مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

M-ziper

کاربر سایت
Mar 28, 2016
10
آقا دسته کنسول من دکمه R1 و L1 کار نمیکنه.بازش کردم دیدم اون بورد سبز رنگ پلاستیکی که زیر دکمه ها هست خراب شده.میخواستم ببینم از کجا میتونم این بورد رو بخرم.ممنون از دوستان گلم
اینم عکس بوردی که میگم:
51sRsAVLsEL._SX355_.jpg
سلام رفیق،از توپ خونه،پاساژ لفاف،طبقه پنجم.منم دوهفته پیش گرفتم.خرابیشم خیلی شایع هست.

درود

چند روزیه که دکمه R2 کنترولر اون حساسیت اولیه رو دیگه نداره ، مثلا تو بازی های ریسینگ که میزان فشار بر روی دکمه گاز (R2) اهمیت داره وقتی دکمه رو تا انتها هم فشار میدم انگار هنوز نیم گاز مونده :|

قابل تعمیره ؟
اگه هزینه تقریبیش هم میدونید بگیر سرم کلاه نره
ممنون
چون خودم این مشکل و داشتم،سرم کلاه رفت،دوست دارم به همه کمک کنم.آقا خرجش ۵ هزار تومنه،بستگی به اجرت باز و بست دسته داره که اونم با ۵ یا ده تومن با تعمیر کار کنار بیا.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: NINJѦ

gtx346

کاربر سایت
Sep 12, 2009
23
سلام دوستان دو تا سوال ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه
1- 3 روز پیش موقع بازی برقا رفت از اون موقع دیگه هیچکدوم از فایلا رو موقع دانلود نمیتونم pause کنم یعنی بعد از pause کردن هر چقدرم که تا اون موقع دانلود کرده صفر میشه دوباره از اول شروع میکنه فرق نمیکنه game theme update همه فایلا این جوری شده چند بار rebuild database کردم اونم فایده نداشت.
2- این بازیهای ریجن all برای کدوم منطقه حساب میشه یعنی برای خرید dlc باید اکانتت برای کجا باشه.
خیلی ممنون

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
من نمیدونم کسی این مشکلو داشته یا نه ولی من چه وای فای چه با کابل نتو وصل میکنم یهو قطع میشه تو ps4 بعد دوباره وصل میشه این اتفاق رو کامپیوترم نمیفته و نت مشکلی نداره کسی داره این مشکلو؟

ericogh

کاربر سایت
Mar 12, 2016
5
با سلام
کنسول 500 گیگ اوایل اسفند خریدم الان چند وقتیه یه مشکلی داشت اونم موقع بازی Uncharted وقتی میخواستی انتخاب کنی که کدوم قسمتش بری بعضی مواقع گیر میکرد و نمی رفت جلو تر بعضی مواقع هم کار می کرد اون موقع ها که کار نمیکرد دیسک گیر می کرد داخل دستگاه و بیرون نمیومد تا دستگاه یه بار خاموش روشن می شد الان روی Ratchet and Clank هم این مشکلو دارم و تعداد دفعاتی که گیر میکنه بیشتر شده مشکل از چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
سلام دوستان دو تا سوال ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه
1- 3 روز پیش موقع بازی برقا رفت از اون موقع دیگه هیچکدوم از فایلا رو موقع دانلود نمیتونم pause کنم یعنی بعد از pause کردن هر چقدرم که تا اون موقع دانلود کرده صفر میشه دوباره از اول شروع میکنه فرق نمیکنه game theme update همه فایلا این جوری شده چند بار rebuild database کردم اونم فایده نداشت.
2- این بازیهای ریجن all برای کدوم منطقه حساب میشه یعنی برای خرید dlc باید اکانتت برای کجا باشه.
خیلی ممنون
در مورد اولی بنده جز همون ریبیلد دیتا بیسی که انجام دادی راه حل دیگه ای بلد نیستم!
2- ریجن آل همون آمریکا حساب میشه و اکانتت باید برای آمریکا باشه. بازی هم باید ریجن آل باشه وگرنه دی ال سی رو نمیتونی بازی کنی!

• Like
Reactions: gtx346

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
چون خودم این مشکل و داشتم،سرم کلاه رفت،دوست دارم به همه کمک کنم.آقا خرجش ۵ هزار تومنه،بستگی به اجرت باز و بست دسته داره که اونم با ۵ یا ده تومن با تعمیر کار کنار بیا.
ممنون
بردم برا تعمیر طرف 45 گرفت R2 که درست نکرد زد L2 هم خراب کرد
کلا موقع بازی کردن Drive Club ماشین به زور راه میوفته ، R2 تا انتها فشار میدم ولی انگار هنوز نیم گاز هم نیست
L2 هم زد خراب کرد ترمز هم دیگه به زور میگیره
عجیبه :(

Amir_777

کاربر سایت
Apr 14, 2016
9
سلام
یه سوال فنی داشتم:-/
بازی division رو گرفتم ولی region 2 عربی
می خواستم بدونم دیویژن ریجن لاک هست یا نه؟
منظورم اینه که الان من دیویژنو با همه بازی می کنم یه فقط با عربا
مرسی:x

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
اقا خواهشا يكى كمك كنه پلييز
كنسول نو هست

تا ديروز داشتم بازي ميكردم راحت . خاموش كردم يساعت بعد رفتم سراغش اقا هر كار ميكنم اصلا تصوير رو نشون نميده ولي صداي منو و صداى روشن شدن كنسول توى هدست مياد يعني كنسول اوكى هست ولي تو تى وى نشون نميده ..
هرچقدر اين پورت اچ دى ام اى رو تكون دادم اصلا يه لحظه هم درست نشد
خواهشا يه راه حل بگين خوبش كنم ..

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
کابل
اقا خواهشا يكى كمك كنه پلييز
كنسول نو هست

تا ديروز داشتم بازي ميكردم راحت . خاموش كردم يساعت بعد رفتم سراغش اقا هر كار ميكنم اصلا تصوير رو نشون نميده ولي صداي منو و صداى روشن شدن كنسول توى هدست مياد يعني كنسول اوكى هست ولي تو تى وى نشون نميده ..
هرچقدر اين پورت اچ دى ام اى رو تكون دادم اصلا يه لحظه هم درست نشد .. تا الانم با هر كابلى امتحان كردم درست نشد كه نشد .
خواهشا يه راه حل بگين خوبش كنم ..

اول پاور رو 5 ثانیه نگه دار نشد.
دستگاه رو اگر یه lcd دیگه دارید بزنید.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
رو يكى ديگه امتحان كردم ولي بازم همونجوريه . مشكل چى ميتونه باشه؟
خوب بود كه بدون هيچى يدفعه اينجورى شد

سلام علیکم
گوش کنید ببینید اصلا دستگاهتون وارد ریکاوری میشه برای اینکار دستتون رو روی پاور نگه دارید و بعد 7 ثانیه نگه دارید بعد دسته را با کابل به دستگاه وصل کنید و برید قسمت ریبولد دیتا بیس رو بزنید
کابل اچ دی رو عوض کنید
حتما تلوزیون دیگه رو امتحان کنید اگر نشد بگید تا مشکل اصلی رو به شما بگم؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
سلام علیکم
گوش کنید ببینید اصلا دستگاهتون وارد ریکاوری میشه برای اینکار دستتون رو روی پاور نگه دارید و بعد 7 ثانیه نگه دارید بعد دسته را با کابل به دستگاه وصل کنید و برید قسمت ریبولد دیتا بیس رو بزنید
کابل اچ دی رو عوض کنید
حتما تلوزیون دیگه رو امتحان کنید اگر نشد بگید تا مشکل اصلی رو به شما بگم؟
من همينكارو كردم اصلا تصويرى نمياد . كابل رو هم عوض كردم نشد . كابلايي كه با كامپيوتر كار ميكنن زدم به كنسول ولي اصلا جواب نداد . مشكل چيه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر