مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

60701

کاربر سایت
Dec 10, 2014
3
ببین حالا که دستگاه باز کردی ای کاش خمیر سلیکون رو جنس خوب می زدی که هم دور فن استاندارد بشه اما سوال بعدی این پیش اومده زیاد تو مدت ۷الی۸سالی که داشتم هنگ کرده و یکی از دلیل هاش اینترنت هسته ببین اینترنتت وصل بوده؟ ولی اگه زیاد این اتفاق تو افلاین میافته و همیشه هست حتما دستگاه رو فرمت کن اگه نشد تعمییر
اینترنت وصل نیست هکی بازی می کنم ورژن ۹ دستگاه ۳روزه گرفتم دست دو ps4 slim مدل 2016A هارد ۱ ترا فقط می خوام بدونم مشکل جدی هست یانه. ممنون از راهنماییتون

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
اینترنت وصل نیست هکی بازی می کنم ورژن ۹ دستگاه ۳روزه گرفتم دست دو ps4 slim مدل 2016A هارد ۱ ترا فقط می خوام بدونم مشکل جدی هست یانه. ممنون از راهنماییتون
خب این مشکل عادیه تو پلی استیشن ۴فت و پرو و حتی اکس باکس وان ایکس و سری ایکس هم پیش اومده ولی هرازگاهی خیلی کم ولی اگه بیشتر اوقات این جوره باید بررسی بشه از فرمت کردن و مشکلات هارد چون بعضی وقتا مال هارد هم هست بگیر تا تعمیرات اگه فقط همین دفعه این طور شده عادیه و مشکلی نیست

• Like
Reactions: 60701

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
من پلی ۴ فت داشتم تو این همه سال هنگ کرد دور فن بالا رفت داغ کرد فشار اومد روش ولی هیچ وقت اخ نگفت فقط از من نصیحت خمیر سلیکون جنس خوب بزن فن ها رو تمیز کن قاتل دستگاه گرد خاک و گرما
و نوسانات برق هست مخصوصا اخری به شدت روی هارد دستگاه صدمه می زنه

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
هاردتم همیشه یه چند گیگ خالی باشه تا ته پرش نکن که هنگ کنه و فشار بیاد روش

• Like

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
دوستان کنسول‌رفقیقم اسلیم کپی خور با فلش هست نمیدونم چکار کرده پورت های USB کار نمیکنه و جبلریک نمیشه یکی از پورت ها که اصلا دسته رو با کابل هم نمیتونه روش کنه یکیش هم وقتی دسته وصل کردم شارژ می‌کنه ولی فلش یا هارد نمیخونه باید بده تعمیرش کنن یا راهی داره کنسول باز نشه درست بشه؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,753
نام
وحید
دوستان کنسول‌رفقیقم اسلیم کپی خور با فلش هست نمیدونم چکار کرده پورت های USB کار نمیکنه و جبلریک نمیشه یکی از پورت ها که اصلا دسته رو با کابل هم نمیتونه روش کنه یکیش هم وقتی دسته وصل کردم شارژ می‌کنه ولی فلش یا هارد نمیخونه باید بده تعمیرش کنن یا راهی داره کنسول باز نشه درست بشه؟
باید بره تعمیر پورتاش درست بشه

• Like
Reactions: yar_66

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
کسی نیست جواب بده ؟
احتمالا زیاد زده پورتا usb رو پایه هاش رو خراب کرده. اونی ک شارژم نمیکنه پایه ها تغذیه اش رو خراب کرده اونی هم که دیوایس نمیشناسه پایه ها دیتا رو ترکونده

• Like
Reactions: blak

mpdlord

کاربر سایت
Feb 4, 2012
90
نام
محمد
سلام دوستان. من موقعه بازی فیفا بعد 20 الی 30 دقیقه صفحه برام فریز میشه و بعد از چند ثانیه دوباره نرمال میشه. دستگاه موقع بازی نوسان برق ایجاد شد و خاموش شد. بعد از اون دیگه روال اینطوریاست (فریز میکنه). لطفا راهنمایی کنید . تشکر.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام دوستان. من موقعه بازی فیفا بعد 20 الی 30 دقیقه صفحه برام فریز میشه و بعد از چند ثانیه دوباره نرمال میشه. دستگاه موقع بازی نوسان برق ایجاد شد و خاموش شد. بعد از اون دیگه روال اینطوریاست (فریز میکنه). لطفا راهنمایی کنید . تشکر.
سلامت هاردت رو با نرم افزارهای تست هارد یه چک کن ببین اوکی هست یا نه. بعد میشه گزینه های دیگه ای رو هم بررسی کرد

• Like
Reactions: mpdlord

farzin.fj92

عضو جدید
Feb 9, 2023
1
سلام دوستان لطفا کمک کنید من به ps4 اسلیم دارم موقعی که دارم بازی میکنم یا تو منو هستم یا صفحه اصلی تصویرش میره قطع میشه بعد از چند ثانیه دوباره تصویر میاد
مشکل از چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,963
سلام دوستان لطفا کمک کنید من به ps4 اسلیم دارم موقعی که دارم بازی میکنم یا تو منو هستم یا صفحه اصلی تصویرش میره قطع میشه بعد از چند ثانیه دوباره تصویر میاد
مشکل از چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید
با کابل دیگه ای وصل کن به تلویزیون/مانیتور
درست نشد رو‌ تلویزیون دیگه ای چک کن
درست نشد ببر پورت HDMI چک کنند

• Like
Reactions: Vice City FM

mpdlord

کاربر سایت
Feb 4, 2012
90
نام
محمد
سلامت هاردت رو با نرم افزارهای تست هارد یه چک کن ببین اوکی هست یا نه. بعد میشه گزینه های دیگه ای رو هم بررسی کرد
هارد مشکل داشت . سرعت انتقال دیتا با کابل cat6 رو باهاش برسی کردم. 10م بود ( قبلا 70 الی 90م بود). هارد رو بیرون اوردم متاسفانه Reallocated Sector Count داد. با نرم افزار hdd regenerator برا رفع مشکل اقدام کردم که فایده ای نداشت. باید بفکر هارد جدید باشم.
تشکر بابت راهنماییت دوست عزیز.

Attachments

• Untitfed.png
    Untitfed.png
    38.8 KB · مشاهده: 13
  • Like
Reactions: x23are

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر