هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان سلام .
دو تا سوال .
من با ping 4.2.2.4 پینگ م رو گرفتم . این کد پینگ نسبت به سرور کدوم کشور رو می ده ؟ الان 120 بود یعنی خوبه دیگه ؟
دومی اینکه هدست گلد سونی بهتره یا الایت ش و فرقشون چیه ؟
ممنون

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
كلا اگر اكانتي دزدي نباشه هيچي نميشه
ولي اگر اكانت ي بنده خداي خارجي رو هك كنن بفروشن ب شما خطر داره ظرفيت ٢ اش كمتر ظرفيت ٣ خيلي بيشتر ظرفيت ١ اش هم غير قعال هست
گیفت کارتی که با کریدت کارت هکی خریده شده باشه و داخل اکانت شارژ شده باشه و بازی خریده شده باشه کنسول رو بن میکنه یا فقط اکانت رو بن میکنه؟
خطر اینجور اکانتها چیه؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
ممنون بابت توضیحات
در مورد خط آخر ،وقتی ظرفیت 1 رو استفاده میکنیم ینی یه بار اون گزینه دی اکتیو رو زدیم دیگه.پس دیگه اون گزینه فعال نیست که این کارو بکنیم.درسته؟
راه حل دیگه ای داری برای از پرایمری در آوردن کنسول؟آنلاین یه لحظه میشه رفت دلیت یوزر زد تا این قضیه رفع بشه؟
كليد دي اكتيو ال هر شش ماه يكبار فعال ميشه
راه حل ديگه اي كه اكانتت رو از پرايمري كنسول در بياري شكايت ب سوني هست

• Like
Reactions: ehsas1

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
گیفت کارتی که با کریدت کارت هکی خریده شده باشه و داخل اکانت شارژ شده باشه و بازی خریده شده باشه کنسول رو بن میکنه یا فقط اکانت رو بن میکنه؟
خطر اینجور اکانتها چیه؟
ظرف مدت يك روز اكانت بن ميشه و ممكنه كنسول هم بن بشه

• Like
Reactions: ehsas1

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
سلام
ps4 هارد 2 ترابایت هیبریدی هم ساپورت میکنه؟
الان من از کنسول بکاپ بگیرم میتونم رو هارد جدید تمام بازیهام رو داشته باشم؟(بیشتر منظورم شیرینگی ها هستش)

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
كلا اگر اكانتي دزدي نباشه هيچي نميشه
ولي اگر اكانت ي بنده خداي خارجي رو هك كنن بفروشن ب شما خطر داره ظرفيت ٢ اش كمتر ظرفيت ٣ خيلي بيشتر ظرفيت ١ اش هم غير قعال هست
این ظرفیت ها یعنی چی عزیز
یک چیه دو چیه سه چیه

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان یه سوال چطور باید دانلود خودکار PS4 رو غیر فعال کرد ! من قبلا غیر فعال کرده بودم و دوستان هم همین راهو که بلد بودم میگفتم ! اما دیروز دیدم مثلا تو بازی PES خودش شروع کرده و نزدیک به 1 گیگ دانلود کرده ! :|

تو تنظیمات هر چیزی که مربوط به دانلود بود رو غیر فعال کردم . دوستان نظری ندارن ؟ :)]

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان یه سوال چطور باید دانلود خودکار PS4 رو غیر فعال کرد ! من قبلا غیر فعال کرده بودم و دوستان هم همین راهو که بلد بودم میگفتم ! اما دیروز دیدم مثلا تو بازی PES خودش شروع کرده و نزدیک به 1 گیگ دانلود کرده ! :|

تو تنظیمات هر چیزی که مربوط به دانلود بود رو غیر فعال کردم . دوستان نظری ندارن ؟ :)]

متاسفانه بعضی موقع ها اینطوری میشه ، مخصوصا وقتی نت قطع شه و دوباره متصل شه، اللته احتمالا این مکشل دیگه پیش نمیاد

• Like
Reactions: 4058423

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

متاسفانه بعضی موقع ها اینطوری میشه ، مخصوصا وقتی نت قطع شه و دوباره متصل شه، اللته احتمالا این مکشل دیگه پیش نمیاد
منم همه رو آف کردم ولی بازم میشه.یکی دوبارم نشده که اینطوری شده.بالای 20بار.بخصوص وقتی کنسولو ساعت 11-12 شب به نت وصل میکنم :-s:))
سر دیویژن 800مگ منم رفت اینطوری

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
یه بازی هکی رو دستگام دارم
ولی میخوام آنلاین بشم من:| راهی نیست؟
اگه فقط بازیه قفل بشه مشکلی ندارم ولی چیز بیشتری نباشه دیگه

hojjjat2