مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
سه روز پیش که ps4 داشت روشن میشد شانس گند ما برق رفت
بعد وقتی ps4 رو روشن کردم و داشت هارد رو چک میکرد سر 23 درصد گیر کرد و نوشت cannot start ps4 و دسته را وصل کنید
وقتی دسته رو وصل کردم گفت باید بری فایل ریکاوری ورژن 5.05 یا بالاتر رو نصب کنی... یعنی همون فرمت ps4 و ورژن سیستم..
من هم گزینه نه رو زدم بعد ps4 خاموش شد و از برق کشیدم بیرون و دو دقیقه بعد زدم تو برق اینبار که هارد رو چک میکرد کامل چک کرد و به 100 درصد رسید و ps4 عادی اومد بالا و از ارور خبری نبود الان هم سه روزه بازی میکنم مشکلی نداره
سوال من اینجاست که این ارور به این بزرگی در حدی که میگه باید ps4 رو فرمت کنی و همه تو اینترنت ازش مینالن
برای من با یه خاموش کردن و از برق کشیدن ps4 حل شد
برای همین نگرانی تو من به وجود اومده که با اینکه ps4 اومده بالا ولی شاید مشکل داشته باشه یا در اینده مشکلی واسش پیش بیاد
تو فکر اینم که ps4 رو فرمت کنم با اپدیت
ولی بعد با خودم میگم وقتی درست کار میکنه مگه مرض دارم فرمتش کنم ...
اینم بگم دیروز هم حین بازی برق رفت ولی بعد چک کردن هارد اومد بالا سیستم بدون هیچ مشکلی..
نظر شما چیه الان به نظرتون محض احتیاط فرمت بزنم دستگاه رو یا دارم الکی خودمو نگران میکنم و کنسولم مشکلی نداره ؟
مورد نداره شانس خوبي داري دست بهش نزن

با سلام
یه مشکل دارم در موقع بازی کردن در اغلب بازی ها بدون اینکه دکمه شلیک کردن رو بزنم اسلحه در میاره رو شلیک می کنه یا دکمه دویدن می زنم شلیک یا ضربه می زنه مشکل از چیه دسته رو تازه بردم تعمیر
با عرض پوزش قیل از تعمیر هم همین مشکل رو داشت
مشكل از نوار هست

Last edited by a moderator:

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام دوستان من حساس میکنم پلی کیفیتش یجوری شده تلویزیون تازه خریدم روی جالت گیم زدم ایا تنطیماتی چیزی داره پلس یاتلویزیون ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

mohsenkey

کاربر سایت
Jul 7, 2018
37
سلام
چن روزه بازی که میخوام باز کنم تقریبا ۲ دقیقه زمان میبره تا باز بشه
مخصوصا pes 2018 البته تو بازی های دیگه هم مشکل گیر کردن دارم
دستگاهم هک ۵.۰۵ خورده و جاهای دیگه هم که هک خورده دیدم که مشکلی نداره
در ضمن با گوشی هک رو انجام دادم
راهی هست برای درست شدنش؟
ممنون

SADRAAMPER

کاربر سایت
Jun 25, 2018
45
خواهشا جواب بدید☹️
من دسته ps4 رو دوروز قبل گزاشتم شارژ بشه روی ps4 بعد ازش ورداشتم و بردم به یه شارژر گوشی وصل کردم قشنگ خوب و مثل بچه آدم شارژ شد و امروز داشتم باهاش بازی میکردم یهو برقا رفت و هم ps4 و دستش خاموش شد(تا اینجا عادیه)بعد همین طوری تصادفی بردم شارژش کنم که دیدم چراغ زرد دسته روشن نمیشه و روی ps4 هم علامت شارژ شدن نمیاد الان مشکل از چیه میزنم به شارژرای دیگه باسیم دیگه هم شارژ نمیشه به لپتاپ هم زدم اون ارور عدم شناسایی(usb device not recognized) رو میده(قبلا تست نکردم رو مال شما هم این ارور عدم شاناسایی رو میده؟؟)
دسته رو ریستارت هم کردم با سوزن
مشکل از سوکت دسته س؟
جدا از اینا الان چیکار کنم دستم شارژ شه خواهشا جواب بدید و خیلی ببخشید که سرتونو درد آوردم

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام دوستان میشه یه راهنمایی کنین مممنون میشم دوستان بازیthe crew2کسی بازی کرده انلاین یا افلاین چون هگی میخوام بریزم رفتم سوال کردم گفتن انلاین افلاین‌نمیشه کسی بازی گرده ببینه انلاین میشه بازی کنی یانه ممنون خواهش میکنم جواب بدین

Pooya83

کاربر سایت
Jul 17, 2018
3
سلام من ps4pro دارم قبلا سه تا پورت usb هاش (دو تا جلو یکی عقب) سالم کار میکردن که یه روز بی هیچ اتفاق خاصی دیدم دو تا پورت جلویی نه دسته نه فلش رو میشناسن و فقط پشتیش کار میکنه چیکار کنم اینو؟

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
خواهشا جواب بدید☹️
من دسته ps4 رو دوروز قبل گزاشتم شارژ بشه روی ps4 بعد ازش ورداشتم و بردم به یه شارژر گوشی وصل کردم قشنگ خوب و مثل بچه آدم شارژ شد و امروز داشتم باهاش بازی میکردم یهو برقا رفت و هم ps4 و دستش خاموش شد(تا اینجا عادیه)بعد همین طوری تصادفی بردم شارژش کنم که دیدم چراغ زرد دسته روشن نمیشه و روی ps4 هم علامت شارژ شدن نمیاد الان مشکل از چیه میزنم به شارژرای دیگه باسیم دیگه هم شارژ نمیشه به لپتاپ هم زدم اون ارور عدم شناسایی(usb device not recognized) رو میده(قبلا تست نکردم رو مال شما هم این ارور عدم شاناسایی رو میده؟؟)
دسته رو ریستارت هم کردم با سوزن
مشکل از سوکت دسته س؟
جدا از اینا الان چیکار کنم دستم شارژ شه خواهشا جواب بدید و خیلی ببخشید که سرتونو درد آوردم
شارژرت فست شارژه ؟ اگه اره امپر فست شارژ ها بالاست و احتمال بالا زده یه جارو سوزونده برای فامیل ما همین شد برد سوکت شارژر رو کلا از مین برد کند و عوض کرد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام میخواستم بپرسم مشکله افته فریم در بازی ها میتونه ناشی از داغ کردن دستگاه باشه یا ن؟
نه داداش این چه حرفیه.ثبات داشتن و نداشتن فریم برمیگرده به پرفورمنس بازی که توسط توسعه دهنده باید فیکس ساخته بشه و ربطی به کنسول نداره.
شما بگو اصلا توی چه بازی ای مشکل داری؟؟؟مثلا ویچر۳ اینقدر گرافیک بالایی میطلبه که نسل هشت به زور توان کشیدنش رو داره که تازه بعد از یک سال از عرضش سازنده تونست بازیشو روی کنسول ها روی ۳۰ فریم ثابت نگه داره وگرنه زمان ریلیز فریمش ۲۳ بود

gamer_taji

کاربر سایت
Jul 22, 2018
9
سلام یه سوال داشتم اگه در کنسولت بازی های هکی ریخته باشیم میتونیم اکانت بسازیم و از store بازی دانلود کنیم؟مثه fortnite چون میدونم نمیشه با بازی های هکی آنلاین بازی کرد

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
سلام یه سوال داشتم اگه در کنسولت بازی های هکی ریخته باشیم میتونیم اکانت بسازیم و از store بازی دانلود کنیم؟مثه fortnite چون میدونم نمیشه با بازی های هکی آنلاین بازی کرد

سلام. کلا شما اکانت هکی هم داشته باشی میتونی آنلاین بازی کنی اما خطر قفل شدن بازی و در نهایت بن شدن دستگاه وجود داره. برای ساختن اکانت جدید هم باید به اینترنت وصل بشی که ممکنه باعث بشه بازی های هکی ات قفل بشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر