معرفي كاربران آندروئيد

به غول اندرویید من احترام بگذارید
url

دیروز روی HD2 آندروید نند ریختم و کلا از ویندوز موبایل خداحافظی کردم >:d<
قبلا بیلد آندروید داشتم کهدر کنار ویندوز موبایل بود ولی نند یک چیز دیگست :d

من هم بعد از کلی تحقیق و پرس و جو آخر Galaxy S خریدم. هم اشکال خاصی نداشت و هم ارزونتر بود. از دی جی کالا خریدم فردا میرسه. البته اونجور که شنیدم این اثر انگشتها منو خواهد کشت :((
قصد داشتم Desire S بگیرم ولی هم نمایشگرش کوچیکتر هستش هم اون مشکل WiFi و هم نا خواناییش در نور منو منصرف کرد.

سلام! تازه این بخش رو دیدم!! منم جز اولین کسانی بودم hTC desire HD گرفتم (حدودا 5 ماه پیش یا شاید بیشتر). اگر دوستان هر سوالی در مورد گوشی و s-off و روت و ... داشتن بپرسن!

منم galaxy S دارم ... بهترین گوشی آندروید موجوده ...البته بعد galaxy S 2 ....اونم الا گرونه پول بیاد دستمون میخوریم :d

دوستان سوال راجع به گلکسی داشتن بپرسن .... یه چیزایی حالیمه :p

من هم Samsung Galexy SII دارم.
ولی از شرکتش خيلی شاکی هستم که 1 کار به این مهمّی رو که ساپورت زبان فارسی و تازی هست رو انجام نداده اگر ميدونستم اینجوريه ميرفتم آيفون 5 ميگرفتم. و لازم نبود اینترنت رو زير و رو کنم که بتونم سايت های ایرانی رو ببينم.

ولی از شرکتش خيلی شاکی هستم که 1 کار به این مهمّی رو که ساپورت زبان فارسی و تازی هست رو انجام نداده اگر ميدونستم اینجوريه ميرفتم آيفون 5 ميگرفتم. و لازم نبود اینترنت رو زير و رو کنم که بتونم سايت های ایرانی رو ببينم.

آیفون 5 که نیومده

خب شما خیلی سریع رفتی گوشی رو خریدی! این گوشی که شما خریدی مطمئنا از اروپایی امریکایی چیزی اومده اونجا هیچ دلیلی نداره ساپورت فارسی بزارن روی گوشی!!
باید صبر کنین رام خاورمیانه گوشیتون ریلیز بشه....
در کل مبارکه شاخ ترین گوشی رو گرفتی با یه گوشی هایی مثل ایفون 5 هنوز آنونس نشده مقایسش نکن :دی

پ.ن: من گلکسی اس دارم..
پ.ن2 : به جای اینکارا برو موس و کیبورد و هارد اکسترنال بهش وصل کن حالش رو ببر :))

خب شما خیلی سریع رفتی گوشی رو خریدی! این گوشی که شما خریدی مطمئنا از اروپایی امریکایی چیزی اومده اونجا هیچ دلیلی نداره ساپورت فارسی بزارن روی گوشی!!
باید صبر کنین رام خاورمیانه گوشیتون ریلیز بشه....
در کل مبارکه شاخ ترین گوشی رو گرفتی با یه گوشی هایی مثل ایفون 5 هنوز آنونس نشده مقایسش نکن :دی

پ.ن: من گلکسی اس دارم..
پ.ن2 : به جای اینکارا برو موس و کیبورد و هارد اکسترنال بهش وصل کن حالش رو ببر :))
بعید میدونم این رفیقمون ایران باشه:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or