معرفي اعضاي سايت

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
فاميليشو مي خواي چيكار.
راست میگه سحر خانم فامیلی من به چه دردی می خوره؟
اگر دقت کنین اکثر بچه ها تو معرفیشون فامیلشون رو هم گفتن .
میخواستم تاپیک یه دست بشه .
مفته مفت 1000$
امین کیلویی حساب کردی ؟
آقايون مارك باز !
اقلا اسم مارك رو درست بنويسين

Levi's
اون نمایندگیش رو داره . نه من .
59.gif

منم چیزی با مارک لیوایز دم دستم نبود . گفتم لابد درست نوشته دیگه .
39.gif

دوستان سعی کنید بیشتر رعایت کنید!!
تاپیک خیلی خیلی منحرف شده.
امید تو خودت رو قبلا معرفی کردی ؟
57.gif
73.gif

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
امید تو خودت رو قبلا معرفی کردی ؟
بله فکر میکنم که صفحه ی 3-4 این تاپیک هست!
همتون اینو میدونین که اسمم امید هست:cheesygri
16 سال سن دارم و از سن خیلی پایین دارم بازی میکنم.
علاقه هام اول کامپیوتر هست( مشتقاتشو همرو در نظر بگیرین از بازی و اینترنت و ...)
به ماشین علاقه ی عجیبی دارم.اطلاعاتم هم در این زمینه زیاده.کلا هرچی که به ماشین ختم بشه رو من دوست دارم، از واقعی گرفته تا کنترلی و غیره.خودم به شخصه از Dodge Viper خوشم میاد ولی به Lamborghini هم علاقه ی زیادی دارم.از ماشین های Tuning شده هم خیلی خوشم میاد مثل Nissan Skyline و Toyota Supra و ... که توانایی مثلا 1000 اسب بخار رو دارند.

بعد کلا به ورزش علاقه دارم.ورزش مورد علاقه ام بسکتبال هست ولی به علت کمی امکانات معمولا فوتبال بازی میکنم.علاقه ی زیادی هم به بیلیارد دارم و کلا هیچ گاه ازش خسته نمیشم.قبلنا تو اسنوکر کمی شاخ بودم ولی مدتی است که دیگه بازی نمیکنم.ولی اگه باز برم تمرین کنم حرفی برای گفتن دارم.تو بازیکنان اسنوکر هم از Mark Wiliams خوشم میاد.

به فیلم و موسیقی هم علاقه دارم.به علت یه مشکلاتی که به وجود اومده به طرزه عجیبی از فیلم دور شدم ولی قبلنا خیلی خیلی فیلم نگاه میکردم.
به فیلم هایی مثل Gone in 60 Seconds یا BADBOYS2 یا کلا تو این سبک علاقه دارم.البته فیلم های قدیمی هم خیلی خوبن.مثل Gone with a Wind و GodFather و ... .هنر پیشه مثلا به نیکلاس کیج ، ویل اسمیت ،کوین کاسنر ، مارلون براندو ، بروس ویلیس ، انجلینا جولی و غیره علاقه دارم البته تمامی هنر پیشه ها خوبن و با همشون کلا حال میکنم.با تمامی کارتون های Walt Disney حال میکنم و جوری هست که 100 بارم ببینم برام جالبه البته این به زیبایی کار Walt disney بر میگرده.
اهنگ هم تغییربا با همه چی حال میکنم.یه جوری مودی هستم یه مدت گیر میدم به یه خواننده یا یه سبک هی اونو گوش میدم.میشه گفت همه نوع اهنگ گوش میدم.از توی گروه ها Back Streets Boys (البته تو سبکه خودش) رو خیلی دوست دارم.تو بخش موسیقی از گیتار و ارگ خوشم میاد و دوست دارم که یاد بگیرمشون.
حالا میرسیم با قسمت بازی.
اول از همه PC رو برای بازی از همه بیشتر دوست دارم.کلا با سبک FPS , Driving , RPG , MMORPG(که متاسفانه تو ایران تعطیله) Adventure(مثل Monkey Island) و Sports حال میکنم.جدیدا یه جوری شدم که اصلا حوصله ی بازی Strategy ندارم.حالا چراش رو نمیدونم ... ولی بازیی مثل WarCraft3 رو هنوز بزاری جلو بازیی میکنم به علت زیبایی بیش از حدش.ولی میتونم بگم که به تازگی که به دنیای انلاین وارد شدم شیفش شدم و کلا دیگه زیاد Single بهم نمی چسبه.ولی بی اقراغ بگم که Multiplayer چیز دیگری هست.
اگه بخوام بگم چه بازیی هایی رو دوست دارم زیاد میشه ولی یه چند تاشو نام میبرم:
FarCry , HL , Riddick , MetalGear , God of War , Oblivion , Diablo series , Bulder Gats series , Legacy of the kain series , GTR , WE series , WarCraft series , Battlefied seriesو ... . ولی همه چی بازی میکنم.
از اون موقعی که رفتم تو کاره انلاین فکر میکنم سره جم 5 تا بازی بیشتر نکردم یعنی یه چیزی در حدود 9-10 ماه میشه.من دیگه کارم شده که هر روز فقط Counter-Strike بازی کنم.یه CLAN هم در CS Online راه انداختم به نام SNAKES که خودم Leader اش هستم.میشه گفت اکثر موقع ها دارم CS بازی میکنم.با بعضی از دوستانی که در این سایت هم هستن مثل Darkfie1d و Zelda ی عزیز که بیشتره موقع تو سرور های انلاین داریم بازی میکنیم.WE هم خیلی بازی میکنم البته این نسخه ی جدید و زیاد بازی نکردم ولی کلا در این بازی حرفی برای زدن دارم.
در مورد این کنسول های جدید برام فرقی ندارن و اگه زمانی خواستم کنسولی بخرم اونی رو میخرم که با بازیاش بیشتر حال کنم.
تو قسمت فوتبال حرف اول و اخرم برزیل هستم.من فقط یادمه که تو جام حهانی 94 که برزیل درخشید عاشقش شدم و هنوزم که هنوزه عاشق این تیم هستم و تعصب خاصی نسبت به این تیم دارم.به باشگاه های ایران اصلا علاقه ای ندارم چون هیچ چیز جذابی ندارن.تو تیم های باشگاهی بارسلونا رو دوست دارم.از سالها پیش من طرفدار این تیم شدم و اولین تیم باشگاهی بود که من علاقه داشتم و هنوزم به این تیم علاقه دارم.بازیکن مورد علاقه ام ریوالدو بود که از دور رفت کنار.الان کلا بازی کنان برزیل رو دوست دارم فرقی هم نمیکنه که کدومشون باشن با همشون حال میکنم.ولی شاخص ترینشون رونالدینیو هست.
تو نوشابه ها با Sprite یا 7up حال میکنم.تو قطعات کامپیوتر با AMD و ATi بیشتر از بقیه حال میکنم و تو مارکای سازنده از Asus خوشم میاد.از بین مارکهای ورزشی از Nike و Puma خوشم میاد.

آخرین ویرایش:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
نوشته شده توسط Death Knight:
بله فکر میکنم که صفحه ی 3-4 این تاپیک هست!
همتون اینو میدونین که اسمم امید هست:cheesygri
16 سال سن دارم و از سن خیلی پایین دارم بازی میکنم.
علاقه هام اول کامپیوتر هست( مشتقاتشو همرو در نظر بگیرین از بازی و اینترنت و ...)
به ماشین علاقه ی عجیبی دارم.اطلاعاتم هم در این زمینه زیاده.کلا هرچی که به ماشین ختم بشه رو من دوست دارم، از واقعی گرفته تا کنترلی و غیره.خودم به شخصه از Dodge Viper خوشم میاد ولی به Lamborghini هم علاقه ی زیادی دارم.از ماشین های Tuning شده هم خیلی خوشم میاد مثل Nissan Skyline و Toyota Supra و ... که توانایی مثلا 1000 اسب بخار رو دارند.

بعد کلا به ورزش علاقه دارم.ورزش مورد علاقه ام بسکتبال هست ولی به علت کمی امکانات معمولا فوتبال بازی میکنم.علاقه ی زیادی هم به بیلیارد دارم و کلا هیچ گاه ازش خسته نمیشم.قبلنا تو اسنوکر کمی شاخ بودم ولی مدتی است که دیگه بازی نمیکنم.ولی اگه باز برم تمرین کنم حرفی برای گفتن دارم.تو بازیکنان اسنوکر هم از Mark Wiliams خوشم میاد.

به فیلم و موسیقی هم علاقه دارم.به علت یه مشکلاتی که به وجود اومده به طرزه عجیبی از فیلم دور شدم ولی قبلنا خیلی خیلی فیلم نگاه میکردم.
به فیلم هایی مثل Gone in 60 Seconds یا BADBOYS2 یا کلا تو این سبک علاقه دارم.البته فیلم های قدیمی هم خیلی خوبن.مثل Gone with a Wind و GodFather و ... .هنر پیشه مثلا به نیکلاس کیج ، ویل اسمیت ،کوین کاسنر ، مارلون براندو ، بروس ویلیس ، انجلینا جولی و غیره علاقه دارم البته تمامی هنر پیشه ها خوبن و با همشون کلا حال میکنم.با تمامی کارتون های Walt Disney حال میکنم و جوری هست که 100 بارم ببینم برام جالبه البته این به زیبایی کار Walt disney بر میگرده.
اهنگ هم تغییربا با همه چی حال میکنم.یه جوری مودی هستم یه مدت گیر میدم به یه خواننده یا یه سبک هی اونو گوش میدم.میشه گفت همه نوع اهنگ گوش میدم.از توی گروه ها Back Streets Boys (البته تو سبکه خودش) رو خیلی دوست دارم.تو بخش موسیقی از گیتار و ارگ خوشم میاد و دوست دارم که یاد بگیرمشون.
حالا میرسیم با قسمت بازی.
اول از همه PC رو برای بازی از همه بیشتر دوست دارم.کلا با سبک FPS , Driving , RPG , MMORPG(که متاسفانه تو ایران تعطیله) Adventure(مثل Monkey Island) و Sports حال میکنم.جدیدا یه جوری شدم که اصلا حوصله ی بازی Strategy ندارم.حالا چراش رو نمیدونم ... ولی بازیی مثل WarCraft3 رو هنوز بزاری جلو بازیی میکنم به علت زیبایی بیش از حدش.ولی میتونم بگم که به تازگی که به دنیای انلاین وارد شدم شیفش شدم و کلا دیگه زیاد Single بهم نمی چسبه.ولی بی اقراغ بگم که Multiplayer چیز دیگری هست.
اگه بخوام بگم چه بازیی هایی رو دوست دارم زیاد میشه ولی یه چند تاشو نام میبرم:
FarCry , HL , Riddick , MetalGear , God of War , Oblivion , Diablo series , Bulder Gats series , Legacy of the kain series , GTR , WE series , WarCraft series , Battlefied seriesو ... . ولی همه چی بازی میکنم.
از اون موقعی که رفتم تو کاره انلاین فکر میکنم سره جم 5 تا بازی بیشتر نکردم یعنی یه چیزی در حدود 9-10 ماه میشه.من دیگه کارم شده که هر روز فقط Counter-Strike بازی کنم.یه CLAN هم در CS Online راه انداختم به نام SNAKES که خودم Leader اش هستم.میشه گفت اکثر موقع ها دارم CS بازی میکنم.با بعضی از دوستانی که در این سایت هم هستن مثل Darkfie1d و Zelda ی عزیز که بیشتره موقع تو سرور های انلاین داریم بازی میکنیم.WE هم خیلی بازی میکنم البته این نسخه ی جدید و زیاد بازی نکردم ولی کلا در این بازی حرفی برای زدن دارم.
در مورد این کنسول های جدید برام فرقی ندارن و اگه زمانی خواستم کنسولی بخرم اونی رو میخرم که با بازیاش بیشتر حال کنم.
تو قسمت فوتبال حرف اول و اخرم برزیل هستم.من فقط یادمه که تو جام حهانی 94 که برزیل درخشید عاشقش شدم و هنوزم که هنوزه عاشق این تیم هستم و تعصب خاصی نسبت به این تیم دارم.به باشگاه های ایران اصلا علاقه ای ندارم چون هیچ چیز جذابی ندارن.تو تیم های باشگاهی بارسلونا رو دوست دارم.از سالها پیش من طرفدار این تیم شدم و اولین تیم باشگاهی بود که من علاقه داشتم و هنوزم به این تیم علاقه دارم.بازیکن مورد علاقه ام ریوالدو بود که از دور رفت کنار.الان کلا بازی کنان برزیل رو دوست دارم فرقی هم نمیکنه که کدومشون باشن با همشون حال میکنم.ولی شاخص ترینشون رونالدینیو هست.
تو نوشابه ها با Sprite یا 7up حال میکنم.تو قطعات کامپیوتر با AMD و ATi بیشتر از بقیه حال میکنم و تو مارکای سازنده از Asus خوشم میاد.از بین مارکهای ورزشی از Nike و Puma خوشم میاد.
نمردیم و معرفی این امید رو خوندیم
مرسی لیدر :)

hamid 64

کاربر سایت
Oct 11, 2005
10
سلام

سلام
من حمید هستم ، فامیلم هم KHP فرض کنید.
21 سالم هست و سال دوم عمران هستم . تو بازی سنتر هم عضو بودم ولی بیشتر شنوندم و ترجیح میدم مطالب مفید تون رو بخونم.
از حدود 7 سالگی کامپیوتر داشتم و از بازی های اون زمان از بازی مورچه ها و prince of persia تو یادم مونده ، از فیلم ها هم از مایل سبز و سریهای جنگ ستارگان خوشم میاد ، کتابی هم که خیلی علاقه داشتم کتاب جاسوسی در ستاد رومل بود .
از بازیها هم از کماندوزهای 1 و 2 یا به قولی کماندوز 1 و اضافه شوندش خیلی خوشم میاد
کلاً از بازی های کماندویی خوشم میاد .
از آشناییتون هم خوشوقت شدم .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خودم به شخصه از Dodge Viper خوشم میاد
چه جالب . منم عاشق اين ماشينم و خيلي باهاش حال ميكنم .
ز ماشین های Tuning شده هم خیلی خوشم میاد مثل Nissan Skyline و Toyota Supra و ... که توانایی مثلا 1000 اسب بخار رو دارند.
بازم جالب تر . چون دقيقا انتخابات بعدي من بعد از وايپر اين دو تا ماشين هستن . :blushing:
ولی بازیی مثل WarCraft3 رو هنوز بزاری جلو بازیی میکنم به علت زیبایی بیش از حدش
بهترين بازي كه من تو عمرم بازي كردم همين واركرافت 3 و اكسپنشنش بوده . :love:
series , WarCraft series , Battlefied seriesو ... . ولی همه چی بازی میکنم.
همه اينا رو موافقم به غير از WE , Battlefield . بازيهاي آرپي جي كه نام بردي رو شديدا موافقم .

ميگم خيلي جالبه اميد جان . از يه نقطه نظرهايي با هم كاملا هم سليقه ايم . ;)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
همه اينا رو موافقم به غير از WE , Battlefield . بازيهاي آرپي جي كه نام بردي رو شديدا موافقم .

ميگم خيلي جالبه اميد جان . از يه نقطه نظرهايي با هم كاملا هم سليقه ايم .
البته بازیهای زیاده دیگه ای هم هست که من نام نبردم.چون زیاد میشد دیگه.در مورد اون مسئله هم خوشحالم که هم سلیقه هستیم.
در ضمن تو که ماشین دوست داری چرا تو تاپیک ماشین پیدات نیمشه؟!

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
ز ماشین های Tuning شده هم خیلی خوشم میاد مثل Nissan Skyline و Toyota Supra و ... که توانایی مثلا 1000 اسب بخار رو دارند.
این ماشین ها تیونیگ شدشون به 500 اسب هم نمیرسه چه برسه به 1000 :eek:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شده توسط saeed-crisis2:
این ماشین ها تیونیگ شدشون به 500 اسب هم نمیرسه چه برسه به 1000 :eek:
سعید جان امید که تیونیگ ایرانی نگفت که عزیزم:)
Nissan Skyline مدل های شهریش بیشتر از 1000 اسب هم تیونیگ می شن. حتی مدل های مخصوص Drag تا 1500 اسب هم داره این ماشین! این ماشین عجوبه ای در زمینه تیونیگ هست و هنوز رقیبی براش پیدا نشده!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
لطفا بحث تیونینگ رو ببرین به تاپیک مربوطه .
اون تاپیک بیچاره خودش 1 قفته هست که خوابیده بعد شما اینجا بحث ماشین میکنین .
73.gif

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
همه اينا رو موافقم به غير از WE , Battlefield .
البته یادم رفت بگم که منظوره من از Battlefield قسمت Onlineش بود.اگه یه بار Online این بازی رو بازی کنی شیفته ی بازی میشی.
این ماشین ها تیونیگ شدشون به 500 اسب هم نمیرسه چه برسه به 1000
این بحث رو تو تایپک دنیای ماشین ادامه میدیم.

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
نوشته شده توسط Sasy360:
برادران میشه بگید این بار ها رو که علاقه مندی هاتون رو نشون میده چه طوری میسازید؟:love:

هااااااااااا من هم این سوال رو داشتم ولی روم نمیشد بپرسم
فکر کنم با فلش باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر