مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
کل برد لایت بار منظورمه..اونموقع که دلار 14 تومن اینا بود من 15 خریدم..الان شاید 30 شده باشه
سلام
دوست عزیز اگه یادت باشه گفتم کابل 14 پین رو عوض کردم درست شد مشکل قاطی کردن دکمه ها، ولی لایت بار روشن نمیشه، حالا اینا به کنار
یه مشکل دیگه هم که تاچ پد دسته کار نمیکنه!! البته فشار میدی عمل میکنه و مثلا توی کیبورد مجازی کنسول حروف رو وارد نمیکنه ولی Swap نمیشه، یعنی میخوام به هر سمت از چهار جهت بکشم و لمس کنم نمیره و سوئیچ نمیشه بین کلمات
مشکل وقتی بزرگتر میشه که من Tlou2 رو تازه شروع کردم و همون اول بازی نیازه که با تاچ پد عمل Swap انجام بدم!!! راهی نداره درست بشه؟ امکان داره کابلش رو دربیارم دوباره بندازم درست بشه؟
ممنون

• Like
Reactions: Bijanlll

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام
دوست عزیز اگه یادت باشه گفتم کابل 14 پین رو عوض کردم درست شد مشکل قاطی کردن دکمه ها، ولی لایت بار روشن نمیشه، حالا اینا به کنار
یه مشکل دیگه هم که تاچ پد دسته کار نمیکنه!! البته فشار میدی عمل میکنه و مثلا توی کیبورد مجازی کنسول حروف رو وارد نمیکنه ولی Swap نمیشه، یعنی میخوام به هر سمت از چهار جهت بکشم و لمس کنم نمیره و سوئیچ نمیشه بین کلمات
مشکل وقتی بزرگتر میشه که من Tlou2 رو تازه شروع کردم و همون اول بازی نیازه که با تاچ پد عمل Swap انجام بدم!!! راهی نداره درست بشه؟ امکان داره کابلش رو دربیارم دوباره بندازم درست بشه؟
ممنون
یه مقدار پیچ های دسترو شل تر ببند ببین درست میشه. ( 4 پیج اصلی ) تاچ پدت راحت وقتی فشار میدی تو عمل میکنه؟ گیر نداره وقتی با دست فشار میدی تو؟

• Like
Reactions: Bijanlll

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یه مقدار پیچ های دسترو شل تر ببند ببین درست میشه. ( 4 پیج اصلی ) تاچ پدت راحت وقتی فشار میدی تو عمل میکنه؟ گیر نداره وقتی با دست فشار میدی تو؟
نه گیر نداره فقط احساس میکنم تو بازی ها وقتی فشار میدم درست عمل نمیکنه! ولی موقع تایپ تست کردم کلمات رو مینویسه
ممنون تست میکنم اون پیچ هارو

ahmadreza12

کاربر سایت
Mar 6, 2010
32
نام
AhmadReza
سلام
کنسول من فت هست
مشکلی که داره اول که روشن میکنی چه هک چه دیسک ریست میکنه چند بار روشن خاموش میکنی تا روشن میمونه
به اینصورت که بعد از چندین بار ریست و رفتن تو سیف مود و ... دیگه روشن میمونه ، چجوری بفهمم مشکل از چیه ؟

اینم بگم که وقتی خاموش میشه ابتدا صدای بیپ (که وقتی از دکمه لمسی رو کنسول استفاده میکنی) میاد و خاموش میشه ، بعضی وقتها هم چندین صدای بیپ پشت هم ( مثل اینکه دکمه پاور رو پشت هم میزنی) میاد و خاموش میشه
بعضی وقتها هم خاموش نمیشه میره تو رست مود ، دوباره بازی رو میاره .

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
اینم بگم که وقتی خاموش میشه ابتدا صدای بیپ (که وقتی از دکمه لمسی رو کنسول استفاده میکنی) میاد و خاموش میشه ، بعضی وقتها هم چندین صدای بیپ پشت هم ( مثل اینکه دکمه پاور رو پشت هم میزنی) میاد و خاموش میشه
احتمالا هاردت مشکل نرم افزاری داره چون اگه سخت افزاری بود اصلا بالا نمیومد
من تا همین حد میدونم موفق باشی

Amir...66

کاربر سایت
Nov 18, 2018
38
دوستان joystick سمت راست دسته جدیدا احساس میکنم خوب کار نمیکنه و در حین بازی کردن گاهی اوقات به مدت چند ثانیه دوربین بازیو تکون میده.کسی تا حالا این مشکلو داشته و اگه اره چجوری درستش کنم؟سپاس

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
نه گیر نداره فقط احساس میکنم تو بازی ها وقتی فشار میدم درست عمل نمیکنه! ولی موقع تایپ تست کردم کلمات رو مینویسه
ممنون تست میکنم اون پیچ هارو
سلام
فلتش احتمالا از جا درومده، واسه منم این مورد بوجود اومده، احتمالا موقع باز کردن کنترلر درومده
تست کنید، ممکنه واسه شما هم همین مورد باشه

• Like
Reactions: residen

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685

احتمال زیاد اگه کنسولت سری اول هست، کلید پاور لمسی هست و گاهی وقت اجکت و بعضی وقت پاور خود به خود عمل میکنن.
کنسول رو از برق بکش
پنل جلوش و روی کنسول رو کامل تمیز کن .
مکان و وضعیتش رو تغییر بده ببین رفع میشه یا نه.

آخرین ویرایش:

Shayanchayjan

کاربر سایت
Jul 8, 2020
15
دوستان joystick سمت راست دسته جدیدا احساس میکنم خوب کار نمیکنه و در حین بازی کردن گاهی اوقات به مدت چند ثانیه دوربین بازیو تکون میده.کسی تا حالا این مشکلو داشته و اگه اره چجوری درستش کنم؟سپاس
احتمالش هست که دستت فیک باشه. دسته فیکا معمولا زود انالوگاش قاط میزنه

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
با سلام
دوستان من بازی ها رو با اکانت قانونی ریختم رو هارد ولی لود اسکرین بازی ها خیلی طولانی
بازی هاهم وسطش گیرمیکن و ری استارت میشه
میخواسم بدونم بازی هارو بهم انداختن یا کلا سیستم بازی اکانتی همینجوری یا کنسول خراب و یا کلا باید انلاین باشه(اخه به علت مصرف نت موقعی بازی کردن وای فای قطع میکنم)

• Like
Reactions: se.phi.roth

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام
دوستان من بازی ها رو با اکانت قانونی ریختم رو هارد ولی لود اسکرین بازی ها خیلی طولانی
بازی هاهم وسطش گیرمیکن و ری استارت میشه
میخواسم بدونم بازی هارو بهم انداختن یا کلا سیستم بازی اکانتی همینجوری یا کنسول خراب و یا کلا باید انلاین باشه(اخه به علت مصرف نت موقعی بازی کردن وای فای قطع میکنم)
مال هاردته احتمالا حالا باز از ممد بپرس @8030v2

Amir...66

کاربر سایت
Nov 18, 2018
38
احتمالش هست که دستت فیک باشه. دسته فیکا معمولا زود انالوگاش قاط میزنه
ولا همچین زودیم نیس از سال اولی که ps4 اومد دارم از بدبخت کار میکشم جدیدا اینجوری شده?ولی کلا خیلی ازش کار نکشیدم و خیلی مراقبش بودم...میشه درستش کرد؟

Shayanchayjan

کاربر سایت
Jul 8, 2020
15
ولا همچین زودیم نیس از سال اولی که ps4 اومد دارم از بدبخت کار میکشم جدیدا اینجوری شده?ولی کلا خیلی ازش کار نکشیدم و خیلی مراقبش بودم...میشه درستش کرد؟
درست که میشه. ببر یجا که بلد باشن. نزنن یجا دیگه رو خراب کنن. ۱۰۰ تومن شاید هزینش باشه

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
معلومه که درست میشه ولی باید بفهمی که اصله یا فیک
اگه فیکه نظرم اینه که یه نو اصلی بخر فیک زود خراب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر