مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,947
دوستان خواهش میکنم اگر راه حلی برای این مشکل من دارید بگید:
کنسول رو شبی روشن کردم که چند دستی انلاین بازی کنم ولی پیام میده که کابل شبکه وصل نیست
کابل سالم هست حتی با ی کابل دیگه هم امتحان کردم ولی جواب نمیده وای فای مشکلی نداره
کارهایی که کردم:
مودم رو ریست کردم-دی ان اس زدم-کابل رو با پورتهای مختلف مودم امتحان کردم-با ی کابل سالم تست زدم
با ریبیلد دیتا امکانش هست درست شه؟
ی کنسول پرو داشتم پارسال همین موقع ها دقیقا این مشکل رو بهم زد و نبردمش پیش تعمیر کار و از وای فایش استفاده کردم که یک روز اومدم روشنش کنم دیدم کنسول اصلا روشن نمیشه و وقتی بردمش پیش تعمیر کار گفت پاور و ی قسمت دیگش که الان یادم نیست سوخته و ارزش خرج کردن نداره و رفتم این کنسول اسلیم رو گرفتم
میترسم اینم مثل اون شه و حقیقتش توانایی خرید دیگه ندارم
بنظرتون مشکل از کجاست؟
اگر از کارت شبکش باشه مگه نباید وای فایش هم کار نکنه؟
احتمال داره کم یا زیاد شدن برق باعثش باشه؟
کنسول قبلی هم دقیقا به همین ایراد دچار شد؟
کنار کنسول غیر از تلویزیون چه لوازم برقی دیگه ای هستن و از محافظ با کیفیت استفاده میکنی یا کلا یه سیم رابط گرفتی فقط پخش کنه؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
کنسول قبلی هم دقیقا به همین ایراد دچار شد؟
کنار کنسول غیر از تلویزیون چه لوازم برقی دیگه ای هستن و از محافظ با کیفیت استفاده میکنی یا کلا یه سیم رابط گرفتی فقط پخش کنه؟
بله دقیقا همین مشکل رو بهم زد و نبردمش تعمیر و وقتی بردمش که پاور و سورس بریج رو زده بود نابود کرده بود
امروز کنسول رو بردم برا تعمیر که گفت بین 400 تا یک میلیون خرجش میشه
داخل اتاقم تی وی و کنسول و پی سی هست با کولر آبی,محافظ از این مارک پارت الکتریک هستش قصد دارم استیبلایزر فاراتل بخرم
فاراتل| مشخصات، قیمت و خرید استابیلایزر فاراتل مدل STB2000
میشه ی نیگا بکنید بگید چجوریه؟اگر مارک بهتری هم سراغ دارید لطف کنید بگید
شیراز اکثرا این مارک رو دارن

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,947
بله دقیقا همین مشکل رو بهم زد و نبردمش تعمیر و وقتی بردمش که پاور و سورس بریج رو زده بود نابود کرده بود
امروز کنسول رو بردم برا تعمیر که گفت بین 400 تا یک میلیون خرجش میشه
داخل اتاقم تی وی و کنسول و پی سی هست با کولر آبی,محافظ از این مارک پارت الکتریک هستش قصد دارم استیبلایزر فاراتل بخرم
فاراتل| مشخصات، قیمت و خرید استابیلایزر فاراتل مدل STB2000
میشه ی نیگا بکنید بگید چجوریه؟اگر مارک بهتری هم سراغ دارید لطف کنید بگید
شیراز اکثرا این مارک رو دارن
تنها کمک که میتونم بکنم اینکه دوبار اتفاق افتادن یه مشکل مشابه تو دو مدل مختلف کنسول نشون میده که احتمالا ایراد از حالا جریان برق شماست یا محافظتون

• Like
Reactions: db07

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
بچه ها روی یه کنسول فت چندتا اکانت هکی زدم دیتا ها رو هم انتقال دادم همه بازیا که اوکی شدن . نت رو قطع کردم . کنسول مشکلی نداشت . تحویل صاحابش که دادم چون ریستش کرده بودم دسته های خودش رو با کابل وصل کرد تا معرفی بکنه دستگاه هی ارور too many usb device is connected رو داد . بعد توی بازی ها که میریم از طریق هر یوزری بعد از چند ثانیه ارور میده دستگاه میگه فلان یوزر از دیسکانکتد ارور ce-30391-6 . دستگاه اصلا به اینترنت وصل نیست بعد کال آف جدید رو اجرا نمیکنه میگه باید آپدیت کنی . گاد آف وار رو اجرا نمیکنه میگه دیتاش خرابه !
در صورتی که قبل از آخرین خاموشی من تک تک بازیا رو اجرا کردم و یکم هم بازی کردم .
سلام
تارگی ها یه ماه میشه
که منم چون بازی افلاین میزنم
2-3 مورد این ارور را داشتم
که مربوط به تاریخ کنسول هستش
که نمیشه تغییرش داد
حتما باید بری تنظیمات و ساعت و تاریخ رو از اینترنت درست کنی و گزینه set now رو بزنی تا تاریخ درست شه
و بتونی بازی کنی و ارور یوزر و ... نده

اگه بازی افلاین داشته باشی بازیهات قفل میشه
و راحتی به جز این نیست

بعضی ها میگفتند که باطری بایوس یا خود بایوش مشکل داره
ولی به اینترنت وصل میشی و set now رو میزنی درست میشه دستگاه

ولی بازی های ظرفیت یک میپره

راحتی تونستی پیدا کنی بدون نت درست بشه این ارور ce-30391-6

ce-30391-6
ce-30391-6
ce-30391-6
ce-30391-6
ce-30391-6
ce-30391-6

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,929
آقا قبل عید اواسط اسفند دسته مو بردم برای تعمیر آنالوگ یه جا تو توپخونه لباف فقط تعمیر میکرد
دید گفت کثیف شده چهل تومن گرفت بعد تو برنامه نشون داد گفت درست شد
منم تا الان بخاطر کار و سفر وقت بازی نداشتم. امروز تست کردم دیدم خرابه و دریفت داره هنوز
اصلا به این توپخونه ایا اعتماد نکنید
واقعا چقد آدم باید بیشرف باشه اینطوری نون بخوره تازه این خیر سرش آدم خوبه اونجام بود
جایی میشناسید تعمیر کنه و در محل بشه رو کنسول تو بازی تست کرد بگید

آقا قبل عید اواسط اسفند دسته مو بردم برای تعمیر آنالوگ یه جا تو توپخونه لباف فقط تعمیر میکرد
دید گفت کثیف شده چهل تومن گرفت بعد تو برنامه نشون داد گفت درست شد
منم تا الان بخاطر کار و سفر وقت بازی نداشتم. امروز تست کردم دیدم خرابه و دریفت داره هنوز
اصلا به این توپخونه ایا اعتماد نکنید
واقعا چقد آدم باید بیشرف باشه اینطوری نون بخوره تازه این خیر سرش آدم خوبه اونجام بود
جایی میشناسید تعمیر کنه و در محل بشه رو کنسول تو بازی تست کرد بگید
الان فقط از این ناراحتم که ایام عید وقت بازی داشتم و فکر نکنم تا سیزده کسی باشه تعمیر کنه
وگرنه یه میلیونم سر این قصیه باخت میدادم واسم مهم نبود فقط گند خوردن به تعطیلاتم چند تا بازیم خریده بودم اصلا با این دریفت نمیشه بازی کرد
واقعا اشتباه محضه سمت اون ناحیه رفتن من فکر میکردم فقط سر فروش کنسول کلاهبرداری کنن
جوری کردن آدم به هیچ تعمیرکار و کنسول فروشی اعتماد نکنه حتی سر همین یه تعمیر ساده دیگه به نرم افزار و... اطمینان نمیتونم کنم. نمیدونم اتحادیه و... چرا درشونو تخته نمیکنن

• Like
Reactions: -Poormaz-

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
الان فقط از این ناراحتم که ایام عید وقت بازی داشتم و فکر نکنم تا سیزده کسی باشه تعمیر کنه
وگرنه یه میلیونم سر این قصیه باخت میدادم واسم مهم نبود فقط گند خوردن به تعطیلاتم چند تا بازیم خریده بودم اصلا با این دریفت نمیشه بازی کرد
واقعا اشتباه محضه سمت اون ناحیه رفتن من فکر میکردم فقط سر فروش کنسول کلاهبرداری کنن
جوری کردن آدم به هیچ تعمیرکار و کنسول فروشی اعتماد نکنه حتی سر همین یه تعمیر ساده دیگه به نرم افزار و... اطمینان نمیتونم کنم. نمیدونم اتحادیه و... چرا درشونو تخته نمیکنن
تنها کاری که انجام داده اسپری کردن بوده که از عهده خود شما هم بر میومده، اون ماده اسپری هم به محض اینکه خاصیتشو از دست بده مشکلات به مرور زمان دوباره برمی گرده مخصوصا وقتی که مشکل آنالوگ جدی و از برد باشه، خود آنالوگ رو بده تعویض کنن نزدیک 100تومن هزینشه، اون می خواسته هزینه تعمیرو ازت بگیره بدون اینکه سر خودشو برای تعویضش درد بیاره! کلا تعمیرکارا اگر بتونن بدون تعمیر وسیله زمان بخرن برای نوبت بعدی که هزینه اضافه از مشتری بگیرن حتما اینکارو می کنن، برای همین باید قبل از هر اقدامی یه مشورت توی فروم بکنید

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
کنترلرهای سری اول ps4 فکر کنم کیفیت جوی استیکش بهتر از سری ایی بود که وسطای نسل اومد.
یکی دارم بدون مشکل داره کار میکنه ،یکی از فامیل پلی4 اسلیم خرید دسته همراهش همین مشکل بعد یه مدت براش پیش اومد
کنترلرهای ps5 هم گویا از این مشکل گزارش شده.
بهترین جوی استیکی که دیدم مال کنترلرهای اورجینال ps3 بوده ، به شخصه یاد ندارم حتی یک مورد مشکل دریفت کسی گزارش کرده باشه ، یه دسته ps3 دارم از سال2008 داره هنوز مثل روز اول کار میکنه حتی باطریشم عوض نشده ، انالوگش هنوز مثل روز اول نرم و روون هست، خیلی خیلی بهتر از انالوگهای دسته ps4 هست.
سونی این اواخر باید یه تجدید نظر کنه تو کیفیت متریال کنترلرهاش مخصوصا کیفیت جوی استیکهاش.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
کنترلرهای سری اول ps4 فکر کنم کیفیت جوی استیکش بهتر از سری ایی بود که وسطای نسل اومد.
یکی دارم بدون مشکل داره کار میکنه ،یکی از فامیل پلی4 اسلیم خرید دسته همراهش همین مشکل بعد یه مدت براش پیش اومد
کنترلرهای ps5 هم گویا از این مشکل گزارش شده.
بهترین جوی استیکی که دیدم مال کنترلرهای اورجینال ps3 بوده ، به شخصه یاد ندارم حتی یک مورد مشکل دریفت کسی گزارش کرده باشه ، یه دسته ps3 دارم از سال2008 داره هنوز مثل روز اول کار میکنه حتی باطریشم عوض نشده ، انالوگش هنوز مثل روز اول نرم و روون هست، خیلی خیلی بهتر از انالوگهای دسته ps4 هست.
سونی این اواخر باید یه تجدید نظر کنه تو کیفیت متریال کنترلرهاش مخصوصا کیفیت جوی استیکهاش.
به معنای واقعی ps3کنترلش عالی و بدون خرابی بود

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,929
دیروز دسته رو بردم یه جای دیگه که تعریفشو شنیده بودم
تو نرم افزار تست کرد گفت سالمه و خراب به حساب نمیاد (نمیدونم چراتو بازی تست نمیکنن!!) به هر حال با اصرار من گفت یه سرویس میکنم دریفتش حل شه امروز زنگ زد گفت سالمه اصلا و بیا و ببر! :|
کسی به مشکل مشابه من خورده؟ که تو بازیهای سوم شخص یکم راه بره مخصوصا بدوئه کاراکتر به چپ یا راست بپیچه بایسته؟ و تعمیرکارا نتونن درست کنن؟
اگه راه حلی داره، به منم بگید!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
تو نرم افزار تست کرد گفت سالمه و خراب به حساب نمیاد (نمیدونم چراتو بازی تست نمیکنن!!) به هر حال با اصرار من گفت یه سرویس میکنم دریفتش حل شه امروز زنگ زد گفت سالمه اصلا و بیا و ببر! :|
کسی به مشکل مشابه من خورده؟ که تو بازیهای سوم شخص یکم راه بره مخصوصا بدوئه کاراکتر به چپ یا راست بپیچه بایسته؟ و تعمیرکارا نتونن درست کنن؟
مشکل استیک دریفت با سرویس و تمیزکاری درست نمیشه تنها راهش تعویض کلی اون آنالوگ استیکه( عکس پایین) که نیاز به لحیم کاری داره جایی که میبری درست کنه باید ازش بخوای که استیک رو عوض کنه.

ad515fc9240d4195f803b9342cf1d723.jpg

Sent from my Galaxy S21 Ultra using Tapatalk

• Like
Reactions: Cait Sith

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
مشکل شما پتانسیومتر هست...پتانسیومترها نقش حسگر انالوگ رو بازی می کنن..میزان اهم یک پتانسیومتر باید برابر باشه..اگر اهم یک پتانسیومتر برابر نباشه در یک طرف پایه ، شما مشکل خواهید داشت تو دریفت..اتفاقا تعمیرکارهایی که بردی اصلا تعمیرکار نبودن فقط قطعه بلدن عوض کنن...تعمیرکار حرفه ای باید علاوه بر قطعه عوض کردن انالوگ ، بتونه میزان اهم پتانسیومتر ها رو چک کنه و اگر بالانس نبودن اهماشون بتونه با وصل کردن مقاومت بینشون مشکلش رو حل کنه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,929
مشکل شما پتانسیومتر هست...پتانسیومترها نقش حسگر انالوگ رو بازی می کنن..میزان اهم یک پتانسیومتر باید برابر باشه..اگر اهم یک پتانسیومتر برابر نباشه در یک طرف پایه ، شما مشکل خواهید داشت تو دریفت..اتفاقا تعمیرکارهایی که بردی اصلا تعمیرکار نبودن فقط قطعه بلدن عوض کنن...تعمیرکار حرفه ای باید علاوه بر قطعه عوض کردن انالوگ ، بتونه میزان اهم پتانسیومتر ها رو چک کنه و اگر بالانس نبودن اهماشون بتونه با وصل کردن مقاومت بینشون مشکلش رو حل کنه
مرسی...
اگه جایی رو میشناسید بلد باشه تو pv بگید ممنون میشم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل

مال منم اینجوری شده. قبل عید مشکل پیدا کرده بود آنالوگ سمت راست را میزدی بعضا نقش RT را اجرا میکرد بردم یک تعمیرکاری نگاه کرد 50 تومن گرفت درستش کرد در عرض نیم ساعت موقع خروج از مغازه من یکم گله کردم از کیفیت دسته هایPS4 و اینکه چقدر نسبت به 360 و نسل قبل ضعیف تره (چون دومین باره میبردم تعمیر) بعد خندید گفت کجاشی مشکل دریفت که نداشتی. انگار پیش بینی میکنه.

چند روز آوردم عید بازی کردم الان آنالوگ سمت چپ را به کار که میبری یکم راه میری تصویر میچرخه در واقع آنالوگ سمت راست عمل میکنه. اعصاب نذاشته واقعا

کسی میدونه درد دسته من چیه؟

• Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر