مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یه سوال ، دوستم وقتی داره Uncharted 4 بازی میکنه ، میگه که هر یه ربع بیست دقیقه دیسک اتوماتیک میاد بیرون ، مشکل از کجاست ؟ کنسول ؟ دیسک ؟ جالب اینجاست که من با همون کنسول و دیسک بازی کردم 3 روز اما این مشکل رو نداشتم !

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
یه سوال ، دوستم وقتی داره Uncharted 4 بازی میکنه ، میگه که هر یه ربع بیست دقیقه دیسک اتوماتیک میاد بیرون ، مشکل از کجاست ؟ کنسول ؟ دیسک ؟ جالب اینجاست که من با همون کنسول و دیسک بازی کردم 3 روز اما این مشکل رو نداشتم !
چند وقت پیش همین جا در این مورد یه چند تا مطلب دیدم مثل اینکه مشکل از کنسوله . یکی از راه حل هایی که یادم میاد این بود که کنسول رو برای یه مدت از برق بکشید بعد دوباره وصل کنید (بگردید احتمال بتونید راه حل های دیگه ای هم پیدا کنید ولی همون موقع بعضی از دوستان هم مشکل رو از کلید eject میدونستن که متاسفانه من یادم نمیاد راه چاره اون مورد رو)

euphratica

کاربر سایت
Mar 12, 2012
29
سلام دوستان . یه مدت هست یکی از دسته های من درست کار نمیکنه . یعنی فقط توی بازی pes قسمت دونفره کار میکنه . در غیر این صورت اگر بخام تک نفره بازی کنم یا یه بازی دیگه کنم کار نمیکنه . دکمه سخت افزاری ریست دسته رو زدم درست نشد . کل دستگاه رو فکتوری ریست کردم جوری که دستگاه مثل اول شد ولی بازم دسته همونجوری بود . لطفا کمک کنید

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
سلام

خواهشا دوستان راهنمايي كنيد

من پورت hdmi كنسولم بردم نشون دادم گفتن شكسته و واسه همين كار نميكنه و گفتن سيصد درهم ازت ميگيريم واسه تعمير كه به پول ايران ميشه دويست و خورده اى.. نزديكاى سيصد تومن .. حالا بنظرتون حرفش راسته و كلكى در كار نيست؟؟

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
دوستان کنسول من موقع بازی های سنگین مثل انچارتد 4 و اینا صدای فنش به شدت زیاد میشه(بازیها دیجیتالی ه) توی انجمن های خارجی گشتم میگفتن دلیل اصلی کثیف بودن فن و یه آموزش چهل و پنج دقیقه ای یوتیوب گذاشتن که خیلی سنگین ه
میخواستم ببینم راه کار ها و آموزش ها در مورد صدای فن چیه و کجا میتونم مطالب مرتبط رو ببینم

دوستان کنسول من موقع بازی های سنگین مثل انچارتد 4 و اینا صدای فنش به شدت زیاد میشه(بازیها دیجیتالی ه) توی انجمن های خارجی گشتم میگفتن دلیل اصلی کثیف بودن فن و یه آموزش چهل و پنج دقیقه ای یوتیوب گذاشتن که خیلی سنگین ه
میخواستم ببینم راه کار ها و آموزش ها در مورد صدای فن چیه و کجا میتونم مطالب مرتبط رو ببینم
آموزش رو دیدم باید دستگاه از وارانتی خارج بشه که خوب مساله مهمی نیست ولی برچسب روی پیچ ها رو برداری موقع فروش فکر میکنن برا تعمیر باز شده
راهی سراغ ندارید؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Debronee

Debronee

کاربر سایت
Dec 15, 2014
33
آموزش رو دیدم باید دستگاه از وارانتی خارج بشه که خوب مساله مهمی نیست ولی برچسب روی پیچ ها رو برداری موقع فروش فکر میکنن برا تعمیر باز شده
راهی سراغ ندارید؟
سلام دوست من . عزیز بنده از دستگاه باد استفاده میکنم ! خونگی نه برای تعمیرگاه ها ! کاملا هم جواب داد و کم مونده بود موجودات ماقبل تاریخی ازش بزنه بیرون ! از پشت سمت چپ گرفتم و خاک از کنارا میزد بیرون از همه طرف گرفتم تا اینکه دیگه خاکی در نیومد .

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
441
دوستان از امروز صبح هر کاری می کنم PS4 تصویر نمیده کابل HD هم عوض کردم باز جواب نداد کامل کنسول روشن میشه ولی تصویر نمیده کسی نمی دونه چکار کنم؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
نه سیف مود هم تصویر نمیده

با تی وی دیگر یا منیتور امتحان کن .

اول تی وی را روشن کن و بعد کنسول را و یا جای درگاه HDMI عوض کن .

وقتی کنسول خاموش است تمام سیمها کنسول را بیرون بکش چند دقیقه صبر کن و سپس سیمها را وصل کن.

وقتی کنسول خاموش است دکمه پاور را به مدت ۳۰ ثانیه نگهدار .

در آخر اگر درست نشد با ساپورت سونی نماس بگیر .

قیمت درست کردن از طرف سونی مابین ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار است که ایران ساپورت نمیشه .
موفق باشی .

KkRoham

کاربر سایت
May 27, 2016
2
سلام . Ps4 من دچار يه مشكلى شده . Ps4 بعد از چند ثانيه مه روشن مى كنم دوباره خاموش ميشه و هر دفعه كه اين كار رو انجام ميدم همين اتفاق مى افته . خواهش مى كنم راهنماييم كنيد . ممنون

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
سلام . Ps4 من دچار يه مشكلى شده . Ps4 بعد از چند ثانيه مه روشن مى كنم دوباره خاموش ميشه و هر دفعه كه اين كار رو انجام ميدم همين اتفاق مى افته . خواهش مى كنم راهنماييم كنيد . ممنون
اگه از مدل قبلی ها که یه طرفش براقه باشه مشکل دکمه پاور داره مال منم اینجوری شده بود فروختم اما قابل تعمیره و جای نگرانی نداره

دوستان من ps4 جدید گرفتم از مدل 1216a خرابی ها انقدر زیاد شده دیگه میترسم چون اگه خراب شد به دلایلی نمیتونم ببرم تعمیر کار
بنظرتون راه های امنیتی که باعث بشه کنسول خرابی به بار نیاره چیه ؟؟؟
سونی واقعا بی کیفیت ترین قطعات رو تو ps4 به کار گرفته یعنی 400 دلار پول یک بار مصرف میدیم

Last edited by a moderator:

KkRoham

کاربر سایت
May 27, 2016
2
اگه از مدل قبلی ها که یه طرفش براقه باشه مشکل دکمه پاور داره مال منم اینجوری شده بود فروختم اما قابل تعمیره و جای نگرانی نداره
بله . واسه من طرف براق داره . طورى هست كه من خودم بتونم تعمييرش كنم ؟؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
بله . واسه من طرف براق داره . طورى هست كه من خودم بتونم تعمييرش كنم ؟؟
نه که نشه اما من بلد نیستم چند تا از دوستام خودشون تعمیر کرده بودن یکم تحقیق کن اگه فروشنده که بتونه جلوی خودت تعمیر کنه 10 دقیقه هم طول نمیکشه ببر تعمیر کنن در غیر این صورت باید تحقیق کنی تا بتونی خودت تعمیر کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر