مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام بچه ها
من ps4 م از ارتفاع ١ متري افتاد رو زمين الان وقتي دكمه روشن رو ميزنم چهار ثانيه نور ابي مياد بدش خاموش ميشه ، پاورش رو هم عوض كردم درست نشد مشكل از پاورش نبوده كسي ميدونه مشكل از چي ميتونه باشه ؟

سلام

این به دلیل این هستش که برد صدمه دیده

سلام دوستان
من یک ps4 دارم بعضی از دیسک ها رو اجرا میکنه بعضی ها نه
مشکل از چیه؟؟؟
کسی با این مشکل بر نخورده؟؟؟؟

برو توی تنظیمات یه ریبولد دیتا بیس بزن ببین درست میشه یا نه که اگر درست نشد از لنزه به احتمال زیاد

F.E.A.R.

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
دکمه های لمسی روی دستگاه من کار نمیکنه کسی میدونه داستان چیه؟؟دستگاهو روشن میکنه ولی خاموش نمیکنه سه ثانیه نگه میداشتم اسلیپ میشد ده ثانیه کلا خاموش میشد

لطفا کمک کنید

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
آقا من وفتی میخوام به لایو وصل بشم نمیشه ! اکانت PSN دارم یعنی توی سایت ساختم ! از داخل سایت راحت وارد میشه ولی با PS4 نمیشه !
تنظیمات DNS رو هم از ISP گرفتم ولی نشد که نشد
Please Wait میده و وصل نمیشه !
SHATEL 128 Dedicate هم هست یعنی سرعتش تا 10 گیگ اول به 1مگ هم میرسه !
لطفا راهنمایی بفرمایید
کنسول CUH1200 REG 2

آخرین ویرایش:

messi138

کاربر سایت
Jun 5, 2014
40
نام
محمد
سلام
1.یکی از دوستان من یه اکانت ساخته یه ایمیل الکی داده ، میگه تاییدیه ایمیل رو براتون ارسال کردیم.حالا چون ایمیل الکی بوده چجوری باید عوضش کنم.تا تاییدیش رو هم نزنی وارد قسمت پروفایل نمیشه.؟؟؟
2.چجوری میشه اضافات (مثلا season pass و addon و امثال اینها) تو یه اکانت هستش رو تو یه اکانت دیگه استفاده کرد؟؟؟

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
سلام
دوستان من بازی Madmax رو گرفته بودم حین بازی کردن دستگاه بیپ بیپ صدا میداد و دیسک بیرون میومد گفتم شاید مشکل از بازی باشه دیگه بازی نکردم حالا چن روز پیش داشتم Need For Speed بازی میکردم که این داستان تکرار شد، زیادم تکرار شد جوری که تا توی منوی بازی میرم، دیسک بیرون میاد
میخواشتم بدونم راه حل این مشکل چیه

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام
دوستان من بازی Madmax رو گرفته بودم حین بازی کردن دستگاه بیپ بیپ صدا میداد و دیسک بیرون میومد گفتم شاید مشکل از بازی باشه دیگه بازی نکردم حالا چن روز پیش داشتم Need For Speed بازی میکردم که این داستان تکرار شد، زیادم تکرار شد جوری که تا توی منوی بازی میرم، دیسک بیرون میاد

دستگاه شما مشکل اتو ایجک داره راه حلها در صفحه اول این پاپیک نوشته شده است ۰

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام

دستگاه رو خاموش کن و کابلها رو کلا برای 15 دقیقه بکش
احتمالا درست میشه

سلام
1.یکی از دوستان من یه اکانت ساخته یه ایمیل الکی داده ، میگه تاییدیه ایمیل رو براتون ارسال کردیم.حالا چون ایمیل الکی بوده چجوری باید عوضش کنم.تا تاییدیش رو هم نزنی وارد قسمت پروفایل نمیشه.؟؟؟
2.چجوری میشه اضافات (مثلا season pass و addon و امثال اینها) تو یه اکانت هستش رو تو یه اکانت دیگه استفاده کرد؟؟؟
ایمیل رو در صورتی مشه عوض کرد که وارد تنظیمات اکان بشی حالا از دستگاه یا از sonny account manager - فقط در این صورت میشه عوض کرد
2. اکانتی که کنسول Primary باشه میتونه امکاناش رو رویه مابقی اکانتهایه همون کنسول استفاده کرد

دکمه های لمسی روی دستگاه من کار نمیکنه کسی میدونه داستان چیه؟؟دستگاهو روشن میکنه ولی خاموش نمیکنه سه ثانیه نگه میداشتم اسلیپ میشد ده ثانیه کلا خاموش میشد

لطفا کمک کنید
کایل ها رو برایه 15 دقیقه بکش. ببین حل میشه یا نه.؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بیرون اومدن دیسک از کنسول ps4 هنگام بازی

بازی fifa 16 گرفتم
هی وسط بازی دیسک میاد بیرون

باید چکار کنم
مشکل اتو اجکت هست ۰شما یه ۲۰ دقیقه کنسول رو خاموش و تمام کابل ها رو ازش جدا کن احتمال زیاد مشکل حل میشه۰پست اول همین تاپیک هم ببین راهکار داده۰

taimor

کاربر سایت
Sep 30, 2015
1
سلام. دوستان از وقتی اپدیت 3 رو نصب کردم به مشکلات عجیبی خوردم.یکی اینکه اصلا نمیتونم وارد ps store بشم یعنی اصن دستگاه اینترنت رو نمیشناسه همش تو لودینگ تمام چیزهای مرتبط با اینترنت گیر میکنه.یکی هم اینکه وقتی وارد storage managment میشم همینجوری داره از فضای خالی هاردم کم میکنه با سرعت زیاد مثلا تو پنج ثانیه یه گیگ کم میکنه.لطفا بگین چیکار کنم

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
سلام دوستان دیروز یک ps4 cuh 1116b خریدم از اونجایی که می خواستم اون رو رو میز و کنار سیستم استفاده کنم اون رو بوسیله تبدیل اچ دی ام ای به دی وی ای به مانیتور وصل کردم بازی bloodborne رو هم خریدم ولی الان که دستگاه روشن میشه تو صحفه اول بازی که زده press x هرچی دکمه x رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته.در ضمن بعد از 5 الی10 دقیقه صحفه مانیتور برفکی میشه و بعد از 30 ثانیه کلا صحفه سیاه میشه خواهشا کمک کنید

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام دوستان دیروز یک ps4 cuh 1116b خریدم از اونجایی که می خواستم اون رو رو میز و کنار سیستم استفاده کنم اون رو بوسیله تبدیل اچ دی ام ای به دی وی ای به مانیتور وصل کردم بازی bloodborne رو هم خریدم ولی الان که دستگاه روشن میشه تو صحفه اول بازی که زده press x هرچی دکمه x رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته.در ضمن بعد از 5 الی10 دقیقه صحفه مانیتور برفکی میشه و بعد از 30 ثانیه کلا صحفه سیاه میشه خواهشا کمک کنید

برای بار اول باید دسته رو با کابل به دستگاهت وصل کنی فکر کنم.

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
برای بار اول باید دسته رو با کابل به دستگاهت وصل کنی فکر کنم.

با سیم وصل هست ولی اصلا کار نمیکنه جالب اینجاست تو منو دستگاه همه جی کار میکنه ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم توهمون صحفه press x هر چی دکمه x رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
با سیم وصل هست ولی اصلا کار نمیکنه جالب اینجاست تو منو دستگاه همه جی کار میکنه ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم توهمون صحفه press x هر چی دکمه x رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته

به جای x دایره رو بزن.شاید دکمه های نرم افزاریتو جا به جا کردن

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
شما یه بار برو سیف مود و rebuild database بکن ببین حل میشه.برای رفتن به سیف مود دستت رو بزار روی دکمه ی پاور به مدت ۷ ثانیه وقتی ۲ تا بوق زد ول کن۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر