مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
یه جور گیر کردنه. افت فریم دائمی نیست. دیسک هم تمیزه.
افت فریم هم یه مدل گیر کردنه ! اما خیلی محسوس نیست ! اما اگه برای شما خیلی محسوس هست احتمال داره مشکل سخت افزاری داشته باشه کنسولت مثلا ممکنه لنز دستگاه ضعیف شده باشه ، یا ایراد فنی داشته باشه . یا اینکه دیسک مشکل داشته باشه و ... . ولی احساس میکنم یکم حساس شدی روش و مشکلی نیست . :)

• Like
Reactions: lightshown

arshia010

کاربر سایت
Jun 5, 2016
8
سلام
پی اس ۴ دارم
رو حالت اسلیپ مد گذاشتم
بعد از چند ساعت روشنش کردم
فقط یه صفه سیاه بالا اومد و صدای منوش هم قطع و وصل میشه
لطفا راهنمایی فرمایید.
باتشکر
سلام
سیم برق رو بکشید و دوباره وصل کنید

یه جور گیر کردنه. افت فریم دائمی نیست. دیسک هم تمیزه.
من یه بار بازی دست 2 خریدم اینطوری شد ولب عوض کردم درست شد

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: lightshown

arshia010

کاربر سایت
Jun 5, 2016
8
*** سوال رایج ***
سوال:‌دستگاه ps4 رو وقتی روشن میکنم صفحه سیاه میاد چیکار کنم؟؟؟
پاسخ : کابل برق را بکشید و وباره بزنید و اگر باز هم نشد باید کابل hdmi رو عوض کنید

لطفا دیگه در این مورد سوال نکنید %-(

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
خیر به هیچ عنوان پیش نمیاد . من چندین ساله با این روش دارم استفاده میکنم از لوازمم و تا حالا به هیچ مشکلی بر نخوردم . اما زیاد دیدم مشتری های که برای تعمیر میان پیش من و دستگاهشون بر اثر یه شوک به منبع تغذیه کلی خرج رو دستشون گذاشته .

راستی این رو هم در نظر داشته باشید که به خاطر امکان به وجود اومد جریان های ناپایدار ( در هنگام بارندگی و ... که گاهی برق خونه ضعیف میشه و ... ) از سه راهی های استفاده کنید که برق رو زمانی که جریان ضعیفه قطع میکنن و بعد از چند دقیقه دوباره وصل میکنن . ( منظورم همین سه راهی های معمولی یا محافظ یخچال یا کامپیوتر هست که قیمت حدودی 8 تا 10 تومن دارن .

پایدار باشید
تایید میشه.
من دو سال و نیم هستش دستگاهمو از برق نکشیدم فقط محافظ داره و سالم هسستش .همسایه مون شش ماهه دستگاه خریده (تازه سری جدید اصلاح شده) و برای محافظت از دستگاه هربار از برق میکشید.مشکل تصویر سیاه ، خرابی هارد تا حالا وسش پیش اومده.

• Like
Reactions: Behnams923

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
سلام
من وقتی کنسول رو روشن میکنم یه بوغ میزنه و چراغ آبیش میاد و درجا خاموش میشه. البته بعضی وقتا هم مثلا یه 10 دقه روشن میمونه.ولی اکثر مواقع هم اصن بوغ نمیزنه و اصن چراغ آبی هم نمیاد و کلا انگار سوخته.پارسال من این مشکل رو داشتم اما اینطوری دیگه نبود و منم جدی نگرفتم اما الان کنسول اصن روشن نمیشه. اینکه میگید کنسول هم نباید از برق کشید و اینا، من همچین کاری زیاد میکردم. احتمالش هست مشکل اصلیش این باشه؟ در کل هر کی میدونه مشکل من چیه، ممنون میشم راهنمایی کنید.

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
سلام
من وقتی کنسول رو روشن میکنم یه بوغ میزنه و چراغ آبیش میاد و درجا خاموش میشه. البته بعضی وقتا هم مثلا یه 10 دقه روشن میمونه.ولی اکثر مواقع هم اصن بوغ نمیزنه و اصن چراغ آبی هم نمیاد و کلا انگار سوخته.پارسال من این مشکل رو داشتم اما اینطوری دیگه نبود و منم جدی نگرفتم اما الان کنسول اصن روشن نمیشه. اینکه میگید کنسول هم نباید از برق کشید و اینا، من همچین کاری زیاد میکردم. احتمالش هست مشکل اصلیش این باشه؟ در کل هر کی میدونه مشکل من چیه، ممنون میشم راهنمایی کنید.
میتونه از فن باشه میتونه از هارد درایو و شایدم هر دو باشه . بهتره ببریش جایی تا چکش کنن .

• Like
Reactions: mehran maker

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام
بله دوست عزیز ، جدا کردن پی دی پی کنسول از برق باعث میشه منبع تغذیه کنسول شما ضعیف بشه

به نظرم مشکل از منبع تغذیه هست ببر یه تعمیر کار حرفه ای و بگو منبع تغذیه رو چک کنه که سالمه یا نه ، چون اگه ببری بگی آقا این ایراد داره درستش کن خدا میدونه چقدر ازت میخواد پول بگیره

• Like
Reactions: mehran maker

parham100

کاربر سایت
Jul 10, 2014
31
دوستان چند وقت پيش وقتي داشتم كابل پاور PS4 به برق ميزدم طول كابل به ذره كم اومد حواسم نبود كشيدم و كنسولم روي زيرتلويزيوني كشيده شد :| از اون موقع تاحالا دستگام ديگه تراز نيست يعني قسمت چپ كنسول يه مقدار بالا تر از قسمت راست شده و تقريبا ميشه گفت كنسول كج شده :| فكر كنم به پايه هاش اسيب وارد شده اگه كسي تو تنظيم پايه هاي كنسول اطلاعات داره لطف كنه راهنماييم كنه چون به ظاهر دستگام بدجور اسيب وارد شده
ميخواستم بخاطر همين كج شدن كنسول پايه فن دار بخرم ولي شنيدم به درايو كنسول تو حالت ايستاده اسيب وارد ميشه ميخواستم ببينم اين صحت داره يا مشكلي ايجاد ميشه و اينكه اين كه ميگن اگه كنسولو از برق بكشي به منبع تغذيش اسيب وارد ميشه جريانش چيه
ممنون ميشم يه راهنمايي كلي بكنيد :)

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
با درود و عرض ارادت خدمت دوستان گرامی.
.
بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم با دسته ps4 :-s - یکبار هم اینجا مطرح کردم - دوستان راهنمایی کردن که دسته رو ریست کنم - بارها ریست کردم و درست نشد!
.
من نزدیک دو هفته بیشتر با این دسته ی محترم بازی نکردم! الان بعد 10 دقیقه وارد بازی که میشی دسته از کار میوفته !! باید یبار ساین اوت بشی! دوباره 10 دقیقه کار میکنه و از کار میوفته زنگ زدم به تعمیرات مجاز!! میگه اقا این دسته فیک هست اش!! یه سری مشکلات شمارو دارن درست نشدنی هست!!
.
من فکر میکردم از اپدیت جدید سونی باشه - تا اپدیت بعدی اش صبر کردم ولی درست نشد! کلی هم گشتم ببینم راه حلی چیزی داره یا نه ولی هیچ چی به هیچ چی!!
.
خواهشا اگه کسی راهی روشی تعمیرگاه مجازی چیزی میشناسه معرفی کنه :(
.
بنده از زمان آتاری تو دسته شانس نداشتم! :-s:((
.
.

الان تو فروم سونی هم دیدم یه سری بعد اپدیت 3.05 این مشکل رو پیدا کردن در حالی که دسته اشون درست کار میکرده . ولی کسی راه حلی پیشنهاد نداده :(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
سلام
اقا یه کنسول هست در حال کار کردن باهاش بودم برق قطع شد حالا روشن کردم هیچ دسته ای بهش وصل نمیشه چند تا دسته باهاش تست کردم جواب نمیده
لطفا کمک کنید ممنون میشم.

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام
اقا یه کنسول هست در حال کار کردن باهاش بودم برق قطع شد حالا روشن کردم هیچ دسته ای بهش وصل نمیشه چند تا دسته باهاش تست کردم جواب نمیده
لطفا کمک کنید ممنون میشم.
دسته رو با کابل متصل میکنید ؟!

یه بار کنسول رو با سیف مود به تنظیمات کارخانه برگردونید درست میشه

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان از وقتی آخرین آپدیت 3/55 رو ریختم دستگاه بعضی وقتا روشن نمیشه. چراغ آبیش هی خاموش روشن میشه ولی سفید نمیشه. بعضی وقتا هم روشن میشه از اول. اشکالش از کجاست؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان از وقتی آخرین آپدیت 3/55 رو ریختم دستگاه بعضی وقتا روشن نمیشه. چراغ آبیش هی خاموش روشن میشه ولی سفید نمیشه. بعضی وقتا هم روشن میشه از اول. اشکالش از کجاست؟
اگه دقیقا بعد از آپدیت به مشکل خوردید که میتونه مشکل از آپدیت باشه ! هرچند من و خیلی دیگه از دوستان آپدیدت جدید رو نصب کردیم و مشکلی نداریم ، پیشنهاد میکنم از طریق safe mode کنسول رو به نسخه کارخانه برگردونید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه

• Like
Reactions: reza11

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
اگه دقیقا بعد از آپدیت به مشکل خوردید که میتونه مشکل از آپدیت باشه ! هرچند من و خیلی دیگه از دوستان آپدیدت جدید رو نصب کردیم و مشکلی نداریم ، پیشنهاد میکنم از طریق safe mode کنسول رو به نسخه کارخانه برگردونید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه
دوست عزیز به حالت factory هم رفتم درست نشد حتی حالت intializ ps4 هم انجام دادم کل داده ها پاک شد به جز آپدیت ۳/۵۵ بازم درست نشد.‌ دقیقا مشکل یکی دو روز بعد آپدیت کردن شروع شد . الان باید تا آپدیت بعدی صبر کنم؟ هیچ راهی نیست بشه آپدیت رو پاک کرد یه شماره قدیمیتر یعنی ۳/۵۰ رو ریخت؟ تو فروم خارجی هم بعضی از دوستان تو فریمورهای قدیمی تر هم همین مشکلو داشتن که با آپدیت جدیدتر حل شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر