مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام بچه ها
من چند وقت پیش گفتم اکانتمو با دوستم زدم
حالا اون کنسولشو فروخته ولی اکانتش هنوز روی دستگاه من هست
میخوام بدونم الان من بازی تو اکانت خودم بخرم که باز میشه ظرفیت ۳ برای من؟

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
سلام بچه ها
من چند وقت پیش گفتم اکانتمو با دوستم زدم
حالا اون کنسولشو فروخته ولی اکانتش هنوز روی دستگاه من هست
میخوام بدونم الان من بازی تو اکانت خودم بخرم که باز میشه ظرفیت ۳ برای من؟

شما اکانت دوستتونو روی دستگاهتون اکتیو کردین؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
بله
بازیاش برام اومده

خب در این صورت فک میکنم شما ظرفیت دو میشی (هم میتونی آنلاین بازی کنی هم آفلاین). اگر قصد خرید بازی داری با اکانت خودت باید بخری. که اگر اکانت خودت هم روی دستگاه اکتیو باشه ظرفیت 3 نیستی دیگه.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SADRAAMPER

کاربر سایت
Jun 25, 2018
45
شارژرت فست شارژه ؟ اگه اره امپر فست شارژ ها بالاست و احتمال بالا زده یه جارو سوزونده برای فامیل ما همین شد برد سوکت شارژر رو کلا از مین برد کند و عوض کرد
زده بودم به شارژر 2 آمپر البته قبلا هم زده بودم و همین آخرین دفعه هم خوب شارژ شد و مشکلی نداشت. مگه 2 آمپر فست شارژه ؟؟
بردم پیش تعمیرکار گفت سوکت و باتری و اون نواری که بین دو طرفه سالمن ولی مدارش برق نمیگیره و به همین خاطر ست نمیکنه گفت بزار بمونه ببینم چی میشه به نظرتون بفرستم تهران؟ الان خودم ارومیه م
الان مدار برق رو از طریق usb نمیگیره و ست هم نمیشه اینو بگم که میتونستم باهاش بازی کنم ولی شارژ نمیشد تو اینترنت نگاه کردم دیدم نوشته ریستار کن با سوزن ریستارت کردم دسته از یادش رفت ps4 رو و ست نمیشه ولی بازم میگم قبل اینکه ریستارت کنم میتونستم بازی کنم مشکل از کدوم قطعه شه؟ میدونید؟ لطفا عکسشو بزارید

بازم نمیدونم تعمیرکار راست میگه یا دروغ ولی وقتی که میشه باهاش بازی کرد چرا ست نمیشه پس؟ ؟

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
زده بودم به شارژر 2 آمپر البته قبلا هم زده بودم و همین آخرین دفعه هم خوب شارژ شد و مشکلی نداشت. مگه 2 آمپر فست شارژه ؟؟
بردم پیش تعمیرکار گفت سوکت و باتری و اون نواری که بین دو طرفه سالمن ولی مدارش برق نمیگیره و به همین خاطر ست نمیکنه گفت بزار بمونه ببینم چی میشه به نظرتون بفرستم تهران؟ الان خودم ارومیه م
الان مدار برق رو از طریق usb نمیگیره و ست هم نمیشه اینو بگم که میتونستم باهاش بازی کنم ولی شارژ نمیشد تو اینترنت نگاه کردم دیدم نوشته ریستار کن با سوزن ریستارت کردم دسته از یادش رفت ps4 رو و ست نمیشه ولی بازم میگم قبل اینکه ریستارت کنم میتونستم بازی کنم مشکل از کدوم قطعه شه؟ میدونید؟ لطفا عکسشو بزارید

بازم نمیدونم تعمیرکار راست میگه یا دروغ ولی وقتی که میشه باهاش بازی کرد چرا ست نمیشه پس؟ ؟
یو ای بی استاندارد نیم امپره تا یک امپر دقیق یادم نیس ولی همون حدوده اما بله 2 امپر فست شارژه معمولا هم روشون میزنه
راجب تعمیر کار نمیدونم فاملیمون هم برد پیش نمایندگی لادیز فک کنم و والا نمیدونم جزیات رو فقط خودش رفته بود دیده بود گفت سوکت شارژر کلا عوض شده

SADRAAMPER

کاربر سایت
Jun 25, 2018
45
یو ای بی استاندارد نیم امپره تا یک امپر دقیق یادم نیس ولی همون حدوده اما بله 2 امپر فست شارژه معمولا هم روشون میزنه
راجب تعمیر کار نمیدونم فاملیمون هم برد پیش نمایندگی لادیز فک کنم و والا نمیدونم جزیات رو فقط خودش رفته بود دیده بود گفت سوکت شارژر کلا عوض شده
اگه سایت elmefarda رو بشناسید که تقریبا معروفه

نوشته که با 2 آمپر هم میشه

نکات مهم در مورد شارژ شدن دسته PS4 - علم فردا
آخر مطلبه

اگه سایت elmefarda رو بشناسید که تقریبا معروفه

نوشته که با 2 آمپر هم میشه

نکات مهم در مورد شارژ شدن دسته PS4 - علم فردا
آخر مطلبه

نمیدونید کدوم قطعه شه (به جز سوکت) که میشه بازی کرد ولی ست نمیشه و شارژ نمیشه

Last edited by a moderator:

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
نمیدونید کدوم قطعه شه (به جز سوکت) که میشه بازی کرد ولی ست نمیشه و شارژ نمیشه
نمیدونم دوست عزیز
ولی عجیبه فکت میگن میشه چون تا جایی که من میدونم با افزایش امپر فشار به باتری میاد که در مورد باتری های که برای این قضیه درست نشدن مثل دسته پلی 4 دو حالت پیش میاد یا باتری زیر فشار دوام نمیاره و همون لحظه بعد شارژ اول مشکل پیدا میکنه یا عمر مفید باتری رو بشدت کاهش میده این چیزیه که من میدونم

SADRAAMPER

کاربر سایت
Jun 25, 2018
45
نمیدونم دوست عزیز
ولی عجیبه فکت میگن میشه چون تا جایی که من میدونم با افزایش امپر فشار به باتری میاد که در مورد باتری های که برای این قضیه درست نشدن مثل دسته پلی 4 دو حالت پیش میاد یا باتری زیر فشار دوام نمیاره و همون لحظه بعد شارژ اول مشکل پیدا میکنه یا عمر مفید باتری رو بشدت کاهش میده این چیزیه که من میدونم
تعمیر کاره گفت که ic احتمالا سوخته شایدم بردشه که باید با مال یه دسته دیگه تعویض بشه فقط ic دیگه ای نمیشه با همون مشخصات از یه چیز دیگه دربیاره بزنه به این ؟؟
ولی بازم فک میکنم تعمیر کاره چرت میگه چون میگه برق توی مدار جریان پیدا نمیکنه. چون باهاش میشد بازی کرد خب اگه یه قسمت که مربوط به شارژ و ست شدنه خراب شده خب باید کل مدار خراب میشد دیگه که اونم نمیشد بازی کرد دگ مگه میشه یه قسمتش خراب شه بقیه ش برق جریان داشته باشه؟ ؟؟
اگه هم شارژر زده خراب کرده خب باید همون اول که زدم شارژ خراب میشد نه اینکه بعد شارژ کامل

ممکنه قطعی برق یه چیزیش کرده باشه (اون لحظه با سیم وصل نبود)

خیلی ببخشید که زیاد سوال می پرسم واقعا اعصابم خورد شده

• Like
Reactions: Mohsendnaa

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
تعمیر کاره گفت که ic احتمالا سوخته شایدم بردشه که باید با مال یه دسته دیگه تعویض بشه فقط ic دیگه ای نمیشه با همون مشخصات از یه چیز دیگه دربیاره بزنه به این ؟؟
ولی بازم فک میکنم تعمیر کاره چرت میگه چون میگه برق توی مدار جریان پیدا نمیکنه. چون باهاش میشد بازی کرد خب اگه یه قسمت که مربوط به شارژ و ست شدنه خراب شده خب باید کل مدار خراب میشد دیگه که اونم نمیشد بازی کرد دگ مگه میشه یه قسمتش خراب شه بقیه ش برق جریان داشته باشه؟ ؟؟
اگه هم شارژر زده خراب کرده خب باید همون اول که زدم شارژ خراب میشد نه اینکه بعد شارژ کامل

ممکنه قطعی برق یه چیزیش کرده باشه (اون لحظه با سیم وصل نبود)

خیلی ببخشید که زیاد سوال می پرسم واقعا اعصابم خورد شده
با اطلاعات كمي مه من دارم فك ميكنم برد نميتونه باشه چون قطعا سر مسير يه ic يا خازن چيزي قرار ميگيره تا مستقيم برد اسيب نبينه
فاميل مون گفت براي اون رو از دسته ديگه باز كردن زدن باتوجه به اينكه اگه اشتباه نكنم گفتي فقط شارژ نميشه ولي ميتوني بازي كني مشكل از ic شارژ يا يؤ اس بي هست بقيه سالمن
خوب منم گفتم همون اول شايد نشون نده ولي اسيب ميزنه كلا نه دسته كل لوازم قابل شارژ رو حدا ازبحث ورودي ولتاژ كه بايد چك بشه در غير اين صورت وسيله مورد نظر مرخص ميشه امپر ورودي هم نقش مهمى داره و هرچىزي رو بايد با مشخصاتى رو دستگاه استفاده كرد نه كمتر و نه بيشتر
راجب قسمت دوم بايد بگم مثلا شما گوشي نوكيا قديمي هارو يادت بياد شارژر سوزنى ها تو مدل هاي مشكل ic power داشتن و زود نسبتا ميسوختن ولي باتري تا زمان إتمام شارژ درست كار ميكرد فقط شارژ نميشد كه اون موقع طرف به جاي هزينه باز كردن كوشي باتري دوم ميزاشت و كار ميكرد و باتري هاش رو جور ديگه شارژ ميكرد اگه دسته پلي ٤ هم باتريش قابل دسترس بود قطعا با تعويض باتري دسته كار ميكرد ولي چون نيست بايد تعمير بشه
اميدوارم كمكتون كرده باشم و اشكال هم نداره تا جايي كه بتونم و البته بدونم خوشحال ميشم انجام بدم

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
سلام دوستان
دکمه R2 دسته ps4 من به صورت تصادفی میزد
بردم پیش یه تعمیر کار گفت یه روز طول میکشه
بعد یه روز رفتیم گفت الان بازش کردم مشکل داره باید فلت عوض بشه برو یه ساعت دیگه بیا
بعد یه ساعت رفتیم گفت فلت عوض کردم میشه 50 تومن
بهش هم گفتیم فلت قبلی کجاست یکم گشت پیدا نکرد
قرار شد بعدا پولشو بدم

دوستان چه کنم؟
اصن فلت دسته چند هستش؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام دوستان
دکمه R2 دسته ps4 من به صورت تصادفی میزد
بردم پیش یه تعمیر کار گفت یه روز طول میکشه
بعد یه روز رفتیم گفت الان بازش کردم مشکل داره باید فلت عوض بشه برو یه ساعت دیگه بیا
بعد یه ساعت رفتیم گفت فلت عوض کردم میشه 50 تومن
بهش هم گفتیم فلت قبلی کجاست یکم گشت پیدا نکرد
قرار شد بعدا پولشو بدم

دوستان چه کنم؟
اصن فلت دسته چند هستش؟
قیمت فلت دسته همین دیروز 9 هزارتومن بود.پس در واقع ازت 41 هزار تومن میخواد دستمزد بگیره تازه اگر واقعا قطعه ای عوض کرده باشه چون میگی قطعه خودت رو پیدا نکرده

• Like
Reactions: Arios 22

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
قیمت فلت دسته همین دیروز 9 هزارتومن بود.پس در واقع ازت 41 هزار تومن میخواد دستمزد بگیره تازه اگر واقعا قطعه ای عوض کرده باشه چون میگی قطعه خودت رو پیدا نکرده

ممنون از پاسختون
خودمم خیلی شک کردم
آنالوگ دسته ام کمی مشکل داشت(کاراکتر بازی یکم رو به عقب میره گاهی اوقات) که با این وضع دیگه اونم نمیدم بهش تعمیر کنه

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر