مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Shaahinzero

کاربر سایت
Aug 22, 2018
2
سلام
یه سوال داشتم از این روش نمیشه اپدیت ۵.۰۵ نصب کرد روی کنسول ؟ من اپدیت ۵.۵۰ دارم میخام‌برگردم رو اپدیت قبلی..این روش میگن تمام اطلاعات پاک میشه کامل حتی اپدیت درسته؟

Initialize PS4 (Reinstall System Software

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
سلام
یه سوال داشتم از این روش نمیشه اپدیت ۵.۰۵ نصب کرد روی کنسول ؟ من اپدیت ۵.۵۰ دارم میخام‌برگردم رو اپدیت قبلی..این روش میگن تمام اطلاعات پاک میشه کامل حتی اپدیت درسته؟

Initialize PS4 (Reinstall System Software
به ورژن پایین تر به هیچ عنوان نمیشه برگشت

aboskolo

کاربر سایت
Jun 30, 2012
198
درود
من یک دسته ps4 دارم 2 هفته هستش مشکل پیدا کرده بدونه کابل با دسته بازی می کنم ولی بعداز چند ساعت بازی دسترو خاموش می کنم دیگه روشن نمیشه باید ریست بکنم دسترو باز بلوتوث پیدا بکنه و بعد بتونم بازی کنم
قشنگ با کابل هم وصل میشه اما بدونه کابل با بلوتوث این اتفاق می افته
دوستان باید چکار بکنم ؟ تو شناسایی بی سیم قاطی کرده هی باید ریست بکنم تا شناسایی بشه

Homayont

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1
سلام دوستان.من چند وقت پيش داشتم بازي مي كردم در حين بازي تظيمات مانيتورم را داشتم تغيير مي دادم تا تصوير بهتري بگيرم خلاصه مانيتورم را تنظيم كردم بعد دستگاهو گذاشتم رو حالت rest mode بعد كه دوباره برگشتم دوباره بازي كنم وقتي دستگاهو روشن كردم دستگاه درست بود وقتي وارد بازي شدم هنگام loading يهو صفحه شروع به پرش و گير كردن كردن. وقتي خاموش روشن كردم درست شد ديگه هم همچين مشكلي نداشتم.ولي نگرانم همش كه مشكل چي بوده.ممنون ميشم كمكم كنيد.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام من چجوری میتونم گیم پلی هامو از ps4 به گوشی منتقل کنم؟ لطفا بگین مرسی
اگه منظورتون ویدئو هاییه که از داخل بازی کپچر کردید میتونید فلش وصل کنید منتقل کنید بهش
یا فیلترشکن بزنید تو یوتوب/فیسبوک آپلود کنید ازونجا با گوشی دانلودش کنید

• Like
Reactions: gamer_taji

omid.akbarzadeh

کاربر سایت
Oct 26, 2017
8
سلام دوستان
کنسول من رو safe mode مونده بوده یا آپدیت شده و حالا که روشنش می کنی میگه دسته رو با کابل وصل کن و ps رو بزن ولی وقتی میزنم اتفاقی نمی افته و فقط چراغ دسته چشمک سفید می زنه. هر دوسته اینطوریه چند تا کابل که دیتا هم داره تست کردم درست نشد. تو سایت های خارجی هم هر راهکاری بود رفتم درست نشد کسی می تونه راهنمایی کنه؟ حتی فایل نصب دوباره firmware هم ریختم وقتی نصب میشه میاد بالا باز میگه دسته رو وصل کن و اتفاقی نمی افته.

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54
سلام من کنسولم فریمور 5.05 بود و با ps4serve کرکش میکردم و بازی میکردم
موقعی که میخواستم خاموشش کنم یک ربع قبلش بازی رو میبستم تا کنسول خنک شه بعدش خاموشش میکردم
دیشب هم طبق روال همیشه کارم رو انجام دادم و الان که روشنش کردم
تصویر بالا نمیاد اما صدای منو ها میادش ولی قطع و وصل میشه
با کابل hdmi دیگه و کابل برق دیگه هم تستش کردم اما نشد
مشکل از چی میتونه باشه ؟

Pouya30

کاربر سایت
Sep 3, 2018
12
دوستان ممنون میشم کسی راهنمایی کنه. من ps4 rpo دارم با مانیتور 2k و 4k وfhd و تلویزیون fhd امتحان کردم همه بازی هارو با کشیدگی تصویر اجرا میکنه. به این شکل که تو مثلا جی تی ای، وقتی دوربینو حرکت میدم، هیچ نوشته ای خانا نمیمونه و محیط تار و محو میشه. یا fps پایین داره بهم میده یا مشکل دیگه ای هست. انقدر زیاده که نیم ساعت بازی میکنم چشم درد میگیرم. ببرم گارانتی؟ راهنماییم میکنید لطفا؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
دوستان ممنون میشم کسی راهنمایی کنه. من ps4 rpo دارم با مانیتور 2k و 4k وfhd و تلویزیون fhd امتحان کردم همه بازی هارو با کشیدگی تصویر اجرا میکنه. به این شکل که تو مثلا جی تی ای، وقتی دوربینو حرکت میدم، هیچ نوشته ای خانا نمیمونه و محیط تار و محو میشه. یا fps پایین داره بهم میده یا مشکل دیگه ای هست. انقدر زیاده که نیم ساعت بازی میکنم چشم درد میگیرم. ببرم گارانتی؟ راهنماییم میکنید لطفا؟

برو تو قسمت خروجی تصویر اونجا رو چک کن.

omid.akbarzadeh

کاربر سایت
Oct 26, 2017
8
برای منم اینطوری شد. دسته رو ریست کردم درست شد. پشت دسته جای ریست داره باید چند ثانیه نگه داری.
همه کاری کردم نمیشه سری پیش هم هرکاری کردم نشد ولی تعمیرکار فکر کنم در عرض چند دقیقه درست کرد گفت بیا ببر. ممکنه دسته های خودم مشکل داشته باشه ریست نشه؟ اون با یه دسته دیگه وصل میشه و درست میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر