مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ehsan990009

عضو جدید
Nov 6, 2019
2
سلام
کنسول من چند وقتی هست که هر بار می خوام روشنش کنم تا 10 15 دقیقه فقط رو چراغ آبی میمونه و بعد میره به قسمت checking system storage status
و تا 23 درصد دیگه جلو تر نمیره و بعد ارور can't start the PS4 رو میده تا حالا چند بار با فایل 1 گیکی ریکاوری از سیف مد سیستم عامل رو نصب کردم ولی فقط 30 دقیقه خوب کار می کنه و تا می خوام برن تو بازی رو صفحه لودینگ بازی گیر می کنه و بعد چند دقیقه خاموش میشه وقتی که دوباره روشنش میکنم دوباره همون آش و همون کاسه .
مشکل از هارد هست یا از خود کنسول؟

SattaRMz

کاربر سایت
Oct 22, 2019
4
طبیعیه
چیزی نیست که اسمشو بزاری مشکل
به نظر خودم دلیل اصلیش سرعت پایین نته تو ایران بعضی وقتا این لگ به وجود میاد
بعیده مشکل از ps4 باشه چون یادمه از همون اول تا الان این مشکل وجود داره و اگه چیزی بود که واسه همه بودش حتما با اپدیت حلش میکردن

در هر حالتی وجود داره جدیدا
هاردشو با یه ssd تعویض کنم چاره نیست؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام
کنسول من چند وقتی هست که هر بار می خوام روشنش کنم تا 10 15 دقیقه فقط رو چراغ آبی میمونه و بعد میره به قسمت checking system storage status
و تا 23 درصد دیگه جلو تر نمیره و بعد ارور can't start the PS4 رو میده تا حالا چند بار با فایل 1 گیکی ریکاوری از سیف مد سیستم عامل رو نصب کردم ولی فقط 30 دقیقه خوب کار می کنه و تا می خوام برن تو بازی رو صفحه لودینگ بازی گیر می کنه و بعد چند دقیقه خاموش میشه وقتی که دوباره روشنش میکنم دوباره همون آش و همون کاسه .
مشکل از هارد هست یا از خود کنسول؟
درود دوست عزیز
مشکل شما از هارد هست. هارد رو عوض کنی حتما درست میشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
236
سلام دوستان من یه پلی پرو جدید گرفتم تو این دوسه روز چندبار یهو تصویر مشکی میشه بعد برمیگرده رو صفحه پلی استیشن به نظرتون مشکل از چیه یه خرده تو ذوقم خورده قبلا هم پرو داشتم رو همین تلویزیون ولی مشکلی نداشته راهنمایی کنید دوستان ممنونم

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
سلام دوستان من یه پلی پرو جدید گرفتم تو این دوسه روز چندبار یهو تصویر مشکی میشه بعد برمیگرده رو صفحه پلی استیشن به نظرتون مشکل از چیه یه خرده تو ذوقم خورده قبلا هم پرو داشتم رو همین تلویزیون ولی مشکلی نداشته راهنمایی کنید دوستان ممنونم
منم این مشکلو داشتم به من گفتن از کابلته

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
مطمعن باش از کابلته. یه کابل خوب بخر درسته

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
236
سامسونگ و سیگیت خوبن.

سلام ١٠٠ درصد بخاطر کابل‌های روی دستگاهاست که نمیتونه hdcp بالا رو ساپورت کنه این گزینه غیرفعال بشه مشکلی نداره ولی اگه یه کابل ورژن 2 باشه دیگه این مشکلا وجود نداره به هرحال مرسي از جوابت

• Like
Reactions: pooyan8683

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان من یه مشکلی با دسته ها دارم. گاهی پیش میاد که دسته دارای تاخیر و لگ میشه. مثلا من الان آنالوگ رو به جلو حرکت می دم، و در بازی 2،3 ثانیه بعد طرف به جلو حرکت می کنه (در حالت آفلاین و سینگل پلیر). این مشکل برای هر دو تا دسته هم هست. من سرچ کردم دیدم اونوری ها هم این مشکلو داشتن. اما به راه حل قاطعی نرسیدم. میشه راهنمایی کنید؟ ممنون.

سلام
دوست عزیز شما این مشکلتون حل شد ؟
منم یه هفته ای هست که این مشکل واسه م پیش اومده
دسته ها به شدت لگ و تاخیر پیدا کردن و خود به خود خاموش می شن، عملا نمی شه بازی کرد با این وضع، هر دو تا دسته هم این ایراد رو دارند و برای همین احتمالا مشکل از دسته ها نیست و از خود کنسول هست . جالبه که وقتی هم میخوام دسته ها رو ریست کنم هیچ اتفاقی نمیفته و عملا ریست نمی شن و کماکان با دستگاه سینک هستند! حتی باز کردم و باتری شون رو برداشتم اما باز هم همین مشکل هست.
ممنون می شم اگر راهی پیدا کردید راهنمایی کنید یا بقیه اساتید لطف کنند و نظرشون رو بفرمایند

tTBAD_BOYTt

کاربر سایت
Dec 19, 2019
8
سلام
من از نوروز 1398 یک کنسول ps4 pro 1tra خریدم که تا چند روز پیش خیلی خوب کار میکرد بدون هنگی ولی بعد از اینکه بازی rainbow 6 رو اپدیت کردم کنسولم هنگی شد و فریز داشت کنسولو ریست فکتوریشم کردم و بازیا و همه چیو پاک کردم به جز اپدیت ps4 که گفتم مربوط نمیشع اما باز هنگی و فریز تو کنسول دارم و هنوزم مثل قبل نشدع خیلی رو مخم
به نظرتون از گرد و خاک نیست چون نبردمش سرویس
در کل اگه میشع راهنماییم کنین ممنون میشم

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام
من از نوروز 1398 یک کنسول ps4 pro 1tra خریدم که تا چند روز پیش خیلی خوب کار میکرد بدون هنگی ولی بعد از اینکه بازی rainbow 6 رو اپدیت کردم کنسولم هنگی شد و فریز داشت کنسولو ریست فکتوریشم کردم و بازیا و همه چیو پاک کردم به جز اپدیت ps4 که گفتم مربوط نمیشع اما باز هنگی و فریز تو کنسول دارم و هنوزم مثل قبل نشدع خیلی رو مخم
به نظرتون از گرد و خاک نیست چون نبردمش سرویس
در کل اگه میشع راهنماییم کنین ممنون میشم
دادتش تا اون جایی که من اطلاع دارم مشکل از ریمبو هست تو اینترنت سرچ بزنی هست این مشکل از رینبو که کلا یه سری فریز مسی شد پلی۴

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اخه وقتی ریست فکتوریم کردم یکم هنگی بود و بازی رینبو رو هم دانلود کردم کامل هنگیش برگشت
تو اپدیت بعدی رینبو اوکی میشع هنگی؟
مشکل اصلا از کنسول نی که بی دلیل ریست فکتوری کردی !

مشکل رینبو هست و کمپانی اعضم سازنده ش

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
اخه وقتی ریست فکتوریم کردم یکم هنگی بود و بازی رینبو رو هم دانلود کردم کامل هنگیش برگشت
تو اپدیت بعدی رینبو اوکی میشع هنگی؟
داش مال بازیا ربطی به کنسول نداره اگه ریست فکتوری کردی ببین رو بازیا دیگه هم همین طوره اگه بود مال خمیر سلیکونه که احتمالا خشک شده چون دراز مدت استفاده نکری احتمالا در معرض گرد خاک بوده گرد خاک قاتل خمیر سلیکونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر