مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
پس مطمئن باش مشکل از کابله. منم یه مدت کابل اصلی دستگاهم که خراب شد( توی جا به جایی) با یه کابل عادی بازی میکردم که کشش 4kکه هیچی روی 1080p هم جواب نمیداد. فقط وقتی رزولیشن رو دستی روی 1080i و یا 720p میذاشتم درست میشد. که اونم مشکل از کیفیت پایین کابله که توانایی انتقال وپهنای باند اون دیتا رو نداره. یه کابل خوب گرفتم و الان روی 4k هیچ مشکلی ندارم. دقت کنید hdmi 2.0 ساپورت داشته باشه.
من قبل این یه ps4 fat داشتم 5 سال استفاده کردم ازین مشکلات براش نیومد
این نیومده کابل گرون قیمتش خراب شده؟

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
نه من الجی دارم و این مشکل هست
برای من تصویر تلوزیون فقط یک بار در اوایل روشن کردن کنسول، بمدت ۴ ثانیه تاریک میشه در حالی که صدا هست، بعدش مشکلی نیست. تلوزیون سامسونگ و کابل HDMI هم فابریک کنسول پرو هست.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان یک سوالی،
من امروز مامانم خونه رو داشته تمیز میکرده کنسول اومد جابه جا کنه از دستش افتاد :(
الان روشنش کردم! حس کردم این نور روی کنسول تا نصفه است تمام اون پنل نیست دقیقا عین این عکس IMG_0472.jpg

حالا من یادم نیست این قبلا تمام پنل بود یا نه! همینطوری کسی میدونه بقیه رنگ هاش هم همینقده هم سفید هم ابی!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
دوستان یک سوالی،
من امروز مامانم خونه رو داشته تمیز میکرده کنسول اومد جابه جا کنه از دستش افتاد :(
الان روشنش کردم! حس کردم این نور روی کنسول تا نصفه است تمام اون پنل نیست دقیقا عین این عکس View attachment 120971

حالا من یادم نیست این قبلا تمام پنل بود یا نه! همینطوری کسی میدونه بقیه رنگ هاش هم همینقده هم سفید هم ابی!
نه ، کامل نیست ، تا نصف میاد تقریبا ، عین عکسی که گذاشتی، وسط که میرسه کم رنگ میشه

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
فکر کنم مشکل سیاه شدن چند ثانیه‌ای تصویر در رزولیشن 4k، فقط در تلوزیون‌های سامسونگ اتفاق می‌افته!

وقتی دردسرساز میشه تو یه گیم باشی که نمیشه pause کنی! بارها پیش اومده تو بلادبورن یا دارک سولز فقط به این امید که سالم در رم دسته رو به یه جهت حرکت دادم!
قبلن سامسونگ FHD داشتم این مساله رو نداشت با tv 4k این اتفاق میوفته

• Like
Reactions: alex1680

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
دوستان من الان داشتم با پلی استیشن کار میکردم که برقا رفت , الان مشکل خاصی به وجود میاد ؟ برقا اومد باید کار خاصی انجام بدم ؟ پلی استیشن با محافظ به برق وصله , نمیدونم کافیه یا نه ؟

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان من الان داشتم با پلی استیشن کار میکردم که برقا رفت , الان مشکل خاصی به وجود میاد ؟ برقا اومد باید کار خاصی انجام بدم ؟ پلی استیشن با محافظ به برق وصله , نمیدونم کافیه یا نه ؟
نترس با توکل بر خدا دستگاه روشن کن خودش مداوا میکنه :p

• Like
Reactions: gr.s

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
سلام دوستان من ps4 یه ضربه بهش خورده
اوایل اجرای بازی یهو صدا و تصویر گیر میکنه بعد درست میشه
چیکار کنم مشکل سخت افزاری؟
جاهای شلوغ بازیم هی گیر داره اعصابم خورد شده که چرا این ps4 pro های جدید اینقدر ضعیفو مسخرن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان من ps4 یه ضربه بهش خورده
اوایل اجرای بازی یهو صدا و تصویر گیر میکنه بعد درست میشه
چیکار کنم مشکل سخت افزاری؟
جاهای شلوغ بازیم هی گیر داره اعصابم خورد شده که چرا این ps4 pro های جدید اینقدر ضعیفو مسخرن
اون قطع صدا و تصویر اگه فقط برای موق اجرای بازیه بخاطر فعال شدن hdr هست
افت فریمم تو اکثر بازیا هست رو همه کنسولا یه چیز عادیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر