مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
آقا کنسول من این مشکلو میده
View attachment f9c2c757-7c7e-4068-952d-aeb63aa0f833.mp4
تو ویدیو هم ببینید اخرش صدا فن یکم بلند میشه
مشکلش چیه؟
روشن میشه کار هم میکنه باهاش تو بازی هم رفتم ولی این صدای بوق و صدای فنو که میده سری خاموش کردم
و تعمییرکار سراغ دارین؟

• Like
Reactions: deadkin and Bizhanl

ITz!_MAHAN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
16
نام
MAHAN ABBASI
سلام من امروز داشتم وارزون بازی می کردم بعد دو سه ساعت وسط بازی یهو کنسول سه تا بوق زد و خاموش شد مشکل از کجاس ؟ در ضمن pro هم است مدلش.
سلام دوست عزیز تنها مشکلی که با ۳ صدای بوق کنسول خاموش میشه مال خیلی داغ کردن یا به اصطلاح اورهیت کردنه ایندفعه تست کنید ببینید وقتی که وسط بازی بوق زد چراغش چه رنگی میشه اگه قرمز بود قطعا مال زیاد داغ کردنه سعی کنید دور دستگاه خالی باشه و یک فن حتما زیر دستگاه باشه مثلا فن لپ تاپ که پایه داره راستی اگه دستگاه بعد روشن کردن صدای سوت داد یا بعد از ۳۰ ثانیه تصویر نداد فن های دستگاه سوخته اند یا خرابن

از من هم همینطور هست برچسب رو چک کردم جفتشون اصلیه ولی یکی به بالا میزنه یکی به چپ

یکی از دوستام پلمپ گرفته بود همینطوری شده بود بعد یه مدت حدود 6 ماه

من ولی 360 رو دسته دو گرفتم مدل 2010 هنوز خراب نشده شوکهاش
حاجی x360 که کلا خدای نسل هفتم هم خودش هم شوکش و انالوگش من ۱۲ سال داشتم اخ نگفت یعنی خیلی مقاومتش بالاست

سلام دوستان ps4 من از وقتی خریدمش یعنی ۱ شهریور دچار یه مشکلی شده اول که دکمه پی اسو میزنم لگ میده بعدش که اکانت انتخاب میکنم هیچ لگی نمیده حتی تو رد دد ۲ هم تست کردم بعد از ۴ ساعت هیچ مشکلی نداشت راستی مدل ps4 ام فت هستش و دوتا دسته اسلیم داره ممکنه مشکل از این باشه که چون دسته اسلیمه به فت وصل میکنم یکم لگ بده؟؟؟؟ لطفا جواب بدید
SENT FROM MY NOTE 10 PLUS ON TAPATALK

• Like
Reactions: Bizhanl

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
آقا کنسول من این مشکلو میده
View attachment 161849
تو ویدیو هم ببینید اخرش صدا فن یکم بلند میشه
مشکلش چیه؟
روشن میشه کار هم میکنه باهاش تو بازی هم رفتم ولی این صدای بوق و صدای فنو که میده سری خاموش کردم
و تعمییرکار سراغ دارین؟
مال خمیر سیلیکون داداش سی پیو داغ می کنه این طور می شه درست می شه خیالت راحت

• Like
Reactions: .::PUИK::.

Shayanchayjan

کاربر سایت
Jul 8, 2020
15
سلام دوستان ps4 من از وقتی خریدمش یعنی ۱ شهریور دچار یه مشکلی شده اول که دکمه پی اسو میزنم لگ میده بعدش که اکانت انتخاب میکنم هیچ لگی نمیده حتی تو رد دد ۲ هم تست کردم بعد از ۴ ساعت هیچ مشکلی نداشت راستی مدل ps4 ام فت هستش و دوتا دسته اسلیم داره ممکنه مشکل از این باشه که چون دسته اسلیمه به فت وصل میکنم یکم لگ بده؟؟؟؟ لطفا جواب بدید
SENT FROM MY NOTE 10 PLUS ON TAPATALK
قبل انتخاب یوزر که چیزی نیست که بخواد لگ بده. از دسته هم نیست اصا به دسته ربطی نداره

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
دوستان عزیز سلام، شدیدا نیازمند کمکتون هستم چون هیچ جای اینترنت چیز بدرد بخوری پیدا نکردم،من به مدت 2 ساله که روی کنسولم ارور 34878 رو میگیرم، اولش از بازی tomb rider شروع شد بعد horizon و الان توی تمام بازی ها به صورتی که هر 3 تا 4 دقیقه ارور میده و از بازی میاد بیرون، همه کاری کردم اما درست نشده، از نصب مجدد سیستم عامل تا 3 بار تعویض هارد دستگاه اما همچنان مشکل سر جاشه و هی بدتر میشه حتی چند بار توی اپ یوتوب هم این ارور رو داد، من ساکن ترکیه هستم و کنسولم رو برای مرکز تعمیرات رسمی سونی فرستادم جالب اینجاست اونا هم نتونستن درستش کنن و بهم گفتن نمیدونم کنسولت چشه! بعضی وقتا صدای فنش خیلی زیاد میشه اون وقته که از بازی ها بیرون نمیپره اما یک دفعه صدای فن در حدی کم میشه که حس میکنم خموشه حتی و بعد از چند ثانیه از بازی میاد بیرون، لطفا کمکم کنید

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان عزیز سلام، شدیدا نیازمند کمکتون هستم چون هیچ جای اینترنت چیز بدرد بخوری پیدا نکردم،من به مدت 2 ساله که روی کنسولم ارور 34878 رو میگیرم، اولش از بازی tomb rider شروع شد بعد horizon و الان توی تمام بازی ها به صورتی که هر 3 تا 4 دقیقه ارور میده و از بازی میاد بیرون، همه کاری کردم اما درست نشده، از نصب مجدد سیستم عامل تا 3 بار تعویض هارد دستگاه اما همچنان مشکل سر جاشه و هی بدتر میشه حتی چند بار توی اپ یوتوب هم این ارور رو داد، من ساکن ترکیه هستم و کنسولم رو برای مرکز تعمیرات رسمی سونی فرستادم جالب اینجاست اونا هم نتونستن درستش کنن و بهم گفتن نمیدونم کنسولت چشه! بعضی وقتا صدای فنش خیلی زیاد میشه اون وقته که از بازی ها بیرون نمیپره اما یک دفعه صدای فن در حدی کم میشه که حس میکنم خموشه حتی و بعد از چند ثانیه از بازی میاد بیرون، لطفا کمکم کنید
ریست فکتوری کردید ؟

• Like

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
وقتی بردید مرکز تعمیرات و گفته مشکلش حل نشدنیه، از دست هیچکس دیگه هم کاری ساخته نیست، کنسول هایی که به مشکلات اینچنینی بر می خورن و به قول شما مدام بیشتر می شه مطمئنا مشکل از برد دستگاهه و نرم افزاری نیست. معمولا توی مواردی که مشکل مشخصه، باید ریبال کرد کنسولو، پایه های پردازنده رو از نوع شستشو و با عمل قلع کش روی پایه هایی که بنظر فیکس نیستنو انجام می دن و با لحیم کردن دوباره فیکسش کنن، کنسول شما چون مشکلش مشخص نیست اگر کسی هم اینکارو انجام بده فقط در حد آزمونو خطاست، جوابم نده هزینه بالایی براتون داره که صرف خرید کنسول جدید بهترین راه حلیه که می شه بهتون پیشنهاد داد.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اقا دیشب ps4م رو وصل کردم ب تلویزیون و گذاشتم اپدیت بشه وقتی ک داشت اپدیت اینستال میشد ی نوار افقی با عرض 5 سانتی متر بالای تلویزیون هی کمرنگ و پر رنگ میشد.
دیگه وقتی اپدیت نصب شد هیچ اتفاقی نیوفتاد، الان چیز نگران کننده ای وجود نداره؟
اینم بگم ک تازه اسباب کشی کردیم ولی تلویزیون و ps4 رو خودم با ماشینم جابجا کردم و احتمالی داره اتفاقی افتاده باشه براشون؟
مشکل از کدوم یکی بوده بنظرتون؟

• Like
Reactions: ITz!_MAHAN

ITz!_MAHAN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
16
نام
MAHAN ABBASI
اقا دیشب ps4م رو وصل کردم ب تلویزیون و گذاشتم اپدیت بشه وقتی ک داشت اپدیت اینستال میشد ی نوار افقی با عرض 5 سانتی متر بالای تلویزیون هی کمرنگ و پر رنگ میشد.
دیگه وقتی اپدیت نصب شد هیچ اتفاقی نیوفتاد، الان چیز نگران کننده ای وجود نداره؟
اینم بگم ک تازه اسباب کشی کردیم ولی تلویزیون و ps4 رو خودم با ماشینم جابجا کردم و احتمالی داره اتفاقی افتاده باشه براشون؟
مشکل از کدوم یکی بوده بنظرتون؟
داداش چه نسخه ای بوده و چه نسخه ای اپدیت کردی؟؟
شاید مربوط به نسخه اپدیت بوده

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
داداش چه نسخه ای بوده و چه نسخه ای اپدیت کردی؟؟

دقیق نمیدونم کد کنسول رو ولی فت 1 ترابایت هستش از همونایی ک قسمت روی هاردشون براق هستش.
اپدیت هم ک ب اخرین ورژن اپدیت کردم همینی ک جند وقت پیش اومد.

ITz!_MAHAN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
16
نام
MAHAN ABBASI
دقیق نمیدونم کد کنسول رو ولی فت 1 ترابایت هستش از همونایی ک قسمت روی هاردشون براق هستش.
اپدیت هم ک ب اخرین ورژن اپدیت کردم همینی ک جند وقت پیش اومد.
داداش فک کنم به خاطر قدیمی بودنش بوده مال من هاردش ماته ۱ترابایتم هست از قدیم داشتم به نسخه ۵.۰۵ خودم اپدیتش کردم چون داداش کوچیکم زده بود فریمور و اپدیتو رو پرونده بود، هیچی نبود از تو فلش ریختی اپدیتو یا از رو psn

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
داداش فک کنم به خاطر قدیمی بودنش بوده مال من هاردش ماته ۱ترابایتم هست از قدیم داشتم به نسخه ۵.۰۵ خودم اپدیتش کردم چون داداش کوچیکم زده بود فریمور و اپدیتو رو پرونده بود، هیچی نبود از تو فلش ریختی اپدیتو یا از رو psn
نه با خوده کنسول اپدیت کردم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر