مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
درود
D-Pad دسته خراب شده یعنی بگیر نگیر داره
بدون باز کردن راهی داره بشه رفعش کرد ؟
اگه مجبور بشم بازش کنم چیکارش کنم درست بشه ؟
دسته PS4 معمولی فت هست

سلام

بازش کنید و سرویسش کنید خیلی راحته

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
درود دوستان
از دیشب تاحالا کنسول PS4 ، سه تا بوق پشت سر هم میزنه !!! بعضی موقع‌ها هرچند ثانیه و بعضی مواقع هر چند دقیقه !
یا وسط بازی یا که کلا وقتی که خاموشه !!!
داستان چیه ؟!
آخرین آپدیت هم هست

سلام اول شما از قسمت تنظیمات کارخونه یه ریستور ریبولد دیتا بیس بزن ببین درست میشه یا نه اگرم نشد یه احتمال خیلی زیاد فن سی پیو اور هیت میکنه که باید هیت سینک و خمیر سلیکون عوض کنی

Lil Ali

عضو جدید
Jul 5, 2022
2
سلام و عرض ادب خدمت اعضای انجمن
بنده کنسول اسلیم دارم و بطور وسواسی ازش نگهداری میکنم و با اینکه چهار ساله دارمش ولی انگار همین دیروز خریداری شده ولی متاسفانه تازگیا متوجه شدم که روی بدنه دستگاه از قسمت پشت جایی که به دیوار مماسه اندازه سر کبریت ضرب دیده و انگار با چاقو روش خط انداختی و تو رفتگی داره، الان سوالم اینه بعدها که خواستم دستگاهو بفروشم (احتمالا آخر سال برای کوچ به نسل بعد) اون قسمت بالایی بدنه دستگاه رو جایی جدا میفروشن که تعویض کنم تا از قیمتش زیاد کم نشه؟ چون شنیدم خط خش از ارزش دستگاه زیاد کم میکنه و اینکه میصرفه یا نه
معذرت میخوام زیاد صحبت کردم، پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام و عرض ادب خدمت اعضای انجمن
بنده کنسول اسلیم دارم و بطور وسواسی ازش نگهداری میکنم و با اینکه چهار ساله دارمش ولی انگار همین دیروز خریداری شده ولی متاسفانه تازگیا متوجه شدم که روی بدنه دستگاه از قسمت پشت جایی که به دیوار مماسه اندازه سر کبریت ضرب دیده و انگار با چاقو روش خط انداختی و تو رفتگی داره، الان سوالم اینه بعدها که خواستم دستگاهو بفروشم (احتمالا آخر سال برای کوچ به نسل بعد) اون قسمت بالایی بدنه دستگاه رو جایی جدا میفروشن که تعویض کنم تا از قیمتش زیاد کم نشه؟ چون شنیدم خط خش از ارزش دستگاه زیاد کم میکنه و اینکه میصرفه یا نه
معذرت میخوام زیاد صحبت کردم، پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم.
سلام

نه بابا اینقدر سخت گیر نباش براش مثل هلو میبرنش

• Like
Reactions: Lil Ali

sirwanx

عضو جدید
Oct 18, 2020
3
سلام یه مشکلی برا یه دستگا ps4 pro پیش اومده کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
دستگام این مشکل رو داره اینه که همین که واردبازی میشه بازی فریز میشه و از بازی میاد بیرون همه بازی ها اینجوریه فقط یکیدوتا اینجوری نمیشن یکیش pes21 .. هارد کنسول هم عوض کردم ولی بازم مشکل داره . بنظرتون مشکل چی میتونه باشه لطفا کسی اگه میدونه راهنمایی بکنه ممنونم

AMIROo_

عضو جدید
Jul 16, 2022
1
آقا من دستگام وقتی داره خاموش میشه دوتا بوق پشت سر هم میزنه بازی و اینا را هم میبندم
فک کنم مال اینترنت باشه چون وقتایی که به اینترنت وصل نمیشه بوق میزنه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دستگام این مشکل رو داره اینه که همین که واردبازی میشه بازی فریز میشه و از بازی میاد بیرون همه بازی ها اینجوریه فقط یکیدوتا اینجوری نمیشن یکیش pes21 .. هارد کنسول هم عوض کردم ولی بازم مشکل داره . بنظرتون مشکل چی میتونه باشه لطفا کسی اگه میدونه راهنمایی بکنه ممنونم
کپی خوره یا نه؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
نه کپی خور نیست
یک بار هاردت رو وصل کن به سیستم و با نرم افزار hdtune یا hd sentinel سلامتش رو چک کن اگر اوکی بود یه بکاپ از کنسولت بگیر و یه بار فریمور روش بزن اگر مشکل پابرجا بود یه initialize با اپدیت فریمور بزن.

• Like
Reactions: blak

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

سلام فکر نکنم ربطی به کنسول باشه شما برو قسمت ریکاوری کنسول ریبواد دیتا بیش بزن ببین درست میشه نشد دوباره بازی هارو نصب کن

• Like
Reactions: blak

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
سلام دوستان
این داستان سرویس کردن ps4 چیه؟بعضی از این پیجا تبلیغ میکنند که حتما باید سرویس بشه
چیکارش باید کرد؟خودمون میتونیم بازش کنیم تمیز کنیم یا کار ما نیست؟یا اصلا لازم هستش این کار؟

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوستان جدیدا ps4 من یه مشکلی پیدا کرده که بار اول روشنش میکنم اصلا تصویر نمیده و فقط چراغ ابی دکمه کنسول چشمک میزنه و دسته هم کار نمیکنه
حتما باید دکمه رو نگه دارم خاموشش کنم و بار دوم روشن میشه.
سیف مود رفتم ریست کردم و ریبیلد رو هم انجام دادم حتی هارد اکسترنال هم فرمت کردم کلافه شدم از این مشکل. لطفا کمکم کنید

Sananrasoli

عضو جدید
Aug 1, 2022
1
پلی استیشن من با بعضی بازی ها مثل وارزون مشکل داره وارد بازی که میشم پلی استیشن صدای فن رو بالا میبره و خاموش میشه لطفا بگید مشکل چیست

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوستان مشکلم بدتر شده الان باید چندین بار روشن خاموش کنم کسنول رو تا لوگوی ps4 بیاد و روشن بشه
فقط چراغ آبی چشمک میزنه بجای اینکه سفید بشه رو روشن بشه. حتی از رست مورد هم اینجوری میشه و بالا نمیاد
دوستان جدیدا ps4 من یه مشکلی پیدا کرده که بار اول روشنش میکنم اصلا تصویر نمیده و فقط چراغ ابی دکمه کنسول چشمک میزنه و دسته هم کار نمیکنه
سیف مود رفتم ریست کردم و ریبیلد رو هم انجام دادم حتی هارد اکسترنال هم فرمت کردم کلافه شدم از این مشکل. لطفا کمکم کنید

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,322
مدلش چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر