مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

منظورم اینه که آپدیت دی ال سی هر چی دانلود و اینستال میشه یه بار دیگه هم از 80 یا 90 درصد شروع میکنه به دانلود دوباره
Rebuild database هم انجام دادم درست نشد
ممکنه از نت باشه
از PSX امتحان کردی
سعی کن DNS هات رو عوض کنی .

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
ممکنه از نت باشه
از PSX امتحان کردی
سعی کن DNS هات رو عوض کنی .

گفتی نت بله نتم رو یه چند هفته ای میشه عوض کردم کلا با psx که بعضی بازی ها نصب نمیشه میزنه cannot download
با دستگاه هم دانلود میکنم یه بار دیگه از 80 . 90 درصد دانلود رو شروع میکنه در صورتی که نصب هستش !!!

mnahmadabadi

کاربر سایت
May 16, 2012
5
با سلام
من حواسم نبود و وقتی ps4 روشن بود دوشاخش از برق بیرون اومد و خاموش شد وقتی روشن کردم یک نواری اومد و تا صد درصد لود شد و بعد ریست شد بعد وقتی بالا اومد یک سری توضیحات نوشته بود و سه تا چراغ با رنگ مختلف نشان داده بود، میخواستم ببینم برای کنسولم مشکلی پیش اومده یا نه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گفتی نت بله نتم رو یه چند هفته ای میشه عوض کردم کلا با psx که بعضی بازی ها نصب نمیشه میزنه cannot download
با دستگاه هم دانلود میکنم یه بار دیگه از 80 . 90 درصد دانلود رو شروع میکنه در صورتی که نصب هستش !!!
قبلش درست بود ؟
اگر بود که خب معلومه اشکال کار از همون نت هست D:
نمیشه اگر نصب باشه دانلود رو شروع کنه که ؟
مثلا اگر اپدیت اخری رو دانلود کردی دیگه شروع به نصب و دانلود نباید بکنه !
اگر فکر میکنی قضیه باگ هست به نظرم Backup بگیر فرمت کلی کن و ببین چی میشه

نوشته شده توسط mnahmadabadi;او3843708:
با سلام
من حواسم نبود و وقتی ps4 روشن بود دوشاخش از برق بیرون اومد و خاموش شد وقتی روشن کردم یک نواری اومد و تا صد درصد لود شد و بعد ریست شد بعد وقتی بالا اومد یک سری توضیحات نوشته بود و سه تا چراغ با رنگ مختلف نشان داده بود، میخواستم ببینم برای کنسولم مشکلی پیش اومده یا نه؟
اونی که دیدی قسمت recovery هست. اگر مشکلی پیش بیاد که اصولا نمیاد ... اون قسمت رو رد نمیکنه
اون قسمت هم که دیدی جهت اطلاع رسانی به شما گفته میشه.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
تغریبا متوجه نمیشم اصلا چی نوشتی ( شرمنده ) D:
ولی میتونی rebuild database امتحان کنی
در صورت امکان بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن

صدایه فن بسته به میزانه کار کرد دستگاه و زمان کار و دمایه دستگاه تنظیم میشه.

Rebuild Database امتحان کن ببین مشکل حل میشه یا نه ؟
اگر نشد از هارد backup بگیر کلا re-install کن فریمورت رو
Rebuild Database کجاست؟:-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی، ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم
برای انلاین بازی کردن fifa 15 موقع سرچ کردن تیم پیغام NAT میده باید چی کار کنم؟
UPNP رو تو مودمت تیک بزن و ریست کن ببین درست میشه یا نه.
از DNS مربوط به google هم استفاده کن
ممکنه اینا کمک کنه !

Rebuild Database کجاست؟:-/
تو safe mod
کنسول باید خاموش باشه. 7 ثانیه دستت رو Power نگه دار تا دو بیپ بزنه و بعد ول کن دوباره بزار تا از safe mode بیاد بالا

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
تغریبا متوجه نمیشم اصلا چی نوشتی ( شرمنده ) D:
ولی میتونی rebuild database امتحان کنی
در صورت امکان بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن

صدایه فن بسته به میزانه کار کرد دستگاه و زمان کار و دمایه دستگاه تنظیم میشه.

Rebuild Database امتحان کن ببین مشکل حل میشه یا نه ؟
اگر نشد از هارد backup بگیر کلا re-install کن فریمورت رو
من به شخصه توي بعضي بازيا فقط صداش ميره بالا مثل لست و ويجر بقيه مشكلي نداري ايا صداي فن ربطي به بازيا داره؟؟! مثلا بازي اي كه سنگين تره صداش بيشتر باشه؟؟! دماي كنسول هم كه خوبه تو كل روز كولر روشنه تو خونه و كنسول هم تو جاي باز هست زمان كار هم حدودا روزي چهار تا پنج ساعت هست

THE.DARK.ANGEL

کاربر سایت
Jun 11, 2009
46
نام
نیما
سلام . من چند روزه تو قسمت live from playstation مشکل پیدا کردم . اون ویدئوهایی که از twich پخش میشه رو باز نمیکنه و پیام canot conect to server میاد . آیا از دوستان کسی این مشکل رو داره ؟

مشکل حل شد .

آخرین ویرایش:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دکمه L2 دسته من همش صدا میده چیکار کنم که درست شه دسته دکمش یه وقت خراب نشه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

این صدا کاملا طبیعیه و برای همه پیش میاد
با کمی اسپری میتونید درستش کنید.اسپری که چرب نباشه ( مثلا اسپری بدن ) بزنید به اون قسمت و چندبار L2 رو فشار بدید تا اسپری خوب نفوذ کنه
اگر هم تخصص باز کردن دسته دارید دسته رو باز کنید و L2 رو در بیارید و یبار دیگه جا بذارید
من خودم هر دو روش رو تست کردم جواب میده.ماهی 1 بار هم دسته رو باز مکینم و تمیز میکنم ( باز کردن و بستنش فقط باید دقت کرد که پایه پیچ ها نشکنه.چزی خاصی نداره )

Mohammad74m74

کاربر سایت
Jun 2, 2015
6
ممنون بابت جواب یه سوال دیگه هم دارم ممنون اگه جواب بدید . سوال اینکه من دستگاهم رو 3 ماه هست خریدم سه بازی روش تست کردم که هر کدومش بعضی جاهاش گیر یا افت فریم پیدا میکنه سه بازی هم pes 2015 &gta v &fifa 14 هست به نظر شما این طبیعیه دستگاه ریجن 3 و تولید 2014 هست

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
ممنون بابت جواب یه سوال دیگه هم دارم ممنون اگه جواب بدید . سوال اینکه من دستگاهم رو 3 ماه هست خریدم سه بازی روش تست کردم که هر کدومش بعضی جاهاش گیر یا افت فریم پیدا میکنه سه بازی هم pes 2015 &gta v &fifa 14 هست به نظر شما این طبیعیه دستگاه ریجن 3 و تولید 2014 هست

بله طبیعیه و مشکل خاصی نیست.برای همه پیش اومده

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان من امروز ی ps4 ریجن 2 اوروبا و خاورمیانه با هارد 1 ترابایت تولید 3ماه دوم 2015 سری جدید CUH-1116B خریدم ظهر یکم باهاش بازی کردم
حدود 1 ساعت بیش دوباره اومدم بازی کنم وقتی دیسک رو وارد دستگاه کردم اون چراغ خطی رو کنسول نارنجی رنگ شد و تصویر رفت!و دوباره دکمه
ps روی دسته رو زدم تا دستگاه دوباره اومد بالا!بنظرتون دستگاه مشکل داره؟اینم بگم تا حالا دستگاه رو ب اینترنت وصل نکردم!ممکن ک بخاطر بروز نبودن
نرم افزار سیستم اینجوری شده باشه و با ابدیت کردن مشکل حل بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر