مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
آخرین آپدیت ریکاوری تا همین لحظه 8.03 ریجن 1 ___ PS4 System software
1.فایل ریکاوری که حجم حدودای 900 مگ هست رو باید دانلود کنین فایل دانلودی با ریجن دستگاه یکی باشه
2.فلش رو با fat32 فرمت کن
3.داخل فلش با حروف بزرگ پوشه PS4 درست میکنین و داخلش یه پوشه دیگه UPDATE فایل PS4UPDATE.PUP رو داخلش میریزین
4. مطمعن بشین که کنسول خاموشه و چراغ هاش روشن نیستن (اگر نارنجی بود 7 ثانیه دکمه پاور رو نگه دارین تا 2 تا بوق بزنه بعد خاموش میشه)
5.فلش رو وصل کنین
6. 7 ثانیه دکمه پاور رو نگه دارین.
7. یکسری کارها میگه انجام بدین که دسته رو با کابل وصل کنین
8. وارد safe mode میشه و گزینه system update software رو بزنین
9. سپس شماره Update from USB Storage Device 1 انتخاب کنید و سپس OK کنید
10. دیگه هر چی اومد اوکی کنین و خود دستگاه آخرش خاموش روشن میشه و بالا میاد.
ممنون واقعا لطف کردید

• Like
Reactions: mac man

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
سلام دوستان.
من ps4 اسلیم دارم یکی دو ماهه وقتی فیفا بازی میکنیم یکم گیر میکرد وسط بازی.
امروز دیگه کلا وسط بازی گیر کرد و دستگاه هنگ کرد.
یه بار بالا اومد کلا فیفا رو پاک کرده بود و دوباره کپی کرد و اپدیت شد. وارد بازی شدم روی لوگوی ورود فیفا هنگ کرد و دستگاه رو خاموش کردم و دیگه اصلا بالا نمیاد.
لوگو ps میاد و بعدش صفحه ی مشکی.
داخل safe mode هم وارد میشم ولی نه اپدیت میکنه و نه ریستور و نه ریست فکتوری.
مشکل از چی هستش؟
هارد سوخته؟

ینی وقتی روی گزینه ها میزنی اتفاقی نمی افته یا ارور میده؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
دوستان برای تعویض آنالوگ کجا برم خوبه؟ از یه تعمیرکار پرسیدم گفت اگه فقط مشکلت برگشتن کاراکتر (بعد یکم حرکت دادنش-صفحه قبل توضیح دادم) هست دست به آنالوگ نزن چون آنالوگهای توی بازار کیفیت آنالوگ دسته ارجینال رو ندارن و بعد یه مدت باز عین همین خراب میشه!
موندم اگه کلا درست نمیشه اینو بندازم کنار یه دسته نو بخرم؟!
دسته فت جنسش بهتره یا اسلیم یا این رنگی منگیا؟
این دسته خودم رو بخوام رد کنم میشه یا نگهش دارم؟
داداش بازی های مخصوص ps5 رو فقط باید با دسته خودش بازی کنی، اجازه نمیده با دسته ps4 یا چیز دیگه ای بازی کنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
ایشالا تا وقتی ما بخریم این آپشنم اصافه میکنه و ثرد پارتیها دسته میزنن براش
وگرنه ترجیح میدم نسل بعد با کمال میل نینتندو بگیرم.

آخرین ویرایش:

amir poorjon

عضو جدید
Apr 15, 2021
1
سلام من ps4 pro دارم و آپدیتش کردم وقتی آپدیت شد و خاموش روشن شد بالا نیومد و یه پیام داده از سیستم سافت وار آپدیتش:an error has occurred وهنگ کرده هیچ دکمه ای عمل نمیکنه اصلا هیچ اتفاقی نمی افته لطفا کمک کنید?

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
این دسته هایی که تو دیجی هست یه تومن یا بیشتر باز جلوش زده غیراصل جریانشون چیه؟ مگه فقط این سیصد چهارصد تومنیا فیک نیست؟
بعد چه چیزی بگیرم خرکار باشه؟ گلد ارتشی رنگی یا اصلا رنگ تاثیر تو کیفیتش نداره؟ این nacon هایی که یک یک و نیم میفروشن خوب نیست؟

پ.ن: ببخشید اینجا پرسیدم ولی به نظرم اینجا بهتر به جواب برسم چون خرابیهای این دسته ها رو بهتر میدونن اینجا

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,798
سلام دوستان من به مشکلی خوردم
دسته ی ps4 باز کردم که داخلش تمیز کنم داخلش کثیف بود و خوب کار نمیکرد دسته رو باز کرده بودم که کنسول روشن شد منم دسته رو تمیز کردم و بستم
الان مشکلی که دارم اینه که داخل بازی دکمه ها عمل نمیکنه ولی داخل منو کاملا تمام دکمه ها کار میکنه یبار از برق کشیدم و با یه یوزر دیگه امتحان کردم ولی درست نشد

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام دوستان من به مشکلی خوردم
دسته ی ps4 باز کردم که داخلش تمیز کنم داخلش کثیف بود و خوب کار نمیکرد دسته رو باز کرده بودم که کنسول روشن شد منم دسته رو تمیز کردم و بستم
الان مشکلی که دارم اینه که داخل بازی دکمه ها عمل نمیکنه ولی داخل منو کاملا تمام دکمه ها کار میکنه یبار از برق کشیدم و با یه یوزر دیگه امتحان کردم ولی درست نشد
یا دسته خوب بسته نشده یا این که ریبون دسته رو برد خوب مچ نشده..دسته باید کاملا مچ شده بسته بشه..کوچکترین مشکل در بستن دسته مثل جا نیفتادن برد روی استخونی ، شل شدن پیچ ها و....این مشکلات رو پدیدار میاره..اگر دسته خوب و درست بسته بشه ریبون هم دقیقا رو برد میخوابه...و یا ممکنه اون پلاستیک نرمه که اتصالات ریبون میخوابه روش مقداری پُفش از بین رفته باشه و صاف شده باشه که این هم میتونه علتی بر این موضوع باشه.

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,798
یا دسته خوب بسته نشده یا این که ریبون دسته رو برد خوب مچ نشده..دسته باید کاملا مچ شده بسته بشه..کوچکترین مشکل در بستن دسته مثل جا نیفتادن برد روی استخونی ، شل شدن پیچ ها و....این مشکلات رو پدیدار میاره..اگر دسته خوب و درست بسته بشه ریبون هم دقیقا رو برد میخوابه...و یا ممکنه اون پلاستیک نرمه که اتصالات ریبون میخوابه روش مقداری پُفش از بین رفته باشه و صاف شده باشه که این هم میتونه علتی بر این موضوع باشه.
یعنی امکان داره علتش بد بسته شدن دسته باشه ؟
اخه توی منو دسته کاملا کار میکنه ولی وارد بازی که میشی دکمه هاش عمل نمیکنه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
یعنی امکان داره علتش بد بسته شدن دسته باشه ؟
اخه توی منو دسته کاملا کار میکنه ولی وارد بازی که میشی دکمه هاش عمل نمیکنه
بله..مشکل همون بود که گفتم..کلا سیستم دستهای پلی استیشن همینجوریه...تو منوها مشکلی نیست اما به محض ورد به بازی از کار می افتن.

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,798
بله..مشکل همون بود که گفتم..کلا سیستم دستهای پلی استیشن همینجوریه...تو منوها مشکلی نیست اما به محض ورد به بازی از کار می افتن.
دم شما گرم
دوباره باز و بسته کردم درست شد فقط یه مشکلی داشت که r2 زیاد میزنه یهو خود به خود میزنه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دم شما گرم
دوباره باز و بسته کردم درست شد فقط یه مشکلی داشت که r2 زیاد میزنه یهو خود به خود میزنه
اینم باز 90% مواقع بر می گرده به همون ریبون دسته و یا خوب جا نیفتادن برد روی ریبون...اون پلاستیکی که پُف کرده و روی ریبون قرار گرفته تا برد بی افته روش..اون احتمالا مقداری تخت شده...برای حل این مشکل باید یه چسب دو طرفه بگیری اون پلاستیکرو در بیاری و جاش چسب دو طرفرو بزنی که کامل ریبون روش بخوابه

himmhmd

عضو جدید
May 13, 2021
1
سلام من هم رو ps4 مشکلchecking system storage statues رو دارم ،. مراحلی که برای دوستمون توضیح دادین رو خوندم ، فقط من ps4 رو اکانتی هکی ریختم . از این نظر وقتی اپدیت رو نصب کنم برای ps4 مشکلی به وجود نمی اید!؟

peymanrns

کاربر سایت
Mar 23, 2020
28
با عرض سلام دوستان سوالی داشتم من یه ps4 fat 1216 گرفتم و خداروشکر خوبه ولی مشکلی که دارم اینه که سمت راست کنسول یکم شاسیش لقی داره و بالا پایین میشه با اینکه کنسول اکبنده و تاحالا باز نشده شما هم این مشکل رو دارین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر