
واقعاً بازي ترسناكي غير از اينجا وجود نداره از نظر من.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خب چون در حال بازی هستم که تو این نسل برایه باره اول من ترسوند خواستم معرفیش کنم خواستین بازیش کنین بازی اسمش سایرن برای ps3 واقعا بازیه درستیه حتمی امتحانش کنید مخصوصا اگر هدفون بزاریدو ساعته 1 نصفه شب شروع به بازی کنید متوجه میشید من چی میگم;)

kin

کاربر سایت
Apr 11, 2009
11
من سنم کمه :baby: بازی ترسناک نمیکنم چون اگه بکنم وسط بازی :scare: می زنم و شبم خوابم نمی بره :eek:. فقط یه رزیدنت اویل 4 رو که دوستم معرفی کرده بود بازی کردم انم هنوز تا ملحله اخرش نرفتم چون معماییه. حالا شما یه بازی ترسناک ولی غیر معمایی می شناسین به منم اسمشو بگین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر