معرفي اعضاي سايت

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط captain.alireza:
سلام من هم علیرضا هستم

17 سال دارم عشقم فقط استقلال و چلسی

سایت :www.amh-city.com
سلام وردوت رو به سایت تبریک میگم (میگم پرهام چه شغل ردیفی داره:D )
منم مثل تو هستم هم عشق چلسی هم عشق استقلال:)
دمت گرم کارت درسته طرفدار sc هم باشی دیگه خودم میشه:cheesygri

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سوالها چی هستن؟
حالا به هر حال
من مهبد هستم(چه اسم ضایعی) فامیلی بابایی فرد (از اسمم ضایع تر)
شغل که ندارم انگل اجتماع بچه تنبل
بازیها:از بازیادونچر بدم میاد ولی قشنگترین بازی عمرم فارنهایت یا همون ایندایگو پرافسی بوده از 7سالگی کامپیوتر داشتم اولین بازی که بازی کردم Doom بوده و پرخاطره ترینش DUKENUKEM 3D از سری اسپلینتر سل هم خوشم میاد و بی صبرانه منتظر نسخه جدید هستم
به ماشین علاقه ای ندارم (یه پراید که زندگی رو بچرخونه)
از فوتبال متنفرم:cheesygri

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام من هم علیرضا هستم

17 سال دارم عشقم فقط استقلال و چلسی
آقا خوش اومدی .
فکر کنم میتونستی یه 7 - 8 خط دیگه رو معرفی نامت بزاری .
سلام وردوت رو به سایت تبریک میگم (میگم پرهام چه شغل ردیفی داره )
هاااااااااااااااااااااااا
69.gif
167.gif
167.gif

من مهبد هستم(چه اسم ضایعی) فامیلی بابایی فرد (از اسمم ضایع تر)
آقا تو چرا اینقدر با اسم و فامیلت مشکل داری ؟
به نظر من که هیچ مشکلی ندارن .

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام وردوت رو به سایت تبریک میگم (میگم پرهام چه شغل ردیفی داره:D )
منم مثل تو هستم هم عشق چلسی هم عشق استقلال:)
cheesygri

استقلال رو شدیدا با جفتتون هستم ولی چلسی عمرا:bash:
اصولا من با خفن مایه دارا مشکل دارم حالا میخواد باشگاه رئال باشه یا آبراموویچ یا بیل گیتس:thumbdown با این آخریه که اصلا آبم تو یه جوب نمیره

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام.
خوب دیگه خیلیها منو میشناسن:cool:(این خیلی یه چیز حدوده 3 نفره) اسمم هادیه. متولد 30/4/62 تهران:birthday:. نازی آباد به دنیا اومدم و میل دارم همونجا بمیرم:angel:. تو یکی از فرهنگسراها که اسم نمیبرم (خاوران) مسئول کافی نت هستم. فامیلیم اسکندریه راستی. از بچگی عشقه فوتبال بودم تا 2 سال پیش که کلی وزن اضاف کردم و از هر چی تحرکه بدم میاد:yawn:.
پرسپولیس:love: رو خیلی دوست داشتم الان خیلی تعصب ندارم. استقلالم آلترناتیوه خوبیه برای پرسپولیس هر چند نعشه شیر میارزه به صد تا غازه چاقه زنده. برای اینکه فاصله رو با امین زیاد کنم بگم که فقط لیورپول. البته تیم دومم تو انگلیس چلسیه.
از اسپلینتر سل خوشم نمیاد. پرنس بدک نبود. کلا خیلی با اکشن حال نمیکنم(چون نمیتونم همزاد پنداری کنم:cheesygri) بیشتر استراتژیستم.بازی های کامپیوتری رو همونطور که گفتم از یه مغازه شروع کردم که روشور و کیسه و اینا میفروخت یه اتاری هم گذاشته بود یه گوشه مغازه:sick:. کنسول فقط دریم داشتم و پی سی از 72 اگه اشتب نکنم. اولین بازی پی سی که یادم میاد پرنس بود. دیگه چیزی یادم نیست که بگم:love:.
همه طعنه هام شوخی بود از همه معذرت میخوام مخصوصا از 6 تایی های عزیز

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
سلام دوستان
گفتم حالا که همه دارن خودشون رو معرفی میکنن من هم خودمو معرفی کنم البته فکر کنم به اندازه کافی تابلو شده باشم...
اسمم مهدی است
متولد تاریخ 30 بهمن ماه 1364 شهرستان بهبهان. همتون میدونید که عشق بازی های پلاتفورمر و کارتونی هستم و وزنم هم 60 کیلو است و 21 سال سن دارم تا حالا حدودو 110 بازی مختلف پلاتفورمر رو تموم کردو و یه زمانی معروف شده بودم به Jump bottm
تیم مورد علاقه ام در ایران استقلال و در خارج رئال مادرید و کشوری هم برزیل میباشد .
الان دانشجوی سال دو م کامپیوتر هستم و اهواز درس میخونم. از درس های نظری به شدت متنفرم و درس های عملی خوشم میاد بدترین درس از نظر من ریاضی و بهترین درس زبان است.
از بازی های سوم شخص هم خوشم میاد پرنس رو تموم کردو هر سه شمارشو ولی از بازی هایی که حالت معمای دارند بدم میاد در کل اگه بدونم تو بازی باید یه کار مشخصی رو انجام بدم و چون سخته نتونم بهتر از اینکه اصلا ندو نم و بشینم فکر کنم.بهترین سری بازی روی پی اس 2 به نظر من جک و دکستر بود(البته در میان بازی های کارتونی که 100% بهترین بود ولی چون خودم عشق پلاتفورم هستم اینو میگم) از دانشمندهای پست نظیر دکتر کورتکس خوشم میاد و هیچ کس حداقل تو ایران نمیتونه رکورد منو تو سی تی ار بشکونه. از شهر اهواز به شدت بدم میاد چون هواش افتضاحه....همین دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه بگم فقط بگم غذای مورد علاقه ام قرمه سبزی و از هیچ غذایی هم بدم نمیاد...
ارزو دارم یه بار بشه بیام تهران با برو بچ بازی سنتر بشینیم یه 10 یا 20 بازی رو تموم کنیم...

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
بچه ها تويه بازيدات يه آقايي بود به اسم اميرمحل سكونتشم فك كنم كانادا بود باآي دي Nfsu ازدوستان كسي ازايشون خبرداره؟؟؟

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام دوستان
گفتم حالا که همه دارن خودشون رو معرفی میکنن من هم خودمو معرفی کنم البته فکر کنم به اندازه کافی تابلو شده باشم...
اسمم مهدی است
متولد تاریخ 30 بهمن ماه 1364 شهرستان بهبهان. همتون میدونید که عشق بازی های پلاتفورمر و کارتونی هستم و وزنم هم 60 کیلو است و 21 سال سن دارم تا حالا حدودو 110 بازی مختلف پلاتفورمر رو تموم کردو و یه زمانی معروف شده بودم به Jump bottm
تیم مورد علاقه ام در ایران استقلال و در خارج رئال مادرید و کشوری هم برزیل میباشد .
الان دانشجوی سال دو م کامپیوتر هستم و اهواز درس میخونم. از درس های نظری به شدت متنفرم و درس های عملی خوشم میاد بدترین درس از نظر من ریاضی و بهترین درس زبان است.
از بازی های سوم شخص هم خوشم میاد پرنس رو تموم کردو هر سه شمارشو ولی از بازی هایی که حالت معمای دارند بدم میاد در کل اگه بدونم تو بازی باید یه کار مشخصی رو انجام بدم و چون سخته نتونم بهتر از اینکه اصلا ندو نم و بشینم فکر کنم.بهترین سری بازی روی پی اس 2 به نظر من جک و دکستر بود(البته در میان بازی های کارتونی که 100% بهترین بود ولی چون خودم عشق پلاتفورم هستم اینو میگم) از دانشمندهای پست نظیر دکتر کورتکس خوشم میاد و هیچ کس حداقل تو ایران نمیتونه رکورد منو تو سی تی ار بشکونه. از شهر اهواز به شدت بدم میاد چون هواش افتضاحه....همین دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه بگم فقط بگم غذای مورد علاقه ام قرمه سبزی و از هیچ غذایی هم بدم نمیاد...
ارزو دارم یه بار بشه بیام تهران با برو بچ بازی سنتر بشینیم یه 10 یا 20 بازی رو تموم کنیم...
مهدی جون خوش اومدی:cheesygri (پرهام منم رقیب جدیدتم)
ایشالا میای میریم با هم crash bash بازی می کنیم:cheesygri .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام بر دوستان خوبم تو بازی سنتر . :love:
دیگه وقتشه ما هم یواش یواش خودمونو واسه آش خوری :baby: آماده کنیم و بزودی اعزام هستم .
اگه خوبی بدی تو این مدت از ما دیدین حلال کنین .
اگه حرفی زدم که کسی رو ناراحت کرده ازش صمیمانه معذرت میخوام . :blushing:
به امید خدا ما دیگه رفتیم تا پست بعدیم تو سایت بعد از این پست حدود سه ماه دیگه باشه .
در آخر هم از مدیران معذرت میخوام که به تاپیک ربطی نداشت . جای دیگه ای بهتر از اینجا پیدا نکردم . گفتم همین جوری بی خبر برم درست نیست .
گفتم بگم که دوستان یه نفس راحتی از دستم بکشن و مطمئن بشن که چند ماهی از دست من راحت هستن . :cheesygri
در ضمن من این آخرین پستم هست و دیگه واسه خوندن پست ها نمیام .
پس لطفا دررابطه با حرفهای من پستی نزنین تا تاپیک بیشتر از این منحرف نشه . :blushing:
همگی موفق باشید .
خدانگهدار همگی دوستان . :bye:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
کسی منو میشناسه معرفی کنه. اقای تی800 راست میگی از امیر خبری نیست تا اونجا که من یادم میاد تو انگلیس بود بعد یه سیستمه کولینگه ابی رو که خودش خریده بود رو سیستمش نصب کرده بود. بچه خیلی گلی بود مثله همه بچه های سایت . امیدوارم هرجا که هست سلامت باشه.

آخرین ویرایش:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
اخرین باری که خودم رو معرفی کردم تو بازی داته قدیم بوده حالا هرکس به دیتا بیس های اون دسترسی داره که نداره منو میشناسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر