مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

NDK

کاربر سایت
Nov 28, 2020
300
نام
مهدی
سلام دسته ps4 که زیاد باش کار نکردم بعد از یکی دو بار کذاشتن رو میز انگار خاک گرفته فقط دو تا دکمه مثلث و مربع کار نمیکنن ایا لازمه حتما ببرم پیش تعمیرکار بازش کنه راه دیگه هست واسه ردیف کردنش؟
اسپری خشک ناهید بگیر بزن به دکمه ها چند بار دکمه ها رو فشار بده درست میشه

• Like
Reactions: tboy2022

Ali9775

عضو جدید
May 12, 2023
2
سلام خسته نباشید من ی ps4 fat دارم چند روزه داخل بازی که میشم فن دستگاه دور تند کار میکنه بعد بازی را میبندم درست میشه.فرقی هم نداره چه بازی باش همش داخل بازی رو دور تند فن کار میکنه.بررسی هم کردم دستگاه خنک. گرم و داغ نیس که بگم بخاطر اونه.خمیر حرارتی هم دو ماه پیش عوض کردم.میخواستم بدونم مشکل از چیه؟ایرادی برا دستگاهم پیدا نکنه؟اپدیت دستگاهم نسخه قبلی ۱۰.۱.اگه بروز رسانی کنم این مشکل حل میشه یا ربطی نداره؟

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
سلام خسته نباشید من ی ps4 fat دارم چند روزه داخل بازی که میشم فن دستگاه دور تند کار میکنه بعد بازی را میبندم درست میشه.فرقی هم نداره چه بازی باش همش داخل بازی رو دور تند فن کار میکنه.بررسی هم کردم دستگاه خنک. گرم و داغ نیس که بگم بخاطر اونه.خمیر حرارتی هم دو ماه پیش عوض کردم.میخواستم بدونم مشکل از چیه؟ایرادی برا دستگاهم پیدا نکنه؟اپدیت دستگاهم نسخه قبلی ۱۰.۱.اگه بروز رسانی کنم این مشکل حل میشه یا ربطی نداره؟
خب سیستم داره کار عادی اش میکنه الان هوا به نسبت گرم تره بازی ها سنگین هم مزید بر علت باید فن شروع کنه خنک کردن شما اگر فن روشن نمیشد باید نگران بشی نه الان که ps4 بشکل سالم داره واست خنک میکنه مال منم دقیقا مثل شماست
یک دلیل دیگه هم به مرور زمان فن دستگاه خاک میگیره سنگین تره از حالت عادی حین کار کردن صدای بیشتری میده

• Like
Reactions: blak

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
بادی که از پشت دستگاه میاد گرمه یا سرده؟
اگر منظورت از اینکه میگی داغ نیست، بادی خروجی از پشت کنسوله، یعنی کنسولت خوب حرارت رو انتقال نمیده و این یه مشکله. باد خروجی باید همیشه گرم باشه.
اگر دورش خیلی بالا میره فعلا روشنش نکن و فن و سیستم خنک کننده کنسولت رو باز چک کن.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام و درود، خوب پردازنده ی دستگاه داغ میکنه و دور فن میره بالا، احتمال خیلی خیلی زیاد از خمیر سیلیکونه، حالا میگی جدیدا عوض کردی خمیر سیلیکون رو پس احتمالا جنس خوب نزدی، بهتره خمیر سیلیکون z9 بزنی که فوقالعادست کاراییش، یکم گرونه ولی عالیه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Ali9775

عضو جدید
May 12, 2023
2
خب سیستم داره کار عادی اش میکنه الان هوا به نسبت گرم تره بازی ها سنگین هم مزید بر علت باید فن شروع کنه خنک کردن شما اگر فن روشن نمیشد باید نگران بشی نه الان که ps4 بشکل سالم داره واست خنک میکنه مال منم دقیقا مثل شماست
یک دلیل دیگه هم به مرور زمان فن دستگاه خاک میگیره سنگین تره از حالت عادی حین کار کردن صدای بیشتری میده
ممنونم دستتون درد نکنه دستگاه را باز کردم باد گرفتم بهش خوب شد ممنونم

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
سلام و درود حدود ۶ سال ps4 slim دارم تا الان بدون آخ گفتن کار کرده (نه یک بار خاموش کرده نه چیزی ) دور فنشم زیاد بالا نمیره میخواستم بدونم لازمه خمیر سیلیکون عوض کنم یا خیر یعد یه سوال دیگه جدیدا یعنی همین امروز در حد صدم ثانیه یه تیکه سفید میاد رو صفحه و میره جای نگرانی داره ؟ و اینکه l2 دسته خراب شده با دکمه بالا کجا خوبه درستش کنم (داخل تهران)
با تشکر

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
سلام دوستان، من بعد یک مدت طولانی PS4 رو روشن کردم، هیچگونه کنترلری به کنسول کانکت نمیشه. الان مشکل دقیقا کجاست؟ USB PORT کنسول مشخصا سالمه.

Amirali.2218

کاربر سایت
Aug 6, 2023
9
سلام من یه دوماهی میشه که یه ps4 اسلیم سری 2218 دست دوم گرفتم هرزگاهی که روشنش میکنم همون اول یه لحظه صفحه مثل تلویزیونی های قدیمی برفکی میشه و بعدش هم درست میشه میخواستم بدونم مشکلش از کجاست ( روی یه تلویزیون دیگه چند روز امتحان کردم برفکی نشد صفحه)

Amirali.2218

کاربر سایت
Aug 6, 2023
9
سلام من یه دوماهی میشه که یه ps4 اسلیم سری 2218 دست دوم گرفتم هرزگاهی که روشنش میکنم همون اول یه لحظه صفحه مثل تلویزیونی های قدیمی برفکی میشه و بعدش هم درست میشه میخواستم بدونم مشکلش از کجاست ( روی یه تلویزیون دیگه چند روز امتحان کردم برفکی نشد صفحه)
بایدونه کابل hdmi دیگه ای که داشتم امتحان کردم صفحه نقطه سفید میزد

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
سلام و درود، خوب پردازنده ی دستگاه داغ میکنه و دور فن میره بالا، احتمال خیلی خیلی زیاد از خمیر سیلیکونه، حالا میگی جدیدا عوض کردی خمیر سیلیکون رو پس احتمالا جنس خوب نزدی، بهتره خمیر سیلیکون z9 بزنی که فوقالعادست کاراییش، یکم گرونه ولی عالیه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
دوست عزیز نگران نباش مدل های فت یکم صدای فنشون زیاده اونم بخاطر اندازه بزرگ فنشون هست برا مدلای فت طبیعیه موقعی باید نگران باشی که دستگاه یدفعه ای خاموش میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر