مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
این سوالو جای دیگه هم پرسیدم ولی گفتم شاید اینجا بهتر جواب بگبرم
دوستان من دستگاهم ریجین یکه افقی هم می زارم دستگاهو ولی وقتی بازیو می زارم تو دستگاه قبلش دیسک آینه است بعدشم نه خشی می افته نه لکی ولی یه حالت نور موج موج روش میفته به نظرتون دلیلش چیه؟ لنز ایراد داره؟ البته فقط رو بازی های ریجین 2 این اتفاق میفته

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
این سوالو جای دیگه هم پرسیدم ولی گفتم شاید اینجا بهتر جواب بگبرم
دوستان من دستگاهم ریجین یکه افقی هم می زارم دستگاهو ولی وقتی بازیو می زارم تو دستگاه قبلش دیسک آینه است بعدشم نه خشی می افته نه لکی ولی یه حالت نور موج موج روش میفته به نظرتون دلیلش چیه؟ لنز ایراد داره؟ البته فقط رو بازی های ریجین 2 این اتفاق میفته

نگران نباش برای همه اینطوری است .

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
نگران نباش برای همه اینطوری است .

می دونی watch dogs و gta ریجین 1 هستن هیچیشون نشده بعد یه dragon age و tlou ریجین 2 هستن اینجوری شدن جالبه tlou رو امروز دسته دو گرفتم بنده خدا عینه آینه تحویلم داد تا گذاشتم نصب شد سریع دیدم ای بابا باز اینجوری شده البته مشکلی تو نصب و اجرای بازی ایجاد نمی کنه احساس می کنم دلیلش حرارت دستگاهو کیفیت پایینتر بلوری هایی هست که استفاده می شه

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
کنسول رو دیشب آپدیت کردم و امروز صبح گذاشتم آپدیت BF4 دانلود بشه و گذاشتمش رو Rest Mode .

ظهر روشن کردم و دوباره گذاشتم تو رست مود بعدش دیگه کنسول تصویر نمیده . صفحه سیاه میاد و میپره . تو Safe Mode هم نمیره همینطوری میشه .

پ . ن :‌ صبح قطعی نیم ثانیه ای برق داشتم ٬ کامپیوتر خاموش نشد ولی کنسول خاموش شد بعدش که روشن کردم مشکلی نداشت .
کنسول رو بدون هارد هم روشن کردم باز مشکل پابرجا بود ٬ کابل HDMI هم تعویض کردم .

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دوستان من دوباره مشكل auto reject براي دستگاهم پيش اومده قبلا چند ماه پيش اينطوري شد كه با در اوردن rubber feet مشكلم حل شد و اينبار با توجه به اينكه rubber feet هم روش نيست باز هي دستگاه خود به خود ايجكت ميكنه من ريبيلد ديتا بيس رو هم امتحان كردم ولي جواب نگرفتم يه راهنمايي بكنين ممنون ميشم

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
دوستان یه سوال داشتم:این قسمت برق ps4 هست که پشت دستگاهه ،وقتی کابل برق رو بهش می زنم تکون می خوره،می خواستم ببینم برای همه اینجوریه یا نه مشکل از دستگاه منه؟گفتم شاید چیزی شکسته باشه .یه راهنمایی بکنید.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان یه سوال داشتم:این قسمت برق ps4 هست که پشت دستگاهه ،وقتی کابل برق رو بهش می زنم تکون می خوره،می خواستم ببینم برای همه اینجوریه یا نه مشکل از دستگاه منه؟گفتم شاید چیزی شکسته باشه .یه راهنمایی بکنید.
من هم اوایل اینجور بود برام ولی یذره فشار دادم دیدم جا افتاد. :)
شما هم فشار بدید ببینید جا میوفته.
:) :)

Sent from my GT-S7582

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کابله hdmi بیشتر از power تکون میخوره. Power خیلی محسوسه . چیزه خاصی نیست

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
من همراه دستگاه یه دسته اضافی گرفتمو از اون استفاده میکردم و از دسته توی جعبه استفاده نکردم
با این دسته ای که کار کردم الان 1 ماه هم نشده ولی انگار 20 ساله این دسته کار کرده:-/از نظر ظاهر دسته ps1 15 سال پیشم از نظر ظاهر از این بهتره
اول که به جیر جیر افتاد عطر زدم درست شد ولی حالا خیلی سفت شده دکمه R2
قسمت براق سمت فلش ها نصفش رنگش برگشته مات شده:-oمن از فلش ها اصلا استفاده نمیکردم اگه به خاطر استفاده رنگش میخواست مات بشه قسمت براق سمت دایره و مثلث و.... که همش در حال استفاده بوده باید خراب میشد نه سمتی که استفاده نشده:|
امکانش هست دسته تقلبی بوده باشه؟
یا در اثر تمیز کردن با الکل اینطوری شده باشه؟

اون قسمت براق کنسولو هم با دستمال کاغذی کمی زبر تمیز کردم پر از خط و خش شد فکر نمیکردم انقد حساس باشه این قسمتو جدا نمیشه تهیه کرد؟

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
به دادم برسيد ترو خدا،كنسول پدرمو در آورده،دائم دوبار بوق ميزنه و ديسك ميده بيرون،حتى وقتى خاموشه و تو برق نيست هم بيپ بيپ ميكنه.بعدم هى بلورى صدا ميده،حتى وقتى خاليه،اجكت ميكنه پشت سر هم و ديگه ديسك تو نميره. كنسول ريست كردم درست نشد،باز كردم پيچ بلورى رو برعكس چرخوندم درست نشد كه نشد،آپديت هم هست كنسول.چيكار كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
به دادم برسيد ترو خدا،كنسول پدرمو در آورده،دائم دوبار بوق ميزنه و ديسك ميده بيرون،حتى وقتى خاموشه و تو برق نيست هم بيپ بيپ ميكنه.بعدم هى بلورى صدا ميده،حتى وقتى خاليه،اجكت ميكنه پشت سر هم و ديگه ديسك تو نميره. كنسول ريست كردم درست نشد،باز كردم پيچ بلورى رو برعكس چرخوندم درست نشد كه نشد،آپديت هم هست كنسول.چيكار كنم؟

حتى وقتى خاموشه و تو برق نيست هم بيپ بيپ ميكنه :-o
مطمئنی باهاش فقط بازی میکنی؟؟؟؟؟؟؟:|

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
حتى وقتى خاموشه و تو برق نيست هم بيپ بيپ ميكنه :-o
مطمئنی باهاش فقط بازی میکنی؟؟؟؟؟؟؟:|

فك كنم واسه اينه كه دائم ديسك داخل دستكاه بود.شايد هم نرم افزارى باشه،الان دارم كنسول رو باز ميكنم تا دكمه ريجكتو از كار بندازم كلا،اميدوارم درست شه.

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
e51ca01416402e6f7bba2fdf9378d0bb.jpg

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
اين رفتن ايكونا رو لودينگ دهن منو سرويس كرده
حالمو ديگه بهم زده لعنتي از زماني كه كنسول خريدم تا الان اينطوره
كسي روشي ميدونه ؟ rebuld database هم تست كردم جواب نداد :(
ميخوام هارد كنسولو عوض كنم ولي بخاطر اينكه ٢-٣ تا از بازي هامو با دوستم شير كردم اگه اكانتا پاك شن نميتونم از اونا استفاده كنم
روشي هست كه از تمام اطلاعات بكاپ تهيه كرد ؟ :| يعني يجور كه همشونو كپي كني رو هارد جديد و مثل قبل كنسول بالا بياد ؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
اين رفتن ايكونا رو لودينگ دهن منو سرويس كرده
حالمو ديگه بهم زده لعنتي از زماني كه كنسول خريدم تا الان اينطوره
كسي روشي ميدونه ؟ rebuld database هم تست كردم جواب نداد :(
ميخوام هارد كنسولو عوض كنم ولي بخاطر اينكه ٢-٣ تا از بازي هامو با دوستم شير كردم اگه اكانتا پاك شن نميتونم از اونا استفاده كنم
روشي هست كه از تمام اطلاعات بكاپ تهيه كرد ؟ :| يعني يجور كه همشونو كپي كني رو هارد جديد و مثل قبل كنسول بالا بياد ؟
بخاطر لودینگ میخوای هارد بخری :| :| :| :| :| :| :|؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

فك كنم واسه اينه كه دائم ديسك داخل دستكاه بود.شايد هم نرم افزارى باشه،الان دارم كنسول رو باز ميكنم تا دكمه ريجكتو از كار بندازم كلا،اميدوارم درست شه.

نه نکنن. ببین از برق بکش دکمه پاورو بگیر برق خالی شه بعدش یه نوار زیر اجکت رو در بیار درست میشه نشد عمودی بزار نشد یه Rebuild بکن نرم افزاری باشه خوب میشه

- - -ویرایش - - -

نه نکنن. ببین از برق بکش دکمه پاورو بگیر برق خالی شه بعدش یه نوار زیر اجکت رو در بیار درست میشه نشد عمودی بزار نشد یه Rebuild بکن نرم افزاری باشه خوب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر