مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
دوستان من می‌خوام یک کنسول ps4 pro دست دو بگیرم از کجا میتونم بفهمم دستگاه چه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری سالمه؟
راهی هست بشه فهمید دستگاه چقدر کار کرده؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
سلام خدمت دوستان عزیز دستگاه من بن شده به شکل کاملا نامردی من اکانت قانونی خریدم ظرفیت دوم اما مثل اینکه رمزو عوض کردن و نمیدونم چی چی الان هم بازی قفل شده هم دستگاه بن حدود ی هفته شده هرچیم میگردم نه ایمیل نه لایو چت پلی استیشن و پیدا میکنم برای سوال و حل مشکلم کسی میتونه کمکم کنه؟
از اون کسی که اکانت ظرفیتی خریدی با پی پال هکی خرید میکرده به خاطر همین هم بازیا قفل شده هم کنسول بن
واس یکی از رفیقامم همینجوری شد سونی تو این موردا چون دزدیه شوخی نداره همون دفعه اول بدون اخطار بن میکنه

• Like
Reactions: pooyan8683

HIDDENZ

کاربر سایت
Jan 13, 2012
177
نام
Amir
از اون کسی که اکانت ظرفیتی خریدی با پی پال هکی خرید میکرده به خاطر همین هم بازیا قفل شده هم کنسول بن
واس یکی از رفیقامم همینجوری شد سونی تو این موردا چون دزدیه شوخی نداره همون دفعه اول بدون اخطار بن میکنه
خب الان من چیکار کنم برا آنبن؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
خب الان من چیکار کنم برا آنبن؟
اشتباه کردی نباید از هر جایی اکانت میخریدی الانم کاریش نمیشه کرد چون تو ایران زندگی میکنیم هیچ پشتیبانی و نمایندگی نیست
رفیق ما هم به هر دری زد دستش به جایی بند نشد
الان کنسولش فقط افلاینه با دیسک فقط میتونه بازی کنه

HIDDENZ

کاربر سایت
Jan 13, 2012
177
نام
Amir
اشتباه کردی نباید از هر جایی اکانت میخریدی الانم کاریش نمیشه کرد چون تو ایران زندگی میکنیم هیچ پشتیبانی و نمایندگی نیست
رفیق ما هم به هر دری زد دستش به جایی بند نشد
الان کنسولش فقط افلاینه با دیسک فقط میتونه بازی کنه
مطمئنی اولین دفعه هستشا

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام دوستان یگ نفر اگه میشه کمک کنه من بازی هام مثل حالت افت فریم داره یعنی توکل بازی ها فیفا هم دیگه مثلا ادم هاش نشون میده مثل رباط پیشه میگن باید تلویزیون تنطئم بشه تلویزیون الجی ال ای دی۴۳اینچ روی حالت گیم گذاشتم تنظیماتش چیکارکنم چون یگم دستکاری گردم بهتر شده کسی میدونه لطفا کمک کنه خواهش میکنم

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام دوستان یگ نفر اگه میشه کمک کنه من بازی هام مثل حالت افت فریم داره یعنی توکل بازی ها فیفا هم دیگه مثلا ادم هاش نشون میده مثل رباط پیشه میگن باید تلویزیون تنطئم بشه تلویزیون الجی ال ای دی۴۳اینچ روی حالت گیم گذاشتم تنظیماتش چیکارکنم چون یگم دستکاری گردم بهتر شده کسی میدونه لطفا کمک کنه خواهش میکنم

تلویزیون بعضا خودش پروسس انجام میده روی تصویر مثلا موشن لایتینگ که میشه خاموشش کرد ولی باید مشکل در کیفیت تصویر پیدا کنی نه افت فریم در بازی!

مشکل سخت افزاری مثل cpu و gpu و ram بعیده احتمالا هاردت هست.

این رست مود عمرش همون سه ساعتی هست که به usb برق میده؟

برای من بعد چند ساعت خاموش میشه!

البته دفعه بعد که روشنش میکنم ارور نمیده که درست خاموش نشده!

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
تلویزیون بعضا خودش پروسس انجام میده روی تصویر مثلا موشن لایتینگ که میشه خاموشش کرد ولی باید مشکل در کیفیت تصویر پیدا کنی نه افت فریم در بازی!

مشکل سخت افزاری مثل cpu و gpu و ram بعیده احتمالا هاردت هست.
یعنی مشکل از هارد هستش چون تلنطیمات تلویزون یکم دستکاری گردم درست شده یکم یه موقع هایی هم این اتفاق میوفته

jalal_immortal

کاربر سایت
Aug 8, 2019
9
اساتید گرامی
اقا من در بخش دانلود بازی ها در PS4 این مشکل رو دارم که مثلا داره یه بازی رو دانلود میکنه خدایی خوب هم دانلود میکنه یهو استوپ میشه کاملا استوپ نکه مثلا کیلو کیلو بره جلو بعد اینکه استوپ شد یهو میزنه دانلود نشد بق میره ته لیست باید برم روش دوباره ریزام بزنم بره برای دانلود مشکل چیه این داستان ما از خاب انداخته منو نصف شب بلند میشم یه وقت استوپ نشده باشه چشام قرمز شده دیگه از بی خابی :))

سوال بعدی
چرا یه بازی رو خیلی خوب دانلود میکنه مثلا حدودا یکساعت ولی بعضی از بازیهارو 1مگ 1 مگ دانلود میکنه وطولانی مدت در حالیکه بستر اینترنت هم یکی هستش؟

ممنون به من مبتدی کمک کنید
باتشکر ازدوستان و اساتید گرامی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اساتید گرامی
اقا من در بخش دانلود بازی ها در PS4 این مشکل رو دارم که مثلا داره یه بازی رو دانلود میکنه خدایی خوب هم دانلود میکنه یهو استوپ میشه کاملا استوپ نکه مثلا کیلو کیلو بره جلو بعد اینکه استوپ شد یهو میزنه دانلود نشد بق میره ته لیست باید برم روش دوباره ریزام بزنم بره برای دانلود مشکل چیه این داستان ما از خاب انداخته منو نصف شب بلند میشم یه وقت استوپ نشده باشه چشام قرمز شده دیگه از بی خابی :))

سوال بعدی
چرا یه بازی رو خیلی خوب دانلود میکنه مثلا حدودا یکساعت ولی بعضی از بازیهارو 1مگ 1 مگ دانلود میکنه وطولانی مدت در حالیکه بستر اینترنت هم یکی هستش؟

ممنون به من مبتدی کمک کنید
باتشکر ازدوستان و اساتید گرامی
این مشکل از وقتی شروع شد که یکی از دامنه های مربوط به دیتای بازیارو چند ماه پیش فیلتر کردن با اینکه رفع فیلتر کردن ولی من از همون موقع نمیتونم از اون لینک چیزی دانلود کنم و این مشکلم دلیلش همونه البته رو یه سری سرویس دهنده ها فکر کنم مشکل نداشته باشه این اتفاق اواخر زمانی که من های وب داشتم افتاد تا جایی که یادمه رو های وب مشکل نداشت ولی نت سیم کارت مشکل داشت بعدشم بخاطر تغییر خونه مجبور شدم از نت مخابرات استفاده کنم که باهاش مشکل داره
رو لینکی که فیلتر نیست هم باشید ممکنه ری دایرکت کنه رو اون لینکی که فیلتره من دقیقا نمیدونم چی باعث میشه ری دایرکت میکنه ولی یه چیزی که دیدم اینه که اگه زیاد پشت هم به لینک خود سونی که فیلتر نیست وصل بشید ری دایرکت میکنه کنسولم برای دانلود دیتا مدام بین پارتای مختلف سویچ میکنه با psx وصل بشید متوجه حرفم میشید مثلا از پارت 0 یکم دانلود میکنم یهو میره لینک آپدیت و...
پیشنهاد میکنم با پی یس دانلود کنید من با نت ثابت بازی حجیم دانلود نمیکنم نت سیم کارتم چون سرعتش بالاس راحت دانلود میکنه با idm که دانلود میکنید بذارید تو queue خودکار دانلود کنه نکته خوبی که داره اینه که تا کل دانلود تکمیل نشه نمیره بعدی و تا فایلای 4گیگو جمع کنه یکم زمان میبره باعث میشه وقتی میره رو لینک بعدی ری دایرکت نشه
من فقط بعضی وقتا به این مشکل میخورم اونم بخاطر فایل dp هست چون حجمش کمه اگه چندتا بازیو بخوام دانلود کنم یادم بره اینو از لیست حذف کنم چون سریع دانلود میشه و میره لینک بعدی یهو شروع میکنه ری دایرکت
بعد idm رو میتونید تنظیم کنید وقتی دانلود ارور داد دوباره امتحان کنه دیگه مجبور نشید بیدارشید

• Like
Reactions: jalal_immortal

jalal_immortal

کاربر سایت
Aug 8, 2019
9
آقا دست مریزاد منت گزاشتی جوابگو بودی به صورت کامل دمت گرم سید
حالا یه داستانی تو مغزم شکل میگیره از عرایض شما دوست عزیز که اون اینه میگی فایلهای حجیم رو با PSX دانلود کنم یا مثلا دیتا یه بازی رو از یه سایت دانلود کنم حاضر آماده تو یه فولدر مثلا کال آف باشه خیلی خوب فایلها رو من حاضر کردم چطوری بزنم تو کنسول مثلا بازی گاد اف وار دیتارو میگیرم اماده میخام بزنم تو دستگاه خوب تو دستگاه وقتی گاد اف وار نداره چی بزنم دانلود بشه که از PSX بگیره دیتارو نمیدونم منظورمو بهت رسوندم یا نه اونور یعنی دستگاه چطوری میشناسه یا بهش بشناسونم هوی دستگاه این دیتا بازی فلانیه
این سواله برام
بازم ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
آقا دست مریزاد منت گزاشتی جوابگو بودی به صورت کامل دمت گرم سید
حالا یه داستانی تو مغزم شکل میگیره از عرایض شما دوست عزیز که اون اینه میگی فایلهای حجیم رو با PSX دانلود کنم یا مثلا دیتا یه بازی رو از یه سایت دانلود کنم حاضر آماده تو یه فولدر مثلا کال آف باشه خیلی خوب فایلها رو من حاضر کردم چطوری بزنم تو کنسول مثلا بازی گاد اف وار دیتارو میگیرم اماده میخام بزنم تو دستگاه خوب تو دستگاه وقتی گاد اف وار نداره چی بزنم دانلود بشه که از PSX بگیره دیتارو نمیدونم منظورمو بهت رسوندم یا نه اونور یعنی دستگاه چطوری میشناسه یا بهش بشناسونم هوی دستگاه این دیتا بازی فلانیه
این سواله برام
بازم ممنون
همین که بازی تو لیست دانلود باشه کافیه تا بتونید دیتا انتقال بدید از تو دانلود ها resume کنید خود psx فایلارو برمیداره و انتقال میده البته این برداشتن خودکارو باید تو تنظیماتش ست کنید

• Like
Reactions: jalal_immortal

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
این رست مود عمرش همون سه ساعتی هست که به usb برق میده؟

برای من بعد چند ساعت خاموش میشه!

البته دفعه بعد که روشنش میکنم ارور نمیده که درست خاموش نشده!
توی تنظیمات میتونی مشخص کنی که چه مدت شارژ usb داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر