معرفي اعضاي سايت

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
من ديگه بشتر سعي ميكنم از دنيا مجازي بازي بيام بيرون و برم ديگه توي واقيعيت ها !(اما خيلي سخته)

کار خیلی خوبی میکنی! با این که خیلی وقته عضو شدی ولی خوش اومدی!

قبلا هم بهت گفتم که بهتره این رفتار بچه گانه رو بزاری کنار
ولی مثه اینکه قصد داری به همین روند ادامه بدی ... پس عواقبش هم با خودته

:surrender :huh: :surrender :surrender

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
من این تاپیکو تازه دیدم.خیلی باحاله.
منم خودمو معرفی میکنم:
16 سالمه دوم دبیرستانم تو قائمشهر(شاهی) زندگی میکنم.تو بازی ها هم از سبک role-playing خیلی خوشم میاد مثه oblivion.با اهنگ هم خیلی حال میکنم مخصوصا اگر داریوش باشه:biggrin1: خودم هم ویلن میزنم و در اخر هم خیلی خوشحالم که اینجا عضو شدم

G.A.M.E

کاربر سایت
Dec 29, 2006
22
سلام
من آرین هستم
16 سالمه
اول دبیرستان هستم
از بازی های اول شخص وستراتژیکی خوشم میاد
بازی های مورد علاقه:
ندای وظیفه
مدال افتخار
بلک
وارکرفت
بلک..........

آخرین ویرایش:

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
خوب من یا بهتر بگم ما هم خیلی وقته که تو این سایت عضویم وحالا وقتشه خودمون رو معرفی کنیم:
سروش و سهیل.19 و 17 ساله از تهران.دانشجوی مهندسی عمران و دانش اموز سوم دبیرستان.
علاقه ی اصلی هر دومون video game و هست چون از وقتی چشم باز کردیم keen,wolfenstein3d,doom,....بازی می کردیم.هردومون به موسیقی علاقه داریم.البته من{سروش} به کتب اقتصادی و فلسفی{کمدی الهی دانته عالی بود} و مقالات علمی علاقعه ی زیادی دارم.دوستیار همهی شما گیمرهای عزیز هم هستیم.

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
M8crx

سلام :love: :love: :love: .

تازه با اين تاپيك آشنا شدم و برام خيلي جالب بود .
من مهرداد هستم ، حدود 2 ، 3 ماهي هست تو اين سايت عضو شدم و از اين موضوع بسيار خوشحالم چون با افراد بسيار زيادي آشنا شدم و هر روز بر اطلاعاتم در زمينه ي صنعت بازي افزوده ميشه . البته بيشتر تو تاپيك "همه چیز در مورد بازی های کامپیوتر" و "معرفی بازی های كامپيوتر" مطلب مينويسم و سعي ميكنم هميشه مطالبم مفصل و مفيد باشه .
العان حدود 17 سالمه .
بازي كردنو از 6 سالگي با SEGA شروع كردم و كم كم Level Up شدم تا به PC و XBOX360 رسيدم .
به فلسفه و الاهيات و كلاً علوم طبيعي علاقه دارم ، اما فلسفه يه چيز ديگه است . مطالعه ي فلسفرو از 10 سالگي به شكل تفريحي شروع كردم اما در 12 سالگي به شكل جدي تري به فلسفه پرداختم . من پيرو مكتب اگزيستانسياليسم هستم و به قولي يك اگزيستانسياليست هستم و يكي از طرفداران سارتر و كلاً رهبران اين مكتب . البته آموزه هاي اين مكتب درست شبيه اسلام منجر به بد فهميهايي شدند كه به هيچ وجه درست نيست .
بهتون پيشنهاد ميكنم اگه دوست داريد مطالعه ي سطحي در مورد فلسفه داشته باشيد حتماً كتاب " دنياي صوفي " نوشته ي يوستين گردر را تهيه كنيد . به طور حتم از خوندنش لذت ميبريد.
از بين بازي ها هم بيشتر به سبك مخفي كاري و اكشن اول شخص علاقه دارم ، البته از ساير سبكها هم خوشم مياد اما اون سبكها برام اولويت دارند .
بازي هاي مورد علاقه ي من اينا هستن :
MAX PAYNE ، تمام نسخه هاي Splinter Cell و FarCry و Call Of Duty 1.2.3 و سري Command & Conquer و RayMan و سري Unreal Tournament و سري Need For Speed و سري HALO و چنتا بازي ديگه كه العان يادم نمياد .
العان هم منتظر Crysis و نسخه ي بعدي Unreal Tournament هستم .

تا بعد !

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
به کتب اقتصادی و فلسفی{کمدی الهی دانته عالی بود}

كمدي الهي فلسفيه يا اقتصادي ؟؟؟
291.gif

tshaytoonak

کاربر سایت
Oct 10, 2006
5
سلام منم تهمورث 12 سالم از مشهد دوست داشتم اولین پستی که میزدم ایجا باشه در ضمن املامم بعد ممکن بعضی وقتا غلط بنویسی:-" :biggrin1: .عاشق بازی و اهنگ هستم مخصوصا بازی های استراژکی و امید وارم برای سایت مفید باشم

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
محمد هستم
15 سالمه
اول دبیرستانم
ایکس باکس 360 دارم و از بازی های استراتژیک و فوتبال و پی جی ار و ورزشی مثل فوتبال خوشم میاد

nasim

کاربر سایت
May 30, 2007
7
سلام به بچه های بازی سنتر
305.gif

من نسیم هستم.22 سالمه دوست و هم کلاسی مهسا هستم.
سال آخره شیمی کاربردیم.منم مثل مهسا و مشترک با اون از یه کامپیوتر استفاده میکنیم
308.gif

مهسا گفت برای معرفی خودم اولین پستما اینجا بدم. :blushing:

لازم به ذکر است اگه امین را گیر بیارم حتما خفش می کنم
167.gif

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
مهدی و نسیم عزیز خوش اومدین به BC .
امیدوارم دوستهای خوبی باشیم برای همدیگه .
لازم به ذکر است اگه امین را گیر بیارم حتما خفش می کنم
گل گفتیم نسیم جون .
من قبلا چندبار به مهسا این پیشنهاد رو دادم ولی قبول نمیکنه :biggrin1:
البته الان به این نتیجه رسیده که حق با من بوده :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر