مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
امروز وارد بازی شدم ps4 هنگ کرد از برق کشیدمش بیرون این رو بگم تو منم لگ میزد مشکلی پیش اومده یا طبیعی ؟

همون لگ داشته تو منو طبیعیه تو گیم هم هنگ کنه،حالا بیشتر وقتا به نت وصل بشی لگ تو منو دیده میشه(برای من)حالا نت آف کنی بدون نیاز به برق کشیدن هم فکر کنم درست شه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا کمک امروز متوجه شدم که فضای هاردم 150 گیگه
اینم عکسش کلا قاطی کرده ریبلید دیتا بیس هم زدم فرق نکرد
گفتم شاید هارد کنسولو عوض کردن بازش کردم 500 بود
از برق بکش بعد روشن کن ببین درست میشه یا نه
اصولا با خاموش روشن کردن و ریست کردن این قضیه باید حل بشه

امروز وارد بازی شدم ps4 هنگ کرد از برق کشیدمش بیرون این رو بگم تو منم لگ میزد مشکلی پیش اومده یا طبیعی ؟
سعی کن تا حایه ممکنه از برق نکشیش. میتونی در این مواقع امتحان کنی دستت رو 7 ثانیه رو Power نگه داری ببینی خودش خاموش میشه یا نه. اگر نه بعد کابل برق رو بکش

اقا اصلا واکنش نشون نمیده دستمو هر چقدر نگه میدارم
با دسته هم روشن نمیشه
انگار نه انگار به برق وصله
فیش برقشو در اوردم دوباره زدم
پیریز برقشو عوض کردم ....فایده نداره
کنسول وقتی خاموشه و به برق وصله چراغی چیزی نداره روشن بشه نشون بده که کنسول به برق وصله ؟
کنسولم سوخته ؟!!مراسم مادر بزرگمه نمی تونمم ببرش جایی نشون بدم فعلا !
عجیبه. نمیشه یهویی بدونه دلیل اینطوری بشه
فکر کنم تنها چاره کار این هست که به تعمییر کار نشونش بدی .

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام
من دیگه گیج شدم لطفا راهنمایی کنید
در مدل جدیدCUH-1200 آیا مشکلاتی که نام برده شده حل شده ؟

این همه مشکلات در مدل های جدید هم هست ؟

آخرین ویرایش:

rezatg

کاربر سایت
Jun 24, 2015
1
سلام دوستان ، من دوستم يك روزه كه دستش با كنسول وصل نميشه ، حتي با كابل هم امتحان كرده و حتي دسته رو ريست هم كرده ( با سوزن ) ولي درست نشد ، ولي چون قبلا با گوشي وصل كرده بود فقط دسته گوشي رو كنترل ميكنه ، بعد وقتي كه با گوشي وصل بود اون موقع رسيت كرد و بعدش وقتي كه ميخواست به كنسول وصل چراغ ابي دسته دو بار روشن ميشود بعد چراغ نارنجي ميشود و بعد دسته خاموش ميشه ، چي كار كنه ، اينم بگم كه يه دسته داره ، ممنون !

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
دوستای عزیز کسی اطلاع داره توی تهران کجا پیچ گوشتی torx tool t9 میفروشن؟دستگاهم مشکل auto eject داره دیگه واقعا کلافم کرده میخوام که بازش کنم و دکمه eject رو از کار بندازم اما هرچی گشتم(تهرانپارس و ونک)پیدا نکردم

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
دوستای عزیز کسی اطلاع داره توی تهران کجا پیچ گوشتی torx tool t9 میفروشن؟دستگاهم مشکل auto eject داره دیگه واقعا کلافم کرده میخوام که بازش کنم و دکمه eject رو از کار بندازم اما هرچی گشتم(تهرانپارس و ونک)پیدا نکردم

اینا که مرکزش جاهایی مثل حسن آباده
اما اگر بهت دوره پایتخت طبقه -1 بری واحد های تعمیرات بهشون بگو آچار ستاره ای بهت می دن

miladkia68

کاربر سایت
Jun 21, 2015
1
سلام دوستان
آقا من جی تی ای تو نود درصد لودینگ گیر میکنه !!! مشکل چیه ؟!؟ بعدشم که میخوام دیسک رو در بیارم دیسک در نمیاد تا ریست نکنم. کمک کنید ممنون میشم

vakers

کاربر سایت
Jun 18, 2012
116
نام
امین
سلام دوستان ، من دوستم يك روزه كه دستش با كنسول وصل نميشه ، حتي با كابل هم امتحان كرده و حتي دسته رو ريست هم كرده ( با سوزن ) ولي درست نشد ، ولي چون قبلا با گوشي وصل كرده بود فقط دسته گوشي رو كنترل ميكنه ، بعد وقتي كه با گوشي وصل بود اون موقع رسيت كرد و بعدش وقتي كه ميخواست به كنسول وصل چراغ ابي دسته دو بار روشن ميشود بعد چراغ نارنجي ميشود و بعد دسته خاموش ميشه ، چي كار كنه ، اينم بگم كه يه دسته داره ، ممنون !
وقتی دسته به گوشی وصله باید اول از تو تنظیماتِ بلوتوثِ گوشی خارجش کنه

bombDOG

کاربر سایت
Jan 11, 2014
53
سلام بچه ها
من ps4 م از ارتفاع ١ متري افتاد رو زمين الان وقتي دكمه روشن رو ميزنم چهار ثانيه نور ابي مياد بدش خاموش ميشه ، پاورش رو هم عوض كردم درست نشد مشكل از پاورش نبوده كسي ميدونه مشكل از چي ميتونه باشه ؟

atlas

کاربر سایت
Feb 27, 2009
361
نام
اطلس
سلام دوستان
من یک ps4 دارم بعضی از دیسک ها رو اجرا میکنه بعضی ها نه
مشکل از چیه؟؟؟
کسی با این مشکل بر نخورده؟؟؟؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,494
نام
Nightwing
سلام
من دیگه گیج شدم لطفا راهنمایی کنید
در مدل جدیدCUH-1200 آیا مشکلاتی که نام برده شده حل شده ؟

این همه مشکلات در مدل های جدید هم هست ؟
اقا شما یه کنسول رجن ۲ با سال ساخت ۲۰۱۵ بگیر انقدر هم خودت و اذیت نکن

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام
دستگاه تولید ۳ماه اول ۲۰۱۵ هست تازه خریدم
صدای فن کنسول خیلی زیاده موقع اجرای بازی این طبیعی هست؟

بله مشکلی نداره

اگر محیط اطراف کنسول بسته باشه بعد از چند دقیقه فن کنسول دور بیشتری میگیره که کنسول خنک بشه

اگر هم هوای اتاق گرم باشه باز هم فن کنسول دور بیشتری پیدا میکنه

و موردی که بیشتر رخ میده اینه که در بعضی از صحنه های بازی ها و لوکیشن ها که پردازش گرافیکی بالا باشه و قدرت زیادی از کنسول بکشه , باز هم دور فن بالا میره ( مثل بازی MGS و Gta و.... )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر