مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
هارد مشکل داشت . سرعت انتقال دیتا با کابل cat6 رو باهاش برسی کردم. 10م بود ( قبلا 70 الی 90م بود). هارد رو بیرون اوردم متاسفانه Reallocated Sector Count داد. با نرم افزار hdd regenerator برا رفع مشکل اقدام کردم که فایده ای نداشت. باید بفکر هارد جدید باشم.
تشکر بابت راهنماییت دوست عزیز.
مدل هاردت چی بود توشیبا یا سیگیت؟

amirreza82021

عضو جدید
Feb 16, 2023
2
سلام به همه
صدای من تو پارتی تیکه تیکه میره و دوستام نمیتونن بفهمن که من چی میگم. با نت همراه اول وصل میشم که پینگ و سرعت دانلودش خوبه اما فقط صدا ید میره با نت مخابرات هم که وصل میشم صدا خوب میره ولی نمیشه بازی کرد چون خیلی ضعیفه
دوستان کسی میدونه راه حل چیه
ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام به همه
صدای من تو پارتی تیکه تیکه میره و دوستام نمیتونن بفهمن که من چی میگم. با نت همراه اول وصل میشم که پینگ و سرعت دانلودش خوبه اما فقط صدا ید میره با نت مخابرات هم که وصل میشم صدا خوب میره ولی نمیشه بازی کرد چون خیلی ضعیفه
دوستان کسی میدونه راه حل چیه
ممنون
نت همراه مناسب بازی کردن نیست نت تایپ ۳ هم میده بهتون و عادیه مشکل صدا داشته باشید نت مخابرات بابد پینگ و پکت لاس خیلی بهتری نسبت به نت همراه بده از جه نظر میگید ضعیفه؟ چون حتی با سرعت ۲۵۶ کیلوبایت هم فقط سر اتصال اولیه ممکنه اذیت کنه بقیش به پینگ مربوطه که ربطی به سرعت اینترنت نداره

Shahin norozian

عضو جدید
Feb 21, 2023
1
بچه ها واقعا ممنونم ازتون!!
برای منبع تغذیه بود مشکل که حل شد فقط یه سوال ازتون دارم آپدیت کنسول توی کیفیت تکستچرها تاثیری داره آخه احساس میکنم بتلفیلد تکستچراش خیلی مشکل داره؟؟
ممنون میشم جواب
حالا حال PS4ت چطوره؟
ایشالّا طوریش نشده باشه.
سلام وقت بخیر این مشکل الان برای منم پیش اومده دستگاه روشن میشه یه بود میزنه چراغ ابی روشن میشه و دوباره خاموش میشه دستگاه اصلا بالا نمیاد چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید این شمارمه ممنونم کمک کنید 09108741178

jalilshahidi10

کاربر سایت
Dec 29, 2022
5
کسی میدونه باید چیکار کنم یه اکانت Call of Duty modern warfare II رو PS4 اکتیو کردم و وقتی بازی رو دانلود میکنه و اجرا میکنه موقع دانلود بخش داستانی دوباره ریست میشه و باید دوباره دانلود کنم و بعد دانلود مجدد همین جوری میشه ۲۰۲۳۰۲۲۳_۲۲۱۸۲۸.jpg
View attachment ۲۰۲۳۰۲۲۳_۲۲۱۹۵۴.mp4

jalilshahidi10

کاربر سایت
Dec 29, 2022
5
دکمه R2 خود به خود عمل میکنه
دکمه L2 هم بعضی موقعا کار نمیکنه
اسپری هم زدم درست نشد
منم دستم چنین مشکلی داشت بعد ۴ سال بازی کردن بردم سمت افسریه برام ۱ ساعته ردیفش کرد اگه مسیرش برات اوکیه ایدی تلگرام اینه برات لوکیشن رو بفرستم @Tech_boy1380

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دکمه R2 خود به خود عمل میکنه
دکمه L2 هم بعضی موقعا کار نمیکنه
اسپری هم زدم درست نشد
فلت دستت ، همونجا که محل اتصال فلت و برد هست ، یک پلاستیک نرمی هست که اون زیرش خوابیده..او پلاستیک نرمه قابلیت ارتجاعیش کم شده و به خاطر همین این اتفاقات می افته..باید یک لایه کاغذ بسیار نازک ( همون 80 گرم ) بزاری بینش و ببینی مشکلت حل میشه یا نه اگر نشد یه لایه دیگه اضافه کن.

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
211
سلام دوستان عیدتون مبارک من ps4 را دو سه سالی بود روشن نکرده بودم تا بچه های مهمون ولمون نکردن و در اوردم . متاسفانه دیسک را که داخل میگذارم کثیف میکنه میده بیرون کسی هست که بتونه راهنمایی بکنه چیکار کنم اصلا خودم میتونم کاری کنم ممنون میشم راهنمایی کنید با سپاس

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام دوستان عیدتون مبارک من ps4 را دو سه سالی بود روشن نکرده بودم تا بچه های مهمون ولمون نکردن و در اوردم . متاسفانه دیسک را که داخل میگذارم کثیف میکنه میده بیرون کسی هست که بتونه راهنمایی بکنه چیکار کنم اصلا خودم میتونم کاری کنم ممنون میشم راهنمایی کنید با سپاس
لنز دستگاه یا همون optic دستگاه خاک گرفته . کنسولت رو ببر یه سرویس باید بشه قطعا جاهای دیگه کنسول هم کلی خاک داره و اگه رسیدگی نشه خرابی های بدتری به همراه داره

• Like
Reactions: farzad_angel

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
سلام دسته ps4 که زیاد باش کار نکردم بعد از یکی دو بار کذاشتن رو میز انگار خاک گرفته فقط دو تا دکمه مثلث و مربع کار نمیکنن ایا لازمه حتما ببرم پیش تعمیرکار بازش کنه راه دیگه هست واسه ردیف کردنش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر