مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Amirali.2218

کاربر سایت
Aug 6, 2023
9
مدل تی ویت چیه و از چه کابل اچ دی ام ایی استفاده میکنی؟
دیروز یدونه کابل جنس خوب که اکثر خریداران راضی بودن سفارش دادم از توی دیجیکالا

یه تلویزیون پاناسونیک قدیمیه و از این کابل های هفتاد تومنی استفاده میکنم
مدلشو نمیدونم چون کارتونش نیست

یه تلویزیون پاناسونیک قدیمیه و از این کابل های هفتاد تومنی استفاده میکنم
از اینا این اون دومیه که تست کردم تصویر نقطه سفید میزد

Attachments

• IMG_20230807_143201.jpg
    IMG_20230807_143201.jpg
    567.2 KB · مشاهده: 7

bardiaaa

عضو جدید
Aug 12, 2023
1
سلام وقت بخیر من یک ماه هست پلی استیشن 5 خریدم دسته اصلیش r2 و l2 جیر جیر می‌کنه کاملا کار می‌کنه سفت میشه و... ولی جیر جیر می‌کنه یه فوت که میکنم تا چند دقیقه درست میشه بعدش دوباره همینطوره از جایی که خریدم گفته دسته رو بیار ی دسته دیگه بهت بدیم اگر میخوای اما چونکه دسته اصلیش هست دلم نمیاد ، چیکار کنم ؟

Amirali.2218

کاربر سایت
Aug 6, 2023
9
از اینا این اون دومیه که تست کردم تصویر نقطه سفید میزد
مشکل من حل شد.ولی یه مشکل دیگه دارم دیشب دسته رو گذاشتم شارژ شه کاملا شارژ شد بعدش دستگاه رو از دکمه خودش روشن کردم با دسته میخواستم کار کنم دکمه ها اونقدر خوب کار نمی‌کرد به عنوان مثالd-pad چپ رو نگه داشتم که صفحه به سمت چپ به صورت سریع اسکرول بشه ولی خب کار نکرد تا مجبور شدم دیشب دسته رو ریست کنم بعدش خوب کار میکرد آیا مشکلی توی دسته هست و باید یه دسته دیگه خرید کنم؟

• Like
Reactions: x23are

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
مشکل من حل شد.ولی یه مشکل دیگه دارم دیشب دسته رو گذاشتم شارژ شه کاملا شارژ شد بعدش دستگاه رو از دکمه خودش روشن کردم با دسته میخواستم کار کنم دکمه ها اونقدر خوب کار نمی‌کرد به عنوان مثالd-pad چپ رو نگه داشتم که صفحه به سمت چپ به صورت سریع اسکرول بشه ولی خب کار نکرد تا مجبور شدم دیشب دسته رو ریست کنم بعدش خوب کار میکرد آیا مشکلی توی دسته هست و باید یه دسته دیگه خرید کنم؟
نه مشکلی نداره، هر زمان دکمه ها خوب کار نکرد میتونی بازش کنی و ذغالاش رو عوض کنی یا اینکه لاک رسانابگیری و بزنی اوکی میشه. نیاز به خرید دیگه نیست

• Like
Reactions: MR.MARIO

Amirali.2218

کاربر سایت
Aug 6, 2023
9
نه مشکلی نداره، هر زمان دکمه ها خوب کار نکرد میتونی بازش کنی و ذغالاش رو عوض کنی یا اینکه لاک رسانابگیری و بزنی اوکی میشه. نیاز به خرید دیگه نیست
نه داداش من تعمیر اصلا بلد نیستم به خاطر همین با همین ریست کردن دسته ادامه میدم تاجایی که واقعا نیاز باشه تا الان هم دسته خوبه هیچ مشکلی نداره

• Like
Reactions: x23are

nima_starsun

عضو جدید
Aug 23, 2023
2
سلام سوالی داشتم خدمت شما عزیزان.یه ps4 slim دارم که الان چندین روزه روسن میکنم صفحه پرش پیدا کرده یعنی هم روشن میکنم این اتفاق میوفته و بعد یکی دو دقیقه کلا برفکی میشه قطعو وصل میشه میره میاد حالمو گرفته نمیشه بازی کرد با چ دی ام ای دیگه هم چک کردم همینطوره میدونیین مال chip hdmi هست یا خوده مادگی hdmi سوکتش یا هم قطعه خاصی هست.ممنون میشم راهنماییم کنیین

Amirali.2218

کاربر سایت
Aug 6, 2023
9
سلام سوالی داشتم خدمت شما عزیزان.یه ps4 slim دارم که الان چندین روزه روسن میکنم صفحه پرش پیدا کرده یعنی هم روشن میکنم این اتفاق میوفته و بعد یکی دو دقیقه کلا برفکی میشه قطعو وصل میشه میره میاد حالمو گرفته نمیشه بازی کرد با چ دی ام ای دیگه هم چک کردم همینطوره میدونیین مال chip hdmi هست یا خوده مادگی hdmi سوکتش یا هم قطعه خاصی هست.ممنون میشم راهنماییم کنیین
منم همین مشکلو دارم کابلو عوض کردم روی پورت دیگه تلویزیون امتحان کردم اما حل نشد که نشد

• Like
Reactions: nima_starsun

nima_starsun

عضو جدید
Aug 23, 2023
2
منم همین مشکلو دارم کابلو عوض کردم روی پورت دیگه تلویزیون امتحان کردم اما حل نشد که نشد
الان با مانیتور ایسوس ۲۴ اینچ که ورودی اچ دی ام ای داره تست کردم روه ۱۰۸۰p قشنگ نشون میده بدون کوچکترین پر پر ی والا موندم اکه خرابه چرا تویه مانیتور درست نشون میده اکه درسته چرا تویه تی وی اینجوریه.دوستان راه حلی بنظرتون نمیاد

Amirali.2218

کاربر سایت
Aug 6, 2023
9
الان با مانیتور ایسوس ۲۴ اینچ که ورودی اچ دی ام ای داره تست کردم روه ۱۰۸۰p قشنگ نشون میده بدون کوچکترین پر پر ی والا موندم اکه خرابه چرا تویه مانیتور درست نشون میده اکه درسته چرا تویه تی وی اینجوریه.دوستان راه حلی بنظرتون نمیاد
برای من درست شده پورت hdmi TV مو تمیز کردم

برای من درست شده پورت hdmi TV مو تمیز کردم
ولی خب امروز روشن کردم داخل دستگاه دیسک گذاشتم ولی دیسکها رو نمی‌خوند کلا دیسک خورش کار نمی‌کرد حالا هم موندم چیکار کنم

ک
ولی خب امروز روشن کردم داخل دستگاه دیسک گذاشتم ولی دیسکها رو نمی‌خوند کلا دیسک خورش کار نمی‌کرد حالا هم موندم چیکار کنم
کسی یه تعمیر گاه خوب تو خوزستان نمیشناسه؟

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
سلام
این دکمه L2 دسته خیلی مواقع گیر میکنه و عمل نمیکنه اصلا و با قلق خاص خودش دوباره اوکی میشه، بقیه دکمه ها هم سالم هستند
از ذغالشه به نظرتون؟

mobin3077

عضو جدید
Dec 8, 2023
1
سلام یک دستگاه ps4 fat دارم وقتی اون را خاموش یا ریستارت میکنم دیگه روشن نمیشه و باید اون را از برق جدا کنم و بزارم تا دوباره کار کنه..ممنون

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
سلام وقت بخیر من یک ماه هست پلی استیشن 5 خریدم دسته اصلیش r2 و l2 جیر جیر می‌کنه کاملا کار می‌کنه سفت میشه و... ولی جیر جیر می‌کنه یه فوت که میکنم تا چند دقیقه درست میشه بعدش دوباره همینطوره از جایی که خریدم گفته دسته رو بیار ی دسته دیگه بهت بدیم اگر میخوای اما چونکه دسته اصلیش هست دلم نمیاد ، چیکار کنم ؟
فعلا کنترلر های موجود تو بازار اورجينال هستن
کپی موجود نیست مگر اسلیم

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام دوستان
من حدود دو سال از دیسک استفاده نمیکردم چون کنسول هک شده بود ولی جدیدا دیسک میذارم داخلش,دیسک رو لکه داره میکنه و یه چیزی شبیه شمع روش کشیده میشه.کسی میدونه مشکلش چیه؟ممنون

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
سلام دوستان
من حدود دو سال از دیسک استفاده نمیکردم چون کنسول هک شده بود ولی جدیدا دیسک میذارم داخلش,دیسک رو لکه داره میکنه و یه چیزی شبیه شمع روش کشیده میشه.کسی میدونه مشکلش چیه؟ممنون
قسمت مکش دیسک و بلوریو چک کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر