مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان یه مدتی هست متوجه شدم دسته اصلیم (نسخه فت) تریگر R2 خود ب خود بعضی وقتا فعال میشه و باید چند بار فشارش بدی تا شل کنه. یعنی مثلا خوبه توی بازی یهو میبینی عملکردش فعال میشه. این باید چیکار کرد؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام عزیز
وقتی ps4 fat خودمو روشن میکنم
خیلی زود و سریع میره صفحه اصلی
هیچ لگی نداره و در حالت آفلاین سرعت پردازشش خیلی خوبه
ولی وقتی به نت وصل میشم
یکم کند کار میکنه
مثلا وقتی به نت وصل میشم یکم طول میکشه تا برم تو بخش دوستان یا پارتی
یا حتی بازی ها هم با کمی لگ کار میکنه
که تو حالت آفلاین از این خبرا نیست
میخاستم بدونم که هاردم بدستور شده یا مشکل نت منه؟
نه مال psn هه، من اکانتم لول 484 هست کلا توی منو خیلی کند هست نسبت به اکانت صفر کیلومتر، کلی روش تست زدم یه نمه بهتر شده ولی درست بشه نه، کلا چون psn تمام پردازش رو میندازه روی نت ما و پردازش روی سرورها انجام نمیگیره و نیز سرعت فاجعه آپلود ما این مشکل هست، یه چیز جالب بهت بگم تونستی با نت گوشی تست بزن ببین چقدر سریعتر میشه من بخاطر همین مشکلات فعلا adsl استفاده نمیکنم تا ببینیم نسل بعد این مشکل هست یا نه

من قبلا چند تا بازی رو نسخه های معمولی که دیسک دست دوم میگرفتم رو تموم کردم مثل ac unity - syndicate- origins - batman arkham night - mad max - mafia 3- deus ex mankind divided- resident evil 7 evil within 1

حالا که دستگاهم رو روی ورژن 7.02 کپی خور کردم میخوام دی ال سی های بازی هایی که بالا گفتم رو بازی کنم حالا آگه بریزمشون روی دستگاه dlc رو سیوهای قبلی که بازی هارو رفتم میشناسه؟ آگه نشناسه میشه dlc هارو بازی کرد؟؟
چطور میشه سیوهام رو به بازی ها بشناسونم؟؟
باید ریجن های بازی‌هات با سیو و dlc هات یکی باشن

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
دوستان یه مدتی هست متوجه شدم دسته اصلیم (نسخه فت) تریگر R2 خود ب خود بعضی وقتا فعال میشه و باید چند بار فشارش بدی تا شل کنه. یعنی مثلا خوبه توی بازی یهو میبینی عملکردش فعال میشه. این باید چیکار کرد؟
باید باز کنی دسته رو تمیزش کنی یا همینجوری باهاش سر کنی ، آموزش باز کردن دسته زیاده تو نت

• Like
Reactions: SiminSecret

Reza pouraboutaleb

کاربر سایت
Feb 23, 2021
3
نه مال psn هه، من اکانتم لول 484 هست کلا توی منو خیلی کند هست نسبت به اکانت صفر کیلومتر، کلی روش تست زدم یه نمه بهتر شده ولی درست بشه نه، کلا چون psn تمام پردازش رو میندازه روی نت ما و پردازش روی سرورها انجام نمیگیره و نیز سرعت فاجعه آپلود ما این مشکل هست، یه چیز جالب بهت بگم تونستی با نت گوشی تست بزن ببین چقدر سریعتر میشه من بخاطر همین مشکلات فعلا adsl استفاده نمیکنم تا ببینیم نسل بعد این مشکل هست یا نه

خیلی ممنون فقط یه سوال کوچیک
از کجا بفهمیم یه ps4 جیلبریک نشده باشه؟
مثلا قبلا بن نشده باشه؟

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
سلام پلی استیشن دوستم مشکل هنگ کردن شدید داشت آورد پیش من من بازش کردم دیدم داخلش پر از گرد و خاک هست کلا هیت سینکش بسته شده بود از گرد و خاک من کل پلی استیشن رو با الکل پروپرانول تمیز کردم و واسش بجای خمیر سیلکون لیکویید متال زدم بعد از داخل سیف مود هم Rebuild database رو زدم.Initialize PS4 (Reinstall System Software زدم و آپدیت کردم به فریمور 8.3 بعد که روشنش کردم همه چیز اکی بود که گفتم درست شد ولی دوباره هنگ میکنه کسی میدونه مشکل میتونه از کجای باشه؟؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
سلام پلی استیشن دوستم مشکل هنگ کردن شدید داشت آورد پیش من من بازش کردم دیدم داخلش پر از گرد و خاک هست کلا هیت سینکش بسته شده بود از گرد و خاک من کل پلی استیشن رو با الکل پروپرانول تمیز کردم و واسش بجای خمیر سیلکون لیکویید متال زدم بعد از داخل سیف مود هم Rebuild database رو زدم.Initialize PS4 (Reinstall System Software زدم و آپدیت کردم به فریمور 8.3 بعد که روشنش کردم همه چیز اکی بود که گفتم درست شد ولی دوباره هنگ میکنه کسی میدونه مشکل میتونه از کجای باشه؟؟

یه مورد این مدلی من دیدم با تعویض هارد داخلی درست شد.

• Like
Reactions: Rezzzdatis

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
اومدم هاردشو عوض کنم یه هارد ۲۵۰ گیگ داشتم انداختم روش ولی هر کاری میکنم از داخل سیف مود نمیشه روش فریمور نصب کرد یعنی مشکل اینجاست که ۲۵۰ گیگه؟

هارد یدونه پلی استیشن دیگه رو بندازم روش بالا میاد؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
اومدم هاردشو عوض کنم یه هارد ۲۵۰ گیگ داشتم انداختم روش ولی هر کاری میکنم از داخل سیف مود نمیشه روش فریمور نصب کرد یعنی مشکل اینجاست که ۲۵۰ گیگه؟

هر هاردی باهاش منطبق نیست!
دوست منم دو سه تا تست کرد و رو اخری که فکر کنم توشیبا بود جواب گرفت!

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
هر هاردی باهاش منطبق نیست!
دوست منم دو سه تا تست کرد و رو اخری که فکر کنم توشیبا بود جواب گرفت!
باشه مرسی حالا هارد لپتامم رو میندازم روش ببینم میشه روش فریمور نصب کرد.

الان من هارد پلی استیشن خودم رو گذاشتم روی پلی استیشن دوستم کا مشکل داره ولی هرکاری میکنم بالا نمیاد حتی از داخل سیف مود فریمور آپدیت کردم.

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود
من باز به مشکل عجیب غریب کمبود حافظه برخوردم،سری قبلی با آپدیت 8 مشکلم حل شد ولی الان باز توی 8.03 این مشکل دوباره پیش اومد.
350 گیگ فضای خالی دارم ولی میخوام بازی Ratchet & Clank رو دانلود کنم میگه حافظه پر است.
اگه میشه راهنمایی کنین.

Rezzzdatis

کاربر سایت
May 16, 2020
21
سلام مشکل از هارد بود یه هارد دیگه گذاشتم روش درست شد.یه مشکل با نصب فریمور روی هارد جدید داشتم که از داخل سیف مود که میرفتم روی هارد جدید فریمور نصب کنم ارور میداد یکیش از فلشم بود که روش فریمور ریخته بودم نمیدونم چرا ولی فلش مشکل داشت یه اشتباه دیگمم این بود وقتی میرفتم داخل سایت سونی فریمور دانلود کنم ۲تا فریمور هست یکیش فقط آپدیت هست این آپدیت واسه زمانی هست که روی هاردت فریمور نصب هست و فقط میخوای آپدیتش کنی فایلش هم حدود ۴۵۰ مگابایت هست.یه فریمور دیگه هم هست اون واسه زمانی هست که یه هارد جدید رو میخوای بزاری روی پلی استیشن باید این فریمور رو نصب کنی که حدود ۱گیگ هست من اشتباهی اون یکی فریمور رو دانلود کرده بودم.اینارو نوشتم واسه راهنمایی کسایی که مشکلی شبیه به من برخوردن بتونن به راحتی پلی استیشنشون رو درست کنن

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام مشکل از هارد بود یه هارد دیگه گذاشتم روش درست شد.یه مشکل با نصب فریمور روی هارد جدید داشتم که از داخل سیف مود که میرفتم روی هارد جدید فریمور نصب کنم ارور میداد یکیش از فلشم بود که روش فریمور ریخته بودم نمیدونم چرا ولی فلش مشکل داشت یه اشتباه دیگمم این بود وقتی میرفتم داخل سایت سونی فریمور دانلود کنم ۲تا فریمور هست یکیش فقط آپدیت هست این آپدیت واسه زمانی هست که روی هاردت فریمور نصب هست و فقط میخوای آپدیتش کنی فایلش هم حدود ۴۵۰ مگابایت هست.یه فریمور دیگه هم هست اون واسه زمانی هست که یه هارد جدید رو میخوای بزاری روی پلی استیشن باید این فریمور رو نصب کنی که حدود ۱گیگ هست من اشتباهی اون یکی فریمور رو دانلود کرده بودم.اینارو نوشتم واسه راهنمایی کسایی که مشکلی شبیه به من برخوردن بتونن به راحتی پلی استیشنشون رو درست کنن
سلام دوست عزیز
این پلی استیشن چه اروری میداد و چجوری هنگ میکرد؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان خواهش میکنم اگر راه حلی برای این مشکل من دارید بگید:
کنسول رو شبی روشن کردم که چند دستی انلاین بازی کنم ولی پیام میده که کابل شبکه وصل نیست
کابل سالم هست حتی با ی کابل دیگه هم امتحان کردم ولی جواب نمیده وای فای مشکلی نداره
کارهایی که کردم:
مودم رو ریست کردم-دی ان اس زدم-کابل رو با پورتهای مختلف مودم امتحان کردم-با ی کابل سالم تست زدم
با ریبیلد دیتا امکانش هست درست شه؟
ی کنسول پرو داشتم پارسال همین موقع ها دقیقا این مشکل رو بهم زد و نبردمش پیش تعمیر کار و از وای فایش استفاده کردم که یک روز اومدم روشنش کنم دیدم کنسول اصلا روشن نمیشه و وقتی بردمش پیش تعمیر کار گفت پاور و ی قسمت دیگش که الان یادم نیست سوخته و ارزش خرج کردن نداره و رفتم این کنسول اسلیم رو گرفتم
میترسم اینم مثل اون شه و حقیقتش توانایی خرید دیگه ندارم
بنظرتون مشکل از کجاست؟
اگر از کارت شبکش باشه مگه نباید وای فایش هم کار نکنه؟
احتمال داره کم یا زیاد شدن برق باعثش باشه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر