مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من همينكارو كردم اصلا تصويرى نمياد . كابل رو هم عوض كردم نشد . كابلايي كه با كامپيوتر كار ميكنن زدم به كنسول ولي اصلا جواب نداد . مشكل چيه؟

یکبار دیگه اینهارو تست کنید

اگر نشد به احتمال زیاد کیت دستگاه اچ دی شما سوخته و باید تعویض بشه البته به تعمیرکار نشون بدید اما نگید کیت سوخته چون ممکنه خودش از خداش باشه بعد بگه اره بعدش خودت میدونی البته سوالت رو هم اینجا بپرس ببین چی میگن

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
یکبار دیگه اینهارو تست کنید

اگر نشد به احتمال زیاد کیت دستگاه اچ دی شما سوخته و باید تعویض بشه البته به تعمیرکار نشون بدید اما نگید کیت سوخته چون ممکنه خودش از خداش باشه بعد بگه اره بعدش خودت میدونی البته سوالت رو هم اینجا بپرس ببین چی میگن
من تو دبي ام

بنظرتون ببرمش شركت سونى درستش ميكنن ؟چون هنوز گارانتى داره

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من تو دبي ام

بنظرتون ببرمش شركت سونى درستش ميكنن ؟چون هنوز گارانتى داره

پس خود شما داخل دبی هستید درسته !
اره اگر وارنتی تایم داره ببرینش اونجا خودش عوضش میکنه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستات دسته پلی استیشن 4 من L1 خراب شده و کار نمیکنه ؟؟؟ :(

قابل تعمیر هستش ؟ .......... کسی اطلاعی ، چیزی داره به من بگه ..............

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستات دسته پلی استیشن 4 من L1 خراب شده و کار نمیکنه ؟؟؟ :(

قابل تعمیر هستش ؟ .......... کسی اطلاعی ، چیزی داره به من بگه ..............

بله
خودتون هم میتونید کافیه یه فلت بخربد و بزارید

• Like
Reactions: Romell

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز متاسفانه دسته PS4 من دکمه R1 و مربع کار نمیکنه .
کسی تو پاساژ لباف توپخونه جایی میشناسه قیمت مناسب تعمیر کنه ؟
حدودا چقدر هزینه تعمیر میگیرن ؟؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
نه من اهوازم میثم هستم اتفاقا داخل مغازه کنسول فروشی هم کار میکنم
شما برید اونجا و بشون بگید من یه فلت دسته برای ps4 میخوام اونام بهتون میدن ولی قبلش شما باید دسته رو باز کنیدو کد روی فلت رو ببینید و مثل همون کد روبشون بگید و اون فلت رو بهتون بدن

• Like
Reactions: ps3_360_wii

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
هیچ راهی نداره کسی بتونه بدون hdmi پی اس 4 بازی کنه؟یعنی با همون فیش های زرد و سفید که با پی اس 3 هم میشد بازی کرد؟

ericogh

کاربر سایت
Mar 12, 2016
5
هیچ راهی نداره کسی بتونه بدون hdmi پی اس 4 بازی کنه؟یعنی با همون فیش های زرد و سفید که با پی اس 3 هم میشد بازی کرد؟
چرا یک دستگاه هست به اسم HDMI to AV converter ولی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه چون کیفیت تصویر فوق العاده پایین میاد و در برخی بازی ها قسمت هایی از تصویر مثل گوشه های بالا و پایین توی تلویزیون نشون داده نمیشن. اگر قصد خریدشو داری این مدل پایینی رو بخر بقیه چرت و پرته که به قیمت بالا هم میگن.

a7_1357363796.jpg

parham100

کاربر سایت
Jul 10, 2014
31
سلام دوستان چند وقتيه كه PS4 سري 1216a ريجن دو خريدم اوايل كه گرفته بودم كنسول اصلا صداي فن نميداد (حتي تو صحنه هاي سنگين بازي ها ) ولي چند وقتيه خيلي صدا ميده مثلا تو بازي ديويژن كه تقريبا يه سره روشنه يا بعضي موقع ها تو GTA حالا زياد به اين كاري ندارم ولي وقتي از قسمت انلاين يه بازي ميام داشبورد صداي فن وحشتناكي ميده :| مثلا از GTA Online يا ديويژن (صدايي كه تو سنگين ترين حالت ها براي PS4 سري قديمي به وجود مياد ) قطعم نميشه تا دوباره برنگردم تو بازي
يه بار سمت راست كنسول (سمت درايو) از فاصله ي 10cm از دستم افتاد اينجوري شد نميدونم مشكل فنه يا باگي چيزيه (البته بگم اون دفعه اي كه از دستم افتاد كنسولو كه روشن كردم تمام بازيا و اپديت هايي كه پاز كرده بودم هي خودش دانلود ميشد يعني اصلا پاز نميشد چند بار خاموش روشن كردم درست شد الانم كه اينجوري شده ) چندين بارم rebulid database كردم درست نشده دوستاني كه ميدونن چيه راهنمايي كنن لطفا ديگه جرأت ندارم بيام تو داشبورد |: ميخوام ببينم كلا قسمت كنترل فن كنسول اسيب ديده يا باگي چيزيه بعضي از شمام اين مشكلو داريد ممنون ميشن ج بديد

Airwolf

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
نام
Hamid
سلام دوستان
کنسول من مدل 1100A هست، الان 2 روزه که روشنش میکنم فقط یه تصویر تقریبا مشکی رو مانیتور میاد و هیچی دیگه نمیاد
یعنی دفعه اول وسط بازی بودم که یه دفعه تصویر رفت فقط صدا موند، کنسول رو ریستارت کردم که دیگه اینطوری شد
چراغ کنسول هم اولش آبیه چشمک زنه بعد ثابت سفید میشه
کابل HDMI هم عوض کردم درست نشد
لطفا راهنماییم کنین

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان
کنسول من مدل 1100A هست، الان 2 روزه که روشنش میکنم فقط یه تصویر تقریبا مشکی رو مانیتور میاد و هیچی دیگه نمیاد
یعنی دفعه اول وسط بازی بودم که یه دفعه تصویر رفت فقط صدا موند، کنسول رو ریستارت کردم که دیگه اینطوری شد
چراغ کنسول هم اولش آبیه چشمک زنه بعد ثابت سفید میشه
کابل HDMI هم عوض کردم درست نشد
لطفا راهنماییم کنین
روشن میکنی صدای بالا اومدن و ورد به داشبورد رو میشنوی یا نه ؟

به احتمال زیاد محل قرار گیری کابل HTMI خراب شده که تو بعضی کنسول های زیاد دیده شده این مورد . با safe mode بالا نماید ؟ تست کردی ؟

Airwolf

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
نام
Hamid
روشن میکنی صدای بالا اومدن و ورد به داشبورد رو میشنوی یا نه ؟

به احتمال زیاد محل قرار گیری کابل HTMI خراب شده که تو بعضی کنسول های زیاد دیده شده این مورد . با safe mode بالا نماید ؟ تست کردی ؟
پسورد داره کنسول، قبل وارد کردن پسورد صدایی نمیاد که
Safe mode چطوریه تو ps4؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
پسورد داره کنسول، قبل وارد کردن پسورد صدایی نمیاد که
Safe mode چطوریه تو ps4؟
1- انگشت خود را به مدت ۷ ثانیه روی دکمه پاور بگذارید تا زمانی که از کنسول ۲ تا صدای یبپ شنیده شود
2- نوشته به سیف مود خوش آمدید نمایان میشود و از شما میخواهد دسته را باسیم به یو اس بی کنسول وصل کنید و دکمه PS دسته را فشار دهید و بعد وارد منو سیف مود میشوید.

• Like
Reactions: Airwolf

Airwolf

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
نام
Hamid
1- انگشت خود را به مدت ۷ ثانیه روی دکمه پاور بگذارید تا زمانی که از کنسول ۲ تا صدای یبپ شنیده شود
2- نوشته به سیف مود خوش آمدید نمایان میشود و از شما میخواهد دسته را باسیم به یو اس بی کنسول وصل کنید و دکمه PS دسته را فشار دهید و بعد وارد منو سیف مود میشوید.
ممنون ولی بازم نیومد
دادم برا تعمیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر