مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Matingg89

کاربر سایت
Jun 3, 2021
10
والهالا رو من بهمین خاطر نیمه کاره ولش کردم جاهایی که حرکت باشه مثل درگیریها یا تاختن با اسب مشکل بیشتر خودش نشون میده بدون اپدیت آزار دهنده هست. صدای هارد طبیعی هست چون هارد ps4 همین هارد های معمولی لبتابی هست که با چرخش کار میکنه ssdنیست که بدون صدا باشه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
اخه این صدا هم زیاد هم و من فکر کنم این لودینگ های طولانی برای اون باشه و اینکه ps4 های دیگه این صدا رو نمیدن

aliem7790

کاربر سایت
Jul 23, 2021
18
نام
علی
سلام دوستان
دیروز موقع گیم زدن برقا رفت و امروز که دوباره کنسول روشن کردم متوجه شدم قبل از بوق خوردن دستگاه یه صدای نا آشنا مثل کشیده شدن یه جسم تیز با یه صفحه صاف شنیده میشه و بعد از اینکه بازی رو هم باز کردم دیدم که سیوم نابود شده و هر چقدر هم که بازی رو جلو میبرم و تا میام بیرون سیو هام دوباره پاک شده و باید نیو گیم بزنم بازیم واچ داگز لجیون هستش و در ضمن موقع فست تراول برقا رفت :(
بنطرتون چه کنم؟

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
سلام دوستان
دیروز موقع گیم زدن برقا رفت و امروز که دوباره کنسول روشن کردم متوجه شدم قبل از بوق خوردن دستگاه یه صدای نا آشنا مثل کشیده شدن یه جسم تیز با یه صفحه صاف شنیده میشه و بعد از اینکه بازی رو هم باز کردم دیدم که سیوم نابود شده و هر چقدر هم که بازی رو جلو میبرم و تا میام بیرون سیو هام دوباره پاک شده و باید نیو گیم بزنم بازیم واچ داگز لجیون هستش و در ضمن موقع فست تراول برقا رفت :(
بنطرتون چه کنم؟
سلام .متاسفانه احتمال میدم هارد شما مشکل پیدا کرده البته نسوخته بد سکتور پیدا کرده و سیو نمیکنه

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
سلام دوستان .
یه بنده خدایی دستگاهش فقط safe mode میاد . تعمیرگاه بهش گفته cpu سوخته . مگه وقتی cpu بسوزه safe mode میاد بالا ؟
7840a3ea-0a20-11ec-a055-6659dfa922c5.jpeg
بنظرم یه تعویض هارد کنه و یه reinstal کامل بزنه حله مشکلش .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
سلام دوستان .
یه بنده خدایی دستگاهش فقط safe mode میاد . تعمیرگاه بهش گفته cpu سوخته . مگه وقتی cpu بسوزه safe mode میاد بالا ؟
View attachment 222331
بنظرم یه تعویض هارد کنه و یه reinstal کامل بزنه حله مشکلش .
99 درصد هارد به فنا رفته

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
من

فقط میخوام بدونم cpu سالمه یا نه. چون صفحه safe mode بالا میاد و برام عجیبه که تعمیرکار گفته cpu سوخته.
CPU که بسوزه کلا نباید تصویر داشته باشه، کنسول رو با گزینه 6 به تنظیمات اولیه برگردونه، اگر ریست شد و اتفاقی نیوفتاد اونموقع مشخص می شه مشکل سخت افزاریه

• Like
Reactions: hoseinlu

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
پس یعنی از cpu نیست؟
نیست، وقتی CPU در حال سوختنه مدام کنسول خاموش می شه، پیغام خطا داره و بعد از سوختن کلا بالا نمیاد، اگر تا الان این مشکلاتو نداشته باید اول مراحل نرم افزاری رو برای عیب یابی طی کنه

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
نیست، وقتی CPU در حال سوختنه مدام کنسول خاموش می شه، پیغام خطا داره و بعد از سوختن کلا بالا نمیاد، اگر تا الان این مشکلاتو نداشته باید اول مراحل نرم افزاری رو برای عیب یابی طی کنه
کاملا درسته اگر cpu مشکل پیدا کنه دیگه روشن نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر