مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
دوست عزیز دیگه اینقدر حالیم هست که دستگاه رو همون اول کار برم تو استوریج کنسول ظرفیت هاردش رو چک کنم ، مدل دستگاه من 1216B و یک ترا هست و این مشکل کم نشون دادن حجم تازه بوجود اومده
شما تعدادی بازی رو زدید برا دانلود و هنوز دیتای بازیهارو دانلود نکردید و در لیست انتظار دانلود هستند
چون از همون اول که شما میزنید برا دانلود بازی کل حجم بازی رو محاسبه میکنه

mehrad.p99

کاربر سایت
Apr 3, 2016
2
سلام دوستان من یه ps4 ریجن 2 دارم که سیم اتصال به برقش نیاز به تبدیل نداره.چند روز پیش پلی استیشنم رو روشن کردم دیدم رویه ابی هفت هشت ثانیه می مونه بعدشم خاموش میشه بدون این که سفید شه.بعد دو سه ساعت روشن شد و سیستم عامل انگار از نو نصب شده بود همه چیزامون پریده بود و تنظیمات اولیه که برای بار اول کنسول رو روشن میکنی میخواست.بعد از این اتفاق من دیگ اهمیتی ندادم و تا حدودی یادم رفت که امروز یهو وسط بازی پس اس خاموش شد اول حالیت قبل بهش دست داده بود گفتم درست میشه چن ساعت دیگ ولی روشن کردم بدتر شده بود یعنی روشن میکردم نیم ثانیه لامپ ابی روشن میشد بعد خاموش میشد.نیم ساعتی کابل رو در اوردم و دوباره زدم و درست شد ولی اخطار داد که برق یهویی قطع شده و اگر اینطور بشه مسئولیت قبول نمیکنیم و ... . چکار باید بکنم که دیگ اینطور نشه ؟!ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.ببخشید برای پر حرفی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان من یه ps4 ریجن 2 دارم که سیم اتصال به برقش نیاز به تبدیل نداره.چند روز پیش پلی استیشنم رو روشن کردم دیدم رویه ابی هفت هشت ثانیه می مونه بعدشم خاموش میشه بدون این که سفید شه.بعد دو سه ساعت روشن شد و سیستم عامل انگار از نو نصب شده بود همه چیزامون پریده بود و تنظیمات اولیه که برای بار اول کنسول رو روشن میکنی میخواست.بعد از این اتفاق من دیگ اهمیتی ندادم و تا حدودی یادم رفت که امروز یهو وسط بازی پس اس خاموش شد اول حالیت قبل بهش دست داده بود گفتم درست میشه چن ساعت دیگ ولی روشن کردم بدتر شده بود یعنی روشن میکردم نیم ثانیه لامپ ابی روشن میشد بعد خاموش میشد.نیم ساعتی کابل رو در اوردم و دوباره زدم و درست شد ولی اخطار داد که برق یهویی قطع شده و اگر اینطور بشه مسئولیت قبول نمیکنیم و ... . چکار باید بکنم که دیگ اینطور نشه ؟!ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.ببخشید برای پر حرفی
تبدیل نیاز نداره کابل برقشو عوض کن ببین خوب میشه یا نه این مشکل در ps4های سری اولیه بود این جدیدها نباید همچین مشکلاتی داشته باشن من دوستام از این سری اولیه ها داشت اینجوری شد رفت انداخت به مغازه دار یکی دیگه خرید

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
شما تعدادی بازی رو زدید برا دانلود و هنوز دیتای بازیهارو دانلود نکردید و در لیست انتظار دانلود هستند
چون از همون اول که شما میزنید برا دانلود بازی کل حجم بازی رو محاسبه میکنه
برای اطمینان حجم کل بازیهای نصب شده و در صف دانلود رو جمع میزنم ببینم نتیجه چی میشه ولی خیلی بعید میدونم حدود 900 گیگ بشه جمعشون .

چطوری میشه لینک بازیهایی که از دانلودشون منصرف شدیم رو از لیست لایبراری پاک کرد ؟ لایبراری من خیلی شلوغ شده

به وضوح هارد شما رو داره 500 نشون می ده
بهترین راهکار اینه که هارد دستگاه رو در بیارید یک از نوشته های روش بگیرید بزارید اینجا
در قدم بعد اگر در مدل هارد چیز خاصی دیده نشد باید به PC وصلش کنید

در غیر این صورت:
یک بار فرم ویر دستگاه رو از سایت سونی دانلود کنید و از منو Recovery برید دستگاه رو به طور کامل Restore کنید
دوست عزیز این عکس جدید از استوریج کنسول بعداز پاک کردن و نصب چند تا بازی تو این چند روز ، همونطور که مشخصه ظرفیت 500 نیست ولی چرا توتال رو کم نشون میده شده معما :

Attachments

• 2016-04-04_115624.jpg
    2016-04-04_115624.jpg
    894.7 KB · مشاهده: 53
Last edited by a moderator:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
دوست عزیز این عکس جدید از استوریج کنسول بعداز پاک کردن و نصب چند تا بازی تو این چند روز ، همونطور که مشخصه ظرفیت 500 نیست ولی چرا توتال رو کم نشون میده شده معما :

احتمالا به باگ برخوردی
راهی هم جز همون ریست کردن کنسول نیست

pouri-panter

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1
سلام دوستان.چند روزه من به یه مشکل برخورد کردم.وقتی دستگاه رو خاموش میکنم بعد از چند ساعت دیسک از دستگاه خارج میشه و نوار روی دستگاه نارنجی میشه (همون رنگی که دستگاه میره روی rest mode)
به نظر شما دستگاه موردی پیدا کرده؟

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
دوستان یه مشکلی واسه یکی دسته ها پیش اومده
یکی از دسته هام تو بازی کار نمیکنه ولی تو منوی ps4 کار میکنه
کسی میدونه چطوری حلش کنم ؟؟؟؟

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
چند سری شده وسط بازی دسته من خود به خود خاموش میشه (دسته شارژ هم داره) و بعدش هرچقدر روشنش میکنه کنسول رو نمیشناسه.با کابل هم وصل میکنم تاثیری نداره و دکمه ریست دسته هم کارساز نیست.اخرسر هم مجبور میشم وسط بازی سیو نکرده از بدنه کنسول خاموشش کنم.
مشکل کجاست؟راه حلی داره؟

• Like
Reactions: Ghost2000

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام دوستان از بعد از اپدیت به ورژن 3.50 وقتی کنسول خاموش میکنم خودش چند ثانیه بعد روشن میشه از تو سیف مود ریبیلد هم کردم بازم نشد.
راه حلی هست؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
چند دقیقه ای (یک ربع ب بالا) از برق بکشش فک کنم درست بشه

mehrad.p99

کاربر سایت
Apr 3, 2016
2
سلام.من تویه یکی از یوزر های پلی استیشنم از اکانت پی اس استور و ... خارج شدم و رمز را یادم نیس.سوال امنیتیم برای بازگشت رمز رو جوابش رو یادم نیس.میخوام یه اکانت جدید توی اون یوزر باز کنم دو سه تا اکانتم ساختم امتحان کردم.اما نمیشه ارور میده.مرسی اگر راهنماییم کنین

Ghost2000

کاربر سایت
Jan 1, 2015
51
چند سری شده وسط بازی دسته من خود به خود خاموش میشه (دسته شارژ هم داره) و بعدش هرچقدر روشنش میکنه کنسول رو نمیشناسه.با کابل هم وصل میکنم تاثیری نداره و دکمه ریست دسته هم کارساز نیست.اخرسر هم مجبور میشم وسط بازی سیو نکرده از بدنه کنسول خاموشش کنم.
مشکل کجاست؟راه حلی داره؟
من هم دقيقا همين مشكل رو دارم تازه شروع شده. اعصاب داغون ميكنه. مشكل از كجاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

M-ziper

کاربر سایت
Mar 28, 2016
10
سلام دوستان،دسته من کلا دو روز کار کرد،البته دسته اضافی خریدم،r2 و l2خراب شد.بردم همونجا که خریدم،درست کرد گفت خاراش درومده بود.بعد یک هفته کار کرد دوباره l1 از کار افتاد،دوباره بردم پشت شهرداری،گفت از طلق پشتشه،درست کرد،باز الان سه هفته کار کرد،الان l1 کار نمیکنه.منم دل و جیگره دسترو ریختم بیرون.ولی تمیز کردم،فویل گذاشتم روش امتحان کردم،همه دکمه ها کار میکنه،الا اون یدونه.میشه بگین چطوری میتونم اون یه دکمرو از بیخ و بن درست کنم که دیگه اینجوری نشه؟واقعا ممنون میشم کمکم کنید.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام یکی لطفا منو راهنمایی کنه که چکار کنم.
دستگاه 1206b هست سیم برقش از این سه شاخه ای ها هست توش فیوز داره هی یهو وسط بازی خاموش میشه دستگاه :( سونی ادمو رو پی اس 4 واقعا نا امید میکنه وقتی این همه مشکلات میشنوه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

شما یک تست بکن دستگاه رو مستقیم به پریز بزن، سر راهش 3 راهی و محافظ و ... نباشه
اگر مشکلتون حل نشد

مشکل شما یا از پاور هست و یا از سیستم تهویه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
درود

چند روزیه که دکمه R2 کنترولر اون حساسیت اولیه رو دیگه نداره ، مثلا تو بازی های ریسینگ که میزان فشار بر روی دکمه گاز (R2) اهمیت داره وقتی دکمه رو تا انتها هم فشار میدم انگار هنوز نیم گاز مونده :|

قابل تعمیره ؟
اگه هزینه تقریبیش هم میدونید بگیر سرم کلاه نره
ممنون

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
آمار خرابی PS4 متاسفانه بالاتر از قبل شده ! نمیدونم دوستان عزیز تولید کننده دارن چیکار میکنن خدا میدونه ! ~X(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر