مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ITz!_MAHAN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
16
نام
MAHAN ABBASI
  • Like
Reactions: Bizhanl

ITz!_MAHAN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
16
نام
MAHAN ABBASI
سلام من دیروز یه بازی اکانتی دادم بیرون ریختن افلاین بعدش اگه با یه اکانت دیگه ام انلاین شم روی این اکانت تاثیر میزاره اخه میخوام فیفا انلاین بازی کنم رو اون اکانتم تیکن دارم افلاین تاثیری میزاره اگه انلاین شم با فیفا تو یه اکانت دیگه تیکنم قفل میشه یا نه بگید ممنون میشم

دوستان عزیز سلام، شدیدا نیازمند کمکتون هستم چون هیچ جای اینترنت چیز بدرد بخوری پیدا نکردم،من به مدت 2 ساله که روی کنسولم ارور 34878 رو میگیرم، اولش از بازی tomb rider شروع شد بعد horizon و الان توی تمام بازی ها به صورتی که هر 3 تا 4 دقیقه ارور میده و از بازی میاد بیرون، همه کاری کردم اما درست نشده، از نصب مجدد سیستم عامل تا 3 بار تعویض هارد دستگاه اما همچنان مشکل سر جاشه و هی بدتر میشه حتی چند بار توی اپ یوتوب هم این ارور رو داد، من ساکن ترکیه هستم و کنسولم رو برای مرکز تعمیرات رسمی سونی فرستادم جالب اینجاست اونا هم نتونستن درستش کنن و بهم گفتن نمیدونم کنسولت چشه! بعضی وقتا صدای فنش خیلی زیاد میشه اون وقته که از بازی ها بیرون نمیپره اما یک دفعه صدای فن در حدی کم میشه که حس میکنم خموشه حتی و بعد از چند ثانیه از بازی میاد بیرون، لطفا کمکم کنید
داداش مانی تنها راه خریدن یه کنسول جدیده

• Like
Reactions: Mantis

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
سلام من دیروز یه بازی اکانتی دادم بیرون ریختن افلاین بعدش اگه با یه اکانت دیگه ام انلاین شم روی این اکانت تاثیر میزاره اخه میخوام فیفا انلاین بازی کنم رو اون اکانتم تیکن دارم افلاین تاثیری میزاره اگه انلاین شم با فیفا تو یه اکانت دیگه تیکنم قفل میشه یا نه بگید ممنون میشم
خب اولین چیزی که میخوام بهت بگم اینه که اسپم نکن :D
دوم اینکه بهتره کلا قانونی بازی کنی و آنلاین

سوم اینکه منظورت از آفلاین هکیه یا ظ 1؟
در هر صورت قفل ک میشه به نظرم تیکن رو تموم کن بعد برو فیفا

خودمم سوال داشتم ps4 با پروژکتور چطوره؟

ITz!_MAHAN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
16
نام
MAHAN ABBASI
خب اولین چیزی که میخوام بهت بگم اینه که اسپم نکن :D
دوم اینکه بهتره کلا قانونی بازی کنی و آنلاین

سوم اینکه منظورت از آفلاین هکیه یا ظ 1؟
در هر صورت قفل ک میشه به نظرم تیکن رو تموم کن بعد برو فیفا

خودمم سوال داشتم ps4 با پروژکتور چطوره؟
اول اینکه اسپم چیه دوم اینکه نمیدونم ظ چنده فقط میدونم اکانتیه
راستی سی دی خیلی گرون شده و نمیتونم با حقوقم ماهی حتی یدونه سیدی بخرم

اگه پرده پروجکتور داشته باشی شاید خوب باشه

• Smile

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان من دسته پلی 4 دارم مدل فت
هر دو دسته L2 خراب میشه هرچی میرم بازار ریبون فلت میخرم اوکی نمیشه
جای پیچ دسته ها هرز شده دسته سفت نمیشه یکم پیچ میکنم l2 درست میشه اما موقت یا باید دسته هارو محکم با یه چی ببندم اوکی بشه
قاب دسته هم که خیلی گرونه
کسی روشی بلد نیست این داستان تموم بشه خسته ام کرده

• Like

ITz!_MAHAN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
16
نام
MAHAN ABBASI
سلام دوستان امروز صبح همین نیمساعت پیش داشتم با دستگاه GTA V بازی میکردم یهو هنگ کرد ارور کرش داد 0-CE 34878 بعد نیمساعت هیچی نشد و خیلی خوب کار میکنه هنوز ولی نمیدونم چرا این ارور رو گرفتم من میانگین ۲ تا ۴ ساعت بازی میکنم هر روز دو ماه هست خزیدم دستگاهو راستی بازیم اکانت هکی هستش تو هیچ بازی ای جز GTA اینجوری نشد فقط هم یه بار اینجوری شده ممکنه بخاطر این باشه که اکانتم هکیه

آخرین ویرایش:
  • Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام دوستان امروز صبح همین نیمساعت پیش داشتم با دستگاه GTA V بازی میکردم یهو هنگ کرد ارور کرش داد 0-CE 34878 بعد نیمساعت هیچی نشد و خیلی خوب کار میکنه هنوز ولی نمیدونم چرا این ارور رو گرفتم من میانگین ۲ تا ۴ ساعت بازی میکنم هر روز دو ماه هست خزیدم دستگاهو راستی بازیم اکانت هکی هستش تو هیچ بازی ای جز GTA اینجوری نشد فقط هم یه بار اینجوری شده ممکنه بخاطر این باشه که اکانتم هکیه

امکانش که هست.
بعضی مواقع هم گرما و تهویه بد محیط میتونه عامل کرش باشه.

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
مشکل نزم افزاری بعصی مواقع پیش میاد وگاهی مال کثیف بودن دیسکم هم هست و اگر اکاتته که هیچ ۹۰ درصد نرم افزاری هستع

• Smile

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
برای منم میشه روی play pro در حالی که هم با دیسک هستم هم انلاین همزمان با دوستم بازی میکنم ولی واسه اون تاحالا پیش نیومده و دستگاهش slim عه!
روی farcry 3 -way out -last 2 هم شدم!
خود سایت سونی رفتم دیدم میگه اگه دوربین پلی استیشن وصله برین و deactive کنین شاید حل شد ولی نشد تست کنم هر سری یادم میره :-??

• Like

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
برای منم اینجوری شد دادم مغازه دار گفت مشکل از هارده برای gta و رد دد این خطا رو زد جفتشون هکی بود

• Like
Reactions: mohamad1331

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان
من جدیدا هی تند تند دارم این ارور رو میگیرم
Cannot continue using the application.
The data for the following application is corrupted. Delete the application from the
PS4
PS4 pro دارم مدل 7016B
و سر چنتا بازی یهو بهم نشون میده و منو بیرون میاره و سی دی رو ریجکت میکنه!
واقعا کلافم کرده
دستگاه نه مشکل حرارتی داره و نه هارد ضربه خورده و به محافظ برق هم وصله و‌دوربین رو هم ازش قطع کردم
ریبیلد دیتا بیس هم کردم
Boost mode هم خاموشه
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه ??❤

Attachments

• 51FC286C-B8FF-465A-A620-6D8592BC9BCC.jpeg
    51FC286C-B8FF-465A-A620-6D8592BC9BCC.jpeg
    277.6 KB · مشاهده: 41
آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام دوستان
من جدیدا هی تند تند دارم این ارور رو میگیرم
Cannot continue using the application.
The data for the following application is corrupted. Delete the application from the
PS4
PS4 pro دارم مدل 7016B
و سر چنتا بازی یهو بهم نشون میده و منو بیرون میاره و سی دی رو ریجکت میکنه!
واقعا کلافم کرده
دستگاه نه مشکل حرارتی داره و نه هارد ضربه خورده و به محافظ برق هم وصله و‌دوربین رو هم ازش قطع کردم
ریبیلد دیتا بیس هم کردم
Boost mode هم خاموشه
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه ??❤
روی بازی های دیسکی این خطارو میگیری فقط یا روی بازی های دیجیتالی هم این خطا میاد؟

• Like
Reactions: mohamad1331

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر