مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

AP Man

کاربر سایت
Nov 16, 2017
1
سلام من ps4 slim دارم و جدیدا چند تا بازی روش انداختم (به صورت دیجیتالی) از جمله assassin origins و shadow of war و 2 wolfenstein و چند تا دیگه
هیچ کدوم مشکلی نداشتند به جز shadow of war و 2 wolfenstein که وقتی روشون می رم بهد از چند دقیقه بازی کردن یهو بازی فریز می شه و تصویر ثابت می مونه بعد مجبور می شم با استفاده از منوی سریع بازی رو ببندم و دوباره وارد بشم اما مشکل همچنان پابرجاست کسی از دوستان راه حلی نداره یا دلیلشو نمیدونه لطفا پاسخ بدید

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27
سلام به اعضاء
آقا من یه ps4 pro گرفتم.اومدم بعد نصب بازی رفتم داخل بازی،بعد ۲ ساعت بازی سیگنال تصویر پرید.هرچی هم روشن میکنم لایت بار آبی میره روی چشمک زن.سیگنال نمیاد.بعد چند ساعت که خاموش بود، دوباره روشن کردم.گذاشتم رو بوست مد که بعد ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بازی دوباره عین قبل شد. باز بعد چند ساعت که خاموش بود روشن کردم نیومد تا بعد دوباره خاموش و روشن کردن اومد.اپدیت هم کردم ولی بازم عینه قبله.اونایی که متخصص هستند، به نظرتون مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
با سلام.

برادر سریعا به مکانی که کنسولو خریدی مراجعه کن که این کنسول دیگه وله.

مشکل از ریبال و یا APU هست که علکی خودتو خسته نکن.

و به احتمال ۳۰ درصد هم رفرش آی پی یو ای هستش.پس سریع بدش پس.به کسی هم که خریدیش بگو .نه حرارت دیده.نه ضربه خورده نه رطوبت دیده..نه نوسان برقی داشته. و نه کنسول سوخته.و نه سر جاش تکون خورده.یک ساعت هم بیشتر روشن نشده.حالا باید پسش بگیری.و یه کنسول با ۱ هفته زمانت بگیر.این روزا خیییلی کنسول پلی۴ اسلیم و پرو رفرش داره میاد تو بازار.

موفق باشی.

سلام من ps4 slim دارم و جدیدا چند تا بازی روش انداختم (به صورت دیجیتالی) از جمله assassin origins و shadow of war و 2 wolfenstein و چند تا دیگه
هیچ کدوم مشکلی نداشتند به جز shadow of war و 2 wolfenstein که وقتی روشون می رم بهد از چند دقیقه بازی کردن یهو بازی فریز می شه و تصویر ثابت می مونه بعد مجبور می شم با استفاده از منوی سریع بازی رو ببندم و دوباره وارد بشم اما مشکل همچنان پابرجاست کسی از دوستان راه حلی نداره یا دلیلشو نمیدونه لطفا پاسخ بدید
با سلام.

برادر کنسولتونو دو بار ریبال دتا بیس کن اگر درست نشده باید دوباره بازی رو حذف کنی و دوباره نصب کنی.اگر درست نشد باید هارد دستگاه رو در بیاری و فرمت کنی و دوباره آپدیت ریکاوری ورژن۵.۱ رو بزنی.اگر درست. نشد مشکل سخت افزاریه.این مشکل فریز کردن.زیادی توی کنسول پلی۴ اسلیم پیش میاد.

موفق باشید.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ss_mostafa_ss

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
با سلام.

برادر سریعا به مکانی که کنسولو خریدی مراجعه کن که این کنسول دیگه وله.

مشکل از ریبال و یا APU هست که علکی خودتو خسته نکن.

و به احتمال ۳۰ درصد هم رفرش آی پی یو ای هستش.پس سریع بدش پس.به کسی هم که خریدیش بگو .نه حرارت دیده.نه ضربه خورده نه رطوبت دیده..نه نوسان برقی داشته. و نه کنسول سوخته.و نه سر جاش تکون خورده.یک ساعت هم بیشتر روشن نشده.حالا باید پسش بگیری.و یه کنسول با ۱ هفته زمانت بگیر.این روزا خیییلی کنسول پلی۴ اسلیم و پرو رفرش داره میاد تو بازار.

موفق باشی.
دستتون درد نکنه بابت راهنمایی
پس مشکل سخت افزاریه و باید سریع پس بدم؟

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم کنسولو اپدیت کنم به 5.01 از همه روشی هم چک کردم حتی safemode .
همش این ارور و میده ! su-30645-8
یعنی تا حالا کسی این مشکل و نداشته که حل بشه بتونه اپدیت کنه ؟

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
من هر وقت دسته ps4 رو از طریق بلوتوث به لپ تاپم وصل می کنم(مثلاً با نرم افزار ds4windows )باید حتماً دسته رو ریست سخت افزاری کنم تا با کنسول pair بشه!!!در این حالت وقتی دکمه ps روی دسته رو فشار میدم که دستگاه روشن بشه،شروع می کنه به چشمک زدن مثل زمانی که همزمان دکمه ps و share رو فشار میدیم برای روشن شدن بلوتوث
راهی هست که این مشکل پیش نیاد؟نمی خوام با کابل دسته رو به لپ تاپ وصل کنم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
من هر وقت دسته ps4 رو از طریق بلوتوث به لپ تاپم وصل می کنم(مثلاً با نرم افزار ds4windows )باید حتماً دسته رو ریست سخت افزاری کنم تا با کنسول pair بشه!!!در این حالت وقتی دکمه ps روی دسته رو فشار میدم که دستگاه روشن بشه،شروع می کنه به چشمک زدن مثل زمانی که همزمان دکمه ps و share رو فشار میدیم برای روشن شدن بلوتوث
راهی هست که این مشکل پیش نیاد؟نمی خوام با کابل دسته رو به لپ تاپ وصل کنم
شما هروقت خواستي دوباره با كنسول pair ش كني وصلش كن به همون سيمي كه براي شارژ دسته به كنسول وصله خودش pair ميشه نيازي به ريست سخت افزاري نيست

Sadra90

کاربر سایت
Apr 16, 2015
20
جدیدا موقع انجام بازیا هر دو دسته‌ای که دارم، دکمه‌های R2 و L2 شون به صورت خودکار عمل میکنن.
مثلا توی فیفا، موقع کرنر زدن به صورت خودکار تاکتیک عوض میکنن یا درخواست تغییر ضربه زننده رو دارن یا توی منوها بعضی وقتا یوهو تغییر منو میدن.

یا توی بتمن کارکردایی که مربوط به این دکمه ها میشن به صورت خودکار فعال میشن.

چه جور تعمیری نیاز دارن دسته‌ها؟

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
دوستان یه جای مطمئن برای خرید پلی استیشن اسلیم برام پ.خ میکنید که دچار این مشکلات نشم ؟ و کنسول رفرش شده بهم نندازن ؟

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
دوستان سلام ، من چند روز پیش فیفا گرفتم ، بعد رو دو تا تی وی تست کردم یکی سامسونگ یکی ال جی که بزرگتر و امکاناتش یکم بیشتره ، فیفا رو اون سامسونگه اصلا لگ نداره تو بازی ولی تو ال جی که بازی میکنیم یکم لگ داره و مثلا وقتی تو دفاع پاسکاری میشه موقعی که پاس داره به طرف میرسه به چیزی مثه افت فریم حس میشه .

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دوستان سلام ، من چند روز پیش فیفا گرفتم ، بعد رو دو تا تی وی تست کردم یکی سامسونگ یکی ال جی که بزرگتر و امکاناتش یکم بیشتره ، فیفا رو اون سامسونگه اصلا لگ نداره تو بازی ولی تو ال جی که بازی میکنیم یکم لگ داره و مثلا وقتی تو دفاع پاسکاری میشه موقعی که پاس داره به طرف میرسه به چیزی مثه افت فریم حس میشه . نمیدونم کسی یه همچنین مشکلی برخورده ؟
بهترین تی وی برای پلی استیشن 4 تلویزیونها خود سونی هست من رو ال جی 43 اینچ ال ای دی و صفحه منحنی سامسونگ و سری w سونی دیدم.چون سونی پردازنده تصویریش مخصوصا xreality تصویر رو تصحیح میکنه واقعا یه تجربه دیگه میشه و حتی بازیها تا 60 فریم میشن.توی ال جی با تنظیمات و روشن یا خاموش کردن بعضی امکانات ممکنه بهتر بشه و لگ نزنه.حالت اکو رو خاموش کن تو ال جی و تنظیمات روی سینمایی بذار

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام دوستان . بتلفیلد 1 رو تا حالا دوبار می خواستم آپدیت کنم هر بار هم تا 10 گیگ دانلود شده ولی دیگه دانلود نمیکنه همش اررور میده مشکل از کجاس میشه راهنماییم کنید ممنون . (با کنسول دانلود میکنم)

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
سلام دوستان . بتلفیلد 1 رو تا حالا دوبار می خواستم آپدیت کنم هر بار هم تا 10 گیگ دانلود شده ولی دیگه دانلود نمیکنه همش اررور میده مشکل از کجاس میشه راهنماییم کنید ممنون . (با کنسول دانلود میکنم)

قانون اول - هیچوقت با کنسول دانلود نکنید تا بتونید resume بگیرید.
قانون دوم - هیچوقت به پایداری اینترنت اطمینان نکنید.
قانون سوم - برای خدماتی که از داخل کشور نمی‌گیرید مثل به روز رسانی‌های بازی و کنسولو اینجور چیزا سعی کنید از V-P-N استفاده کنید.

• Like
Reactions: A-min

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
قانون اول - هیچوقت با کنسول دانلود نکنید تا بتونید resume بگیرید.
قانون دوم - هیچوقت به پایداری اینترنت اطمینان نکنید.
قانون سوم - برای خدماتی که از داخل کشور نمی‌گیرید مثل به روز رسانی‌های بازی و کنسولو اینجور چیزا سعی کنید از V-P-N استفاده کنید.
همیشه با کنسول آپدیت هام رو انجام میدم تا حالا مشکلی نداشتم ولی سر این بتلفیلد سرویس شدم .
ممنون از شما
با برنامه psx بلد نیستم کار کنم حالا ببینم میتونم با وی پی ان ادامه دانلود رو انجام بدم

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
همیشه با کنسول آپدیت هام رو انجام میدم تا حالا مشکلی نداشتم ولی سر این بتلفیلد سرویس شدم .
ممنون از شما
با برنامه psx بلد نیستم کار کنم حالا ببینم میتونم با وی پی ان ادامه دانلود رو انجام بدم
یکی از دوستان تو تاپیک BF1 مشکل شما رو داشتن گفتن با این روش مشکلش حل شده شما هم امتحان کن شاید درست شه
خب مشکل رو تونستم حل کنم! بازی رو اجرا و مد کمپینش رو برو و در همون حال هم بگذار دانلود رو بگیره بدون مشکل. خلاصه اینکه بازی باید در حال اجرا باشه

• Like
Reactions: A-min and ps34

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27
دستتون درد نکنه بابت راهنمایی
پس مشکل سخت افزاریه و باید سریع پس بدم؟
بله.به احتمال ۹۰ درصد سخت افزاریه.

دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم کنسولو اپدیت کنم به 5.01 از همه روشی هم چک کردم حتی safemode .
همش این ارور و میده ! su-30645-8
یعنی تا حالا کسی این مشکل و نداشته که حل بشه بتونه اپدیت کنه ؟
با سلام.

برادر.این مشکل بیشتر به علت مشکلات قسمت درایوو نوری یعنی مدار دیسک خوان هست.این مشکل به ندرت حل میشه و من راه هایی براش دارم که توضیحاتش واقعا گیج کننده هست .به احتمال ۴۰ درصد حل بشه.

راه حل ..

۱-فرمت کامل هارد کنسول از طریق کامپیوتر و زدن آپدیت ریکاوری.ورژن ۵.۱.

۲-تعویض هارد دیسک و زدن آپدیت برای امتحان.

و در صورتی که کنسولتون ورژن لمسی فت باشه..

۳-در آوردن کامل های برق و اطلاعات درایو نوری و روشن کردن کنسول بدون اتصال دو کابل.

۴-باز کردن کنسول و در آوردن باتری ساعت مانند چیپ ست.

در صورتی که مشکل حل نشده مشکل از ناند کنسوله که برای حل مشکلش باید ناند عوض بشه که به علت ریسک بالاش برای تعمیر کار.خرج کنسول بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ تمن میشه.

با سلام
جدیدا موقع انجام بازیا هر دو دسته‌ای که دارم، دکمه‌های R2 و L2 شون به صورت خودکار عمل میکنن.
مثلا توی فیفا، موقع کرنر زدن به صورت خودکار تاکتیک عوض میکنن یا درخواست تغییر ضربه زننده رو دارن یا توی منوها بعضی وقتا یوهو تغییر منو میدن.

یا توی بتمن کارکردایی که مربوط به این دکمه ها میشن به صورت خودکار فعال میشن.

چه جور تعمیری نیاز دارن دسته‌ها؟

با سلام.

برادر این مشکل با راه کار های نرم افزاری حل میشه. و اگر که حل نشد باید کنسول رو دوباره آپدیت کنی.

خب.اگر میخای حلش کنی.این راحل حل ها رو دنبال کن.

از توی منوی سیتینگ قسم درایوس .قسمت بلوتوز.کلللیه دسته ها رو فوریگت کن یا بهتر بگم حذف کن.و شارژ دو دسته رو کاااملا خالی کن و دکمه ریست پشت دو دسته و تا ۱۰ ثانیه نگه داره و از نوع شارژ دسته ها رو تا حد تمام خالی کن و با خود کنسول دسته ها رو شارژ کن و دسته فابریک رو به کنسول وصل کن به عنوان دسته ۱.و کنسول رو ری استارت کن و بعد کنسول رو کاموش کن و دسته رو از کابل بکش و با دکمه دسته کنسول رو روشن کن و بعد او دسته رو به عنوان دسته ۲ وصل کن.اگر که درست نشد.باید آپدیت بزنی. و در صورتی که باز هم درست نشده باید هارد کنسول فرمت بشه و از نوع آپدیت ریکاوری ورژن ۵.۱ رو دانلود کرده و بزنی.

موففق باشید.

باسلام.

برادر موقع آپدیت نت و یا آپدیت رو قطعو وصل نکن و آپیت رو حذف کن و ریبال دتا بیس ر بزن و از نوع تا آاااخر پایان آپدیت بزن رو دانلود.

موفق باشی.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Sadra90 and A-min

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر