مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوستان من ميخوام خريد كنم ولي متاسفانه از ترس خرابي نميدونم چيكار كنم و در هنگام خريد به چي توجه كنم راهنمايي بفرماييد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مدل 1216a دارم .3 ماه هستش که خریدم و توی این 3 ماه بیشتر از 20 دفعه جا به جا کردم
فعلا خدا رو شکر هیچیش نشده

• Like
Reactions: siavash.0902

Amir_777

کاربر سایت
Apr 14, 2016
9
سلام دوستان
یه سوال داشتم
بعضی موقعه ها که با ps4 به اینترنت وصل میشم یهو از فضای کل هارد کم میشه همین طور آروم آروم 2mg 2mg از فضا کل کم میکنه (ps4 500 gige) بعد که اینترنت رو خاموش میکنم درست نمیشه باید دستگاهو یه بار خاموش روشن کنم بعد دوباره به اینترنت وصل شم اون موقع کنسول درست میشه کامل:| ( تمام آپدیت اتومات ها رو هم بستم)
راستی یه چیزه دیگه اینه که ps4 فریمور شو ریست کردم درست شد تا اینکه آپدیت 3.50 کردم دوباره بعضی موقعه ها این طوری میشه
بنضرتون چه شه؟ از هارد ps4 ؟:-s

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان
یه سوال داشتم
بعضی موقعه ها که با ps4 به اینترنت وصل میشم یهو از فضای کل هارد کم میشه همین طور آروم آروم 2mg 2mg از فضا کل کم میکنه (ps4 500 gige) بعد که اینترنت رو خاموش میکنم درست نمیشه باید دستگاهو یه بار خاموش روشن کنم بعد دوباره به اینترنت وصل شم اون موقع کنسول درست میشه کامل:| ( تمام آپدیت اتومات ها رو هم بستم)
راستی یه چیزه دیگه اینه که ps4 فریمور شو ریست کردم درست شد تا اینکه آپدیت 3.50 کردم دوباره بعضی موقعه ها این طوری میشه
بنضرتون چه شه؟ از هارد ps4 ؟:-s
فکر نمیکنم مشکلی باشه ، امکان داره اون فضایی که کم میشه به خاطر به وجود اومدن کش باشه که طبیعی هم هست . به نظر یکم حساس شدی شما

دوستان من ميخوام خريد كنم ولي متاسفانه از ترس خرابي نميدونم چيكار كنم و در هنگام خريد به چي توجه كنم راهنمايي بفرماييد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تنها راهی که هست گرفتن مهلت تست بدون قید و شرط از فروشنده هست . بعد از گرفتن دستگاه اون رو یه شب تا صبح روشن بزار و تست کن با بازی اگه خاموش نشه و دور فن غیر عادی بالا نره و صدای بدی نداشته باشه مشکلی نیست داداش

Last edited by a moderator:

Amir_777

کاربر سایت
Apr 14, 2016
9
فکر نمیکنم مشکلی باشه ، امکان داره اون فضایی که کم میشه به خاطر به وجود اومدن کش باشه که طبیعی هم هست . به نظر یکم حساس شدی شما
منظورم این نیست که یه ذره کم شه
مثلا ps4 کل فضای اصلی هارد رو 407.6 نشون میده
وقتی مشکل پیش میاد این 407 تا همین طور کم میشه میشه 405 403 .... همین طور کم میشه وای نمیسه تا Ps4 روشن خاموش کنم:-s

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
منظورم این نیست که یه ذره کم شه
مثلا ps4 کل فضای اصلی هارد رو 407.6 نشون میده
وقتی مشکل پیش میاد این 407 تا همین طور کم میشه میشه 405 403 .... همین طور کم میشه وای نمیسه تا Ps4 روشن خاموش کنم:-s
خوب تا چقدر جلو میره ؟ یک بار امتحان کن ببین ظرفیتش تا چقدر کم میشه و وقتی خیلی کم بشه قطعا پیغام میده که فضای خالی ندارید . ببین این اتفاق میفته یا نه اگه بیفته که احتمال قوی همونطور که فرمودید مشکل از هارد هست . اما اگه نه امکان داره مشکل از فریم ویر و یا مشکل نرم افزاری باشه

• Like
Reactions: naeim_n1

Amir_777

کاربر سایت
Apr 14, 2016
9
خوب تا چقدر جلو میره ؟ یک بار امتحان کن ببین ظرفیتش تا چقدر کم میشه و وقتی خیلی کم بشه قطعا پیغام میده که فضای خالی ندارید . ببین این اتفاق میفته یا نه اگه بیفته که احتمال قوی همونطور که فرمودید مشکل از هارد هست . اما اگه نه امکان داره مشکل از فریم ویر و یا مشکل نرم افزاری باشه
نه منم فکر کنم مشکل از هارد باشه یه بار میزارم تا اخر بره ببینم چی میشه
بنظرت اگه هاردو عوض کنم مشکل حل میشه؟؟
خودم بلدم عوض کنم ولی هارد 1 tb پولش 200 تومنه الکی ندم دوباره همون مشکل پیش بیاد؟:-s:-<

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
نه منم فکر کنم مشکل از هارد باشه یه بار میزارم تا اخر بره ببینم چی میشه
بنظرت اگه هاردو عوض کنم مشکل حل میشه؟؟
خودم بلدم عوض کنم ولی هارد 1 tb پولش 200 تومنه الکی ندم دوباره همون مشکل پیش بیاد؟:-s:-<
هیچی معلوم نیست دوست خوبم

2 تا کارو تست کن ، اول اینکه اینترنت رو کلا قطع کن ( یعنی کانکت نباشی به هیچ عنوان )

دوم هم اینکه بزار اون کم شدن ظرفیت پیش بره ببین تا آخر چی میشه .

ایشالا که مشکل از هارد نیست چون اگه از هارد باشه خودشو جای دیگه هم نشون میده

Amir_777

کاربر سایت
Apr 14, 2016
9
هیچی معلوم نیست دوست خوبم

2 تا کارو تست کن ، اول اینکه اینترنت رو کلا قطع کن ( یعنی کانکت نباشی به هیچ عنوان )

دوم هم اینکه بزار اون کم شدن ظرفیت پیش بره ببین تا آخر چی میشه .

ایشالا که مشکل از هارد نیست چون اگه از هارد باشه خودشو جای دیگه هم نشون میده

افلاینو که تست کردم هیچ مشکلی نداره ولی اینکه بزارم هارد پر بشه رو نه
به هر حال دست درد نکنه مرسی

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
افلاینو که تست کردم هیچ مشکلی نداره ولی اینکه بزارم هارد پر بشه رو نه
به هر حال دست درد نکنه مرسی
اگه آفلاین مشکلی نداره پس قطعا هارد سالم هست 100%

و به هیچ عنوان هزینه نکن برای هارد جدید . پیشنهاد میکنم تنظیمات کنسولت رو به حالت کارخونه برگردونی و یک بار دیگه با دقت تمامی مواردی که امکان دانلود فایل و ... رو در زمان آنلاین بودن ایجاد میکنه رو چک و غیر فعال کنی .

موفق و پیروز باشی

• Like
Reactions: naeim_n1

Amir_777

کاربر سایت
Apr 14, 2016
9
اگه آفلاین مشکلی نداره پس قطعا هارد سالم هست 100%

و به هیچ عنوان هزینه نکن برای هارد جدید . پیشنهاد میکنم تنظیمات کنسولت رو به حالت کارخونه برگردونی و یک بار دیگه با دقت تمامی مواردی که امکان دانلود فایل و ... رو در زمان آنلاین بودن ایجاد میکنه رو چک و غیر فعال کنی .

موفق و پیروز باشی
دست درد نکنه مرسی

djlucifer

کاربر سایت
Mar 28, 2013
18
نام
علی
آقا دسته کنسول من دکمه R1 و L1 کار نمیکنه.بازش کردم دیدم اون بورد سبز رنگ پلاستیکی که زیر دکمه ها هست خراب شده.میخواستم ببینم از کجا میتونم این بورد رو بخرم.ممنون از دوستان گلم
اینم عکس بوردی که میگم:
51sRsAVLsEL._SX355_.jpg

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام دوستان
من بازی bloodborne رو دیجیتالی خریدم و دان کردم ولی موقع نصب مینویسه:
Cannot instal
(CE-34016-4)
کسی می دونه مشکل از کجاست؟
دیلتش کنم از لایبرری بعد دوباره دان کنم حل می شه؟

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان عزیز سلام. بچه ها من یه 1 ماهی هست یه دسته جدید گرفتم. مشکلی که پیدا کردم اینه که بعد 5 دقیقه از بازی که میگذره دسته از کار میوفته هیچ کدوم از دکمه هاش کار نمیکنه و اینکه یه صدای ویبره ریزی وقتی که دسته روشنه به گوش میرسه!!
.
کسی مشکل مشابه داشته؟؟؟
.
راه حل خاصی ندارید؟؟
.
تعمیرگاه خوب میشناسید معرفی کنید؟؟؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان عزیز سلام. بچه ها من یه 1 ماهی هست یه دسته جدید گرفتم. مشکلی که پیدا کردم اینه که بعد 5 دقیقه از بازی که میگذره دسته از کار میوفته هیچ کدوم از دکمه هاش کار نمیکنه و اینکه یه صدای ویبره ریزی وقتی که دسته روشنه به گوش میرسه!!
.
کسی مشکل مشابه داشته؟؟؟
.
راه حل خاصی ندارید؟؟
.
تعمیرگاه خوب میشناسید معرفی کنید؟؟؟
دسته رو یک بار ریست کن ببین درست میشه

دکمه ریست هم پشت دستگاه کنار یگی از پیچ های بالای دستگاه یه سوراخ ریز هست اونو باسوزن یا یه چیز که تو سوراخ بره بزن و چند ثانیه نگه دار تا دسته ریست بشه

• Like
Reactions: emad-360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر