مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
89
سامسونگ و سیگیت خوبن.

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
سلام ١٠٠ درصد بخاطر کابل‌های روی دستگاهاست که نمیتونه hdcp بالا رو ساپورت کنه این گزینه غیرفعال بشه مشکلی نداره ولی اگه یه کابل ورژن 2 باشه دیگه این مشکلا وجود نداره به هرحال مرسي از جوابت

• Like
Reactions: pooyan8683

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان من یه مشکلی با دسته ها دارم. گاهی پیش میاد که دسته دارای تاخیر و لگ میشه. مثلا من الان آنالوگ رو به جلو حرکت می دم، و در بازی 2،3 ثانیه بعد طرف به جلو حرکت می کنه (در حالت آفلاین و سینگل پلیر). این مشکل برای هر دو تا دسته هم هست. من سرچ کردم دیدم اونوری ها هم این مشکلو داشتن. اما به راه حل قاطعی نرسیدم. میشه راهنمایی کنید؟ ممنون.

سلام
دوست عزیز شما این مشکلتون حل شد ؟
منم یه هفته ای هست که این مشکل واسه م پیش اومده
دسته ها به شدت لگ و تاخیر پیدا کردن و خود به خود خاموش می شن، عملا نمی شه بازی کرد با این وضع، هر دو تا دسته هم این ایراد رو دارند و برای همین احتمالا مشکل از دسته ها نیست و از خود کنسول هست . جالبه که وقتی هم میخوام دسته ها رو ریست کنم هیچ اتفاقی نمیفته و عملا ریست نمی شن و کماکان با دستگاه سینک هستند! حتی باز کردم و باتری شون رو برداشتم اما باز هم همین مشکل هست.
ممنون می شم اگر راهی پیدا کردید راهنمایی کنید یا بقیه اساتید لطف کنند و نظرشون رو بفرمایند

tTBAD_BOYTt

کاربر سایت
Dec 19, 2019
8
سلام
من از نوروز 1398 یک کنسول ps4 pro 1tra خریدم که تا چند روز پیش خیلی خوب کار میکرد بدون هنگی ولی بعد از اینکه بازی rainbow 6 رو اپدیت کردم کنسولم هنگی شد و فریز داشت کنسولو ریست فکتوریشم کردم و بازیا و همه چیو پاک کردم به جز اپدیت ps4 که گفتم مربوط نمیشع اما باز هنگی و فریز تو کنسول دارم و هنوزم مثل قبل نشدع خیلی رو مخم
به نظرتون از گرد و خاک نیست چون نبردمش سرویس
در کل اگه میشع راهنماییم کنین ممنون میشم

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
502
نام
محمد علی
سلام
من از نوروز 1398 یک کنسول ps4 pro 1tra خریدم که تا چند روز پیش خیلی خوب کار میکرد بدون هنگی ولی بعد از اینکه بازی rainbow 6 رو اپدیت کردم کنسولم هنگی شد و فریز داشت کنسولو ریست فکتوریشم کردم و بازیا و همه چیو پاک کردم به جز اپدیت ps4 که گفتم مربوط نمیشع اما باز هنگی و فریز تو کنسول دارم و هنوزم مثل قبل نشدع خیلی رو مخم
به نظرتون از گرد و خاک نیست چون نبردمش سرویس
در کل اگه میشع راهنماییم کنین ممنون میشم
دادتش تا اون جایی که من اطلاع دارم مشکل از ریمبو هست تو اینترنت سرچ بزنی هست این مشکل از رینبو که کلا یه سری فریز مسی شد پلی۴

tTBAD_BOYTt

کاربر سایت
Dec 19, 2019
8
اخه وقتی ریست فکتوریم کردم یکم هنگی بود و بازی رینبو رو هم دانلود کردم کامل هنگیش برگشت
تو اپدیت بعدی رینبو اوکی میشع هنگی؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
1,792
اخه وقتی ریست فکتوریم کردم یکم هنگی بود و بازی رینبو رو هم دانلود کردم کامل هنگیش برگشت
مشکل اصلا از کنسول نی که بی دلیل ریست فکتوری کردی !

مشکل رینبو هست و کمپانی اعضم سازنده ش

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
502
نام
محمد علی
داش مال بازیا ربطی به کنسول نداره اگه ریست فکتوری کردی ببین رو بازیا دیگه هم همین طوره اگه بود مال خمیر سلیکونه که احتمالا خشک شده چون دراز مدت استفاده نکری احتمالا در معرض گرد خاک بوده گرد خاک قاتل خمیر سلیکونه

tTBAD_BOYTt

کاربر سایت
Dec 19, 2019
8
داش مال بازیا ربطی به کنسول نداره اگه ریست فکتوری کردی ببین رو بازیا دیگه هم همین طوره اگه بود مال خمیر سلیکونه که احتمالا خشک شده چون دراز مدت استفاده نکری احتمالا در معرض گرد خاک بوده گرد خاک قاتل خمیر سلیکونه
داداش میگی چیکار کنم
ببرم بیرون بگم خمیر سیلکونی جدید بزنن
چون تو بازی red dead redemption 2
هم تو صفحه لادینگ 50% گیر میکنه !
یا اینکه خودم کنسول رو باز کنم و cpu رو پیدا کنم و خمیر سیلیکونی روشو پاک کنم با دستمال اغشته به الکل
و خمیر سیلیکونی نو بزنم روش

آخرین ویرایش:

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
983
نام
مهرداد
داداش میگی چیکار کنم
یا اینکه خودم کنسول رو باز کنم و cpu رو پیدا کنم و خمیر سیلیکونی روشو پاک کنم با دستمال اغشته به الکل
شاید مشکل از هاردشه

Sent from my TA-1004 using Tapatalk

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,281
داداش میگی چیکار کنم
چه مشکلات عجیبی پیش میاد برای کنسول..خدا رو شکر این مشکلات برای ما پیش نیومده..ولی واقعأ ps4 pro کنسول
بی نظیریه..درکل

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
416
نام
علی
سلام
چی کار کنم ps4 pro تو بازی های جدید صدای موتور جت نده؟ بدون هدفون دیگه نمیشه بازی کرد اصلا
چند تا کلیپ دیدم درب بالا باز می کردن و فن تمیز میکردن. همین کارو کردن ولی برای من گرد و خاک زیادی نداشت. کنسول به صورت عمودی امتحان کردم صدای فن و درجه حرارت یکم پایین تر اومد ولی دلخواه نیست

tTBAD_BOYTt

کاربر سایت
Dec 19, 2019
8
سلام
چی کار کنم ps4 pro تو بازی های جدید صدای موتور جت نده؟ بدون هدفون دیگه نمیشه بازی کرد اصلا
چند تا کلیپ دیدم درب بالا باز می کردن و فن تمیز میکردن. همین کارو کردن ولی برای من گرد و خاک زیادی نداشت. کنسول به صورت عمودی امتحان کردم صدای فن و درجه حرارت یکم پایین تر اومد ولی دلخواه نیست
یه خمیر سیلیکونی بزن
قبلی باید پاک بشع و روی cpu کاملا تمیز
و بعدش خمیر سیلیکونی میزنی
و یکمم فنت رو تمیز کن

• Like
Reactions: dark_knight

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
431
سلام
در بالا رو من باز کردم ولی کامل نبستمش خیلی بهتر شده

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
502
نام
محمد علی
یه خمیر سیلیکونی بزن
و یکمم فنت رو تمیز کن
ببین متاسفانه کلا دور فن داره کاریشم نمی شه کرد میان ونسلی سونی اصلا از لحاظ صدا رر حد xbox one x نیست

• Like

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
416
نام
علی
یه خمیر سیلیکونی بزن
و یکمم فنت رو تمیز کن
کنسول من تقریبا نو هست. زیاد ازش استفاده نکردم و همین طور ک گفتم فنش تمیز بود. فک نکم مشکل از خمیر سیلیکون باشه.
صدای فن فقط تو بازی های جدید مثل gow , rdr2 مزاحم هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟