مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
من امروز دیسک رو با دکمه سخت افزاری خارج کردم اما همچنان کنسول عمل اجکت رو هر چند ثانیه انجام میداد و دیسک رو قبول نمیکرد
خلاصه خاموش هم که میکرد فرق نمیکرد تا از برق کشیدم و منتظر ماندم انرژی داخل دستگاه کامل تخلیه بشه بعد دیسک رو قبول کرد و مشکلی نداشت دستگاه رو خاموش کردم دو ساعت بعد دستگاه خودکار روشن شد و دیسک رو داد بیرون و باز رفت تو حالت اجکت کسی این مشکل رو داشته تا حالا؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
من امروز دیسک رو با دکمه سخت افزاری خارج کردم اما همچنان کنسول عمل اجکت رو هر چند ثانیه انجام میداد و دیسک رو قبول نمیکرد
خلاصه خاموش هم که میکرد فرق نمیکرد تا از برق کشیدم و منتظر ماندم انرژی داخل دستگاه کامل تخلیه بشه بعد دیسک رو قبول کرد و مشکلی نداشت دستگاه رو خاموش کردم دو ساعت بعد دستگاه خودکار روشن شد و دیسک رو داد بیرون و باز رفت تو حالت اجکت کسی این مشکل رو داشته تا حالا؟

پست اول همینجا.
از اول که کنسول رو میخرید حدالامکان از اجکت سخت افزاری استفاده نکنید.

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54
یه سوال داشتم میگن کنسول سفید رنگ که تازگی اومده برد کنسول کلا فرق کرده ومشکلات کنسول برطرف شده میخواستم بدونم واقعی هستش این موضوع
دروغه شما باور نکن یه عده برای فروش بهتر این حرفها رو از خودشون در میارن
هر وقت نسخه اسلیم ps4 اومد اونموقعه یه فرقی توش ایجاد میشه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام
بله تقریبا یه مشکل عادی محسوب میشه

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
سلام
بله تقریبا یه مشکل عادی محسوب میشه

یعنی روی همه ی کنسولها این اتفاق می افته ؟
یا فقط کنسولهای 2013 این مشکل رو دارن ؟
چون من میخوام کنسول بخرم همین روزا سری 1115A ولی جوری که شما میگید این مشکل عادی شده میترسم بگیرم
دوستان چیکار کنم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چون من میخوام کنسول بخرم همین روزا سری 1115A ولی جوری که شما میگید این مشکل عادی شده میترسم بگیرم
دوستان چیکار کنم ؟
برای یه سری افتاده برای سه سری هم نیست
common نیست ÷_× برای خیلیا auto eject اتفاق نیفتاده...

یه سوال داشتم میگن کنسول سفید رنگ که تازگی اومده برد کنسول کلا فرق کرده ومشکلات کنسول برطرف شده میخواستم بدونم واقعی هستش این موضوع
الکی میگن

کلا از برق بکش بزار خاموش باشه .
یکی از دوستان راهش که برای یه سری جواب داد اینکه دستگاه رو ایستاده بزار روشن کن ببین حل شد در بیار
اگر نشد یک سرچ بزن راه حل auto eject هستش برطرف کردنش توی فروم.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دوستان چیکار کنم ؟
برای یه سری هست و برای بعضی هم نه! در کل در پنج دیقه حل میشه:-)

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
سلام یگی گمگ گنه میخام بازی gta v رو اجرا گنم این ارور رو میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
CE-34224-5

- - -ویرایش - - -

گمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممگ

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485

- - -ویرایش - - -

سلام یگی گمگ گنه میخام بازی gta v رو اجرا گنم این ارور رو میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
CE-34224-5

- - -ویرایش - - -

گمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممگ

برای حل مشکل این کارو بکن از save های بازیهات یک نسخه پشتیبان (back up) تو usb بگیر ( حتما این کارو بکن)

بعد برو
Go to [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4] بعد که دستگاه
Initialize شد سیو هات رو از طریق usb به کنسولت برگردون

این هم اعلامیه خود سونی
CE-34224-5System internal errorStep 1: Back up your saved data using a USB device or PS+ online storage. Go to [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4] and try the PS4 initialization.
Step 2: Restore your saved data.
Step 3: If the error occurs again there may be an issue with the PS4's hard drive (HDD). If you have previously changed the HDD, use the other HDD. If not, please visit our Contact page to contact SCEA for additional technical support.

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی

- - -ویرایش - - -

برای حل مشکل این کارو بکن از save های بازیهات یک نسخه پشتیبان (back up) تو usb بگیر ( حتما این کارو بکن)

بعد برو
Go to [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4] بعد که دستگاه
Initialize شد سیو هات رو از طریق usb به کنسولت برگردون

این هم اعلامیه خود سونی
CE-34224-5System internal errorStep 1: Back up your saved data using a USB device or PS+ online storage. Go to [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4] and try the PS4 initialization.
Step 2: Restore your saved data.
Step 3: If the error occurs again there may be an issue with the PS4's hard drive (HDD). If you have previously changed the HDD, use the other HDD. If not, please visit our Contact page to contact SCEA for additional technical support.

مطمعنی سیو بازی هس یا نه دیتا و غیره .............

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
مطمعنی سیو بازی هس یا نه دیتا و غیره .............

کاری به سیو بازی نداره تو باید دستگاه خودتو
Initialize کنی و اگه Initialize کنی سیو بازی هات پاک میشه واسه همین گفتم سیو بازی هاتو نگه بدار یادت باشه اگه کنسولتو Initialize کنی تمام بازیه ای که روی کنسولت نصب کردی پاک میشن و باید دوباره اونو نصب کنی

تو این ویدیو یکی بدون
Initialize کردن مشکلو حل میکنه اینو یه امتحانی بکن
https://www.youtube.com/watch?v=BBH46uCU7Fg
پ

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
والا تو این مدت تنها مشکل وخرابی که دیدم اینه که دکمه l2 دسته غیژ غیژ خیلی بدی می کنه و اون حالت فنری خودشو از دست داده. قریبا دیگه بر نمی گرده سر جاش.. :|

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
والا تو این مدت تنها مشکل وخرابی که دیدم اینه که دکمه l2 دسته غیژ غیژ خیلی بدی می کنه و اون حالت فنری خودشو از دست داده. قریبا دیگه بر نمی گرده سر جاش.. :|

دوست عزیز برو اینجا http://forum.bazicenter.com/thread84069/page145/#post3503554

با یه اسپری بدن الکلی درست میشه کافیه چندبار اسپری کنی تا درست بشه.من خودم این مشکل رو داشتم

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
سلام دوستان

داداشم دیروز داشت فیفا 15 بازی میکرد بعد که خواست کنسولو خاموش کنه عقلش نمیرسید اول از تو بازی در بیاد همینطور که بازی در حالت اجرا بود کنسولو خاموش کرد

حالا هر وقت میخوام کنسولو خاموش یا روشن کنم صدا های عجیب غریبی میده ولی بعد که کنسول کامل روشن میشه صدا ها قطع میشه و کنسول خیلی روون کار میکنه مثل قبل

میخواستم بدونم اگه صدمه ای دیده برم تعمیرش کنم

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
سلام دوستان

داداشم دیروز داشت فیفا 15 بازی میکرد بعد که خواست کنسولو خاموش کنه عقلش نمیرسید اول از تو بازی در بیاد همینطور که بازی در حالت اجرا بود کنسولو خاموش کرد

حالا هر وقت میخوام کنسولو خاموش یا روشن کنم صدا های عجیب غریبی میده ولی بعد که کنسول کامل روشن میشه صدا ها قطع میشه و کنسول خیلی روون کار میکنه مثل قبل

میخواستم بدونم اگه صدمه ای دیده برم تعمیرش کنم

دادا اگه صدای کنسول منو موقع روشن شدن بشنوی که سکته رو میزنی XD
نه بابا این حرفا چیه هیچیش نیست کنسولت بشین باهاش حال کن الکی هم حساس نشو ( فقط به داداشت بگو که این آخرین باری باشه که این حرکتو میزنه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر