مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
سلام ps4مدل فت هست به علت جیل شدن بارها خاموش کرده مشکلی نداشت تا اینکه برنامه xploreرو نصب کردم یچیزی توسط برنامه دانلود شد و صفحه سیاه موند مجبور شدم کنسول رو از برق بکشم بعد که روشنش کردم صدا وتصویر قطع و گاهی وصل میشد کلا ریست کردم ریبولید دیتا زدم همه چی پاک شد و روشن شد و اوکی ولی هر بار خاموش میکنم دوباره که روشن میکنم همون جوری تصویر و صدا قطع و وصل میشه مکه ۵دقیقه از برق بکشم تا بدون مشکل روشن بشه کابل اچ دی هم عوض کردم فرقی نکرد احتمال سوختن قطه ای از دسگاه هست
با توجه به کارهای که انجام دادی 99 درصد سخت افزار دستگاه آسیب دیده
یا سیستم برق رسانی دستگاه آسیب دیده یا کیت hdmi
این جیلبریک که هست برا ps4 بسیار خطر جدی داره برا دستگاه چون این جیلبریک اختلال جدی در cpu و gpu دستگاه ایجاد میکنه .

Dream PS

کاربر سایت
Jul 15, 2021
14
این جیلبریک که هست برا ps4 بسیار خطر جدی داره برا دستگاه چون این جیلبریک اختلال جدی در cpu و gpu دستگاه ایجاد میکنه .
سلام من دیوایسپ بردم پشت شهرداری طرف دید گفت ای سی تصویر باید عوض بشه گفتم دسگاه رو از برق میکشی برقش کلا تخلیه میشه بدون مشکل روشن میشه گفت نه نیم سوز شده هزینش۱۳۰۰ هست گفتم باشه بعدا میام اومدم تو سایت دیوار تعمییر کار پیدا کردم تماس گرفتم بنده خدا کلی راهنمایی کرد گفت چون تصویر میاد مشکلت از ای سی تصویر نیست احتمال زیاد هاردت هست خلاصه رفتم ی هارد گیر آوردم تعویض کردم فریمور ۶.۷۲که حجمش ۱گیگ هست هم دان کردم از قسمت ستاپ رینیستال کردم اومد بالا اوکی ولی وقتی دسگاه خاموش شد بعد روشن شدن دوباره همون داستان دیگه کلافه شدم چند روز بعد تو سایت میگشتم دیدم نوشته تو دیوایس قسمت ستینگ گزینه اچ دی و ی گزینه دیگه یادم نیست دقیقا کارش اینه که دیوایس روشن میشه تی وی هم روشن میشه ،،،اون کزینه ها خاموش بشه یعنی تیکش برداشته بشه یسری مشکلات حل میشه اقا اینو زدیم اوکی شد 😆😂فقط موندم اون تعمییر کار ۱۳۰۰چه پولی میخاست ازم بگیره

• Like
Reactions: Mahdii61

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
سلام من دیوایسپ بردم پشت شهرداری طرف دید گفت ای سی تصویر باید عوض بشه گفتم دسگاه رو از برق میکشی برقش کلا تخلیه میشه بدون مشکل روشن میشه گفت نه نیم سوز شده هزینش۱۳۰۰ هست گفتم باشه بعدا میام اومدم تو سایت دیوار تعمییر کار پیدا کردم تماس گرفتم بنده خدا کلی راهنمایی کرد گفت چون تصویر میاد مشکلت از ای سی تصویر نیست احتمال زیاد هاردت هست خلاصه رفتم ی هارد گیر آوردم تعویض کردم فریمور ۶.۷۲که حجمش ۱گیگ هست هم دان کردم از قسمت ستاپ رینیستال کردم اومد بالا اوکی ولی وقتی دسگاه خاموش شد بعد روشن شدن دوباره همون داستان دیگه کلافه شدم چند روز بعد تو سایت میگشتم دیدم نوشته تو دیوایس قسمت ستینگ گزینه اچ دی و ی گزینه دیگه یادم نیست دقیقا کارش اینه که دیوایس روشن میشه تی وی هم روشن میشه ،،،اون کزینه ها خاموش بشه یعنی تیکش برداشته بشه یسری مشکلات حل میشه اقا اینو زدیم اوکی شد 😆😂فقط موندم اون تعمییر
کار ۱۳۰۰چه پولی میخاست ازم بگیره
سلام کجا بردی دستگاه رو !!!! این ای سی تصویر از کجا آورده بهت گفته تو پشت شهرداری اگر کسی خواست بره باید با شلوار تمام فلزی و کمربند قفل دار بره اونا هیچ رحمی ندارن .
اون سیستم لینک هست که هم در tv و هم تظیمات دستگاه فعال بوده .
الحمدلله که مشکلت حل شده .

Dream PS

کاربر سایت
Jul 15, 2021
14
سلام کجا بردی دستگاه رو !!!! این ای سی تصویر از کجا آورده بهت گفته تو پشت شهرداری اگر کسی خواست بره باید با شلوار تمام فلزی و کمربند قفل دار بره اونا هیچ رحمی ندارن .
اون سیستم لینک هست که هم در tv و هم تظیمات دستگاه فعال بوده .
الحمدلله که مشکلت حل شده .
بقل پاساژ فتوت ی پاساژ هست زیر زمینش البته قبلا اونجا دسته رو برده بودم برام قشنگ ردیفش کرد ولی این سری ی بابای دیگه بود

amirbubsuh

عضو جدید
May 24, 2022
1
سلام دوستان لطفاً راهنماییم کنید دارم دیونه میشم . کنسول اسلیم دارم مدل 2016b روشنش میکنم وقتی میرم داخل یه بازی سبک مثل نید فور اسپید ریوالز صدای فن نداره ولی تا میرم داخل جی تی ای صدا خیلی زیاده میده بردم خمیر سیلیکونmx4 شارژ کردم براش ولی مشکلش حل نشده هر کسی یه چیزی میگه یکی میگه مشکل فنه یکی میگه سی پی یوت مشکل داره باید چیکارش کنم لطفاً راهنمایی کنید 😑😑

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان لطفاً راهنماییم کنید دارم دیونه میشم . کنسول اسلیم دارم مدل 2016b روشنش میکنم وقتی میرم داخل یه بازی سبک مثل نید فور اسپید ریوالز صدای فن نداره ولی تا میرم داخل جی تی ای صدا خیلی زیاده میده بردم خمیر سیلیکونmx4 شارژ کردم براش ولی مشکلش حل نشده هر کسی یه چیزی میگه یکی میگه مشکل فنه یکی میگه سی پی یوت مشکل داره باید چیکارش کنم لطفاً راهنمایی کنید

عزیز بازیهای مختلف تاثیرهای مختلفی روی کنسول دارن
کنسول منم که پرو هست توی بعضی از بازیهای سنگین صداش میره هوا، توی بعضیا صداش درنمیاد
تا وقتی مشکلی توی عملکرد کنسول ندیدی مثل ارور overheat و خاموش شدن ناگهانی، کنسول هیچ مشکلی نداره

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان لطفاً راهنماییم کنید دارم دیونه میشم . کنسول اسلیم دارم مدل 2016b روشنش میکنم وقتی میرم داخل یه بازی سبک مثل نید فور اسپید ریوالز صدای فن نداره ولی تا میرم داخل جی تی ای صدا خیلی زیاده میده بردم خمیر سیلیکونmx4 شارژ کردم براش ولی مشکلش حل نشده هر کسی یه چیزی میگه یکی میگه مشکل فنه یکی میگه سی پی یوت مشکل داره باید چیکارش کنم لطفاً راهنمایی کنید
داداش مشکل شما از خمیر سیلیکون هست
شما یه خمیر سیلیکون z9 یا z10 بزن روش، یکم گرونتره ولی حل میشه، بعدش فن هات هم تمیز کن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
عزیز بازیهای مختلف تاثیرهای مختلفی روی کنسول دارن
کنسول منم که پرو هست توی بعضی از بازیهای سنگین صداش میره هوا، توی بعضیا صداش درنمیاد
تا وقتی مشکلی توی عملکرد کنسول ندیدی مثل ارور overheat و خاموش شدن ناگهانی، کنسول هیچ مشکلی نداره
هیچ مشکلی نداره دستکاری نکن کنسولت رو ... داغ کردن چیزه عادی اگر دیدی تو بازی های سنگین صدای فن در نیومد اون موقع بترس

• Like
Reactions: Black Roz

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
درود
D-Pad دسته خراب شده یعنی بگیر نگیر داره
بدون باز کردن راهی داره بشه رفعش کرد ؟
اگه مجبور بشم بازش کنم چیکارش کنم درست بشه ؟
دسته PS4 معمولی فت هست

vahiddragon

کاربر سایت
Aug 28, 2009
55
نام
وحيد
سلام دوستان لطفاً راهنماییم کنید دارم دیونه میشم . کنسول اسلیم دارم مدل 2016b روشنش میکنم وقتی میرم داخل یه بازی سبک مثل نید فور اسپید ریوالز صدای فن نداره ولی تا میرم داخل جی تی ای صدا خیلی زیاده میده بردم خمیر سیلیکونmx4 شارژ کردم براش ولی مشکلش حل نشده هر کسی یه چیزی میگه یکی میگه مشکل فنه یکی میگه سی پی یوت مشکل داره باید چیکارش کنم لطفاً راهنمایی کنید 😑😑
کنسول شما کپی خوره؟

sseed

عضو جدید
Jun 23, 2022
1
سلام دوستان
من ps4 pro دارم و مدتیه که هنگ میکنه. مثلن وسط بازی صفحه فریز میشه و هیچ فرمانیم نمیپذیره؛ طوری که مجبور میشم از دکمه خود کنسول خاموشش کنم. خیلی هم کند شده؛ طوری که تو خود محیط ps4 یه فرمان بهش میدم باید چند ثانیه صبر کنم تا اجرا بشه؛ مثلا وقتی میخوام وارد قسمت دانلودها یا تنظیمات بشم بیش از حد معمول طول میکشه.
Initialize (ریست کارخونه) هم کردم گفتم شاید مشکل نرم افزاری داره؛ اما درست نشد
لطفن اگه تشخیص میدید که مشکلش چیه بهم بگید. اگه یه جای مطمئن هم برای تعمیر میشناسید حتمن بهم بگید لطفا
ممنون

joker 868

کاربر سایت
Jun 1, 2021
7
سلام دوستان
من ps4 pro دارم و مدتیه که هنگ میکنه. مثلن وسط بازی صفحه فریز میشه و هیچ فرمانیم نمیپذیره؛ طوری که مجبور میشم از دکمه خود کنسول خاموشش کنم. خیلی هم کند شده؛ طوری که تو خود محیط ps4 یه فرمان بهش میدم باید چند ثانیه صبر کنم تا اجرا بشه؛ مثلا وقتی میخوام وارد قسمت دانلودها یا تنظیمات بشم بیش از حد معمول طول میکشه.
لطفن اگه تشخیص میدید که مشکلش چیه بهم بگید. اگه یه جای مطمئن هم برای تعمیر میشناسید حتمن بهم بگید لطفا
ممنون
سلام
فن های کنسولت رو از بیرون تمیز کن اگر نشد صفحه رویی کنسولو بردار از اونجا یکم تمیز کن(فقط مراقب باش چیزی قطع نشه) بازم اگه نشد کنسولو کامل باز کن و همچیرو تمیز کن بعدش خمیر سیپیو رو عوض کن

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان
ممنون
کپیخوره یا نه ؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,752
نام
وحید
سلام دوستان
ممنون
هاردتون مرخص هست باید تعویض بشه

MeHrAd07

عضو جدید
Jul 1, 2022
1
درود دوستان
از دیشب تاحالا کنسول PS4 ، سه تا بوق پشت سر هم میزنه !!! بعضی موقع‌ها هرچند ثانیه و بعضی مواقع هر چند دقیقه !
یا وسط بازی یا که کلا وقتی که خاموشه !!!
داستان چیه ؟!
آخرین آپدیت هم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر