مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
بردم یه جا دیگه بهش درمورد پتانسیومتر اینام گفتم گفت میدونم. به اصطلاح درست کرد و باز همون بود! :| :| :|
ایشالا ps5 گرفتم همین که جعبه رو باز کردم دستگاه و دسته اینا رو دراوردم دسته رو میذارم دیوار میفروشم یه دسته nacon یا چیز خوب دیگه میخرم جاش. چون جنسش عین همینه میگن.
این ps4 فعلیم چهارمین دستگاهم تو این نسل بود و بیشتر اوقات داشت خاک میخورد چون وقت بازی نداشتم. نوی نو هم خریده بودم پیارسال. حالا دسته ش اینطوری اصلا درست نمیشه :|

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
683
ایشالا ps5 گرفتم همین که جعبه رو باز کردم دستگاه و دسته اینا رو دراوردم دسته رو میذارم دیوار میفروشم یه دسته nacon یا چیز خوب دیگه میخرم جاش. چون جنسش عین همینه میگن.
این ps4 فعلیم چهارمین دستگاهم تو این نسل بود و بیشتر اوقات داشت خاک میخورد چون وقت بازی نداشتم. نوی نو هم خریده بودم پیارسال. حالا دسته ش اینطوری اصلا درست نمیشه :|
یه دور astro با ps5 بازی کنی و با دوئل سنس و مکانیزم دسته اشنا بشی صد سال سیاه این کار رو نمیکنی.
فعلا هیچ دسته ایی همچین تکنولوژی رو در اختیار نداره که اینقدر دقیق باشه، راه رفتن روی چمن و تخته و اب همه فیدبک لرزششون فرق میکنه حتی وزش باد رو هم با فیدبک دسته حس میکنی!.لامصب معلوم نیست چه تکنولوژی تو این دسته بکار رفته!
کلا دوئل سنس قضیش از بیخ و بن با وایبریشن دسته های ps4 فرق میکنه .

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
یه دور astro با ps5 بازی کنی و با دوئل سنس و مکانیزم دسته اشنا بشی صد سال سیاه این کار رو نمیکنی.
فعلا هیچ دسته ایی همچین تکنولوژی رو در اختیار نداره که اینقدر دقیق باشه، راه رفتن روی چمن و تخته و اب همه فیدبک لرزششون فرق میکنه حتی وزش باد رو هم با فیدبک دسته حس میکنی!.لامصب معلوم نیست چه تکنولوژی تو این دسته بکار رفته!
والا لرزش اصلا واسم مهم نیست اولین کاری که میکنم خاموش کردنشه
نینتندو سوییچ هم یه چیزی تو این مایه ها داشت در نهایت بعد چند ساعت بازی خاموشش کردم برای همیشه.

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
683
والا لرزش اصلا واسم مهم نیست اولین کاری که میکنم خاموش کردنشه
نینتندو سوییچ هم یه چیزی تو این مایه ها داشت در نهایت بعد چند ساعت بازی خاموشش کردم برای همیشه.
تا خودت امتحان نکنی نمیتونی تصمیم بگیری.بحث لرزش نیست ،کلا قضیه با لرزش تفاوت داره.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
داداش تو دسته اکس باکس وان هم بود ولی خفیف پلی۵ تکاملش داد

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
داداش بازی های مخصوص ps5 رو فقط باید با دسته خودش بازی کنی، اجازه نمیده با دسته ps4 یا چیز دیگه ای بازی کنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
و دراخر هم بعد اینک اوکی میکنم بجای اپدیت کردن این میاد لطفا بگید چیکار کنم
داداش احتمال خیلی زیاد هارد کنسولت تموم کرده، باید هارد عوض کنی احتمالا

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: A.Lopez

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79

hamid.lsg

عضو جدید
Apr 12, 2021
2
سلام دوستان.
من ps4 اسلیم دارم یکی دو ماهه وقتی فیفا بازی میکنیم یکم گیر میکرد وسط بازی.
امروز دیگه کلا وسط بازی گیر کرد و دستگاه هنگ کرد.
یه بار بالا اومد کلا فیفا رو پاک کرده بود و دوباره کپی کرد و اپدیت شد. وارد بازی شدم روی لوگوی ورود فیفا هنگ کرد و دستگاه رو خاموش کردم و دیگه اصلا بالا نمیاد.
لوگو ps میاد و بعدش صفحه ی مشکی.
داخل safe mode هم وارد میشم ولی نه اپدیت میکنه و نه ریستور و نه ریست فکتوری.
مشکل از چی هستش؟
هارد سوخته؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
و دراخر هم بعد اینک اوکی میکنم بجای اپدیت کردن این میاد لطفا بگید چیکار کنم

فرمت usb باید fat32 باشه ... کلا دستورالعمل نصب از طریق usb رو کامل انجام دادی؟
و البته فایل آپدیتش هم فرق میکنه مدل 900 مگی هست

• Like
Reactions: deadkin

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
دوست عزیز لطف می کنید توضیح بدید؟
آخرین آپدیت ریکاوری تا همین لحظه 8.03 ریجن 1 ___ PS4 System software
1.فایل ریکاوری که حجم حدودای 900 مگ هست رو باید دانلود کنین فایل دانلودی با ریجن دستگاه یکی باشه
2.فلش رو با fat32 فرمت کن
3.داخل فلش با حروف بزرگ پوشه PS4 درست میکنین و داخلش یه پوشه دیگه UPDATE فایل PS4UPDATE.PUP رو داخلش میریزین
4. مطمعن بشین که کنسول خاموشه و چراغ هاش روشن نیستن (اگر نارنجی بود 7 ثانیه دکمه پاور رو نگه دارین تا 2 تا بوق بزنه بعد خاموش میشه)
5.فلش رو وصل کنین
6. 7 ثانیه دکمه پاور رو نگه دارین.
7. یکسری کارها میگه انجام بدین که دسته رو با کابل وصل کنین
8. وارد safe mode میشه و گزینه system update software رو بزنین
9. سپس شماره Update from USB Storage Device 1 انتخاب کنید و سپس OK کنید
10. دیگه هر چی اومد اوکی کنین و خود دستگاه آخرش خاموش روشن میشه و بالا میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر