مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

AyEmDee

عضو جدید
Jul 13, 2020
1
سلام دوستان من یه ماهیه که کنسولم وقتی روشن میکنم هی لگ میشه حتی توی منو و بعد 10 دقیقه خاموش میشه
قبلا هم این مشکلو داشتم رفت توی ریست مود که کامل اطلاعاتشو پاک کردم از اول سیستم عاملو نصب کردم ولی الان هم اینجوره بنظرتون مشکل از چیه؟
لطفا کمک کنی خیلی ممنون

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان من یه ماهیه که کنسولم وقتی روشن میکنم هی لگ میشه حتی توی منو و بعد 10 دقیقه خاموش میشه
قبلا هم این مشکلو داشتم رفت توی ریست مود که کامل اطلاعاتشو پاک کردم از اول سیستم عاملو نصب کردم ولی الان هم اینجوره بنظرتون مشکل از چیه؟
لطفا کمک کنی خیلی ممنون
سلام
اگر فریز میکنه حتما مشکل از هارد کنسول هست
اگر یه هارد اضافه داری یه تستی بزن ببین ردیف نمیشه
شاید هارد کنسول ضربه خورده

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
با سلام
دوستان من بازی فیزیکی GTA 5 خریدم همین ک انداختم داخل کنسول شروع کرد به نصب کردن ولی بازی بعد از اجرا کردن هنگ میکنه و سی دی و میار بیرون میخواسم بدونم مشکل از چی میتونه باشه؟
سی دی خراب ؟
درست نصب نشد؟
یا اصلا مشکل از جای دیگس؟

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
لطفا کمک کنی خیلی ممنون
همونطور که دوستان بهت گفتن مشکل از هارد کنسولت کنم همین مشکلو داشتم اوایل بازی رو نمی‌آورد بعد توی منو هم لگ میزد و خاموش میشد اگه هارد لپ‌تاپی داری خودت میتونی عوض کنی جاهای دیگه شاید برات هارد تقلبی بزارن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
همونطور که دوستان بهت گفتن مشکل از هارد کنسولت کنم همین مشکلو داشتم اوایل بازی رو نمی‌آورد بعد توی منو هم لگ میزد و خاموش میشد اگه هارد لپ‌تاپی داری خودت میتونی عوض کنی جاهای دیگه شاید برات هارد تقلبی بزارن
هارد تقلبی یعنی چی؟ یاد این بابایی افتادم که PS4 می خواست بخره ازم پرسید PS4 PRO شما اصله یا تقلبی؟
هارد ساز که کلا سیگیت وسترن با هیتاچی توشیبا هستن تقلبی ندارن یا من نشنیدم حداقل اما دست دوم یا ریفر تعمیری اینا زیاده حتی اکبندا که خودتون از بازار می خرین اونایی که گارانتی چرت دارن اکثرا همین طورین ریفر هستن فقط باید گارانتی اصلی خرید تازه اونم 100 درصد نیست.

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
هارد تقلبی یعنی چی؟ یاد این بابایی افتادم که PS4 می خواست بخره ازم پرسید PS4 PRO شما اصله یا تقلبی؟
هارد ساز که کلا سیگیت وسترن با هیتاچی توشیبا هستن تقلبی ندارن یا من نشنیدم حداقل اما دست دوم یا ریفر تعمیری اینا زیاده حتی اکبندا که خودتون از بازار می خرین اونایی که گارانتی چرت دارن اکثرا همین طورین ریفر هستن فقط باید گارانتی اصلی خرید تازه اونم 100 درصد نیست.
کنسول رو نمیتونن تقلبی ش رو بسازن ولی هارد رو میتونن البته هنوز نه تو ایران توی چین الان هارد دیسک تکنولوژی قدیمی هست که سالها پیش ساخته شده و الان چینی ها هم میتونن بسازن

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
با سلام
دوستان من بازی فیزیکی GTA 5 خریدم همین ک انداختم داخل کنسول شروع کرد به نصب کردن ولی بازی بعد از اجرا کردن هنگ میکنه و سی دی و میار بیرون میخواسم بدونم مشکل از چی میتونه باشه؟
سی دی خراب ؟
درست نصب نشد؟
یا اصلا مشکل از جای دیگس؟
معمولا سي دي كثيف اينجوري ميشه يا خط و خش زياد داره
تميزش كن و نگاه كن كه خط و خش نداشته باشه اوكي ميشه

• Like
Reactions: A.Lopez and Bizhanl

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
معمولا سي دي كثيف اينجوري ميشه يا خط و خش زياد داره
تميزش كن و نگاه كن كه خط و خش نداشته باشه اوكي ميشه
ممنون ولی سی دی سالم
بهم گفتن مشکل از هارد که یک و خورده ای هم هزینش
بافرمت کردن هارد هم مشکل حل نشد

• Like
Reactions: Bizhanl

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
بازیهای کنسول من هکی ظرفیت اوله
میخوام انلاینش کنم گفتم قبل اینکه هکی ظرفیت دو کنم یه بار ریست کنم
بدون ریست میتونم اینکارو بکنم؟
آره فقط بازی هارو delete کن
اکانت رو هم پاک کن

• Like
Reactions: ahangariabolfazl

Skg

عضو جدید
Aug 19, 2020
1
سلام بچه ها من ی سوال برام پیش اومده
شاید سوالم یکم عجیب باشه
ولی من الان دوتا کنترلر ps4 دارم یکیش اصله و اون یکی فیک جفت کنترلر ها شوکر سمت چپشون ایراد داره L سوال من اینه که ایا ممکنه مشکل از کنسولم باشه یا اینکه حتما کنترلر هام ایراد داره چون جفت کنترلر ها دقیقا شوکر سمت چپشو خرابه ، کنترلر اصلی شکر سمت چپش رو به بالا جهتش میره ودسته فیک شکر سمت چپ دقیق عمل نمیکنه
لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه❤

• Like
Reactions: ITz!_MAHAN

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
سلام بچه ها من ی سوال برام پیش اومده
شاید سوالم یکم عجیب باشه
ولی من الان دوتا کنترلر ps4 دارم یکیش اصله و اون یکی فیک جفت کنترلر ها شوکر سمت چپشون ایراد داره L سوال من اینه که ایا ممکنه مشکل از کنسولم باشه یا اینکه حتما کنترلر هام ایراد داره چون جفت کنترلر ها دقیقا شوکر سمت چپشو خرابه ، کنترلر اصلی شکر سمت چپش رو به بالا جهتش میره ودسته فیک شکر سمت چپ دقیق عمل نمیکنه
لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه❤
از من هم همینطور هست برچسب رو چک کردم جفتشون اصلیه ولی یکی به بالا میزنه یکی به چپ

یکی از دوستام پلمپ گرفته بود همینطوری شده بود بعد یه مدت حدود 6 ماه

من ولی 360 رو دسته دو گرفتم مدل 2010 هنوز خراب نشده شوکهاش

HM2004

عضو جدید
Aug 22, 2020
1
سلام من امروز داشتم وارزون بازی می کردم بعد دو سه ساعت وسط بازی یهو کنسول سه تا بوق زد و خاموش شد مشکل از کجاس ؟ در ضمن pro هم است مدلش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر