مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

jalal_immortal

کاربر سایت
Aug 8, 2019
9
آهان یعنی میگی اکانت اون بازیهایی که میخام رو باید بزنم رو دستگاه برم تو اکانت یارو بازی رو که میخام بزنم دانلود بشه تو لیست دانلودها ولی بعدش از PSX بدمش رو کنسول به جای اینکه ان لاین دانلودش کنه خود کنسول؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
آهان یعنی میگی اکانت اون بازیهایی که میخام رو باید بزنم رو دستگاه برم تو اکانت یارو بازی رو که میخام بزنم دانلود بشه تو لیست دانلودها ولی بعدش از PSX بدمش رو کنسول به جای اینکه ان لاین دانلودش کنه خود کنسول؟
بله بازی باید تو لیست دانلودا اضافه شده باشه

• Like
Reactions: jalal_immortal

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
آقا ما بالاخره نفهمیدیم زمانی که با کنسول بازی نمیکنیم ، دوشاخه رو از پریز برق بکشیم یا نه ؟!
اینم بگم هر باری که دوشاخه رو به محافظ میزنم یه جرقه ای میزنه و بعضی مواقع یه صدای جیز ویز ( :D ) مانندی میاد !
تو فکر خرید محافظ هستم ، مدل مناسبی سراغ دارید ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
آقا ما بالاخره نفهمیدیم زمانی که با کنسول بازی نمیکنیم ، دوشاخه رو از پریز برق بکشیم یا نه ؟!
اینم بگم هر باری که دوشاخه رو به محافظ میزنم یه جرقه ای میزنه و بعضی مواقع یه صدای جیز ویز ( :D ) مانندی میاد !
تو فکر خرید محافظ هستم ، مدل مناسبی سراغ دارید ؟
اگه جایی که هستید خیلی برق قطع میشه محافظ بگیرید یا کنسولو از برق بکشید اگه زیاد قطعی برق ندارید جدا کردن دوشاخه فقط وسواس زیاد به خرج دادنه
البته داشتن محافظ در هر شرایطی خوبه ولی خب من خودم برام مهم نیست و اهمیت نمیدم تو این چند سالیم مشکلی نداشتم

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام

من مشکلی در pause و‌ resume هنگام دانلود گیم ندارم ولی هنگام دانلود آپدیت دارم!

عجیبتر اینکه میتونم تم رو که ۵۰ مگ هم نیست pause و resume کنم ولی آپدیت رو نه!

سلام

قطع و وصل شدن برق چقدر به دستگاه آسیب میزنه؟

امروز دو بار در عرض نیم ساعت برق رفت! منم نمیدونستم قراره بازم برق بره دوباره دستگاه رو روشن کردم!

الانم ترس دارم دوباره روشن کنم و دوباره برق بره!

در مورد ps4 اطلاعی ندارم ولی اون زمانی که ps1 و ps2 داشتم مخصوصا تابستون خیلی برق میرفت!

تو این ده ساله که ۳۶۰ داشتم مثل اون زمان برق زیاد نرفت دستگاه هم مشکل خاصی پیدا نکرد!

میخوام بدونم ps4 مشکل خاصی پیدا میکنه؟

البته data corruption زیاد منظورم نیست بیشتر سخت افزار منظورمه

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
امروز صبح وقتی دیسک رو گذاشتم تو کنسول چنتا صدا داد و درنهایت صدای در اومدن دیسک از کنسول ولی دیسکو نداد بیرون، دیسک رو هم نشناخت.
مشکل از دیسک نبود(یعنی یه خط کوچیکم رو دیسک نیست حتی)
از دوستان کسی میدونه مشکل کجاست؟
چقدر خرجش میشه؟
PS4 Pro هست.

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
سلام هنگام بازی کردن اتصال کنترلر قطع میشه و دیگه تا کنسول رو خاموش و روشن نکنم درست نمیشه مشکل چی میتونه باشه
با دو دسته دیگه هم امتحان کردم همین مشکل رو داره
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

PS4 Controller not connecting اینو میاره

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
ظاهرا فرآیند نصب بازی برای من شامل چند بار تمیز کردن دیسک و rebuild database از طریق safe mode هست و اینطور که مشخصه حداقل لنز دستگاه مشکل داره.

دیسکها تمیز هستن و خط و خش خاصی ندارن ولی فرآیند نصبشون طولانی و رو مخه!

با توجه به قیمت لنز و درایو ps4 در بازار به نظرتون بهتره عوضش کنم یا همینجوری که هست باهاش ادامه بدم؟

آخه ترسم از اینه که یه دفعه یه مشکل بزرگتر رخ نده! آخرین بار هنگام نصب یک دفعه دور موتورش رفت بالا و زارت زد رو ترمز!

درایو ۳۶۰ که دارم بعد ۷ سال مرخص شد ولی این بابا یک ماه هم نشده که اومده خونمون!

یعنی طرف دستگاه دست دوم هم داده باشه نهایت ۳ سال از عمرش میگذره که باز هم غیرطبیعیه!

اینا که خوبه طرف راجع به xone نوشته فلان مایع ازش ترشح شده!!!

خدا وکیلی تو این نسل جفت عزیزان ر**ن!

SattaRMz

کاربر سایت
Oct 22, 2019
4
سلام دوستان
1-2 ماهی میشه پلی 4 گرفتم اسلیم ریجن 2
موقعی که نت رو بهش وصل میکنم و وارد پلی استور میشم بعد چند دقیقه که میخوام بیام بیرون داخل منوی اصلی دچار لگ و تیک کوچکی میشه و بعد اینگه میخوام خاموشش کنم هم موقع خاموش شدن هم این تیک و لگ موجوده
مشکل از کجاست؟

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
سلام دوستان من چند وقتیه ps4 pro خریدم
یه مشکلی برام پیش اومده
یهو وسط بازی تصویر در حد چند ثانیه سیاه میشه بعد دوباره بر میگرده
مشکل از چی می تونه باشه؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام دوستان
1-2 ماهی میشه پلی 4 گرفتم اسلیم ریجن 2
موقعی که نت رو بهش وصل میکنم و وارد پلی استور میشم بعد چند دقیقه که میخوام بیام بیرون داخل منوی اصلی دچار لگ و تیک کوچکی میشه و بعد اینگه میخوام خاموشش کنم هم موقع خاموش شدن هم این تیک و لگ موجوده
مشکل از کجاست؟
طبیعیه
چیزی نیست که اسمشو بزاری مشکل
به نظر خودم دلیل اصلیش سرعت پایین نته تو ایران بعضی وقتا این لگ به وجود میاد
بعیده مشکل از ps4 باشه چون یادمه از همون اول تا الان این مشکل وجود داره و اگه چیزی بود که واسه همه بودش حتما با اپدیت حلش میکردن

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یه مشکلی برام پیش اومده
مشکل از چی می تونه باشه؟
فکر کنم کابل hdmi که داری مشکل داره
یه همچین مشکلی رو داشتم چند وقت پیش ..حتی ناچار شدم چند تا hdmi عوض کنم که تهش اوکی شد بالاخره

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
یه مشکلی برام پیش اومده
مشکل از چی می تونه باشه؟
اولین چیزهایی که باید چک بشن کابل hdmi و سوکت hdmi هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند