مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

abolfazl97

کاربر سایت
Jun 15, 2014
28
سلام دوستان کنسول من ريجن 1 برای دسامبر 2013 هستش پارسال خریدم تا امروز مشکلی نداشت ولی از وقتی به فريمور 2.57 اپدیت کردم مشکل اتو اجکت پیدا کرده به نظر شما چیکار کنم

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام دوستان کنسول من ريجن 1 برای دسامبر 2013 هستش پارسال خریدم تا امروز مشکلی نداشت ولی از وقتی به فريمور 2.57 اپدیت کردم مشکل اتو اجکت پیدا کرده به نظر شما چیکار کنم

منم سری اولم این مشکل رو دارم
راه حلش اینه :

در حالتی که کنسول روشنه دیسک رو دربیار بعد دستت رو روی دکمه اجکت 8 ثانیه نگهدار تا خاموش بشه ( با دسته خاموش نکنی ) بعد از خاموش شدن کابل برق رو از پریز بکش بذار 2 دقیقه خاموش باشه زیر کنسول و دکمه اجکت رو هم تمیز کنی ضرر نداره.بعد برق رو بزن و استفاده کن.اگر بعدا دوباره اجکت کرد همین کار رو تکرار کن حل میشه
یه راه حل دیگه هم هست که نوار زیر دکمه اجکت در بیاد و این داستانها که من استفاده نکردم دوستن داشتشم دست ببرم تو سیستم

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,347
منم مشکل اتو اجکت رو داشتم به همراه بیب های فراوان کنسول.... اینم بگم کنسولم ریجن 2 هست... مشکلش رو با چند روش نتونستم حل کنم تا این که یکی از دوستان کمک کرد و گفت که 5 دقیقه برق رو بکشم... از اون روز کنسولم ok شده:bighug:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
من بعد از 2.57 مشکل اتو ایجکت پیدا کردم. با در اوردن لاستیک زیر دکمه ایجکت مشکلم حل شد :D
البته دوباره لاستیک رو جا دادم، اما کمی زیر دکمه ایجکت رو آزاد گذاشتم تا فشار نیاره به دکمه. فعلاً 10 روزی میشه مشکل حل شده.

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
سلام.دوستان منم مشکل اتو اجکت پیدا کردم.این راه حلی که گفتین صد در صد یا این که قابه کنسول رو باز کنم و دکمه اجکت رو از کار بندازم؟ خستم کرده هر دقیقه وسط بازی دیسک رو میده بیرون کار به جایی رسیده میگم کنسول رو با ضرر بدم بره یکی دیگه بگیرم

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
منم اون اوایل مشکل اتواجکت رو یکی دوبازی داشتم لاستیک زیر دکمه اجکت رو در اوردم الان هفت هشت ماهی میشه دیگه این مشکل رو ندارم

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
سلام.
امروز تو خونه داداشم داشته بازی میکرده گفت یه دفه صفحه سیاه شد.بهش گفتم دکمه پاور دستگاه رو چن ثانیه بگیره بعد روشنش کرد میگفت یه چیزی پر شده فک کنم rebuild data base کرده.میخواسم بدونم مشکلی نداره؟واسه چی اینجوری شده؟
جای نگرانی داره؟:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.
امروز تو خونه داداشم داشته بازی میکرده گفت یه دفه صفحه سیاه شد.بهش گفتم دکمه پاور دستگاه رو چن ثانیه بگیره بعد روشنش کرد میگفت یه چیزی پر شده فک کنم rebuild data base کرده.میخواسم بدونم مشکلی نداره؟واسه چی اینجوری شده؟
جای نگرانی داره؟:d
Recovery و rebuilding database زمانی پیش میاد که حالا یا کنسول کرش کنه و خاموش بشه یا بنا به هر دلیله دیگه ای خاموش بشه.
چیزه خاصی نیست.

akiliss777

کاربر سایت
Dec 16, 2009
11
سلام
من چند وقتی میشه کنسول گرفتم البته دسته دوم ... دو تا دسته داشت ، که الآن مشکلم اینه که تاچ رو دسته کار نمی کنه توی بازی یا بیرون بازی فرقی نداره فقط وقتی فشار میدی عمل کلیک انجام میده ...
آپدیت آخرم ریختم

ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری ؟

the.fable

کاربر سایت
Aug 13, 2011
50
سلام
یه مشکل بزرگ برام پیش اومده !! تا یک هفته پیش پلی 4 ام درست بود رفتم مسافرات الان که اومدم هر کاری می کنم روشن نمیشه :(((
چیکار کنم ؟ اطلاعات فنیم در مورد پلی 4 کمه !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
یه مشکل بزرگ برام پیش اومده !! تا یک هفته پیش پلی 4 ام درست بود رفتم مسافرات الان که اومدم هر کاری می کنم روشن نمیشه :(((
چیکار کنم ؟ اطلاعات فنیم در مورد پلی 4 کمه !
یعنی دکمه پاور هیچگونه عکس العملی نشون نمیده ؟ حتی با دسته هم که میزنی هیچی ؟
کنسول رو چند دقیقه کلا از کابل بکش بعد بزن
بعد امتحان کن 7 ثانیه دستت رو رو Power نگه دار ببین 2 بیپ میزنه یا نه. اگر زد ول کن دوباره بزار تا از safe mode بیاد بالا. ببین میشه یا نه ؟

سلام
من چند وقتی میشه کنسول گرفتم البته دسته دوم ... دو تا دسته داشت ، که الآن مشکلم اینه که تاچ رو دسته کار نمی کنه توی بازی یا بیرون بازی فرقی نداره فقط وقتی فشار میدی عمل کلیک انجام میده ...
آپدیت آخرم ریختم

ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری ؟
بازیه خاصی هست که تاچه دسته کار نمیکنه ؟
Keyboard رو موقع تایپ امتحان کردی و کار نمیکنه ؟
بعد نیست دسته رو ریست کنی ( از سوراخه پشت ) ببین چی میشه.

the.fable

کاربر سایت
Aug 13, 2011
50
یعنی دکمه پاور هیچگونه عکس العملی نشون نمیده ؟ حتی با دسته هم که میزنی هیچی ؟
کنسول رو چند دقیقه کلا از کابل بکش بعد بزن
بعد امتحان کن 7 ثانیه دستت رو رو Power نگه دار ببین 2 بیپ میزنه یا نه. اگر زد ول کن دوباره بزار تا از safe mode بیاد بالا. ببین میشه یا نه ؟

بازیه خاصی هست که تاچه دسته کار نمیکنه ؟
Keyboard رو موقع تایپ امتحان کردی و کار نمیکنه ؟
بعد نیست دسته رو ریست کنی ( از سوراخه پشت ) ببین چی میشه.
اقا اصلا واکنش نشون نمیده دستمو هر چقدر نگه میدارم
با دسته هم روشن نمیشه
انگار نه انگار به برق وصله
فیش برقشو در اوردم دوباره زدم
پیریز برقشو عوض کردم ....فایده نداره
کنسول وقتی خاموشه و به برق وصله چراغی چیزی نداره روشن بشه نشون بده که کنسول به برق وصله ؟
کنسولم سوخته ؟!!مراسم مادر بزرگمه نمی تونمم ببرش جایی نشون بدم فعلا !

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
من می خوام یه کنسول ریجن 1 یا 2 بگیرم ...
الان چند روزی دارم می گردم ولی همشون ساخت چین هستن.....
الان کدوم ریجن ساخت ژاپن داره ؟ یا اصلا فرقی می کنه ؟
جدیدا هم که CHU - 1200 و CHU -1116 اضافه شده ... باهم اینا فرقی می کنن ؟

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
من می خوام یه کنسول ریجن 1 یا 2 بگیرم ...
الان چند روزی دارم می گردم ولی همشون ساخت چین هستن.....
الان کدوم ریجن ساخت ژاپن داره ؟ یا اصلا فرقی می کنه ؟
جدیدا هم که CHU - 1200 و CHU -1116 اضافه شده ... باهم اینا فرقی می کنن ؟

رجین دو های 500 گیگی ساخت ژاپن داره.با چینی ها فرقی ندارند.
اون مدلها فرقی ندارند فقط سبکتر شدند و خنکتر و بعضا انتن دهی بهتر وای فای.تو اصلش که گرافیک و رم و سی پی یو و بلوری هستش هیچ فرقی ندارند.

saeidf

کاربر سایت
Sep 15, 2013
22
اقا کمک امروز متوجه شدم که فضای هاردم 150 گیگه
اینم عکسش کلا قاطی کرده ریبلید دیتا بیس هم زدم فرق نکرد
گفتم شاید هارد کنسولو عوض کردن بازش کردم 500 بود
z55_img_20150908_140138.jpg

tksp_img_20150908_142658.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر