مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام دوستان
جدیدا تو آنالوگ سمت چپ دستم یه صدایی افتاده قبلا 2 3 بار فوت میکردم داخلش صداش قطع میشد ولی لان دیگه قطع نمیشه الان تقریبا یک هفته ست اینطوری شده و آنالوگ گیجم نمیزنه ولی این صداش خیلی رو مخه،دوستان راهنمای کنین که چطور درستش کنم
صدایی که میده(چون نمیشد اینجا صوت فرستاد تو پیکوفایل گذاشتمش)
189818
مدلش:NACON Wired Compact Control

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام دوستان بازی سنتری عزیز

امروز سه بار دسته بازی پلی 4 باز کردم و کامل بستم و مشکلی نداشت ولی سری آخر که این کار انجام دادم دیگه دسته روشن نمیشه

به نظرتون ممکنه از باطری دسته باشه؟
حتی دسته ریست هم میکنم بازم جواب نمیده
کلا انگار جریان برق بهش نمیرسه

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام دوستان بازی سنتری عزیز

امروز سه بار دسته بازی پلی 4 باز کردم و کامل بستم و مشکلی نداشت ولی سری آخر که این کار انجام دادم دیگه دسته روشن نمیشه

به نظرتون ممکنه از باطری دسته باشه؟
حتی دسته ریست هم میکنم بازم جواب نمیده
کلا انگار جریان برق بهش نمیرسه
سلام
اگر باتری دسته ضعیف یا خراب باشه با کابل باز هم روشن میشه ولی اگر هنوز مشکل داره شاید کابل فلت خراب شده یا خوب جا نرفته چون قسمت اتصال کابل فلت معمولا بعد از چند بار باز شدن ممکنه آسیب ببینه

• Like
Reactions: paya.tasis

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام
اگر باتری دسته ضعیف یا خراب باشه با کابل باز هم روشن میشه ولی اگر هنوز مشکل داره شاید کابل فلت خراب شده یا خوب جا نرفته چون قسمت اتصال کابل فلت معمولا بعد از چند بار باز شدن ممکنه آسیب ببینه

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

بله مشکل از کابل فلت بود . فقط یه سوال اینکه من میخوام این کابل اینترنتی سفارش بدم و موقع سفارش میزنه مشخص کنید 12 پین هستش یا 14 پین

از کجا مشخص میه که کابل فلت دسته من 12 یا 14 پین هستش ؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

بله مشکل از کابل فلت بود . فقط یه سوال اینکه من میخوام این کابل اینترنتی سفارش بدم و موقع سفارش میزنه مشخص کنید 12 پین هستش یا 14 پین

از کجا مشخص میه که کابل فلت دسته من 12 یا 14 پین هستش ؟

189958

این نمونه 12 پین هستش . باید شمرد
اگر سخته از کابل عکس بگیرید و از روی عکس زوم و شمارش کنید

• Like

ITz!_MAHAN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
16
نام
MAHAN ABBASI
واقعا مشکل من انقد نادره که هیچکسی بهش جواب نمیده اولش که دستگاه داره میاد بالا صفحه کلا سیاهه بعدش هم نوشته انتخاب یوزر میاد ریبیلد دیتابیس هم کردم هیچ فرقی نکرد جواب بدین دیگه

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام دوستان
جدیدا تو آنالوگ سمت چپ دستم یه صدایی افتاده قبلا 2 3 بار فوت میکردم داخلش صداش قطع میشد ولی لان دیگه قطع نمیشه الان تقریبا یک هفته ست اینطوری شده و آنالوگ گیجم نمیزنه ولی این صداش خیلی رو مخه،دوستان راهنمای کنین که چطور درستش کنم
صدایی که میده(چون نمیشد اینجا صوت فرستاد تو پیکوفایل گذاشتمش)
View attachment 189818
مدلش:NACON Wired Compact Control
دسته رو باز کردم صدا از تو آنالوگ میاد انگار خشک شده،چه چیزی بهش بزنم که دیگه صدا نده؟

• Like

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام
دسته رو باز کردم صدا از تو آنالوگ میاد انگار خشک شده،چه چیزی بهش بزنم که دیگه صدا نده؟

دوست عزیز بنظرم اگه تو یوتیوب سرچ کنی آموزش های خیلی زیادی داره

من خودم بیشتر آموزش های تعمیر دسته از جمله تعمیر کشیدگی آنالوگ سمت چپ و ریست کردن دسته و تعویض انالوگ و تعمیرشو تو یوتیوب آموزش دیدم

• Like
Reactions: Behnams923

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
دوست عزیز بنظرم اگه تو یوتیوب سرچ کنی آموزش های خیلی زیادی داره

من خودم بیشتر آموزش های تعمیر دسته از جمله تعمیر کشیدگی آنالوگ سمت چپ و ریست کردن دسته و تعویض انالوگ و تعمیرشو تو یوتیوب آموزش دیدم
از یوتوب باز کردن دسته رو یاد گرفتم ولی برا تمیز کردن آنالوگ از یه سری اسپری و مایع استفاده میکردن که نتونستم بفهمم چین که تهیه کنم،شما اگه میدونی چین بگین که برم تهیه کنم.

• Like

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
از یوتوب باز کردن دسته رو یاد گرفتم ولی برا تمیز کردن آنالوگ از یه سری اسپری و مایع استفاده میکردن که نتونستم بفهمم چین که تهیه کنم،شما اگه میدونی چین بگین که برم تهیه کنم.
اسپری چرب

• Like

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
من موقعی که انولوگ چب میزنم r2میزنه لطفا راهنمایی کنید چطور درستش کنم

سلام دوست عزیز دقیقا دسته من هم به همین روز افتاده

مثلا تو بازی ماشین به این شکل نیستش ولی تو بازی های شوتر خودش r2 میزنه دقیقا زمانی که آنالوگ سمت چپ فشار میدم

اول میتونی آموزش زیر رو انجام بدی

در این آموزش به شما میگه به چه شکلی دسته رو بازش کنی و به چه صورتی آنالوگ سمت چپ رو تمیز کنی که در خیلی از موارد مشکل حل میشه

اگر با تمیز کردن مشکل حل نشد میتونی از آدرس زیر یه آنالوگ سفارش بدی و خودت آنالوگ تعویض کنی که کاری نداره

انبار بازی: بهترین فروشگاه قطعات و لوازم کنسول بازی PS, XBOX و غیره در ایران

و اگر حوصله هیچ کدوم از این کا رها رو نداری میتونی تو بازی های شوتر مثل کال آف جای آر 2 با یه دکمه دیگه عوض کنی یا هر بار که دسته اذیت میکنه یه بار دسته رو خاموش و روشن کنی

تمام این راها رو خودم رفتم و همش تجربه خودم بود که در اختیار شما گذاشتم از خاموش کردن دسته تا تمیز کردن آنالوگ و تعویض

• Like
Reactions: blak and hamed619

MAAS

کاربر سایت
Jan 31, 2013
22
سلام دوستان. اقا من چند وقته که توو بعضی بازیا مثل مترو و اساسینز و بایوشاک و... مشکل صدای عجیبی پیدا کردم. برای مثال وقتی دارم اسلحه رو ریلوود میکنم صدای اسلحه فقط از سمت چپ هدفون شنیده میشه ، صداها ناهمگون هستن ، توو فضاهای باز یه مدل صدا میاد توو فضای بسته صدا بم میشه. صدای شلیک اسلحه ها خیلی بی کیفیت و کمتر از صدای افکت محیط اطراف هست و.... بنظرتون مشکل چیه؟

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام دوستان. اقا من چند وقته که توو بعضی بازیا مثل مترو و اساسینز و بایوشاک و... مشکل صدای عجیبی پیدا کردم. برای مثال وقتی دارم اسلحه رو ریلوود میکنم صدای اسلحه فقط از سمت چپ هدفون شنیده میشه ، صداها ناهمگون هستن ، توو فضاهای باز یه مدل صدا میاد توو فضای بسته صدا بم میشه. صدای شلیک اسلحه ها خیلی بی کیفیت و کمتر از صدای افکت محیط اطراف هست و.... بنظرتون مشکل چیه؟

سلام دوست عزیز

اول از همه هدفونو با گوشی یا سیستم خونه تست کن که ببین همین مشکل پخش صدا هم روی دستگاه های دیگه داره یا نه . اگه مشکل داشت پس مشکل از هدفون هستش . در ضمن میتونی با یه هدفون ساده مثل هدفون گوشی هم کنسولو تست کنی .اگه این مشکل با همه هدفون هات بود باید جک هدفون روی دسته تعویض کنی که هم میتونی بدی بیرون برات تعمیر کنن و هم میتونی خودت قطعه رو تعویض کنی

MAAS

کاربر سایت
Jan 31, 2013
22
سلام دوست عزیز

اول از همه هدفونو با گوشی یا سیستم خونه تست کن که ببین همین مشکل پخش صدا هم روی دستگاه های دیگه داره یا نه . اگه مشکل داشت پس مشکل از هدفون هستش . در ضمن میتونی با یه هدفون ساده مثل هدفون گوشی هم کنسولو تست کنی .اگه این مشکل با همه هدفون هات بود باید جک هدفون روی دسته تعویض کنی که هم میتونی بدی بیرون برات تعمیر کنن و هم میتونی خودت قطعه رو تعویض کنی
سلام عزیز. اقا من با مانیتور بازی میکنم ولی رفتم به تلویزیون متصل کردم ، مشکل نداشت یا خیلی کمتر شد. راستی وقتی به مانیتور وصله فرق نداره چه هدفون به مانیتور وصل باشه یا دسته کنسول بازم همون مشکل رو داره.

سلام دوست عزیز

اقا پیام قبلی رو بیخیال. با هر تی وی یا مانیتوری تست کردم همون مشکلو داره. با انواع هدفون هم تست کردم چه از طریق دسته چه مانیتور بازم تفاوتی نداشت. کابل hdmi رو عوض کردم بازم همون شکل بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر