مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
شما دستگاهتو از کجا خریدی؟
والا اصلا یادم نیس !
2014 خریدم از یه فروشگاه اینترنتی !!
شما ولی این مشکلت اصلا ربطی به دستگاه نداره .. برو یه hdmi خوب ( یه مقدار گرون تره جنس خوب ) بخر میبینی مشکلت حل میشه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
سلام دوستان من چند وقتیه ps4 pro خریدم
یه مشکلی برام پیش اومده
یهو وسط بازی تصویر در حد چند ثانیه سیاه میشه بعد دوباره بر میگرده
مشکل از چی می تونه باشه؟
توی چه رزولیشنی؟ دستی رزولیشن رو کم کن ببین اگر حل شد مشکل از کابله. کابل hdmi خوب بخر ورژن 2.0 باشه

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
اگه سیاه شدن تصویر در اوایل روشن کردن کنسول و در حد ۳ ۴ ثانیه و فقط یکبار باشه، مشکلی نیست، معمولا در حالت ۴k این اتفاق میافته و بنظرم این سیاهی بخاطر سینک شدن کنسول و تی وی اتفاق میافته.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اگه سیاه شدن تصویر در اوایل روشن کردن کنسول و در حد ۳ ۴ ثانیه و فقط یکبار باشه، مشکلی نیست، معمولا در حالت ۴k این اتفاق میافته و بنظرم این سیاهی بخاطر سینک شدن کنسول و تی وی اتفاق میافته.
این پست کاملا تایید میشه...اما اگر مدام این اتفاق می افته مشکل وجود داره.

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
همون اولش که این سیاهی پیش میاد فکر می کنم طبیعیه ولی این اتفاق بین بازی مکرر پیش میاد

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام دوستان من چند وقتیه ps4 pro خریدم
یه مشکلی برام پیش اومده
یهو وسط بازی تصویر در حد چند ثانیه سیاه میشه بعد دوباره بر میگرده
مشکل از چی می تونه باشه؟
سلام منم این مشکلو دارم.تلویزیونت چیه؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
تو یه tv دیگه رزولوشن 1080 اجرا کردم هیچ مشکلی پیش نیومد
ولی تو رزولیشن 4k این اتفاق میوفته
پس مطمئن باش مشکل از کابله. منم یه مدت کابل اصلی دستگاهم که خراب شد( توی جا به جایی) با یه کابل عادی بازی میکردم که کشش 4kکه هیچی روی 1080p هم جواب نمیداد. فقط وقتی رزولیشن رو دستی روی 1080i و یا 720p میذاشتم درست میشد. که اونم مشکل از کیفیت پایین کابله که توانایی انتقال وپهنای باند اون دیتا رو نداره. یه کابل خوب گرفتم و الان روی 4k هیچ مشکلی ندارم. دقت کنید hdmi 2.0 ساپورت داشته باشه.

• Like
Reactions: mohammad-ys

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر