معرفي كاربران آندروئيد

انگار همه اینجا وضعشون خوبه ! Galaxy S , Desire , Disire HD ...
ما که از دار دنیا یه X8 داریم ! :d البته تا اخر این هفته احتمالا یه Galaxy Ace میگیرم ...

خب شما خیلی سریع رفتی گوشی رو خریدی! این گوشی که شما خریدی مطمئنا از اروپایی امریکایی چیزی اومده اونجا هیچ دلیلی نداره ساپورت فارسی بزارن روی گوشی!!
باید صبر کنین رام خاورمیانه گوشیتون ریلیز بشه....
در کل مبارکه شاخ ترین گوشی رو گرفتی با یه گوشی هایی مثل ایفون 5 هنوز آنونس نشده مقایسش نکن :دی

پ.ن: من گلکسی اس دارم..
پ.ن2 : به جای اینکارا برو موس و کیبورد و هارد اکسترنال بهش وصل کن حالش رو ببر :))
ميبخشيد دوستان. من هلند زندگی ميکنم.اینجا اگه 1 آبونه بگيری ميتونی هر گوشی که ميخواهی بسته به جيبت انتخاب کنی . ميدونم که خيليها تو ایران آرزوشونه 1 هميچين گوشی داشته باشند. من هم شاکر هستم. البتّه چون من شرکت دارم پولش رو از ماليات شرکتم کم ميکنن.خوب این سيستم اینجاس تا سرمايه نخوابه.بگزريم .ولی آيفون از اول زبان همه ملل رو ساپرت ميکنه. فرقی هم نميکنه که تو کدوم کشور هستی.خوب خيلی از مشتريهای سامسونگ خاورميانه ای هستن و ميخوان به وب های کشورشون دسترسی داشته باشن.واسه همين این قدر پول ميدن. همچنين 1 مدّت کوتاه ديگه آيفون 5 مياد ولی چون 1 دونه واسه دوستم آيفون 3 خريده بودم زياد ازش رازی نبودم. چون این آيتونز منو کلافه ميکرد.. به هر هال من هيچ چيز از این موبايل جديد نميدونم و نميدونم چه کار های جالبی ميشه بهاش کرد و چه برنامهايی ميشه دانلود کرد. اگه کسی بگه ممنون ميشم به اميد شادی همه شما دوستان.

ميبخشيد دوستان. من هلند زندگی ميکنم.اینجا اگه 1 آبونه بگيری ميتونی هر گوشی که ميخواهی بسته به جيبت انتخاب کنی . ميدونم که خيليها تو ایران آرزوشونه 1 هميچين گوشی داشته باشند. من هم شاکر هستم. البتّه چون من شرکت دارم پولش رو از ماليات شرکتم کم ميکنن.خوب این سيستم اینجاس تا سرمايه نخوابه.بگزريم .ولی آيفون از اول زبان همه ملل رو ساپرت ميکنه. فرقی هم نميکنه که تو کدوم کشور هستی.خوب خيلی از مشتريهای سامسونگ خاورميانه ای هستن و ميخوان به وب های کشورشون دسترسی داشته باشن.واسه همين این قدر پول ميدن. همچنين 1 مدّت کوتاه ديگه آيفون 5 مياد ولی چون 1 دونه واسه دوستم آيفون 3 خريده بودم زياد ازش رازی نبودم. چون این آيتونز منو کلافه ميکرد.. به هر هال من هيچ چيز از این موبايل جديد نميدونم و نميدونم چه کار های جالبی ميشه بهاش کرد و چه برنامهايی ميشه دانلود کرد. اگه کسی بگه ممنون ميشم به اميد شادی همه شما دوستان.
خوشا به سعادتت،ما ارزومونه جایی غیر اینجا باشیم.

گوشی که داری واقعا خداست،god:دی ایفون 5 هم که سر کاری بود و معرفی نشد!فارسی هم بزودی و توی اپدیت جدید بهش اضافه خواهد کرد،باید منتطر عرضه رسمیش توی خاور میانه باشی. معمولا 2-ماه نهایتش طول میکشه،ولی یسری مرورگر هست که فارسی رو ساپورت میکنه،فعلا از اونا استفاده کن

این گوشی شما خیلی کارها میکنه و خداست،اگه بخوای هکش کنی،خدا تر هم میشه:دی با روت کردن گوشی میتونی کلیه برنامه ها رو نصب کنی ، سایتی مثل http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=265
کلیه برنامه ها رو که داره میتونی دانلود کنی و اموزش هاش هم هست.

ولی اگه نمیخوای هک کنی،و هک توی اونجا داستان داره،از samsung market و android مارکت از داخل گوشی میتونی کلیه نرم افزار ها و بازی ها رو بخری. مثلا بازی angry bird رو بریز رو گوشی که خداست:دی

از اونجایی که این گوشی مجهز به usb on the go هست ،به کمک این فناوری میتونی فلشت رو هم مستقیم به گوشی وصل کنی(نیاز به یک Hub داره).
توی اپدیت جدید هم میتونی کنترلر وایرلس هم به گوشی وصل کنی و باهاش بازی کنی:دی

در کل اینقدر امکانات داره که بتونی حالشو ببری:دی بهتره برای اطلاعات بیشتر همین سایتای ایرانی رو بگردی ،چون همه اطلاعات رو توی یک سایت برات خلاصه کردن و نیاز نیست وب گردی کنی.

خوشا به سعادتت،ما ارزومونه جایی غیر اینجا باشیم.

گوشی که داری واقعا خداست،god:دی ایفون 5 هم که سر کاری بود و معرفی نشد!فارسی هم بزودی و توی اپدیت جدید بهش اضافه خواهد کرد،باید منتطر عرضه رسمیش توی خاور میانه باشی. معمولا 2-ماه نهایتش طول میکشه،ولی یسری مرورگر هست که فارسی رو ساپورت میکنه،فعلا از اونا استفاده کن

این گوشی شما خیلی کارها میکنه و خداست،اگه بخوای هکش کنی،خدا تر هم میشه:دی با روت کردن گوشی میتونی کلیه برنامه ها رو نصب کنی ، سایتی مثل http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=265
کلیه برنامه ها رو که داره میتونی دانلود کنی و اموزش هاش هم هست.

ولی اگه نمیخوای هک کنی،و هک توی اونجا داستان داره،از samsung market و android مارکت از داخل گوشی میتونی کلیه نرم افزار ها و بازی ها رو بخری. مثلا بازی angry bird رو بریز رو گوشی که خداست:دی

از اونجایی که این گوشی مجهز به usb on the go هست ،به کمک این فناوری میتونی فلشت رو هم مستقیم به گوشی وصل کنی(نیاز به یک Hub داره).
توی اپدیت جدید هم میتونی کنترلر وایرلس هم به گوشی وصل کنی و باهاش بازی کنی:دی

در کل اینقدر امکانات داره که بتونی حالشو ببری:دی بهتره برای اطلاعات بیشتر همین سایتای ایرانی رو بگردی ،چون همه اطلاعات رو توی یک سایت برات خلاصه کردن و نیاز نیست وب گردی کنی.

مرسی رفيق.من چند روزه که مشقول ور رفتن با گوشی هستم وجدانا گوشی توپيه. برای وب خوانی فارسی ها هم از مينی اپرا استفاده کردم. ولی باز هرف ی را نشان نميده.ولی از گوشی خيلی رازی هستم. .در هقيقت بايد بگم که من تا به هال چند تا تلوزيون خريدم. ولی هيچ کدوم به خوبيه سمسونگ نبوده.هتی فيليپس. فقت سونی باهاش ميتونه رقابت کنه. این تجربه منه.ای ولّه به کره ای ها.راستی اگه پرسشی دشتی در خدمتم. با دورود

• Like
Reactions: capitanrayan
سلام- منم Motorolla Milestone داشتم که به دلایلی (مشکلی با گوشی نداشتم - یدونه بود خدایی) فروختمش و الان HTC Wilefire S دارم.

HTC هم خیلی اکی هستش ولی موتورولا عشق منه . . . Google , Motorolla , Android Forever

البته ما فقیرا که اندروید نمیدونیم چی به چیه :(
من هم galaxy s2 همین ماه پیش خریدم:d

شما که از شدت فقر در حال مرگ هستی :-b:d
منم برادر کوچکتر گوشی شما رو این هفته خریدم .... ...واقعا دنیای آندروید یه چیز دیگه اس!!!!

ولی یه نکته ی جالب در مورد سیستم عامل های گوشی رو میدونی .....
تو یکی از مغازه ها من برگشتم گفتم سیستم عامل JAVA از همه ی اینا شاختره همه صحبت های من رو تایید کردن :)):))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or