مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
من از یک تعمیرکار شنیدم خمیر سیلیکون دستگاه هر 6 ماه یکبار باید عوض شه من 4 ساله دستگاهم رو دارم و تاحالا هم عوض نکردم نیازه الان انجام بدم؟
دستگاهم مدل اسلیم و صدای فنش هم نرماله کلا مشکل خاصی توش نمیبینم
ازش دوری کن... تعمیرکار و میگم😁

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
انالوگ دسته ps4 ام مشکل دریفت داشت دادم بهش سرویس کرد، کامل اوکی نشده ولی خیلی بهتر شده

کلا من تو اینکه چیزی بدم تعمیرکارا وسواس دارم اینکه خرابکاری نکنن یا قطعه درچه جند نندازن

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
من از یک تعمیرکار شنیدم خمیر سیلیکون دستگاه هر 6 ماه یکبار باید عوض شه من 4 ساله دستگاهم رو دارم و تاحالا هم عوض نکردم نیازه الان انجام بدم؟
دستگاهم مدل اسلیم و صدای فنش هم نرماله کلا مشکل خاصی توش نمیبینم
من هفت ساله عوض نکردم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
انالوگ دسته ps4 ام مشکل دریفت داشت دادم بهش سرویس کرد، کامل اوکی نشده ولی خیلی بهتر شده

کلا من تو اینکه چیزی بدم تعمیرکارا وسواس دارم اینکه خرابکاری نکنن یا قطعه درچه جند نندازن
اگر دریفت داری هنوز ولی کم شده هیچ کاری نکرده فقط دسته رو باز کرده و تو انالوگ اسپری کانتکت کلینر زده همین و بس خودم با همین روش تا حالا شاید 10 تا دسته رو برای دوستام اوکی کردم
ولی اگر مشکل شدید باشه باید پتانسیومتر اون انالوگ تعویض بشه یا کلا خود انالوگ تعویض بشه
پتانسیومتر هم از 2 هزار تومن هست تا نهایت فکر کنم 10 15 تومن که جنس خوبش میشه
انالوگ جنس خوب هم 30 تا 40 عه قیمتش

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
اره خودش هم گفت دسته رو فقط سرویس کرده
هزینه تعویض انالوگ هم میگفت درجه 2 چهل تومن و درجه یک 70
البته یه تعکیرکار دیگه بهم گفت 180 تومن تعویض انالوگ

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
اره خودش هم گفت دسته رو فقط سرویس کرده
هزینه تعویض انالوگ هم میگفت درجه 2 چهل تومن و درجه یک 70
البته یه تعکیرکار دیگه بهم گفت 180 تومن تعویض انالوگ
180 الکی گفتن
وگرنه میگم جنس خوب انالوگ حدود 40 50 تومنه با دستمزدش باید 100 اینا باشه دیگه

• Like
Reactions: mrhdir

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
تعویضش کار سختیه؟

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
اگر منظورتون تعویض آنالوگ هست
به مقدار خوبی باید هویه (Soldering) کاری بلد باشید و بهتره یه ذره بین داشته باشید چون باید پین های آنالوگ که روی برد لحیم شدن رو با هویه داغ کنید تا انالوگ از جاش در بیاد بعد دوباره باید آنالوگ جدید رو لحیم کنید به برد
ذره بین هم برای اینه که دقیق ببینید یه موقع پین های لحیم شده با هم دیگه تماس نداشته باشن
در کل اگر تجربه ندارید پیشنهاد نمیدم چون احتمال خراب کاری توش هست
خود من روی برد مشکل دار تست کردم بعد سراغ دسته خودم و چند تا از دوستام رفتم

• Like
Reactions: Sampler

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان عزیز یک پلی استیشن ۴ فت ۱۱۱۶ دارم بعد از چند سال خمیر سلیکون عوض کردم گرد گیریشم کردم ولئ متاسفانه مشکل ِ دور فن تو منوش پا برجاست برا مثال یه ۵ دقیقه تو منو بعد از بازی طول می کشه تا بیاد پایین قبلا این طورئ نبود مشکل از چیه از ابدیت هسته ؟یا نه لطفا کمک کنید بعضیا هم می گن یه ۷۲ ساعت طول می کشه تا خمیر سلیکون جواب بده

ALIIZ23

کاربر سایت
Aug 9, 2021
11
سلام
دستگاه ps4 اسلیم ۵۰۰ گیگ دارم این تابستون به سرم زد که جیلبریک کنم بازی هکی بازی کنم یه دو سه تا بازیم تموم کردم خاموشیم داشتم تقریا یه قطعی برقم امسال زیاد بود موقع بازی همین چند وقت پیشم،یه سری برق رفت وسط بازی
الان بعد چند وقت که دوباره اومدن دیسک گذاشتم
برای بازی fifa 18 وقتی میخواد بازی شروع،شه یع قسمتی داره که skill move داره یعنی همون حالت تمرین شوت و دفاع اینا که بعد وارد بازی اصلی میشه تو اون قسمت تو اولین ضربه لگ داره فقطم تو اولین ضربه
بعد امروز که داشتم بازی میکرد گذاشتم رو منو fifa بود تلوزیون خاموش کردم رفتم سراغ کاری وقتی بعد یه،ربع برگشتم تلوزیون روشن کردم صفحه تکون میخورد یه چیزایی حالت نویز افتاده بودرو صفحه تلوزیون و کند شده
دوباره خاموش روشن کردم درست شد
دوباره رفتم تو بازی fifa18 اون قسمت اول بازی که گفتم یه مقدار لگش بیشتر شده بود
نمیدونم مشکل چیه فقط این مشکل تو ضربه اول قسمت تمرین میفته اتفاق میفته دیگه جای بازی مشکلی نداره
علت این ماجرا دومم نفهمیدم
کسی میدونه راهنمایی کنه؟هارد مشکل پیدا کرده؟
ممنون میشم اگه میدونید راهنمایی کنید مرسی

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دوستان عزیز یک پلی استیشن ۴ فت ۱۱۱۶ دارم بعد از چند سال خمیر سلیکون عوض کردم گرد گیریشم کردم ولئ متاسفانه مشکل ِ دور فن تو منوش پا برجاست برا مثال یه ۵ دقیقه تو منو بعد از بازی طول می کشه تا بیاد پایین قبلا این طورئ نبود مشکل از چیه از ابدیت هسته ؟یا نه لطفا کمک کنید بعضیا هم می گن یه ۷۲ ساعت طول می کشه تا خمیر سلیکون جواب بده
خمیر سلیکون رو اگر خودت زدی که احتمالا برای اونه..نحوه درست زدن خمیر سیلیکون و همچنین نوع خمیر سیلیکون بسیار مهمه...اگر از خمیر سیلیکون های بی کیفیت استفاده کردی که اصلا دیگه روشنش نکن و بده تعمیر کار خوب برات بزنه.

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خمیر سلیکون رو اگر خودت زدی که احتمالا برای اونه..نحوه درست زدن خمیر سیلیکون و همچنین نوع خمیر سیلیکون بسیار مهمه...اگر از خمیر سیلیکون های بی کیفیت استفاده کردی که اصلا دیگه روشنش نکن و بده تعمیر کار خوب برات بزنه.
نه خمیر سلیکون خوب زد دادمش بیرون ولی قابل اعتماده جلو خودم این کار رو کرد مشکل چیه ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
نه خمیر سلیکون خوب زد دادمش بیرون ولی قابل اعتماده جلو خودم این کار رو کرد مشکل چیه ؟
یه سری بازیهام هستند الکی به دستگاه فشار میارن..من دستگام pro هست یادمه سر دموی مولتی رزیدنت اویل توی منوی بازی که فقط لودینگ بازی بود چنان صدایی از فن دستگام بلندمیشد که وحشت می کردم..اگر تو یک بازی اینجوریه به نظرم مهم نیست ..لست 2 رو چک کن اگر داری..اون گرافیکیش خیلی بالاست اما معقولانه به فن فشار میاره..اگر اون صدارو اونجام داری که مشکل از خمیره.

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
یه سری بازیهام هستند الکی به دستگاه فشار میارن..من دستگام pro هست یادمه سر دموی مولتی رزیدنت اویل توی منوی بازی که فقط لودینگ بازی بود چنان صدایی از فن دستگام بلندمیشد که وحشت می کردم..اگر تو یک بازی اینجوریه به نظرم مهم نیست ..لست 2 رو چک کن اگر داری..اون گرافیکیش خیلی بالاست اما معقولانه به فن فشار میاره..اگر اون صدارو اونجام داری که مشکل از خمیره.
رفیق تو همه بازیا همین طوریه قبلا این طور نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر